نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
امیر اوشکایا , amirnano

امیر اوشکایا

  
امیر اوشکایا , amirnano

امیر اوشکایا

مطالب
امیر اوشکایا , amirnano
تصاویر جالب
Wires transform these objects from inanimate to hilarious works of art. Little polish girl McDonalds as Sculpture Materials Yeah, this is where those come from Dancing Queens English breakfast Sylvia Muffin put her head in the oven. The introvert You Say Tomato, I Say Tomahto. You Say Potatoes, I say Zombies. Fruit with life experience Zombies are nuts about brains
Literary interpretations Paper training our little dog, Frank A little cat doodle
ادامه
99
امیر اوشکایا , amirnano
دختران فدایی قذافی + عکس
دختران فدایی قذافی + عکس
شنیدن هر کاری حتی استفاده از آرایش های کاملا زنانه برای رهبر لیبی که به رفتارهای عجیب و غریب در جهان شهرت دارد، دور از ذهن نیست.
شهرت قذافی، رهبر لیبی به رفتارهای عجیب و غریب موجب می شود که شنیدن خبر رفتارهای خارج از پروتکل وی چندان تعجب برانگیز نباشد. اما آرایش کردن او به شیوه ای کاملا زنانه آنقدر تعجب برانگیز است که در نگاه اول کار مخالفان وی به نظر می رسد.

رهبر لیبی که در اجلاس سران اتحادیه عرب در سال 2009 خود را بزرگ حکمای عرب و شاه شاهان قاره آفریقا نامید، از نظر پوشش بی نظیر است.

شیوه خاص لباس پوشیدن قذافی موجب می شود وی در هر تصویری به راحتی قابل شناسایی باشد. رهبر برادرانه لیبی که همواره طراحان دنیای مد در سراسر جهان را با ابتکار عمل های خود شوکه کرده، بدون تردید به شیوه هیچ کدام از رؤسای جمهور دیگر کشورهای جهان لباس نمی پوشد.

پوشیدن کت و شلوار رسمی با عبای عربی، پیراهن های گشاد و گل درشت معروف به بامشادی یا استفاده از پر طاووس روی کلاه مردانه تنها بخشی از شیرین کاری های رهبر لیبی در لباس پوشیدن به شمار می رود.

وی که به نوشته ایندیپندنت از عینک های ضدگلوله استفاده می کند، اصرار دارد که از مهمانان خارجی خود در چادری در دل صحرا پذیرایی کند. قذافی لازم می داند برای آن که مهمانان خارجی‌اش عظمت او را درک کنند و در مقابلش تعظیم نمایند، ورودی این چادر بسیار کوتاه باشد.


جالب اینجاست که ژنرال لیبی در سفرهای خارجی خود هم معمولا از رفتن به اقامتگاه های رسمی خودداری می کند. وی که چادرش را در پارک مرکزی شهر رم، پایتخت ایتالیا و ورودی هتل پنچ ستاره ای در پاریس هم برپا کرده، در آستانه اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد قصد سفر به نیویورک را داشت که برای علم کردن چادرش با ممانعت شهرداری بدفورد در 40 کیلومتری شمال نیویورک مواجه شد و خدم و حشم رهبر لیبی موفق نشدند چادر وی را در ایالات متحده برپا کنند.

رهبر لیبی که به دقت موهایش را رنگ می کند تا کاملا جوان به نظر برسد همیشه توسط گروهی از دختران محافظش همراهی می شود. دخترانی که کلاشینکف در دست دارند و در عین حال از انواع زیور آلات برند گوچی استفاده می کنند. همه دختران محافظ رهبر لیبی پیش از آغاز به کار قسم می خورند که جانشان را فدای او کنند و شبانه روز در کنار او باشند.

این دختران که در مدرسه ویژه ای تحصیل می کنند آزمون های طاقت فرسای مختلفی را پشت سر می گذارند و آنهایی که نمرات لازم را کسب نکنند به مشاغلی همچون آتش نشانی گمارده می شوند، اما مابقی توسط شخص قذافی برای حفاظت از او انتخاب می شوند.  
رهبر لیبی که بیش از 42 سال است قدرت را در این کشور در دست دارد،تاکنون با فداکاری دخترکان محافظی که خودشان را هدف گلوله قرارداده اند بارها از ترور جان سالم به در برده است، اما با افزایش تلفات حوادث 2 هفته اخیر لیبی، احتمال زنده ماندن قذافی کمرنگ‌تر می شود.
ادامه
امیر اوشکایا , amirnano
امیر 10 سال پیش
آپلود فایل و مستقیم کردن لینک با 100 گیگ فضا http://uploadfa.com/free65.html
امیر اوشکایا , amirnano
امیر 10 سال پیش
مبارک کله پا شد!
امیر اوشکایا , amirnano
امیر 10 سال پیش
چه خبر؟
امیر اوشکایا , amirnano
امیر 10 سال پیش
سیس هیچی نگو!