نرم افزار اندروید کلوب
بازگشت
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
نوروز 89 مبارک و فرخنده باد

سلام به تمام کاربران محترم سایت کلوب دات کام @};-


سال 88 با تمام مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری ، خوشی ها و نا خوشی ها ، سخت گیری ها در کنترل محتوای سایت ، نگرش های نو در طراحی سرویسهای جدید  و بسیاری از مشکلات و دقایق سخت که تنها در بخش مدیریت سایت قابل احساس بود ،  همه و همه گذشتند.

تا کنون نزدیک به 5 بهار را از همین وبلاگ به شما تبریک گفتیم ،  از وقتی 40 هزار عضو داشتیم ، تا اکنون که بیش از یک میلیون عضو داریم .

هر بهار برای سال آینده برنامه ریزی و ایده های جدید برای پیاده سازی داریم که بیش از هر چیز نیازمند کمک و یاری شما کاربران گرامی است.

همانطور که می دانید  سال گذشته قانون جرایم رایانه ای به تصویب رسید و ما هم طی 2 اطلاعیه شما را در جریان جزییات آن قرار دادیم و صمیمانه از شما می خواهیم به مفاد آن توجه نمایید.

در انتها ، سال 89 رو به شما تبریک می گوییم و امیدواریم سالی پر از موفقیت برای کلوب دات کام و کاربران آن پیش رو باشد. @};-


....
هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره دل نمی خراشیم

 ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم


ادامه
99
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
بازیهای لوبی کلوب دات کام راه اندازی شد

کاربران گرامی کلوب،روز بخیر:)

  کلوب دات کام پس از راه اندازی بخش بازیها ، و تهیه دو بازی استراتژیک آنلاین جنگ خان ها و نمکسیا در این بخش ، بر آن شد تا نوع دیگری از بازیها را در این بخش تدارک ببیند تا رضایت جمع دیگری از کاربران این جامعه مجازی نیز فراهم نماید . بر این اساس سرویس بازیهای لوبی راه اندازی شده و به مجموعه بازیهای کلوب دات کام افزوده شد .

این سرویس جدید شامل 24 بازی با قابلیت ثبت امتیاز و 6 بازی بدون امتیاز می باشد که در آینده ای نزدیک و به تدریج بر تعداد بازیهای آن نیز افزوده خواهد شد .

این سرویس تحت عنوان بازیهای لوبی می باشد . "لوبی" واحد امتیاز دهی سایت کلوب دات کام در بازیهای این بخش است . شما پس از انجام هر بازی امتیازی را کسب می کنید که با توجه به ضریب امتیاز هر بازی معادل آن امتیاز لوبی بدست می آورید.

در بازیهای لوبی امکان ایجاد لیگ ، شرکت در لیگ های ایجاد شده ، انجام بازیهای مختلف و ثبت رکورد ، مشاهده آمار لیگ ها ، بهترین ها ، رکوردهای هر بازی ، رکوردهای هر بازیکن به تفکیک بازی ها و همچنین انجام بازیهای متنوع بدون لوبی ، برای هر کاربر وجود دارد .

از طریق شرکت در لیگ های مختلف و نمایش مهارت خود در انجام بازیها ، می توانید برنده جوایز کوروبی ارزشمند شوید . همچنین می توانید با صرف هزینه و راه اندازی لیگ های متنوع ، کاربران را برای شرکت در لیگ خود ترغیب کرده و با افزایش کاربران لیگ خود درآمد کوروبی نیز کسب کنید .

و یا اینکه با انجام بازیهای مختلف و ثبت رکوردهای خود ، برای قرار گرفتن در رتبه های بالای جدول تلاش کنید . با انجام بازیهای بیشتر و کسب امتیازات لوبی بالاتر در جمع بهترینهای هر روز ، هفته ، ماه و کل نیز می توانید قرار بگیرید.

امیدواریم این سرویس جدید نیز موجب رضایت خاطر شما بوده باشد و لحظات لذت بخشی را برای شما فراهم آورد.

برای انجام بازیهای لوبی اینجا کلیک کنید.

لحظات شادی را برایتان آرزومندیم. @};-
ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
اهدای جوایز قرعه کشی نظرسنجی شرکت لایزر
سلام  

    ضمن تشکر از کلیه عزیزانی که از طریق کلوب دات کام  در نظر سنجی شرکت لایزر مشارکت داشتند، به اطلاع میرساند که اعضاء زیر به قید قرعه از بین شرکت کنندگان، جهت دریافت جوائز تعیین شده  ( 4 عدد نیم سکه، ADSL 2t  )  انتخاب  گردیده اند.


                      ناهید نصرالله زاده نیا             محمد صالح حزینی               کاظم صادق زاده

                                                               سعید رادمنش                                آزاد ثابت
          همچنین در نظرسنجی نان اعضاء زیر به قید قرعه از بین شرکت کنندگان، جهت دریافت جوائز تعیین شده  ( 1 عدد ربع سکه، اشتراک 1 سال ماهنامه مدیریت و بازاریابی و تبلیغات  )  انتخاب  گردیده اند.


                                                بهارک مبرهن                       وفا مرادی
    در خاتمه مجددا از مشارکت اعضاء محترم در نظرسنجی های سایت تشکر می نمائیم.       
ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
کلوب دات کام چرا فیلتر شد ؟؟!!


اطلاعیه مهم مدیر سایت کلوب دات کام در باره فیلترینگ سایتکاربران گرامی سایت کلوب دات کام

 

به اطلاع می رساند علیرغم اخطارهای داده شده به معدود کاربرانی که ضوابط و مقررات فعالیت در سایت کلوب دات کام را رعایت نمی کنند و حقوق سایر کاربران را زیر پا می گذارند ، متاسفانه و در هفته گذشته بدلیل درج برخی مطالب و تصاویر مغایر با قوانین، شاهد فیلترینگ سایت کلوب توسط مراجع ذیربط بودیم .

 با تلاش شبانه روزی مدیران سایت در حذف مصادیق اعلامی از سوی دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از میان 350 میلیون رکورد اطلاعات ، سایت در مورخ 13/10/88 رفع فیلتر شد.

 به منظور جلوگیری ازپیش آمدن شرایط  مشابه، احترام به حقوق اعضاء و جلوگیری از فیلتر شدن دوباره سایت برای چندمین بار به کاربران گرامی  یادآوری می کنیم به قوانین مقررات سایت  بویژه اطلاعیه های مدیریت کلوب توجه جدی نموده و از قوانین تخطی ننمایند تا بتوانیم در ارائه خدمات مستمر و میزبانی شایسته از کاربران گرامی توفیق بیشتری داشته باشیم بدیهی است تداوم فعالیت سایت کلوب دات کام بعنوان بزرگترین سرویس دهنده شبکه اجتماعی در ظرف 5 سال گذشته منوط به همکاری تمامی اعضاء می باشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشند مسئولیت مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربر مربوطه بوده و به محض اطلاع از درج مطالب بر خلاف قوانین و مقررات اقدام به مسدودسازی و قطع همکاری خواهیم نمود.

در خاتمه از تمام کاربرانی که در حفظ و پویایی سایت با ما همکار ی دارند تقدیر و تشکر نموده و از کلیه اعضاء دعوت می نماییم ضمن اعلام نظر پیرامون فعالیت های کنترلی تیم مدیریتی به صورت فعالتر تخلفات موجود در سایت را به پلیس سایت کلوب دات کام گزارش نمایند.


مدیر مسئول سایت کلوب دات کام


ادامه