نرم افزار اندروید کلوب
بازگشت
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
رسانه ، یک تغییر راهبردی

سلام به همه کاربران ، بخصوص مدیران و معاونان کلوب های سایت. @};-

مدت ها بود که مدیران و معاونان کلوب های کوچک و بزرگ  سایت از  هزینه های زیاد مدیریتی و عدم  توجه تیم مدیریت کلوب دات کام  به فعالیت های زیاد خود گلایه داشتند.

انتظارات متفاوت بود ، از کمک های کوروبی تا تبلیغات ارزان تر کلوب ها و ...

این موضوع مورد تحلیل قرار گرفت و حتی از چندین نفر از مدیران کلوب ها در تهران دعوت شد و جلسه برای جمع آوری بهتر اطلاعات و بررسی دقیق تر نیازمندی ها تشکیل گردید.

چند اشکال بزرگ شناسایی شد .

الف - حجم فعالیت و ورود اطلاعات کلوب ها برای نگاه داشتن همیشگی در صفحه تغییرات کلوبهای بخش خانه کاربران به شدت بالا بود.
ب - نیاز مورد الف ، بخش عمده ای از انرژی تیم مدیریتی یک کلوب را برای رشد و حفظ رتبه کلوب ،  تلف می کرد .
ج - پویا و کاربردی نگاه داشتن بحث های کلوب ها بسیار سخت و کم اثر ، و در بیشتر مواقع کم فایده بود.
د - عدم وجود آمار مناسب از بازخورد فعالیت های مدیران باعث حرکت کور و بدون برنامه آنها شده بود.


از مجموع این اشکالات دو سرویس مناسب بدست آمد.

1 - ایجاد شکل تغییر بافته و بهینه شده کلوب ها به نام رسانه .
2 - ایجاد یک سیستم آمار کامل و دقیق از کلیه بازخوردهای کاربران نسبت به یک کلوب و یک رسانه.


رسانه محدودیت ها و مزایای  ویژه خود را دارد . با اینکه  ورود اطلاعات در رسانه روزانه حداکثر 20 مورد است ولیکن نمایش  محتوای آن در صفحه اول و لابه لای  تغییرات دوستان کاربران، قدرت تاثیر گزاری قابل توجهی به آن داده است . برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

در آزمایش حدودا 1 ماهه  ما  مقاله های درج شده در یک رسانه ، با توجه به سیستم آماری جدید در ابتدا 12 برابر و امروز بیش از  44 برابر اثر گزار تر و پربازخورد تر از یک کلوب  از  منظر کامنت گذاری ، پسندیدن ، بازدید و  داغ شدن ،  است.

کسانی که به پیشنهاد ما و یا خودشان کلوب خود را به رسانه تبدیل کردند کاملا بر این مطلب گواه اند.


کلوب های قدیمی که تاریخ ایجاد آنها پیش از این مطلب می باشد ، برای تغییر کاربری کلوب خود  به رسانه ، می توانند به مرکز پشتیانی درخواست دهند.

نکته مهم برای مدیران : این اختلاف بدان معنی نیست که همه کلوب های سایت بخواهند به رسانه تبدیل شوند ، رسانه و کلوب هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده اند. اگر هدف شما بحث و گفتگو و خصوصی سازی اطلاعات است ، نیاز به یک کلوب دارید و اگر هدف شما صرفا نشر آزاد اطلاعات است شما به یک رسانه نیاز دارید.

برای نمونه می توانید دو گراف ذیل را برای مقایسه اختلاف یک کلوب و یک رسانه با تعداد عضو مشابه (حدود 50 هزار  عضو ) بررسی کنید.ما سعی می کنیم مشکلات را ار راه صحیح ، معقول و همه جانبه حل کنیم تا سالها موثر و مناسب بمانند.
ادامه
99
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
آغاز نه سالگی کلوب و آغازی دیگر مبارک
سلام دوستان گرامی  @};-

یک سال دیگر را هم به سرانجام یلدایی دیگر رساندیم و در مسیر نه سالگی کلوب دات کام قرار گرفتیم . امسال هم مانند سال های گذشته پر بود از انواع اتفاقات شور و شیرین  و به سنت  گذشته شاهد تغییرات و ارتقا امکانات سایت و تحقق وعده ها بودیم .
 این سال های پیوسته برای ما معنای بیشتری پیدا کرده است زیرا در تلاش هستیم نگاه امروزمان با نگاه دیروزمان فرق داشته باشد و شهامت پذیرش کاستی های خودمان را داشته باشیم . امیدواریم سال نهم کلوب دات کام نقطه عطفی در مسیر تکاملش باشد.ادامه