نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
برین تولید آسیا برین تولید , barintolid

برین تولید آسیا برین تولید

برین تولید آسیا برین تولید , barintolid

برین تولید آسیا برین تولید

مطالب
برین تولید آسیا برین تولید , barintolid
شرکت برین تولید آسیا( بتاکو) با بیش از دو ده فعالیت تخصصی در ماشینکاری و تولید قطعات صنایع نفت و گاز،فولاد، تزریق پلاستیک، هیدرولیک و... از پشگامان این صنعت در ایران می باشد و برخورداری از یک کادر مجرب، خلاق و متخصص، این شرکت را بعنوان یک از پیشروترین شرکتهای ماشینکاری قطعات درون چاهی نفت مطرح نموده است.
بتاکو علاوه بر بهره گیری از دستورالعمل های ایزو9001، جهت تضمین کیفیت کار خود برنامه های دقیق دیگری را نیز پیش بینی نموده است که باعث پیش برد بهینه روند کار می شود. ماشن آلات و ابزار مدرن به همراه کار گروهی متخصصین مجرب موجب حسن شهرت این مجموعه در نوآوری و تولید قطعات صنعتی شده است.
شرکت برین تولید آسیا قادر به انجام دایره وسیعی از خدمات است تا بتواند هر سطح از انتظارات تخصصی مشتریان خود اعم از صنایع کوچک تا صنایع کلان را به بهترین نحو پاسخگو باشد.در همین راستا این شرکت علاوه بر سوراخکاری عمیق موقعیتی را فراهم ساخته که تمام عملیات هماهنگ با فرآیندهای مرتبط ( از سوراخکاری عمیق و هونینگ تا فرزکاری و تراشکاری) را به طور همزمان ارائه دهد تا شما از خدماتی دارای بهترین بازدهی بهره مند شده و از چرخه پیچیده تولید دور بمانید.
بتاکو برای درک درست و عمیق خواسته های شما و دستیابی به راه حل های مناسب از معیارهای دقیقی استفاده می کند و شما می توانید ما و دانش تخصصی کادر مجرب این شرکت را به عنوان همراه و یاری مطمئن جهت رفع تمام نیازهای سوراخکاری عمیق و ماشین کاری خود به حساب آورید.
ادامه
99
برین تولید آسیا برین تولید , barintolid
شرکت برین تولید آسیا( بتاکو) با بیش از دو ده فعالیت تخصصی در ماشینکاری و تولید قطعات صنایع نفت و گاز،فولاد، تزریق پلاستیک، هیدرولیک و... از پشگامان این صنعت در ایران می باشد.
خدمات ما:
• ماشینکاری قطعات حفاری و رشته تکمیلی درون چاهی
توانایی تولید کلیه قطعات رشته های تکمیلی با ظرفیت تولید سالانه 60 ست
• سوراخکاری عمیق
از قطر 40 تا 350 میلیمتر و طول 100 برابر قطر تا 7500 میلیمتر
• هونینگ cnc
توانایی هونینگ قطعات پیچیده و بسیار دقیق تا طول 9 متر
• تراشکاری cnc
ماشینکاری قطعات تا طول 10000 میلیمتر و قطر 1000 میلیمتر
• فرزکاری cnc
ماشینکاری قطعات پیچیده توسط فرز 3 و 4 محور
• گاندریل
ارایه خدمات تخصصی در زمینه گاندریل منطبق بر استاندارد های جهانی
• ماشینکاری رزوه های API
توانایی ایجاد رزوه تا قطر 270 میلیمتر بدون محدودیت طول
• تست فشار هیدرو استاتیک
توانایی تست فشار تا 15000 psi
ادامه