نرم افزار اندروید کلوب
بازگشت
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
کلوب دات کام و سال 86 ...
سال  86  ، سال خوبی برای جامعه کلوب بود . ایده های جدید ، افزایش چشمگیر کاربران کلوب دات کام در ایران و خارج از کشور ، استقبال کاربران از سرویسهای جدید ، ارتقا قابل توجه سخت افزار سایت و افزایش ظرفیت سایت تا چند برابر و  بسیاری ایده های جدید دیگر که در برنامه کاری تیم مدیریت سایت قرار گرفته تا کم کم پخته شده و در دسترس نیم میلیون کلوبی قرار گیرد .

اما بدون شک اتفاقات 2 ماه آخر سال 86  و فیلترینگ موقتی سایت تا مدتها در ذهن تیم کلوب دات کام و خیل کاربرانش باقی خواهد ماند.
گر  قضا   صد بار   قصد  جان  کند                هم قضا جانت دهد درمان کند
گر قضا پوشد سیه همچون شبت               هم قضا  دستت  بگیرد عاقبت

بیش از 3 سال زحمت شبانه روزی با انرژی ، عشق و پشتکار  تیم مدیریت و البته  زحمت بسیار کاربران برای تولید محتوی و رشد  کلوب دات کام. در طول این مدت، تنها با چند کلیک بر موس و تایپ چند حرف با کیبورد در کمتر از چند ثانیه !!!! نابود می شود . کاش کمی مدبرانه تر و منصفانه تر از  تکنولوژی و مزایای آن استفاده کنیم.


کسی که می ترسد شکست بخورد ، حتماً شکست خواهد خورد  ، پیروزی یعنی خواستن (ناپلئون)

روزی که قدم در راه ایجاد اولین جامعه مجازی ایرانیان گذاشتیم ، می دانستیم که این راه همواره هموار نخواهد بود . آگاه بودیم که چالش ها کم نخواهد بود . یقین داشتیم که به بزرگی هدفی که داریم ، کوهی از مشکلات فنی و غیرفنی را نیز باید پشت سر بگذاریم . انتظار مشکلات مختلف پیش رو را داشته و داریم .

اگر تیغ عالم بجنبد زجای            نبرد رگی تا نخواهد خدای

بر این باوریم که سال 87 سالی پربارتر ، مهم تر و سرشار از موفقیت های بیشتر برای کلوب دات کام خواهد بود . سعی خواهیم کرد با افزیش سرویسهای جدید ، متنوع و کاربردی در سایت و ارتقا کیفی سرویسهای موجود ، روز به روز به شعار راهبردی "  کلوب زندگی دوم ایرانیان " نزدیکتر شویم .

در به روی تو ببندد تو مرو صبر کن آنجا        که پس از صبر ترا او به سر صدر نشاند
چو به روی تو ببندد همه درها و گذرها          در دیگر بگشاید که کس آن راه نداند

طبق پیگیری های انجام شده ،  به امید خدا کلوب دات کام  پس از تعطیلات نوروزی رفع فیلتر خواهد شد و  نکته قابل توجه  اینکه در طول مدت فیلترینگ ،همچنان روزانه حدود 40 هزار لاگین در سایت کلوب ثبت شده است.

طولانی شدن فیلترینگ سایت و تحمل دوری دوستان  ، صرفاً برای تکمیل و طی مسیر صحیح و قانونی در دستگاههای دولتی و قضایی است که انشاالله پس از رفع آن ، جامعه کلوب دیگر دچار مشکلات این چنینی نشود.برای همه شهروندان جامعه مجازی کلوب ،سالی سرشار از خیر و برکت و مالامال از موفقیت و بهروزی آرزومندیم .

سال نو مبارک @};-
ادامه
99
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
در عین ناباوری ، دوباره فیلتر شدیم !!!
  سلام

بله حقیقت دارد ... سایت کلوب دات کام مجددا بدون اخطار قبلی از تاریخ 16 اسفند 86 باز هم حوالی ظهر فیلتر شد.

پس از برقراری تماس با بخش فیلترینگ مخابرات مشخص شد این بار دستور فیلترینگ توسط دفتر اینترنت دادستانی تهران صادر شده است ولی هنوز دلایل مشخصی به کلوب دات کام ابلاغ نشده است.

در حال پیگیری موضوع هستیم ...و هنوز امیدوار ... تا خدا چه بخواهد ...


ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
برندگان نظرسنجی شاتل!!!
سلام  =D>   ضمن تشکر از کلیه عزیزانی که از طریق سایت کلوب در نظر سنجی شاتل، مشارکت داشتند، به اطلاع میرساند که اعضاء زیر به قید قرعه از بین شرکت کنندگان جهت دریافت جوائز تعیین شده  ( 6 هدیه 300,000 کوروبی  8-> )  انتخاب  گردیده اند.   در خاتمه مجددا از مشارکت اعضاء محترم در نظرسنجی های سایت تشکر می نمائیم.
      خانم سارا فراسامی                خانم سرورنژادی                 خانم سحر
             از گیلان                                از تهران                       از خوزستان
         خانم سارا مهدوی                  آقای علی تنهاترین               آقای فرشاد جوان
              از  تهران                           از خوزستان                          از کرجادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
کلوب رفع فیلتر شد ...!!
 با سلام به همه شهروندان جامعه مجازی کلوب ،

بالاخره پس از پیگیری ها های بسیار تیم مدیریت کلوب و بخش فیلترینگ مخابرات و حذف موارد تخلف اعلامی ، سایت کلوب دات کام رفع فیلتر شد.

بسیار خوشحالیم که حیات به جامعه کلوب بازگشته و شهروندان کلوب نیز از این پس همچون گذشته می توانند زندگی دوم خود را در جامعه مجازی کلوب دات کام ، در کنار سایر همشهریان ادامه دهند .

ضمن اینکه بدون شک  بیش از 1200 نظر  شما در وبلاگ مدیریت سایت ، باعث دلگرمی و  انگیزه  بیشتر ما جهت  پیگیری موضوع بوده است . @};-

چند نکته :

   -  با بروز این مشکل ، بیش از پیش اهمیت فعالیت پلیس کلوب نمایان گردیده است و برای آنکه در آینده شاهد بوجود آمدن چنین مشکلاتی  نباشیم  نیازمند همکاری بیشتر شما کاربران محترم هستیم . بنابراین لازم است که بیش از گذشته برای حفظ سلامت جامعه کلوب بکوشیم .
از این رو چنانچه با موارد تخلفی در سایت روبرو شدید ، به سادگی از کنار آن عبور نکنید !! و از لینک گزارش به پلیس کلوب آن را به اطلاع ما برسانید تا رسیدگی شود .
ضمن اینکه نیازمند همکاری بیش از پیش مدیران کلوب بوده و مقتضی است که مدیران بر محتوای بحث های کلوب های خود دقت و نظارت بیشتری داشته باشند .

   - مطمئن باشید تمامی موارد گزارش شده به پلیس کلوب ، به ترتیب اولویت بررسی شده و اقدامات مقتضی در خصوص آن انجام خواهد شد . لیکن با توجه به حجم بالای گزارش ها و همچنین محدودیت های پلیس کلوب ، پاسخ گویی به کلیه پیامهای ارسالی به پلیس کلوب و یا اقدام سریع  در خصوص گزارش ها ، در برخی اوقات مقدور نمی باشد . بنابراین چنانچه به گزارش و یا پیام شما پاسخی از طرف پلیس کلوب داده نشد ، این به معنای عدم پیگیری نبوده و موضوع به طور حتم بررسی شده و اقدامات مقتضی انجام خواهد شد .

کاربرانی که همچنان با مشکل فیلترینگ سایت مواجه هستند می توانند با سرویس دهندگان خود تماس گرفته و یا از سرویس دهندگان دیگر استفاده کنند.

در پایان امیدواریم با همراهی و همکاری شما دوستان ، همچنان شاهد رشد و شکوفایی جامعه مجازیمان باشیم.

سبز و پیروز باشید . @};-
ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
آیا کلوب دات کام فیلتر شد !! ؟؟


سلام به همه

در تاریخ 28 بهمن ماه ،  حوالی ساعت 12 ظهر سایت کلوب دات کام توسط تعداد کثیری از سرویس دهندگان اینترنتی فیلتر شد.
فقط خدا می داند این فیلترینگ موقتی است یا دائمی ، ولی تیم مدیریت سایت در حال پیگیری مجدانه موضوع هستند و تماسهایی با مرکز فیلترینگ مخابرات بر قرار کرده اند که امیدوار کننده است..
 و اما چند نکته  ...
 آیا به نظر شما با فیلتر شدن سایت کلوب این 510 هزار کاربر و یک و نیم میلیون ساعت بازدید ماهیانه چه می شود ؟
آیا باعث نمی شود سایتهای خارجی مشابه و غیر مشابه رونق بیشتری بگیرند ؟
آیا  در آن سایتها روزانه نزدیک به 5000 تصویر کاربری و چند صد گزارش تخلف توسط یک تیم 3 نفره که حدودا روزی 30 نفر ساعت روی سلامت سایت کار می کنند وجود دارد ؟
آیا  اگر تخلفی توسط چند کاربر نا آشنا به قوانین در سایت کلوب صورت بگیرد ..مسئولیت و خسارات آن متوجه سایت کلوب و نیم میلیون  کاربر دیگر است ؟
آیا ...
 شایان ذکر است که برخی سایتهای خارجی وابسته به  غول های اینترنتی دنیا با 100 ها هزار صفحه اطلاعات خلاف شئونات ، به سادگی و بدون هیچ محدودیتی به فعالیت خود در ایران ادامه می دهند و این در حالی است که سایت کلوب با این همه مراقبت و دقت،  بدون اخطار قبلی فیلتر می شود.
 امیدواریم و البته امیدواریم این مشکل برطرف گردد.
لطفا نظرات خود را نسبت به فیلترینگ کلوب در قسمت زیر درج کنید. 
تکمیلی : تماسهایی با مسئولین فیلترینگ صورت گرفته و تیم مدیریت کلوب در تلاش است  تا مواردی که به عنوان تخلف توسط مسئولین اعلام شده را به سرعت برطرف کنند. امیدوار هستیم که در چند روزه آینده و با پیگیری های صورت گرفته سایت کلوب رفع فیلتر شود و همچون گذشته به ارائه خدمات خود ادامه دهد.


ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
کد تصویری ! چرا ؟؟
سلام  ،

با گسترده تر شدن جامعه مجازی کلوب ، افزایش امنیت سایت ، بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است . تیم مدیریت سایت کوشیده است تا تمامی زوایای امنیتی را برای افزایش امنیت سایت و کاربران در نظر گرفته و بکار برد .

یکی از این تکنیک های افزایش امنیت ، که در تمامی سایتهای معتبر دنیا بکار گرفته می شود ، استفاده از کد تصویری  می باشد . مهمترین دلیل استفاده از کد تصویری ، جلوگیری از ارسال های اسپم گونه فرمهای ورود اطلاعات  توسط روبات ها و اسکریپت ها و ... می باشد . با توجه به اهمیت این موضوع ، این بخش برای افزایش امنیت سایت و کاربران ، افزوده شده است و در برخی از صفحات کاربران برای ارسال متن و یا تکمیل نمودن فرم های مختلف  (در صورت تشخیص سیستم  نرم افزار  ) ، باید کد تصویری را نیز وارد نمایند .

کد تصویری برای سهولت استفاده  کاربران یک عدد 3 رقمی در نظر گرفته شده است.

در پایان از همراهی و همکاری همیشگی شما دوستان عزیز سپاسگزاریم . @};-ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
کندی اینترنت خاورمیانه و سایت کلوب ...

کاربران گرامی ؛

در راستای تماسهای اینترنتی اعضای سایت مبنی بر کندی اینترنت به استحضار می رساند که به علت آسیب ناگهانی چهار کابل زیردریایی طی یک هفته گذشته ، کاربران اینترنت منطقه خاورمیانه با کاهش سرعت اینترنت مواجه شده اند.

لذا کندی اینترنت،وابسته به سایت خاصی از جمله سایت کلوب نبوده بلکه در تمامی سایتها این مسئله بچشم می خورد.

این کابلها که کابلهای اصلی اتصال دهنده قاره های آسیاو اروپا بوده اند در هفته گذشته در نزدیکی سواحل مصر بطور کامل قطع شدند،از این رو اکثر کشورها از جمله مصر،امارات متحده ،ایران و هند.....تا برقراری  ارتباط کابلها ،با این مشکل مواجه خواهند بود.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به لینکهای خبری زیر مراجعه کنید:
http://news.parseek.com/Url/?id=2051148
http://itiran.com/?type=news&id=9094
موفق باشید:)
ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
اختلالات برطرف شد !!!

با سلام به همه شهروندان جامعه مجازی کلوب ،

همانگونه که قبلاً به اطلاع شما عزیزان رسیده بود ، در چند روز گذشته  به علت اعمال برخی تغییرات نرم افزاری ، شاهد بروز برخی اختلالات در سایت بودیم . در حال حاضر به لطف خدا و تلاش تیم فنی مشکلات و اختلالات این چند روز اخیر سایت برطرف گردیده است . امیدواریم که در آینده کمتر شاهد این قبیل اختلالات در سایت باشیم و همیشه بتوانیم به نحوی شایسته پاسخگوی نیاز کاربران جامعه کلوب باشیم .

در پایان از کلیه شما عزیزان که با صبوری خود ما را همراهی نمودید ، سپاسگزاریم . @};-ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
اختلالات موقتی این چند روز
  با عرض سلام خدمت کلیه شهروندان جامعه مجازی کلوب ،

در خصوص اختلالات چند روز اخیر که در سایت کلوب دات کام رخ داده است ، لازم است که ضمن عذرخواهی از همه کاربران سایت ، به اطلاع شما برسانیم که این اختلالات به دلیل برخی بروزرسانی های نرم افزاری در سایت بوده که تا چند روز آینده نیز مرتفع خواهد شد .

از شکیبایی شما متشکریم .ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
تولد 3 سالگی سایت کلوب !!
با سلام به همه شهروندان محترم شهر مجازی کلوب ، :)

3 سال پیش  در چنین روزی ، اولین جامعه مجازی ایرانیان در اینترنت با نام کلوب دات کام (cloob.com) آغاز به کار کرد. 1 دی 1383 روزی بود که تیم جوان مدیریت سایت توانستند ، اولین نسخه از سایت کلوب دات کام را برای ارائه خدمات به پارسی زبانان سراسر جهان در دسترس عموم مردم قرار دهند . از آن روز ، پس از ایجاد این شهر اینترنتی ، شاهد استقبال گسترده پارسی زبانان سراسر جهان از این جامعه نوپا بوده ایم . با رشد روزافزون تعداد شهروندان این جامعه مجازی ، نیاز به ارئه خدمات بهتر برای جلب رضایت کاربران نیز بیش از پیش مورد اهمیت قرار گرفت . تیم مدیریت کلوب سعی می نمود تا با همه محدودیتهای سخت افزاری خود ، بتواند بخشی از محدودیت ها را با تدابیر نرم افزاری مرتفع نماید.

از آن روز تا کنون ، همواره در فکر ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت بهتر به شما شهروندان محترم جامعه کلوب بوده و هستیم . به طوری که در مدت 3 سال گذشته ، 4 بار سایت کلوب دات کام به طور کامل مجدداً بازنویسی شده است و هر بار سعی نمودیم تا در نسخه های جدید ، با برطرف نمودن مشکلات اساسی کاربران ، ارائه خدمات بهتر به کاربران را ساده تر و مطلوب تر نماییم.

در مدت این 3 سال  بدون شک تنهاچیزی که باعث رشد و پویایی این سایت شده است ، علاقه مندی ، استقبال و دل گرمی شما عزیزان و همچنین پیشنهادات و انتقادات سازنده شما دوستان گرامی بوده است . اگر امروز سایت کلوب به عنوان یکی از بزرگترین سایتهای فارسی زبان در دنیا شناخته شده است ، تنها و تنها به دلیل همراهی شما با ما بوده است . و با وجود این همراهی ، ما نیز خود را ملزم می دانیم تا همواره برای رشد و پویایی این جامعه مجازی در تلاش و تکاپو باشیم.

و اکنون که شهر مجازی ما نزدیک به نیم میلیون شهروند دارد ، بار مسئولیت خود را سنگینتر از قبل احساس کرده و تلاش می کنیم تا رضایت شما شهروندان عزیز را بیش از پیش جلب نماییم.

در عین حال که از گستردگی امروز جامعه مجازی کلوب خرسندیم ، اما هرگز به امروز خود بسنده نخواهیم کرد و همواره برای دستیابی به افق های دوردست در آینده تلاش خواهیم نمود . با تلاش بیشتر ، خواهیم کوشید تا در آینده ، ایده های بزرگ خود را جامع عمل پوشانده و همواره با گذشت زمان بیش از پیش در جهت رشد و پیشرفت شهر مجازی کلوب گام برداریم . و در این راه نیز همانند گذشته نیازمند همراهی شما شهروندان گرامی جامعه کلوب هستیم.

و امروز نیز همچون سالیان گذشته ، به عنوان هدیه روز تولد کلوب دات کام ، سرویس جدیدی (پرسش و پاسخ) به مجموعه سرویسهای کلوب دات کام افزوده گردید.

این سرویس که در نسخه قبلی کلوب دات هم وجود داشت ، با تغییرات گسترده و امکانات متفاوت و بیشتر در سایت کلوب راه اندازی شده است . هدف از ایجاد این سرویس ، استفاده کاربران از تخصص های متفاوت یکدیگر برای دسترسی سریعتر به پرسش پاسخ خود ، و در نتیجه رشد و ارتقا علمی دانش کاربران بوده است.

و امروز از راه اندازی این سرویس جدید ، که جای آن در میان خدمات سایت خالی می نمود ، بسیار خوشحالیم.

با امید به رضایت شما شهروندان عزیز از این سرویس نوپای سایت کلوب . :)

تولد 3 سالگی کلوب دات کام بر شما مبارک باد . @};-
ادامه