نرم افزار اندروید کلوب
آرش غنی زاده , ansar_m

آرش غنی زاده

 اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه .....
آرش غنی زاده , ansar_m

آرش غنی زاده

مطالب تصاویر 17دوستان 235
آرش غنی زاده , ansar_m
7 سال پیش
امام: نه! هیچ کس حق ندارد با امریکا مذاکره کند

ادامه
99
کامنت بنویسید...
سیدمحمدمهدی  خازنی , mahdia68
چهارشنبه 12 شهریور ، 23:33
ادکنید لطفا
ادامه
محمدعمر عثمانی , mohamad_omar
شنبه 13 اردیبهشت ، 12:39
مرگ بر اسرائیل/مرگ بر اسرائیل/مرگ براسرائیل/مرگ بر اسرائیل/...
ادامه
علی   , zandgi_2014
چهارشنبه 6 فروردین ، 22:27
هنوزم میشه مزاکره کرد و ب امریکا باج نداد.
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
7 سال پیش
امام: نه! هیچ کس حق ندارد با امریکا مذاکره کند

ادامه
99
کامنت بنویسید...
سیدمحمدمهدی  خازنی , mahdia68
چهارشنبه 12 شهریور ، 23:33
ادکنید لطفا
ادامه
محمدعمر عثمانی , mohamad_omar
شنبه 13 اردیبهشت ، 12:39
مرگ بر اسرائیل/مرگ بر اسرائیل/مرگ براسرائیل/مرگ بر اسرائیل/...
ادامه
علی   , zandgi_2014
چهارشنبه 6 فروردین ، 22:27
هنوزم میشه مزاکره کرد و ب امریکا باج نداد.
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
تصاویر آلبوم از آرش 7 سال پیش
آرش غنی زاده , ansar_m
ناله خفته در گلو، کاری بکن / سینه پر درد است فریادی بکن
ناله خفته در گلو، کاری بکن / سینه پر درد است فریادی بکن
کار رسمان و دو دست مرتضی / رد گل‌ میخی به پهلوی ضحی
دیو و دد بر منبر و محراب شد / زهر نامردی درون آب شد
شد جوانمردی به نامردی اسیر / تخت پور مصطفی آماج تیر
رأس فرزندان مصباح الهدی / اختر رخشنده بر سرنیزه‌ها
شیر پنجم مانده از اهل کسا / سر برآورد از زمین کربلا
جای پیغمبر ولی سفیان و جهل / کشتن یاران حق آسان و سهل
این حدیث جاری و زخم دل است / قصه پیکار حق و باطل است
ای خدا دنیا پر از بیداد شد / طاقت یاران مولا طاق شد
کشتی نوح است بر گل مانده است / چشم‌ها بر مهر آخر مانده است
گو بیا آرام جان کاری بکن / سینه پر دَرد است فریادی بکن

شعری از محمود احمدی نژاد در استغاثه به حضرت ولیعصر (عج)
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
ناگفته های احمدی نژاد از ولایت فقیه و مدعیان ولایتمداری (3)
مرور بی واسطه سخنان رئیس دولت عدالت‌محور ناگفته‌های احمدی نژاد از ولایت فقیه و مدعیان ولایتمداری از زبان احمدی نژاد می‌خوانید*به رهبـری عزیز گفتـم با وجود این دوستان نیـازی به دشمـن ندارید! *میخواستم با روش احمـدی نـژادی ظرف یک ماه سـرجایشان بنشـانم؛ حضرت آقا فرمودندکشـور فعلا آرامـش می خـواهد* به بسیجیان و ائمـه جمعـه گفتند به مردم بگویید به استقبال دولت نروند*بله ما منحرف هستیم، ما هزار بار از شمـا منحرفیم نکات پرس/ انتشار ناگفته های احمدی نژاد نه تنها در نکات پرس، بلکه در تمامی رسانه ها مورد استقبال بی نظیر مخاطبین قرار گرفت، نکات پرس در ادامه انتشار ناگفته های احمدی نژاد به یکی از چالش برانگیز ترین مباحث سیاسی وشاید عقدیتی رسید؛ "ولایت مداری و ولایت فقیه" مبجثی که همواره از سوی افراد مختلف به نحوی تفسیر می شده است عده ای احمدی نژاد را یاور رهبری دانسته و عده ای دیگر معتقد بودند احمدی نژاد منحرف و در مقابل ولایت فقیه است وحتی تحلیل های بسیار تند تری که فرصت پرداختن به ان نیست؛ اکنون می توان با مرور بی واسطه سخنان احمدی نژاد تحلیل عمیق تری و صحیح تری داشت.
*ولایـت فقیه ازجنس مـودّت و محبت است/ به رهبـری عزیز گفتـم با وجود این دوستان نیـازی به دشمـن ندارید!
حالا حکایت ماست. شما بدانیـد که ولایـت فقیه از جنسش ، ازجنس مـودّت و محبت است و نه یک حالـت اخمـو و خشن. بعضی ها فکـر می کننـد آقا آن بالا نشسته و با اخم و اشاره دست دستور میدهد! گفتم : رابطه ما و ولی فقیه رابطه پدر و فـرزندی است همانطور که پیامبـر فرموده اند : انا و علی ابـوا هذه الامه ، آمدند در اجتماع منیـریه گفتند رابطه ما رابطه اربـاب و رعیتی است ، گفتند که رهبـری می تواند زن شما را بر شـما حـرام کنـد. به رهبـری عزیز گفتـم با وجود این دوستان نیـازی به دشمـن ندارید! فاتحـه ولایـت خوانده می شـود.
مگر ملاک ولایت پذیری چیست؟ حضرت علی(ع) می فرمایند: « اعینونی بالورع و الاجتهاد» امام سجاد(ع) می فرمایند: «کونوا لنا زینا و لا تکون علینا شینا» مایه زینت ما باشید نه اینکه مایه آبروریزی ما. حضرت علی(ع) می فرمایند : مرا یاری کنید با ورع. مگر ورع غیر از پاک دامنی است؟ غیر از زهد است؟ غیر از بی اعتنائی به دنیا و قدرت است؟ و اجتهاد یعنی کار پیوسته ، کار در کار ، کار خستگی ناپذیر. نظام جمهوری اسلامی مگر غیر از ولایت فقیه است؟چه کسی بیشتر از من خـودش را فـدای این نـظام کـرده ؟ ولایت فقیه را آنقدر ارزان نکنید که دستمایه بازی های سیاسی شود.نظام جمهوری اسلامی مگر غیر از ولایت فقیه است؟چه کسی بیشتر از من خـودش را فـدای این نـظام کـرده ؟ ولایت فقیه را آنقدر ارزان نکنید که دستمایه  بازی های سیاسی شود.
 حالا آقایی که همـه چیـز دارد از ویـلا و… می گوید دولت ضـد ولایت فقیـه شده!! خودش همه چیز دارد و تنبل و بیـکار اسـت و لکه ای اسـت بر دامن پاک ولایت فقیه. کسی که سالی دو سـه ماه مرخصی دارد و کیـف و تفریـحاتش هـم سرجایش برقـرار است چنین کسی اگر بگوید طرفدار  ولایت فقیه است به ضرر ولایت فقیه است.
کسـانی که ما را متهم کردند ، بیایند فهرست اموال و حسابهای مالی خود را بگویند و اموال و حسابهای ما را هم در بیاورند ، تنظیم میکنم دارایی هایمـان را اعـلام کنیـم و در روزنامـه منتشـر کنیـم هرکس هرچه غیر از آن پیدا کرد مال خودش! بشرطی که آنها هم اعلام کنند و هرکی هرچی غیر از آن پیدا کرد مال خودش! تمام نارضایتی های مردم مربوط به کثـافت کاریهای اینهاست. پابرهنه بودند و الآن اعیـان نشین شـده اند. مردم را به نـظام بدبیـن کرده اند و حالا دم از ولایت می زننـد. زمینهای کلان در بالای شهر خریده اند و خانه های آنچنانی دارند.
اسامی مفسدان را دادم گفتند سیاسی بوده ، در جلسه سران قوا گفتم سیاسی بوده؟! بروم جواب بدهم؟ از قوه قضائیه خواستم ۷۰۰ هکتـاری که کسی در اطراف تهران تصرف کرده بگیـرد و به بیـت المال برگرداند. اگر هر متر مربع آن را صد هـزار تومان حسـاب کنید الآن ارزشی حـدود هفتصد میلیارد تومـان دارد. گفتنـد سیاسیه!!
می گویند احمـدی نژاد به قضات فشار می آورد. اما من به شما می گویم اینها چـون نمی تواننـد چیـزیرا اثبات کننـد این حـرفها را می زنند. همیـن ۴ سال انفصال خدمت آقای بقایی که می گویند موضوع اخلاقی و اقتصـادی است ؛ دارند بی تقوایی می کنند.سـال ۸۲ صاحـب خانه ای در شیـراز به سازمان میراث مراجعه می کند و می خواهد خانه اش را به عنوان میراث فرهنـگی اعـلام کننـد. کارشناسان که شورایی در هر هستند که بعد از بازرسی تشخیص می دهنداین منزل جز میراث فرهنگی می باشد. سال ۸۶ عده ای از وراث منـزل می خواهند این ساختمان را تخریب کنند، به از نظر کارشناسی سازمان که سال ۸۲ انجام شده شکایت می کنند و دادگاه هم رای به عدم میراث فرهنگی بودن خانه می دهد. روند این پرونده ها این گونه است که به محـض حکـم دادگاه شخص می رود کار خودش را انجام می دهد.دادگاه بعد از حکـم از آقـای بقـایی بخاطر اعلام نظر کارشناسی در مورد این ساختمان که جنبه اجرایی هم نداشت با دو ، سه تا قاضی عوض کردن ، به دلیل اینکـه گفته من نظرم نظر شورای نظارت است ، دادگاه حکم به چهارسال انفصال خدمت داده در صورتی که قضیه تمام شده و شخص شاکی هم دنبال کار تخریب منـزل رفته است.
*میخواستم با روش احمـدی نـژادی ظرف یک ماه سـرجایشان بنشـانم؛ حضرت آقا فرمودندکشـور فعلا آرامـش می خـواهد

غربی ها به دنبـال این هستنـد که با اتهـام پولشـویی یعنی استفـاده از پول قاچـاق مواد مخدر برای تروریسم بانکهای ما را تحریم کننـد. طرف شعـور ندارد در تلویزیـون بعنـوان کارشنـاس می آید و می گوید دولـت پولشویی دارد. نمی فهمـد با این حرفـش آبـروی نـظام را می برد و برای نظام مشـکل ایجـاد می کند.

من اگر احسـاس کنـم کلیت کشور دارد به خطـر می افتد سکوتم را می شکنم. به حضـرت آقا گفتم اینها خیلی تند می روند و به تـذکر شـما هم گـوش نمی کننـد. عرض کردم اجـازه بدهیـد اینها را با روش احمـدی نـژادی ظرف یک ماه سـرجایشان بنشـانم. حضرت آقا فرمودند:کشـور فعلا آرامـش می خـواهد.


ما را متهم می کننـد که می گوییـم ظهـور صغـری آغاز شده و دیگـر ولایـت نمی خـواهیم!! اگر هم که ظهور صغری آغاز شـده باشـد به ولایت بیشتـر احتـیاج داریم. در چنین شرایطی باید قـویتر و منسجم تر باشیم. باید بدانیم دوران ما دوران تحمـل اسـت. بسیاری از طرفـداران دولـت در سراسـر کشـور حقـشان ضـایع شـد. هرچـه به ظهـور نزدیـک تر می شـویم احتیاج ما هم به ولایـت فقیـه بیشتر می شود.

* به بسیجیان و ائمـه جمعـه گفتند به مردم بگویید به استقبال دولت نروند
اینها با بسیجیان و ائمـه جمعـه و … جلسه گرفته اند که به مـردم بگـوئید به استقبال دولت نروید چون دولت منحرف است. ما می گوئیم مسأله نظام است که دولت مورد استقبال قرار بگیرد و عدم استقبال موضع بین المللی نظام را تضعیف می کند و لطمه می زند. وقتی رهبری در شرایطی که مردم تعیین کننده نظام ها هستند به سفر استانی می روند تمام دسیسه های دشمن نقش بر آب می شود . چون ثابت می کنند نظام ما مردم پشت سرش هستند.
اینها می گویند باید کاری کنیم که نام احمـدی نژاد و آثار او را به طور کامل محو کنیم ؛ شما عددی نیستید، چون کار برای خداست و کار برای خدا هم از بین نمی رود.برای خـدا آمـاده باشیـد و کار کنـید. کـار،کار،کار. همیشه برای خدا در صحنه باشید. بعضی وقتها بعضی ها در صحنه هستنـد برای خودشـان. اینهـا که سهل اند ، آمریکا و اروپا و … هم جمع شوند نمی تواننـد این دولـت را زمین بزنند.هنـوز اول عشـق اسـت ! تا روزی که امپـراتوری آمریکا از کاخ سفید به زیر کشیده شود و عـدالت حاکم شود کار داریم هنوز! مسیر پر پیچ و خمی است و هوشمندی می خواهد. دشمنان دنبال فتنه جدیدند. هرچـه آزمـایش سنگیـن تر و بزرگتر شود ، نتیجه اش بیشتر و وسیـع تر خواهد بود. به خدا هیچ لکه ننگی به این دولـت نمی چسبـد. البته من ضعیف تـر از ضعیف ترم. مطمئـن باشیـد آینده از آنِ ماست. من قول می دهم ، الآن هم اگر مردم باور کنند که کسی طرفـدار دولت است و دولـت از وی حمایت می کند ، به وی رأی خواهنـد داد.

* اگـر بـرای خـدا بـدنت زیـر سم اسب هـا باشد باز هم پیروز خـواهی بود
حسینی وزیر اقتصـاد که قهرمان کشتی دانشجـویان بوده ، در تحقیـق و تفحـص مجلس گفته بود ما رفتیم فینال یا اول می شویم یا دوم! آخرش روی سکو هستیم.گفتـم اصلاح کنیـد کلامتان را ، کار برای خـدا همیشه پیروزی است.اگـر بـرای خـدا باشد اگر بـدنت زیـر سم اسب هـا باشد باز هم پیروز خـواهی بود.
به گزارش نكات پرس محمود احمدی نژاد خاطر نشان كرد: یک آقایی که تندروی کـرد و گفت : بزرگترین خطر از صـدر اسـلام تا کنون همیـن ها هستند و هفته بعد گفت : البته اینها عـددی نیستند ، پیغام دادم که نگران شما هستم. آن شخصی که می خواست پیام را ببرد گفت : به چه دلیلی این حرف را می زنی؟ گفتم : که دولـت نهم را خدا سر کار آورد. احمـدی نژاد فقط یک فلـش جهت نما بود. اگر کسی در ذهنش خطـور کند که این دولـت را او سر کار آورده خدا یک جـا حالش را می گیرد و به او نشان می دهد که هیچ کاره بوده. چون اگر ایشان این دولـت را سر کار آورده با موضعگیـری ایشان هم بـاید می رفت. این دولـت را خدا آورده و خدا هم تابحال حفظ کرده است.ما همه کارمان برای خداست. حتی تبعیتمان از ولایت فقیه هم باید برای خدا باشد نه مطامع دنیوی . تبعیت از پیامبر هم باید برای خدا باشد و اگر برای فردی باشد، به جایی نخواهیم رسید. به خدا اگر ما را آخرین نفر صف مومنان هم به حساب بیاورند کلاهمان را به آسمان هفتم می اندازیم.
*بله ما منحرف هستیم، ما هزار بار از شمـا منحرفیم
به ما گفتـه اند که شما یک جریـان انحـرافی هستید. گفتم مگـر شما اصـل اسـلام هستید که هرکس از شما زاویه داشـت منحـرف باشد؟! اگراینطور است بله ما منحرف هستیم ، ما هزار بار از شمـا منحرفیم. من خبر دارم چه خبر است! ما در آینده شاهد پیروزی حتمی هستیم.روز پشیمانی نزدیک است که بیایید و بگویید اشتباه کـرده ایم و دولت چنین و چنان است.روز پشیمانی نزدیک است که بیایید و بگویید اشتباه کـرده ایم و دولت چنین و چنان است.

مطمئن باشیـد اگــر این دولـت نیـم سـاعت فرصت حـرف زدن داشتـه باشـد
قیمـت سـوراخ مـوش بـالا می رود!
ادامه
کامنت بنویسید...
علیرضا آریا , alireza44tehran
چهارشنبه 12 شهریور ، 23:40
چه دنیای عجیبی!
ادامه
سیدمحمدمهدی  خازنی , mahdia68
چهارشنبه 12 شهریور ، 23:33
ادکنید لطفا
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
ناگفته ‌های احمدی نژاد از لابی ها و فشار مجلس برای تعیین وزیر نفت+صوت (2)
ناگفته ‌های احمدی نژاد از لابی ها و فشار مجلس برای تعیین وزیر نفت+صوت از زبان احمدی نژاد می‌خوانید: ٭ به مردم قول دادم وزارت نفت را اصلاح کنم اما... ٭به رئیس مجلس گفتم همان که دوستانتان اصرار داشتند را پذیرفتم ٭آقا به من پیغام داد پس بگیر/ گفتم این‌ها زمان مظلومیت شما یاران شما بودند ٭جرمش این بود که با من هماهنگ بود نکات پرس/  متن و فایل صوتی زیر بخشی از سخنان دکتر محمود احمدی‌نژاد در خرداد سال ۸۶ یعنی قبل از مطرح شدن جریان موسوم به انحرافی است که در آن توضیحاتی در خصوص معرفی وزیر نفت به مجلس شورای اسلامی بیان می‌شود. بازخوانی این سخنان در شرایط فعلی و نحو رای اعتماد نمایندگان مجلس نهم شورای اسلامی به وزرای معرفی شده توسط حجت‌الاسلام روحانی می‌تواند قابل توجه باشد.
 به مردم قول دادم وزارت نفت را اصلاح کنم اما...… باز برای این‌که ببینید چه اتفاق‌هایی می‌افتد من یک مورد به شما بگویم. من چهار تا اسم داشتم بعد از این‌که سه چهار تا آدم برای وزارت نفت معرفی کردیم و رد کردند، آن‌جا جایی بود که من به مردم قول داده بودم که می‌خواهم آنجا را مبنایی اصلاح کنم و هنوز هم(سال 86)  دنبالش هستم و این را رها نکرده‌ام. ولی نمی‌توانم هفته‌ای ۲۰ ساعت برای آنجا وقت بگذارم. اگر می‌توانستم حتماً این کار را می‌کردم و حالا هم ترتیباتی دادیم که ان شاء الله بشود آن اصلاحات سرعت پیدا بکند. خب معرفی کردیم.
کسی که الان معاون اجرایی است‌، بنا بود برود تمام شبکه‌های آنجا را به هم بریزد. روزی که معرفی شد یک کاغذ دست‌نویس بدون امضا درست کردند‌، یک شبکه‌ای کشیدند، یک سری اسم آدم‌ها را نوشتند و بعد اسم این معاون ما را هم نوشتند که رییس باند مافیای نفت است، بعد رفت رأی نیاورد. دومی و سومی هم همین طور.
به من گفتند که اگر این چهارمی را هم بیندازند چه کار می‌کنید؛ خیلیی سخت می‌شود. من گفتم شما نگران نباشید. من شانزده تا اسم دارم، هر کدام را بیندازند یکی دیگر خواهم داد. ولی بالاخره آدم مجبور می‌شود مرتباً دایره را یک جوری ببرد که کار نخوابد. برای چهارمین نفری که می‌خواستیم برای نفت بدهیم چهار تا اسم داشتم.
با آن‌ها صحبت کردم از جمله این وزیر نفت فعلی. گروهی از دوستانمان در مجلس آمدند که آقا وزیر نفت را چکار می‌خواهی بکنی. من با یکی از این چهار نفر صحبت کرده بودم که یک آدم رزمنده، جانباز، دکترای نفت بالاخره حزب اللهی و طرفدار عدالت است و نسبتاً در این زمینه‌ها از بقیه قوی‌تر بود. من با او صحبت کردم که آقا من می‌خواهم تو را معرفی کنم، برنامه‌ات را تهیه کن. این چارچوب برو با ادبیات خودت بنویس‌. یک دفعه چند تا از این دوستان آمدند و جلسه‌ای اضطراری گذاشتند که چه کسی را می‌خواهی معرفی کنی؟ گفتم این، گفتند تو از این چهار تا، نفر دومی را معرفی کن. یک ساعت با من چانه زدند، مقاومت کردم‌. گفتم نه من با این آقا صحبت کردم و نمی‌توانم حیثیتش را تخریب بکنم. این هم رفته، جلسه گذاشته، بحث کرده، آدم دیده و مرتباً اصرار اصرار در اثبات نفر دوم که این خیلی قوی‌تر و بهتر است که در بعضی جهاتش هم درست بود. اصرار اصرار و من هم انکار و بالاخره بعد از یک ساعت رفتند.


به رئیس مجلس گفتم همان که دوستانتان اصرار داشتند را پذیرفتممن دوباره نشستم پیش خودم جمع بندی کردم که حالا این‌ها آمدند، برای من که چهار نفر خیلی فرقی نمی‌کرد حالا اگر بخواهیم این نفر را بدهیم، دوباره رأی ندهند که این خوب نیست. بالاخره وزارتخانه آسیب می‌بیند. با رییس محترم مجلس تماس گرفتم و گفتم که آقا من نظر شما را پذیرفتم. همین کسی که این دوستان اصرار دارند ما همان را به مجلس معرفی می‌کنیم. آن آقا را دعوت کردم گفتم آقا می‌خواهم تو را معرفی کنم، گفت من نمی‌پذیرم . من نمی‌توانم با این گروه‌ها کار کنم. گفتم آقا مسئله مهم است، نفت است و… حالا این هم یک بچه رزمنده و دلسوز برای کشور و توانمند. بالاخره ما اصرار کردیم گفت من می‌روم پیش آیت الله بهجت استخاره می‌کنم. رفت استخاره کرد خوب نیامد. ما به آن آقایان گفتیم، گفتند نه ما غیر از این نمی‌پذیریم‌. دوباره ما ایشان را خواستیم. گفتیم آقا شرایط عوض شده برو دوباره استخاره کن. رفت استخاره کرد، آیت الله بهجت نمی‌دانست موضوع چیست. گفت من تحت فشار هستم یک کاری را باید بپذیرم‌. ایشان گفته بود برو بله را بگو، اما این کار را به تو نخواهند داد. ایشان آمد همین را به من گفت که من رفته‌ام ایشان گفته تو برو و بگو بله اما کار را به تو نمی‌دهند. گفتم بسیار خوب دیگر از من و تو تکلیف ساقط است.
آقا به من پیغام داد پس بگیر/ گفتم این‌ها زمان مظلومیت شما یاران شما بودندمن ایشان را معرفی کردم ساعت بعد یکی از همان شش نفری که اصرار می‌کرد که این آقا را باید معرفی کنی زنگ زد. گفت آقای احمدی‌نژاد پس بگیرید. گفتم چه چیزی را پس بگیرید‌. گفت این آدمی که معرفی کردی اصلاً فاسد است. گفتم عجب! شما دیروز یا پریروز اینجا به من اصرار می‌کردید که این را بگذار. شما از کجا فهمیدید ایشان فاسد است. سی سال است که من ایشان را می‌شناسم و زندگی‌اش را می‌دانم . بله، بحمدالله وضع مالی‌اش خوب است، اما از آن آدم‌هایی است که اگر الان تکلیف بشود اگر در همین جلسه باشد، به او بگوید برو آفریقای جنوبی زندگی کن، دیگر نمی‌رود خانه وسایلش را جمع کند، از همین جا به فرودگاه می‌رود. فشار، گفتم من پس نمی‌گیرم. گفت پس نگیری ما نمی‌گذاریم این وزیر بشود.
رفتند یک مشت کاغذ و… که برای هر کسی می‌شود از این کاغذها درست کرد. یک کسی یک چیزی می‌نویسد، نفر دوم یک چیز دیگر می‌نویسد یا یک کپی می‌گیرند یک شماره روی آن می‌زنند، یکی دیگر یک یادداشت روی آن می‌گذارد و یک دفعه پنج صفحه پرونده می‌شود. پرونده درست کردند خدمت آقا بردند و فشار سنگین که آقا اگر این بیاید ما رأی نمی‌دهیم. آقا به من پیغام دادند که ایشان را پس بگیرید. من خدمت ایشان رفتم و گفتم شما که خودتان ایشان را می‌شناسید. از ۳۰ سال ۲۵ سال پیش؛ زمان مظلومیت شما این‌ها یاران شما بودند. ایشان گفتند بله من می‌شناسم. اما با این فضایی که درست کردند یا رأی نمی‌دهند یا رأی ضعیف می‌دهند، بعداً نمی‌گذارند دیگر کار کند. ما به مجلس رفتیم ایشان هم آنجا بود و همان روزی بود که باید رأی اعتماد می‌گرفت. بحث‌ها شروع شده بود. آقای فولادگر و آقای کامران شاید یادشان باشد. من برای همین قضیه‌ای که خدمت آقا رفتم دیر به مجلس رفتم. رفتیم آنجا به ایشان گفتیم آقا برو کنار. همان جا در یک ثانیه نوشت که من خودم تشخیص دادم که باید کنار بروم.
برای اینکه فشار به دولت نیاید نوشت من خودم به تشخیص خودم کنار می‌روم. حالا تا اینجا خیلی چیز عادی‌ای ایست. شیرین قضیه بعد ظهر آن روز است، همان آقایی که آمده بود اصرار کرده بود این را بگذار، بعد به من تلفن زد سعی کن که این را بردار، به همین دوست ما نامه داده که آقای فلانی ما شما را می‌شناسیم، شما خیلی آدم خوبی هستید، شما باید به کمک احمدی‌نژاد بروی و اگر نروی روز قیامت نمی‌توانی جواب بدهی، الله اکبر.
جرمش این بود که با من هماهنگ بودآن وقت همین آقا همیشه مصاحبه می‌کند که دولت ناکارآمد است و کارشناسی نمی‌کند. اگر کارشناسی این است که شما می‌گویید، با این نمی شود یک دکهٔ روزنامه فروشی را اداره کرد چه برسد به یک کشور. چطور می‌شود با آن کشور ایران را با آن عظمت اداره کرد؟ حالا ته قضیه چیست؟ ته قضیه را برایتان بگویم. اینها دیگر اخبار و اطلاعاتی است که ما از جلسات آقایان می‌شنویم. گفتند فلانی با احمدی‌نژاد خیلی هماهنگ است. این جرم این آقا شده. این‌ها را من مثال زدم برای اینکه بدانید. عزیزان من! اجرای عدالت چه در توزیع مناصب و چه در تصمیم گیری‌ها کار سختی است. نمی‌خواهم بگویم نشدنی است. ما به اندازهٔ توان خودمان باید در این مسیر برویم و جان‌مان را هم روی. این گذاشته‌ایم و بدانید به فضل الهی من یکی کوتاه بیا نیستم. باید محکم باشیم، خودمان را بسازیم و حوادث را ریشه‌یابی کنیم. چرا این آقا این حرف را دارد می‌زند؟ چرا حرف‌های متناقض می‌زند؟با توجه به درخواست مخاطبین امکان دانلود ناگفته‌های احمدی نژاد از انتخاب وزیر نفت مهیا شد.
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
ناگفته ها و درد دل های احمدی نژاد با احمدی نژادی ها (1)
پاسخ احمدی نژاد به شبهات/ بخش نخست ناگفته‌ها و درد دل‌های احمدی‌نژاد با احمدی‌نژادی‌ها از زیان احمدی نژاد می‌خوانید: *برای حفظ انقلاب ۶۰ درصد از حرف‌هایم را اصلا نمی‌توانم بگویم *دسترسی به انـرژی اتـمی یعنی شکسـت۲۰۰ سـال شـعار استـعمـار علیـه دیـن *۶ ماه قبل از انتخابات به وزیر اطلاعات هشدار دادم که اینها قصد براندازی دارند؛ گفتند خبری نیست/ گفتم دو نفر از معاونین وزارت اطلاعات با جریان فتنه همراهی می‌کنند، گفت من تکلیف خودم را از جای دیگری می‌گیـرم! *به رهبری گفتم در مناظره‌ها انتحاری می‌زنم *84 به من گفتند برو كنار 1درصد بیشتر رای نداری/ در كابینه اول اگر بعضی ها را نمی‌آوردم دولت را از همان اول ریشه كن می‌كردند  نکات پرس/ نیمه دوم سال۱۳۹۰ بود كه دکتر محمود احمـدی نژاد در جمـع حامیــان دولـت اسـلامی به سخنرانی پرداخت. قسمت عمده‌ای از این سخنان هیچگاه رسانه ای نشد؛ نكات پرس بدون هیچ تغییری سخنان آقای احمدی نژاد را منتشر می‌كند:

بسم الله الرحمن الرحیم، اللهم عجل لولیـک الفرج، و العافیة و النصر وجعلنا من خیر اعوانه و انصـاره و المستشهدین بین یدیه
قبل از اینکه گزارشاتی را خدمت دوستان داشتـه باشـم چند نکتـه را بایــد توجـه نمود :

* ایستادن بر مسیر اسلام ناب و بر ولایت به این سادگی ها نیست
نکته اول : ایستـادن بر خط مستقیم الهی بر عدالت ، برتوحید ، بر اسلام ناب و بر ولایت به این سادگی ها که بعضی گفتگو می‌کنند نیست . اینکـه ولایـت را طـوری بگویند که چهار تا بچه چهارم و پنجم ابتدایی هم متوجه شوند، این همه مشکلات د ر طول تاریخ ایجاد نمی‌شد. دشوارتریـن کار حرکت در مسیر حق و در مرز حق است. اگر درک و عمق مسایل به این سـادگی بود این همه انحراف در طول تاریـخ بشـری اتفاق نمی‌افتـاد. اگـر فهم مسـایل به این سادگی بود که کسی گمـراه نمی‌شـد. اگر درک ولایـت به این سـادگی بود این همه پیامبـر و امـام نباید می‌آمـدند. همین شهادت یازده امام ، شهادت حضرت زهـرا سلام الله علیهـا نشانه گمراهی است. شهادت شهیـد بهشتی نمـونه گمراهی بشر است. * برای حفظ انقلاب60 درصد از حرف هایم را اصلا نمی توانم بگویم
نکته دوم : اگر کسی در چنین موضع خدمتی قرار گیـرد که من قرار گــرفته ام ، شاید حدود ۱۰ درصـد از حرفهایش را بتواند بزند ، حدود ۲۵ درصدش را شاید بتواند بعد از تمام شدن مسئولیت در آینده بگوید و حدود ۶۰ درصـدش را هـرگز نمی تواند بگوید، چون مصالح بالاتری هست، برای اینکه راه بماند، برای اینکه انقلاب حفظ شود. ما کـه نیامده‌ایم فقط خودمان را حفظ کنیم، آمده‌ایم که پرچم، عزت ایران اسلامی، این نظام بماند. می‌گویند منحـرف شـده‌ای ، اگر انحراف این است که مخالفـان دولـت می‌گویند، ما از اول هم منحـرف بودیم و گفتیم که این معـادلات را قبول نداریم! سال ۸۳ یکی از همین آقایان آمد و تحلیلی کرد و گفت برای ریاست جمهوری ما به آقای دیگری فکر می‌کردیم – همین آقایی که در استیضاح وزیر اقتصاد خیلی جوش میزد که من ترسیدم قلبش بایستد – دیدیم او نمی‌تواند، تو آماده‌ای؟ گفتم متوجه ابعاد و تبعات حرفی که میزنی هستی؟ اگر یک نفر مثل من از متن پابرهنه‌ها جامعه بیاید رییس جمهور شود یک انقلاب دوباره است، بساط اشرافی‌گری و شاهنشاهی و خانواده تباری و بچـاپ بچـاپ را جمع می‌کنـم‌، تو تحـمل داری؟! من بیایم پنهان‌کاری ندارم، سیاسی‌کاری ندارم. بدان اگر همه دنیا بر علیـه ما باشنـد ذره ای کوتاه نخواهیم آمد. در سفر به استان خراسان جنوبی دوستان تشریفات روستای محرومی را انتخاب کردند، سرزده به روستا رفتم ، وقتی رسیدم به خـدا قسم می خواستم زمیـن دهان بـاز کند و بـروم زیر زمیـن، ما مسئولیم و این همه فقر، این همه محرومیت ؟! عده ای دارند منفجـر می شوند از بس که خورده اند و … فراموش نکرده اید سال ۸۳ را که کسی جرات دفاع از شهدا و دفاع مقدس را نداشت و در تریبون رسمی می گفتنـد دوران امـام تمـام شده و به مـوزه تاریخ پیوسته ، کسی هم چیزی نگفت! گفتم من بیایم می ایستم روی مرز حـق و کـوتاه نخـواهم آمد.


*دسترسی به انـرژی اتـمی یعنی شکسـت۲۰۰ سـال شـعار استـعمـار علیـه دیـن
به گزارش نکات پرس محمود احمدی نژاد گفت: اما چند نکتـه پیرامـون مسائل و شرایـط جهـان : یک کتابی قبـل از انقـلاب چـاپ شـد به نام « تاریخ ۳۰ ساله» یک کمونیست نوشت که قبل از انقلاب اعدام شد می گوید: « اگر امام خمینی رحمـت الله علیـه کوچکترین فرصتی پیدا کند تمام جهان را تغییر می دهد، و انقـلابی پیدا خـواهد شـد که دنیـا را خواهد گرفت» جایگاه ایران جایگاه بزرگی در تحـول عظیـم جهـانی است. به خاطـر همین می خواهنـد نگـذارند ایران ذره ای فضـا پیـدا کند. خـوب ما در کشور در دوره اول که دوران جنـگ است مشغول به جنگ بودیم. در دوران دوم با شعـارهای تنش زدایی و گفتگو و …. هرچندکه این شعارها خـوب است ولی چـون آنـها از مـوضع ضـعف وارد شـدند در نتیجـه کار معکـوس شد ، و هرروز عقـب نشینی کردیم ، همین دسترسی ایـران به انـرژی اتـمی یعنی شکسـت ۱۵۰ سـال ۲۰۰ سـال شـعار استـعمـار علیـه دیـن ، یعنی اگـر مـا توجـه داشتـه می توانیـم معادلات جهـان را بهم بزنیم.

وقتی ایستـادیم در دنیـا روی اصول ، دیدید چه اتفـاقی در دنیا افتاد. اینـها کلـک زدند ؛ استعمار گران با بحث نظم نوین جهانی می خواهند مدلی بدلی از حکومت امام عصر (عج) را به بشریت نشان دهند ، که الحمدلله با استواری بر مواضع این در حال فروپاشی است. در سفر اخیر به سازمان ملل در جمع اقتصاددانان و بزرگان اقتصادی آمریکا که نزدیک به بیست و چند نفر بودند خودشان می گفتند : ما دیگر از مـواضع آمریکا دفاع نمی کنیم. این برای من خیلی جالب بود که برای اولین باراقتصاددانان از سیاست های اقتصادی دولتشـان دفاع نمی کردند. آنجا به آنها گفتم : که مردم این وضعیت را تحمل نخواهند کرد و به زودی علیه نظام سـرمایه داری قیام می کنند و به آنها توصیه کردم که قبل از اینکه وضع به شورش برسد خودتان اصلاح کنید و مسائل را مدیریت کنید تا از بین نروید. گفتم ما داریم به شما خبر می دهیم از سرِ دشمنی نیست بلکه از سر دوستی است. امروز در شرایط حساسی هستیم ؛ غـرب تمام قوای خود را بسیج کرده که بزند و کار را تمام کند ، مثل روز روشن است که ناتو برای حمله به ایـران له له می زند. مثل روز روشن است که اگر اتفاقاتی که اطراف رژیم صهیونستـی محقق بشود ؛ تمـام حـرکت ها به سمـت ایـران خواهد شد. شرایط عادی نیست ، داریم به لحظـه برخورد نهایی نزدیک می شویم ؛ البته این برخورد الزاما برخورد نظامی نیست و ممکن است برخورد سیاسی و… باشد. داریم به نقطـه اوج می رسیم ، اگر غفلت کنیم ضربـه ای خواهیـم خورد که تا ۵۰۰ سال نتوانیم بلنـد شویم. در لیبی چه شد؟ کار دست چه کسانی افتاد؟ ما از قبل گفتیم و چقـدر سرو صدا راه انداختند و انشاء الله تحلیلمان در آینده روشن می شود که آمریکا فهمید که اگر این انقلاب ها را جلو نیندازند دیگر نمی توانند در منطقه حضور داشته باشند.

* گفتم برو به همه بگو ناتو پایـش را بگـذارد به سوریه منطقه منفجر خواهـد شد
اینها می خواستنـد به سوریـه حمله کنند تا راه را بـاز کننـد برای حمله به ایـران. به دبیـر کل گفتم برو به همه بگو ناتو پایـش را بگـذارد به سوریه منطقه منفجر خواهـد شد. انشاء الله اگر بتوانیم داخل سوریه و انقلاب های منطقه را خوب مدیریـت کنیم ، بعـد از ۳ تا ۵ سال آینده همه چیز به نفـع ایـران تمـام خـواهد شد.

وقتی مناسبات عمومی جهان سست شود قاعدتاً این در ایـران هم اثر خواهد گذاشت. داخل کشور مشکلات و نارضایتی کم نیست ، در انتخابات ۸۸ حدود ۱۴ میلیون نفر به مخالفین که به این مشکلات پرداختند رای دادند، ما هم همان حرفها را می زدیم اما مردم احساس کردند که آنها صداقت ندارند. هنر این دولت این بود که این انتقادات را در چارچوب نظام و ارزشها و انقلاب مطرح کرد؛ این اعتقاد ماست این انقلاب ظرفیت پاسخگویی به همه نیازهای مردم را دارد.

*۶ ماه قبل از انتخابات به وزیر اطلاعات هشدار دادم که اینها قصد براندازی دارند ؛ گفتند خبری نیست/ گفتم دو نفر از معاونین وزارت اطلاعات با جریان فتنه همراهی می کنند، گفت من تکلیف خودم را از جای دیگری می گیـرم!

قبل از انتخابات ۸۸ از طریق بچـه های حزب اللهی که در ستادهایشان بـودند متوجـه شدم که جریانی بسیار پیچیده برای براندازی سازماندهی می‌کند، آنها خانه‌های تیمی و موتور و حتی اسلحه آماده کرده بودند. ۶ ماه قبل از انتخابات به وزیر اطلاعات هشدار دادم که اینها قصد براندازی دارند؛ گفتند خبری نیست. به گزارش نکات پرس محمود احمدی نژاد ادامه داد: ۳ ماه بعد گفتم دو نفر از معاونین وزارت اطلاعات با جریان فتنه همراهی می‌کنند. گفتم این دو معاون را بردارید اما گفت "من تکلیف خودم را از جای دیگری می گیـرم!" گفتم اگر زمان انتخـابات رسید و براندازی اتفاق افتاد، جواب خدا و شهدا را چه می دهید؟

….. چند بار به آقای اژه ای گفتم عوض اینکه تمام انرژی را آنطرف بگذارند آمدند روی ما کار کردند بعد هم دیدید که آقای موسوی پنجشنبه قبل از انتخابات در مصاحبه با تایمز گفته بود که انتخابات فقط برای ما یک مرحله است چه ببریم چـه ببازیم در خیابانیم. برنامه بر این بود که جلوی هر وزارت را ۵۰۰ نفر بگیرند و وزارتخانه را اشغال کنند و سپـس مجلس را تعطیل کنند و سپس به سمت بیت رهبری بروند.

*به رهبری گفتم در مناظره ها انتحاری می‌زنم
بعد از ایـن که محضـر رهبـری عزیز رسیـدم به ایشان گفتم آقا انشاء الله رای ما بیشتراست ، انقلاب برنده است و ما پیروز انتخابات هستیم. آقـا فـرمودند : چطـور این حرف را می زنید؟! گفتم چون در متن مردم هستم. گفتند : این حرف قابل قبول نیست ؛ مـن هم در متن مردم هستم. گفتـم مردم برای شما حریم قائل می شوند ، شما مثل پدر هستید ولی من مثل برادر و داداش ، مـردم با ما رودرواسی ندارند مـردم راحت به ما میگویند داش محمـود! شما ناراحت نیاشید تازه مناظراها هم هست انتحـاری می زنم به خـط! آقا فرمودنـد : بسیار خوب ولی مواظب باشید تند نشوید. گفتم چشم. دیدید که دو ، سه تا کلمه بیشتر نگفتـم این همـه سروصـدا شد.

سال 84 به من گفتند برو كنار 1 درصد بیشتر رای نداری/ در كابینه اول اگر بعضی ها را نمی آوردم دولت را از همان اول ریشه كن می‌كردند
به گزارش نكات پرس احمدی نژاد در جمع حامیان خود ادامه داد: البته ماجرا تمام نشد ؛ جریانی که از اول با انقلاب صادق نبـودند ، از ابتدا دنبال پست و مقام بودند با جریان براندازی همراه شدند. در انتخابات سال ۸۴ به من گفتند برو کنار، گفتم چـرا؟ گفتند تو یک درصد بیشتر رأی نداری، گفتم که من جوان هستم، کلی آرزو دارم، مگر یک درصد رای ندارم، برای شما که با این یک درصدمشکلی ایجاد نمی شود بگذارید شرکت کنم تا دلم خوش باشد. کار به جایی رسیده بود که گفتند اگر کنار نروی کاری می کنیم که در این مملکت نتوانی زندگی کنی. بعد از انتخابات ۸۴ با سایر کاندیدهای اصول گرا دیدار داشتم و گفتم هـرکس طرح و برنامه و نیرویی دارد به من معرفی کند ، یکی از آنها (قالیباف) که بعدا به مجموعه دیگری رفت گفت من نه طـرح دارم و نه نیرو. ولی با این وجود از بیست و یک نفر اعضای کابینه اول ، یازده نفر از کسانی بودند که در لیسـت آنها بودند که بخاطر همین موضوع از طرف حامیان و دوستان راجـع به خیلی ها مورد اعتراض قرار گرفتم اما بدانید اگر آنها را در کابینه نمی آوردم همان اول دولت نهم ریشه کن می کردند و کسی هم نمی فهمیـد حرفهای دولت چیست.

قبل از انتخابـات ۸۸ خبرـ دارم جلسه ای با هم داشتند گفته بودند : اگر این دولت دوبـاره رأی بیـاورد، ما دیگر نمی توانیم در این مملکـت کـاری انجام بدهیم. اگر یک بار دیگر رای بیاورد قائله حزب و حزب بازی را جمع می کند. غرب هم نـظرش این بود اگر این دولت رای بیاورد مناسبات جهانی بهم می خورد ؛ به همین خاطر با تمام وجود به صحنـه آمدند و جریان مخالف کمک کردند . حتی یکی از این آقایان به ظـاهر اصـول گرا نامه نوشته بود به رهبری که فـلانی (موسـوی) چون رأی می آورد ، باید خودمان را برای کار کردن با آنها آماده کنیم.


*تهمت تخلف مالی و ماجرا كردان سناریو انها برای انتخابات بود
تخلف یک میلیاردی دولت که قبل از انتخابات مطرح کردند و بعد مشخص شد دروغ بود، بسـاطی که سر مرحوم کردان درست کردند همه اش از ابتدا یک سناریوی طراحی شده جهت انتخابات بود تا ما را تخریب کنند.

برخی خودشان را آماده تبریک به طرف مقابل (موسوی) کرده بودند. اینها خودشان تمام حیثیتشان از جریان اصولگرا بود تبریک به نامزد اصلاح طلبان می گفتند و گول آنها را خوردند. وقتی ۱۰ درصد از صندوقهای تهران را بازشماری کردند، رأی من ۸ هزارتا بیشتر شد که تصمیم گرفتند بازشماری را ادامه ندهنـد چرا که در کـل کشـور اگـر این کـار را میکردند ، حدود۷۰۰ - ۸۰۰ هزار تا به آرای من اضافه می شد.چون تهران نمونه آماری خوبی برای کل کشور است.

*وزارت اطلاعات بجای توجه به براندازان روی دولت تمركز كرد
بعد از انتخابات حدود ۳۰۰ خانه تیمی سازماندهی شده کشف شد که در برخی از آنها اسلحه وجود داشت اما وزارت اطلاعـات از اینها غفلت کرد به جای اینکه روی براندازان تمرکز کند، روی دولت و تیم دولت تمرکز کردند.

بعد از انتخابات ۸۸ در سفر به سازمان ملل اعتقاد آنها این بود که احتمالا به دلیل حوادث داخلی و جوی که بر علیه ما شروع کردند، ما در موضع انفعال قرار داریم. اما ما از موضع قدرت رفتیم و تندتر از قبل هم عمل کردیم. کدام یک از مدعیان ولایت جرأت داشتند آن طرف مرز اینگونه حرف بزنند؟ تا می روند آن طرف مرز محافظه کار می‌شوند.

از قبل برای ما روشن بود که از روز بعد از انتخابـات شروع می کنند برای انتخابات ریاست جمهوری آینده کار کردن. چون دور آخر دولت بود، برخی بجای اینکه همکاری کنند از فردای انتخـابات، موضوع انتخابات ریاست جمهوری بعدی در کارگروههایشان قرار دادند و چون می‌دانستند دولت محبوب است و رأی می‌آورد، بـرای تخریب دولت برنامه‌ریزی کردند و اتهامات عجیب و غریب به دولت زدند. برنامه‌ریزی کرده‌اند و به مانعی بزرگ رسیده‌اند که ارتباط دولت با مردم است. خطی که در امتداد کار دولت ترسیم می‌شود به آنها نمی‌رسد. جلسات گوناگون گذاشتند تا جایگاه دولت را در افکار عمومی له کنند و دگرگون نمایند؛ گفتند اگر خودمان را نمی‌توانیم بالا بکشیم دولـت را پایین می‌کشیم. منبع: نکات پرس/ ادامه دارد
ادامه
کامنت بنویسید...
سیدمحمدمهدی  خازنی , mahdia68
چهارشنبه 12 شهریور ، 23:34
ادکنید لطفا
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت سوم)
اظهارات دکتر احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش/ بخش سوم و پایانی بهار می آید... امام می آید... بهاری باشید و امام زمانی *برخی ها بهار را وارد مباحث سیاسی سطح پایین کردند. در حالی که بهار ارتباطی با این بحث ها ندارد. ما 10 هزار سال در زمستان زندگی کردیم. هنوز بهار انسانی نیامده است. *انقلاب شد تا به سوی حکومت امام زمان برویم. حالا ببینید شیطان چقدر زرنگ است که وسط انقلاب، وسط جمهوری اسلامی، امام را از ذهن ها می برد. نکات پرس- بخش سوم و پایانی اظهارات دکتر احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش/ دکتر محمود احمدی نژاد شنبه شب در جمع مردمی که مقابل منزل او در نارمک گرد هم امده بودند در مواجهه با درخواست تعدادی از مردم که از او خواستند درباره بهار صحبت کند گفت: برخی ها بهار را وارد مباحث سیاسی سطح پایین کردند. در حالی که بهار ارتباطی با این بحث ها ندارد. ما 10 هزار سال در زمستان زندگی کردیم. هنوز بهار انسانی نیامده است. وقتی بهار شود همه عالم شاد می شود؛ مانند فصل بهار. در بهار، همه چیز شاد است، همه چیز رو به جلو است، رو به امید است، رو به شکفتن است. بهار جامعه بشری هنوز اتفاق نیفتاده است. ما اکنون در زمستان یخ زده هستیم. در زمستان غم و غربت هستیم. باید بهار بیاید. این که لقب امام را گذاشته اند "یا ربیع الانام؛ ای بهار انسانها". یعنی وقتی او بیاید، همه انسانها به خودشان می رسند. در بهار چه می شود؟ چه اتفاقی می افتد؟ درون این درخت یک استعدادی هست؛ استعداد شکوفه زدن و میوه دادن و رشد کردن. در زمستان این استعداد خفته است، خفه شده است، بهار که می آید همه استعدادها بیرون می ریزد. همه ی استعدادهای انسانی و حقیقت انسانها بروز می کند. فصل مشترک همه ی ما بهار است. فصل مشترک همه انسان ها بهار است.
این تعصباتی که درست کردند این قبیله آن قبیله؛ این رنگ آن رنگ؛ این ن‍ژاد آن نژاد. حتی به بهانه اینکه ما مسلمانیم و شما مسیحی هستید، جلوی یکدیگر صف بکشیم. من تو را بزنم و تو من را بزنی. اگر واقعا او مسیحی است و پیرو حضرت عیسی است و من هم پیرو حضرت محمد خاتم صلی الله علیه و اله هستم دعوا برای چیست.
یک جلسه در نیویورک بود و سران روحانیون مسیحی از اروپا امریکا و کانادا  آنجا گردهم آمده بودند که با ما مناظره کنند. آن موقعی که خیلی داغ بودند که چرا تو گفتی اسرائیل محو شود. هولوکاست و فلان و فلان. یک ساعت فقط سوال کردند.، بعد قانع شدند و یک نشان پرنده صلح هم به من دادند.
به گزارش خبرنگار نکات پرس، احمدی نژاد ادامه داد: بعد من شروع کردم از آنها سوال پرسیدن. گفتم شما از وضع دنیا راضی هستید؟ گفتند نه! گفتم با این همه ظلم و کشتار چه کار می خواهید بکنید؟ گفتند ما منتظر حضرت مسیح هستیم تا بیاید و اوضاع را درست کند. گفتم همین! البته سوال زیاد شد و من در آخر گفتم فقط همین کار را می کنید. شما می روید یک مقدار پول از غارتگران می گیرید، راه می افتید و می روید در افریقا، افریقا را مسیحی می کنید. این شد مسئولیت شما در مقابل این همه ظلم! بالاخره  بعد از یک ساعت بحث به یک تفاهم رسیدیم، که نقطه مشترک ما با هم تلاش برای استقرار عدالت است. نقطه مشترک ما تلاش برای حکومت جهانی انسان کامل است که حضرت مسیح نیز با او خواهد آمد. در اینجا که ما با هم دعوایی نداریم.
می خواهم بگویم اگر حقیقت امام مطرح شود امام فصل مشترک همه انسانهاست؛ مسیحی، بودایی، یهودی، هندو و حتی آنهایی که دینی ندارند اما پاک هستند، فطری هستند.
وظیفه ما و وظیفه جمهوری اسلامی است. اصلا جمهوری اسلامی به وجود آمده است که دعوت کند به حکومت امام زمان. انقلاب برای همین شد. انقلاب شد تا به سوی حکومت امام زمان برویم. حالا ببینید شیطان چقدر زرنگ است که وسط انقلاب، وسط جمهوری اسلامی، امام را از ذهن ها می برد. یک مرتبه چشم باز می کنیم که فراموش کردیم و سالها یاد امام زمان نیستیم در حالی که امام یاد ما هست.
من از همه شما تشکر می کنم؛ لطف کردید. ان شاءلله همه تان بهاری باشید. همه تان امام زمانی باشید. از یاران ویژه امام زمان باشید و ان شاءلله در حکومت امام زمان نقش آفرین باشید.
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت دوم)
احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش: کعبه بدون امام چندتا سنگ است که روی هم گذاشته‌اند/ بخش دوم شیطان اصلی به دنبال عقب رفتن روسری خانم‌ها نیست *طرف ششصد بار به مکه رفته اما یک میلیمتر از نظر معنوی رشد نکرده است. معلوم است که اشتباهی رفته است. *من کدها و اطلاعات گسترده ای دارم از برنامه هایی که آمریکاییها و صهیونیستها علیه امام تنظیم و عمل می کنند. *از زمان حضرت آدم، شیطان تمرکز کرده است بر غافل کردن انسانها از امام. وقتی غافل کرد، خیالش راحت می شود. خیلی ها فکر می کنند شیطان دنبال این است که در خیابان ها... نکات پرس- بخش دوم سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش/ احمدی نژاد در جمع مردمی که شنبه شب ساعت ها مقابل منزل او در نارمک گردهم آمده بودند اظهار داشت: همزمان با حادثه کربلا یک عده دور کعبه می چرخیدند و عبادت می کردند. آنها دعوت امام را شنیده بودند و می دانستند امام حق است اما همراهی نکردند و گفتند ما اینجا ثواب جمع می کنیم. همزمان با آنهایی که طواف می کردند، یک عده هم مشغول گناه بودند. مشغول عیاشی و دزدی و غارت و .... سوال این است که وقتی با امام نیست، چه فرقی می کند که دور کعبه بچرخد یا در عیاشخانه باشد؟ تفاوتی نمی کند. اصلا وجود ندارد. چیزی نیست. اصلا کعبه برای چیست؟ کعبه برای این است که انسان به حقیقت خودش برسد، تا به خدا برسد. کعبه برای این است که انسان به امام برسد. اصلا کعبه بدون امام یعنی چه؟ خب! چندتا سنگ است که روی هم گذاشته اند. اصلا کعبه هم برای این است که انسان به امام برسد. شما اگر به مکه بروی، اصلا مکه بدون امام بی معناست. ارزشی ندارد. آدم خیال می کند ثواب جمع کرده است. خیر! ثواب یعنی چیزی که انسان را بالا ببرد. کمال دهد، به حقیقت نزدیک کند، به خدا نزدیک کند. طرف ششصد بار به مکه رفته اما یک میلیمتر از نظر معنوی رشد نکرده است. معلوم است که اشتباهی رفته است.
بحث امام مهمترین بحث عالم هستی است. چرا؟ چون انسان مهمترین موضوع عالم هستی است. از زمان حضرت آدم، شیطان تمرکز کرده است بر غافل کردن انسانها از امام. وقتی غافل کرد، خیالش راحت می شود. خیلی ها فکر می کنند شیطان دنبال این است که در خیابان ها بگردد تا روسری یک خانمی عقب برود یا لباس یک پسری... بله! ممکن است اینجا یک "شیطان بچه ای" باشد اما اصلا کار اصلی شیطان این نیست. کار اصلی شیطان آنجا (غافل کردن انسان از خود و امام) است. به همین دلیل تمام پیامبران آمده اند دعوت کرده اند به امام و وعده داده اند به امام. مشکلات در عالم زیاد است. همه عالم ناامنی است، نگرانی است، حزن و اندوه است. احساس شکست و غم است. همه حس می کنند جایی که باید باشند نیستند. آن چیزی که باید بشوند نمی شوند. چرا اینطور است؟ برای اینکه دست ها از امام کوتاه است. کجا آرامش است؟ کجا غمی نیست؟ کجا اندوهی نیست؟ آنجایی که کنار امام است، با امام است، با جلوه اش در عاشورا است. نه اینکه همه باید کشته شوند. نه! هرگز! اما آرامش فقط آنجاست و جای دیگری نیست.

بشر گم کرده. آری! بشر گم کرده. و به شما بگویم یکی از برنامه های صهیونیست ها فراموشاندن یاد امام از جامعه بشری است؛ چه این صهیونیست های امروزی و چه صهیونیست های تاریخ، آنجا که قرآن می فرماید "لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِینَ آمَنُواْ الْیَهُودَ..." منظور، همین صهیونیست هاست. "لتجدن" یعنی قطعا خواهی یافت. "اشد عداوتا"یعنی دشمن ترین دشمنان برای مومنان به خدا صهیونیستها هستند.
من کدها و اطلاعات گسترده ای دارم از برنامه هایی که آنها تنظیم می کنند، عمل می کنند. خدا رحمت کند! حاج اقای لطیفی شاید برخی از شما نام او را شنیده باشید. حاج آقای لطیفی چه کسی بود؟ همان کسی که  بهمن ماه با امام ملاقات کرد و پیام برد برای امام. گفت به مردم بگویید خیابانها را ترک نکنند. حکومت نظامی را نپذیرند. از جانب امام زمان علیه السلام پیام برد. و امام هم پیام داد که مردم در خیابانها بمانید حکومت طاغوت برچیده شد.
حاج آقای لطیفی سال 86 آمد نهاد ریاست جمهوری. خودش برای من تعریف کرد. گفت غربی ها به شدت دنبال امام زمان هستند. برای زدن. برای محو کردن اندیشه امام زمان از ذهن مردم. بعد آقای لطیفی یک مساله ای را تعریف کرد که دو سه روز قبل اتفاق افتاده بود. گفت "دوستی دارم  در قلهک. زنگ زد گفت بیا که با شما کاری دارم. من رفتم به خانه او. گفت دو نفر آمده اند اینجا با شما کار دارند. بعد دیدم این دو نفر انگلیسی حرف می زنند. مترجم هم آورده بودند. مقداری با من صحبت کردند و سوالاتی پرسیدند."

آن خارجی ها شنیده بودند که آقای لطیفی آن پیام را از جانب امام زمان برای امام خمینی برده بود. آقای لطیفی گفت "آنها دو ساعت با من صحبت کردند و نوار گذاشتند. همه اش راجع به امام زمان بود. اینکه مردم چطور امام را باور دارند و ارتباط دل مردم با امام چیست. بعد هم ریز و دقیق شده بودند که امام با چه کسانی تماس می گیرد، کجا می رود و کجا می آید."
عین حرف های آقای لطیفی را علمای عراق هم به من گفته اند. وقتی به عراق رفتم آنها می گفتند آمریکایی در عراق دنبال این بودند که بدانند ارتباط مردم و دل و قلب و فرهنگ آنها با امام چیست.
شیطان دنبال این است. اگر بشریت به امام برسد، همه چیز تمام است. تمام مشکلات جامعه بشری رفع می شود. چون مشکلات از آنجایی است که انسانها از خودشان فاصله گرفته اند. اگر دروغ است، فریب و کلک است، ظلم است، تجاوز است، پدرسوختگی و نامردی است، بی صداقتی و بی وفایی و جفاکاری هست، همه ی اینها برای کیست؟ برای کسی است که از خودش فاصله گرفته است. اگر همه به خودشان برسند، با حقیقت انسانی خودشان با دیگران تماس می گیرند نه با آن پیرایه ها و اضافات غیر انسانی که در وجودشان ایجاد شده است.
چرا اگر پیامبران یک جا جمع شوند، مشکلی نیست؟ چون با حقیقت انسانی خود، با یکدیگر در تماس هستند.
باید به سمت امام برویم. (زمزمه جمعیت حاضر: انشاءالله). عطر او پیچیده است. همه جای دنیا الان بحث امام است. اندیشمندان، صاحبنظران، حتی مردم عادی.
به گزارش خبرنگار "نکاتپرس" احمدی نژاد ادامه داد: یک زمان وقتی اسم امام می آمد، مقاومت می شد و انگ و برچسب می زدند. البته الان هم یک عده می زنند. ولی دیگر از اینها عبود کرده ایم. الان شاهد استقبال هستیم.
مشکلات زیاد است، یکی خانه می خواهد یکی کار می خواهد، یکی پولش را برده اند، یک قرض دارد، یکی در حقش نامردی شده است، فقر و تبعیض و فاصله طبقاتی هست. در دنیا چه قدر فقر هست؟ سه میلیارد گرسنه داریم. یک میلیارد و دویست میلیون گرسنه مطلق داریم، یعنی در 24 ساعت یک وعده غذایی که شکمشان را سیر کنند پیدا نمی کنند. یک میلیارد و دویست میلیون نفر! این امار سازمان ملل است. سه میلیارد فقیر داریم. یعنی حداقل های زندگی را هم ندارند. من رفته ام و اینها را دیده ام حتی در نیویورک. البته می خواستیم به منطقه اصلی (فقرا) برویم که پلیس نیویورک اجازه نداد. در خود نیویورک چندصدهزار کارتن خواب است. کارتن خواب در نیویورک! آنجایی که آدمهایی هستند که 500میلیارد دلار سرمایه دارند.  300میلیارد دلار سرمایه دارند. 20 میلیارد دلار سرمایه دارند. 20 میلیارد دلار یعنی 50هزار میلیارد تومان خودمان. انجا چندصدهزار کارتن خواب است. که من گفتم می خواهم بروم با آنها صحبت کنم که پلیسشان به بهانه اینکه نمی توانند امنیت برای ما برقرار کنند، به ما اجازه ندادند.
این فقر عظیم در دنیا، این محرومیتها، اینکه ما در دلمان حس می کنیم آن که باید باشیم نیستیم، شکوفا نشدیم، ارزوهایمان برآورده نشده، حس می کنیم استعدادمان کور شده. چه زمانی اینها برطرف می شود؟ زمانی که حکومت عدل الهی با حضور امام برپا شود. خداوند این را قرار داده است، برای ما قرار داده است. خدا امام را برای کُراتی که انسان در آنها نیست قرار نداده، البته آنها هم بهره می برند، برای ماها قرار داده است.
به گزارش نکات پرس احمدی نژاد در این بخش از سخنان خود به یکی از افراد حاضر مقابل خود اشاره کرد که دقایقی قبل اظهار داشته بود که مشکل جسمانی دارد. احمدی نژاد از او پرسید: "آیا می خواهی برایت صندلی بیاورم؟ خسته نشوی؟
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت اول)
گزارش تصویری/ تجمع مردم مقابل منزل احمدی‌نژاد آقایی بود که با گوشی همراه خود و در میان فشار و ازدحام جمعیت با دست لرزان، عکسی از احمدی نژاد گرفت اما لرزش دوربین و نور کم، باعث شده بود چیزی در عکس پیدا نباشد. به او گفتم "عکست خراب شد جلوتر برو تا بهتر عکس بگیری." گفت: "همین برای من کافی است. حداقل خود من که می دانم این عکس احمدی نژاد است!" نکات پرس/ محمود احمدی نژاد شنبه شب مقابل منزل خود در نارمک، پذیرای صدها نفری بود که گروه گروه حضور می یافتند و دور او حلقه می زدند. او بیش از سه ساعت ایستاده بود و به ابراز احساسات مردم پاسخ می داد. کودکان خود را به او می رساندند تا دست نوازشی بر سرشان بکشد. بزرگترها هم جلو می رفتند و احمدی نژاد را می بوسیدند، او را در آغوش می کشیند و با حرف های برآمده از اشتیاقشان و با چشم های خیس خود رییس جمهور را تا مرز بغض پیش می بردند. بسیاری با او عکس یادگاری گرفتند. آقایی بود که با گوشی همراه خود و در میان فشار و ازدحام جمعیت با دست لرزان، عکسی از احمدی نژاد گرفت اما لرزش دوربین و نور کم، باعث شده بود چیزی در عکس پیدا نباشد. به او گفتم "عکست خراب شد جلوتر برو تا بهتر عکس بگیری." گفت: "همین برای من کافی است. حداقل خود من که می دانم این عکس احمدی نژاد است!"  بیست-سی نفر، با گوشی همراه شان شماره بستگان خود را می گرفتند، گوشی تلفن همراه را دست رییس جمهور پیشین میدادند و احمدی نژاد با لحن صمیمی با مخاطبی که آن طرف خط بود صحبت می کرد.به گزارش نکات پرس البته برای مردمی که آنجا جمع شده بودند، هنوز احمدی نژاد رییس جمهور بود؛ هنوز پاکت نامه به دستش می داند، و می گفتند هیچ رییس جمهوری مثل تو در طول تاریخ ایران ساعت ها مقابل منزلش نایستاده و نمی ایستد تا اینگونه مردم، دور او حلقه بزنند. "عشقه... عشقه... عشقه/ احمدی نژاد رو عشقه" این شعاری بود که بلندتر و بیشتر از شعارهای دیگر در کوچه می پیچید و رییس جمهور پیشین از مردم می خواست که مراعات همسایه ها را بکنند. همان لحظه خانمی گفت: "آقای دکتر! همسایه هایتان هم اینجا هستند، من همسایه ی شما هستم و به خاطر حضور مردم در این محله به عشق شما، به خودم افتخار می کنم."ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
آرش 7 سال پیش
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه .....
کامنت بنویسید...
محمد حسین , azar64
دوشنبه 31 شهریور ، 12:55
اللهم عجل لولیک الفرج.....
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
شنبه 23 شهریور ، 09:35
مسلماً بی اعتقادان به امام زمان و مسجد مقدس جمکران و نا اهلانی که قاب های مزیّن به نام حضرت و کلمه تعجیل فرجش را کسر شأن کاخ های ریاستشان می دانند، دست خود را از حبل متین خدا و ریسمان استوار ولایت جدا کرده اند و فرجامی جز غرق در گرداب های خانمانسوز دشمنان نخواهند داشت و لبخندهایشان به گرگ های خونخوار نیز دست گیرشان نخواهد بود .
ادامه
مهدی مهدوی , mahdavi12
یکشنبه 3 شهریور ، 09:43
سلام و رحمت خدا بر اون كسی كه این دعا رو به نسل ما یاد داد و معنی زنده و پرمسئولیتی از مهدویت رو برامون تبیین كرد و تعریفهای سست و غلط گذشته از امام عصر(عج) رو كنار زد
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
آرش 7 سال پیش
درسی برای خود عمار پنداران: http://www.cloob.com/profile/blog/one/username/ansar_m/logid/1757008
کامنت بنویسید...
مهدی مهدوی , mahdavi12
یکشنبه 3 شهریور ، 09:42
هنوز هم ترجیح میدن خودشون رو به تغافل بزنند ..
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
استغفار برای ظهور
بسم الله الرحمن الرحیمرسول الله فرمودند : شباهت بنی اسرائیل با شما (مسلمانان) همچون شباهت دو سر یک شانه  و  دو لنگ کفش است هر آنچه در میان آنها به وقوع پیوست در میان شما هم اتفاق خواهد افتاد.بنی اسرائیل در اثر ستم فراوانی که پس از رحلت حضرت یوسف کشید بسیار مضطر شده بودند و چاره ای جز شکوائیه بردن به درگاه خدا نداشتند و عجیب اینکه خداوند متعال 170 سال از زمان غیبت منجی ایشان (حضرت موسی) را به خاطر اضطرار ایشان و اشک های دسته جمعی شان بخشید.أَمَّنْ یُجیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلیلاً ما تَذَكَّرُونترجمه: یا آن كس كه دعاى بیچاره مضطر را به اجابت مى‏رساند و رنج و غم آنان را بر طرف مى‏سازد و شما (مسلمین) را جانشینان اهل زمین قرار مى‏دهد؟ آیا با وجود خداى یكتا خدایى هست؟ اندكى متذكر هستند.براستی آیا هنوز هم از نبود مولایمان مضطر نشده ایم؟ آیا نباید از این ماجرا درس بگیریم ؟ان شا الله شب نیمه شعبان امسال را فرصتی قرار خواهیم داد تا به طور دسته جمعی در احیای آن شب  از خداوند متعال طلب استغفار کنیم از گناهانی که حقیقتا مانع ظهورند و الا دلیلی ندارد خداوند حجتش را در پرده غیبت قرار دهد.مانع اصلی ظهور گناهان من و شماست.احیای نیمه شعبان همچون شب بیست و هفتم ماه رمضان از مستحبات موکد و  مشید است. و بسیاری از شیعیان آن شب را احیا می گیرند لیکن دقت نمی شود که تفاوتی اساسی میان احیای نیمه شعبان و دیگر شبها وجود دارد و آن توجه ویژه به حضرت ولی عصر (عج) است و استغفار با این نیت که گناهان ما مانع اصلی  ظهور بوده  و البته فرصت مناسبی برای خیز برداشتن جهت ورود به ماه ترک گناهان رمضان است.ان شا الله امسال همگی با شرکت در مراسم احیای نیمه شعبان  در سراسر ایران و با محوریت امام زمان (عج) همچون بنی اسرائیل که با اشک چشم و تمنای دل 170 سال ظهور  منجی شان را نزدیک کردند امید داریم که رحمت بی کران خداوند متعال شامل حال ما گردد و مانیز در تعجیل ظهور مولایمان موثر باشیم.حقیر این طرح را با حضرات آیات و حجج اسلام و اساتید اخلاق در میان گذاشتم و همگی بزرگواران استقبال فرمودند. فی المثل حضرت آیت الله زابلی فرمودند:  بسیار بسیار کار نیکویی است حتما انجام شود.حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای جاودان (استاد اخلاق) فرمودند:  تمام شب ها متعلق به امام زمان است باید این عقیده را در تمام روز ها و شبهای سالهای  عمرمان گسترش دهیم و به یک شب اکتفا نکنیم  البته نیمه شعبان  برای شروع خوب است.در جلسه با فرزند بزرگ حضرت آیه الله الاعظمی وحید ، ایشان فرمودند: شب نیمه شعبان از آن جا که در روایات نیز سفارش شده است شروع خوبی است.و ...در کل اهم نکاتی که از فرمایشات این بزرگوان حقیر استنباط نمودم عبارت بودند از : 1- سعی شود با شرکت در این مجالس و دعوت دیگران به این امر خیر این سنت بزرگ بزرگ جا بیافتد البته  تاکید بر احیای دسته جمعی است و در صورت فراهم نبودن شرایط برای شرکت برخی افراد ، ایشان فردی این فریضه را به جا بیاورند. آنچه در دعای ندبه به ما آموزش داده اند این است که گریستن در فراق مولا باید به جماعت باشد: هل من معین فأطیل معه العویل والبکاء (آیا یاری کننده ای است تا با او گریه و زاری را در - فراق مولا- طولانی کنم)2- متاسفانه شب های نیمه شعبان برای برخی فرصتی فراهم آورده است تا به بهانه جشن میلاد امام زمان با هرزه گردی در خیابان ها گناهانی را مرتکب شوند که در واقع همین گناهان مانع اصلی ظهور هستند لذا شرکت در جلسه احیای نیمه شعبان فرصت خوبی است برای فاصله گرفتن از این فضا های گناه آلود.3- بزرگواران تمام سعیشان را به خرج دهند تا احیای نیمه شعبان با تاکید بر استغفار برای ظهور و به باشکوه ترین شکل ممکن برگزار شود ، یعنی دقت شود تفاوت احیای این شب با دیگر لیالی در این است که محور اصلی امام زمان  است و استغفار ما از گناهان به درگاه خدا با نیت تعجیل در ظهور باشد.4- اعمال این شب در مفاتیح آمده است لیکن اعمالی  شبیه به  دیگر شبهای احیا دارد. با این تفاوت که ادعیه مربوط به مولا صاحب الزمان نیز توسط برخی بزرگواران سفارش شد مانند خواندن دعاهای ندبه ، زیارت آل یس ، دعای عهد ، دعای فرج ، دعای الهم یا فارج الهم و...و البته روزه خود نیمه شعبان نیز مستحب است.5- عزیزانی که می توانند حتما در هیئات دانشجویی و مساجد دانشگاه ها  و یا در مساجد محل این فریضه بزرگ را به جا بیاورند تا شرایط برای حضور جمعی علاقه مندان فراهم شود . ان شا الله جنبش مصاف نیز در صورت فراهم شدن شرایط اعم از مباحث مالی و مکان مناسب  احیای این شب را برگزار خواهد نمود .(در صورت هماهنگی ساعت و محل متعاقبا اعلام خواهد شد).6- اگر به هر عنوانی شرکت برای عزیزی در جلسه جمعی مقدور نبود این فریضه را حتما فردی به جا آورد و فراموش نکنیم ان شا الله شبی رقم خواهد خورد که هزاران نفر همزمان اشک می ریزند و از گناه استغفار می کنند گناهانی که مانع ظهورند و از درگاه خداوند متعال تعجیل فرج مولا و صاحبمان حضرت حجه ابن الحسن العسکری را خواهانند.7- با توجه به همزمانی ایام نیمه  شعبان با روز های پس از انتخابات ریاست جمهوری ان شا الله دو حماسه رقم خواهد خورد و  نباید توجه بیش  از حد به یک مقوله ما را از دیگری باز دارد.8- حتما از مراسمات گزارش تصویری تهییه  شود و با افتخار در فضای سایبری قرار گیرد ، در ضمن در صورت تمایل عزیزان ، سایت جنبش مصاف آمادگی  انتشار این گزارشات را دارد ان شا الله.9- آن طور که شایسته امام زمان (عج) است بزرگواران نسبت به انتشار این متن اقدام فرمایند چرا که فرصت چندانی باقی نیست.به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است.
علی اکبر رائفی پور
ادامه
کامنت بنویسید...
آرش غنی زاده , ansar_m
پنجشنبه 30 خرداد ، 10:32
جنبش مصاف در نظر دارد در شب نیمه شعبان دل های شما عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر(عج) را گرد هم آورد تا با هم ، هم نوا شده ندبه بخوانیم و عهد ببندیم با مولایمان ...

متن کامل خبر:
http://antisemitism.blogfa.com/post-106.aspx
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
پیدا کنید پرتقال فروش را! (درسی برای خود عمار پنداران)
با توجه به جداول زیر به سوالات پاسخ دهید:

انتخابات ریاست جمهوری سال 1388

 تعداد شرکت کنندگان 39٫165٫191 نفر 84٫7% واجدین تعداد کسانی که رأی ندادند 7٫034٫806 نفر 15٫3% واجدین تعداد آرای صحیح 38٫755٫802 رأی
 99% کل آرا تعداد آرای باطله 409٫389 رأی
 1% کل آرا تعداد آرای رئیس جمهور
 24٫527٫516 رأی 62٫6% کل آرا

انتخابات ریاست جمهوری سال 1392

 تعداد شرکت کنندگان36٫704٫156 نفر
72٫7% واجدین
12% کاهش
 تعداد کسانی که رأی ندادند13٫779٫036 نفر27٫3% واجدین12% افزایش
 تعداد آرای صحیح35٫458٫747 رأی
96٫6% کل آرا3٫297٫055 عدد کاهش
 تعداد آرای باطله1٫245٫409 رأی
3٫4% کل آرا836٫020 عدد افزایش
 تعداد آرای رئیس جمهور
18٫613٫329 رأی50٫7% کل آرا5٫914٫187 عدد کاهش

سوال ریاضی:

با مقایسه هر یک از مقادیر (تعداد کسانی که رأی نداده اند) و (تعداد آرای باطله) در جداول فوق و اطلاع از اینکه در سال 1392 تعداد آراء مورد نیاز برای کشیده شدن انتخابات به دور دوم تنها 261٫252 رأی می باشد پیدا کنید پرتقال فروش را. (زمان پاسخگویی به این سوال: 4 سال)

سوال تاریخ:

چه شباهتی میان دسیسه مهلب در ایجاد شکاف عرب و عجم در لشکریان مختار و فریب بن شمیط (فرمانده لشکر مختار در نبرد با زبیریان) به دست بن وهب (عامل ستون پنجم دشمن) و در نتیجه سوء ظن به کیان ایرانی  و پیاده فرستادن وی به میدان که به شکست قیام مختار در چهاردهم رمضان سال 67 هجری انجامید و ماجرای طرح جریان انحرافی از سوی حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در سال 1389 شمسی وجود دارد؟
(زمان پاسخگویی به این سوال: تا ظهور قائم آل محمد عج)

* جهت مشاهده کلید سوالات به ادامه مطلب مراجعه کنید:

کلید سوال ریاضی:

با مقایسه آمار انتخابات در سال های 1388 و 1392 شاهد کاهش معنا دار در تعداد شرکت کنندگان انتخاباتی و افزایش قابل ملاحضه در تعداد آرای باطله هستیم که متأسفانه از آثار منفی فقدان تنها جریان غایب در انتخابات، یعنی جریان فراجناحی موسوم به احمدی نژاد بود.
در شرایطی که هیچ رقیب جدی برای مصاف با جریان اصلاحات دیروز و اعتدل گرای امروز در صحنه انتخابات حضور نداشت و تنها 261 هزار و 252 رأی برای کاندیداهای رقیب مورد نیاز بود تا انتخابات به دور دوم کشیده شود، حضور این جریان قدرتمند می توانست نتیجه انتخابات را به گونه ای دیگر رقم زده و ای بسا از تسلط مجدد ورشکستگان سیاسی و حامیان فتنه بر زمام امور کشور جلوگیری می نمود.

کلید سوال تاریخ:

با مرور مجدد عوامل موثر در شکست قیام مختار و مقایسه جزئیات آن با حوادث سیاسی عصر حاضر درمیابیم هرگاه دشمن از مقابله با جبهه حق در میدان نبرد در می ماند از یکی از مخوف ترین حربه های نرم خود یعنی ایجاد اختلاف و شکاف در صفوف مقابل پرده بر می دارد.
طرح جریان موهوم انحرافی از سوی آقای هاشمی در سال 1389 برای حذف تنها رقیب قدرتمند خود از میدان سیاست و نیز آرایش سیاسی تحسین برانگیزش برای شکستن آرای اصول گرایانی که از سوی آنان ترد شده بود با ماجرای اصلح صالح مصلحی که اعوان و انصارش به پا کردند از یک سو و پیوستن به جبهه اصلاحات و ایجاد انسجام میان ایشان از سوی دیگر، نبوغ سیاسی مهلب ابن ابی صفره ازدی را در اذهان زنده می ساخت.
بزرگترین بازنده این بازی عمار پنداران مدعی بصیرتی بودند که چون "بن شمیط" فریب "بن وهب" های هم داستان با مهلب را خورده و با سوء ظن بی پایه به کیان ایرانی و لشکریانش شکست قیام مختار را رقم زدند.
ادامه
کامنت بنویسید...
نور شیخی , noorabas
یکشنبه 26 خرداد ، 09:05
احسنت دادا/ جالب بود
ادامه
آرش غنی زاده , ansar_m
احمدی نژاد بدون روتوش + (دانلود نسخه قابل چاپ)
در فیلم رسوایی حرف قشنگی می‌زند آقای اکبر عبدی: خدا پرونده‌ای که مردم برای آدم درست می‌کنند، نگاه نمی‌کند. این ایام می‌گذرد و همه در حال امتحال دادن هستند؛ از من وبلاگ‌نویس تا کسی که این جزوه را آپلود می‌کند و کسی که در یک روزنامه است و کسی که در دستگاه‌های نظارتی و غیره …دانلود نسخه قابل چاپ جزوه

ادامه
کامنت بنویسید...
آرش غنی زاده , ansar_m
جمعه 24 خرداد ، 19:09
«احمدی نژاد بدون روتوش» بیش از آ‌ن‌که مفسر و مبین گذشته باشد، جزوه‌ای برای آینده است. اکثر کسانی که به حق یا باطل، از احمدی نژاد انتقاد کرده‌اند، فردا روز سهمی در سرنوشت این مملکت خواهند داشت. بازگشت به گذشته و مرور اتفاقات و مواضع آدم‌های منتقد، شاید بتواند جلوی بی‌اخلاقی و نقد ناجوانمردانه و غیر اصولی افراد را در آینده بگیرد.
ادامه