رامین , 39611m

رامین

 سلام دوستان قدیمی
رامین , 39611m

رامین

مطالب
رامین , 39611m
رامین 3 سال پیش
عید رو پیشاپیش به همه دوستام تبریک میگم ایشالا سال خوبی براتون باشه
99
کامنت بنویسید...
رامین , 39611m
یکشنبه 1 فروردین ، 17:24
عید توام مبارک
ادامه
شقایق 9931 , 57002
شنبه 29 اسفند ، 16:02
Eyde shomam pishapish mobarakkk
ادامه
رامین , 39611m
رامین 3 سال پیش
به راحتی میشه ----->>> یک دوستی را با حرف حفظ کرد ولی به سختی می شه به آن معنا بخشید.
کامنت بنویسید...
رامین , 39611m
جمعه 13 فروردین ، 16:16
دقیقااااا
ادامه
مریم صبوری , sima735
جمعه 13 فروردین ، 11:03
احسنت دوستی معنی داره
ادامه
یه بنده خدا , sabdi66
دوشنبه 24 اسفند ، 20:43
دقیقا
ادامه
رامین , 39611m
Julio Cesar هنرمند برزیلی ، عكس های زیر را به تصاویر كارتونی تبدیل كرده است .
ادامه
رامین , 39611m
ادامه
رامین , 39611m
═════════ ♥ೋღ مهندس جوان ღೋ♥ ═══════════
ادامه
رامین , 39611m
رامین 3 سال پیش
به راحتی میشه ------>>> کسی را بخشید ولی به سختی می شه از کسی تقاضای بخشش کرد...
کامنت بنویسید...
یه بنده خدا , sabdi66
شنبه 15 اسفند ، 20:19
کاملا درسنه
ادامه
رامین , 39611m
دوشنبه 10 اسفند ، 14:57
چطور مگه دوست من؟؟؟
ادامه
رامین , 39611m
رامین 3 سال پیش
سلام به همه دوستان من دوباره اومدم خوبین همگی؟
کامنت بنویسید...
رامین , 39611m
یکشنبه 2 اسفند ، 16:24
علیکم السلام
ادامه
اسطوره شیطونی , fati779
یکشنبه 2 اسفند ، 16:23
اسلام علیکم رحمته الله و برکاته
ادامه
شقایق 9931 , 57002
جمعه 23 بهمن ، 11:10
Zende bashi
ادامه
رامین , 39611m
رامین 3 سال پیش
من دوباره رفتم تا سه هفته دیگه... خدانگهدار دوستان....
کامنت بنویسید...
اسطوره شیطونی , fati779
یکشنبه 2 اسفند ، 16:24
به سلامت
ادامه
رامین , 39611m
جمعه 2 بهمن ، 11:09
چند میخری؟
ادامه
رامین , 39611m
رامین 3 سال پیش
یه دوش آب گرم یه چای خوش رنگ یه موزیک ملایم من امتحان کردم هیچ فایده ای نداره پول خوبه پوووووووول
کامنت بنویسید...
هنگامه ایرونی , hengame_tehrani
سه شنبه 25 اسفند ، 09:39
پیش من ک کار نمیکنی.
عیدی هم نمیدم
ادامه
رامین , 39611m
دوشنبه 24 اسفند ، 21:59
تو عیدیت رو بده...
ادامه
هنگامه ایرونی , hengame_tehrani
دوشنبه 24 اسفند ، 21:20
کو من ک نمیبینم. جای دیگه کار میکنی از همونجا عیدی بگیر
ادامه
رامین , 39611m
با سلام خدمت دوستان گرامی سایت کلوب.کام
شاید تو این چند سال سه یا چهارمین بار باشه که یک مطلب شخصی مینویسم . ولی با توجه به هجمه و تماس هایی که دیشب با من گرفته شد لازم دونستم بیام و چند خطی بنویسم .
3تا از کاربران سایت کلوب نسبت به فریاد و رفتار من اعتراض نشون دادن و این شاید خودش اولین نشونه این باشه که با اینکه فعالیتی در سایت کلوب.کام ندارم ، هنوز پیگیر کارها و رفتارم هستن و این جای بسی خوشحالی داره .
برای شروع میخام خودم رو معرفی کنم ، چون خیلی ها من رو نمی شناسن ، من مهدی افشارزاده متولد 1365 در بندر بوشهرم . کارشناسی فناوری اطلاعات خوندم ، و چند سالی میشه تو سایت کلوب فعالیت دارم . ولی به دلیل مشکلاتی چه شخصی چه کاری دیگه نتونستم و نمیتونم زیاد تو کلوب باشم ، و این نبودن به مذاق خیلی ها خوش نیومده و چون رفتاری از من ندیدن در این چند وقت فکر میکنن من خبر ندارم از حرفهایی که زده میشه درباره من . ولی من بازم سکوت میکنم ، چون اینجا برای من یک زمانی مفید بود . پارسال یکی از بهترین دوران من در سایت کلوب بوده و خواهد بود. زمانی که چیز مهمتر و باارزش تر و هدف بالاتری نداشتم .
اینجا نهایت رقابت اینه ، که من یک رسانه تهیه کنم و با کلی وقت گذاشتن و هزینه کردن رتبه 1 رو بگیرم ، که چی بشه ؟؟!! واسه 3 روز اسمم سر زبون کاربرای سایت کلوب باشه ، کاربرایی که شانس دیدنشون در دنیای واقعی زیر 5/0 درصده ؟!
من باید یک تصمیم بزرگ میگرفتم ، باید در آستانه 30 سالگی شدن به خودم میومدم که مهدی وقتشه رقابت رو بیاری تو دنیای واقعی ، تو دنیای که مردم رو بروت وامیستن ، حرف میزنن و باید از خودت دفاع کنی و برای حق ت بجنگی . برای همین در این 2 سال خبرنگار ویژه سرویس اجتماعی سایت "نقدروز" نقدآنلاین سابق م .
در این چند سالی که تو کلوب بودم خیلی چیزها دیدم و شنیدم ، ولی دلیلی نداره بازگو کنم ، چون فرق رفیق و نارفیق همین مواقع مشخص میشه ، همین که تا نباشی و سودی نرسونی ، بشینن و پشت سرت حرف بزنن. ولی باید بدونن به جز اینکه اون کاربرایی که درباره من بهشون حرف زده شده خودشون عقل داشتن و بهم گفتن و این نشون میده به اون دسته افراد اعتمادی ندارن ، اون بالا هم یکی هستا
یکی که نه مثل من فراموشکاره ، نه فقط سرش تو کار خودشه . درسته تو نماز خوندن کاهل هستم و قرآن رو هم به لطف و کمک 2تا از همین اد لیستم دارم یاد میگیرم (که واقعا شرمندم که این همه سال پیگیری نکردم ) ولی اعتقاد دارم به جز اون دنیای همین دنیا هم یک سری مجازات ها در انتظار آدم هست ، فقط باید زمان مناسب ش برسه.
دوستان اینجا کلوبه ، یک دنیای مجازی که کعبه آمال خیلی هاست ، جایی که همه مهندس ، دکتر و روان شناس هستند ، جایی که آدم زشت نداریم ، آدم بیسواد ندارم ، همه روشن فکر هستن و مدافع حقوق زنان و حیوانات و .... . به قول یک همراز قدیمی ؛ تو سایت کلوب فاصله بدترین دشمنها و بهترین رفیق فقط چند تا لینک داغه و بس و من به عین ه دیدم که واقعیت داره . پس دلیلی نداره برای یکی مثل من موندن در جایی که شبیه قطار شهربازی ه . ازش لذت میبرم ، ولی به جایی نمیرسم و همونجایی که سوار شدم پیاده میشم
من می جنگم ، برای خاسته هام . اهدافم . برای انسانی بهتر بودن و شدن .
رقابت برای من اینه که تونستم از 200 تا خانه منطقه تنگک 2 بوشهر 178 خانه رو به صاحب هاشون برگردونم و نزارم تخریب بشه . رقابت برای من اینه که به عنوان خبرنگار برتر اجتماعی سال گذشته استان انتخاب بشم و از آقای فرماندار (جناب آقای ابراهیمی) تشویقی دریافت کنم . رقابت برام اینه که با گزارشی درباب سک گشی با نوشابه تو استان بوشهر تهدید بشم که یه جا آخر گیرت میاریم و در اون سوله که به بدترین شکل ممکن سگ ها رو نابود میکردن بسته بشه و تونستم مردم رو با خودم همراه کنم و مهمترین رقابت واسم این بود که تونستیم با کمک خانه مطبوعات استان بوشهر حق 50 درصدی استخدام نیروهای بومی در عسلویه رو بعد از 19 سال به رای گیری در مجلس توسط 4 نماینده استان بزاریم و رای بگیریم و از این سهمیه و نعمت بزرگ استفاده کنیم .. رقابت برام اینه که به عنوان مشاور مطبوعانی هئیت بوکس استان بوشهر انتخاب میشم و از حق بوکسورهایی که در مسابقات آسایی بعد از 28 سال مقام آورند دفاع کنم و کردم . مثال آقای حسین موسی خانی که 3 ماه پیش در مسابقات نوجوانان آسیا مقام سوم به دست آورد و نه تنها تقدیر نشد ، بلکه به دلیل عدم حضور در مدرسه و امتحانات پایان ترم در تمام دروس تجدید شد و با پیگیری هایی که انجام دادیم به جز جوایز نقدی و بیمه ورزشکاری این بوکسور جوون همشهری الان برگشته مدرسه و داره درسش رو میخونه
آدم های خوب و بد اینجا فراوون هستن ، ولی مهمتر اینه که با آدمهایی باشید که خودشون باشن نه توصیفی از خودشون ارائه بدن که در رویاهاشون انتظارش رو میکشن.
در خاتمه عذرخواهی میکنم از طولانی بودن متن و اینکه دعوت میکنم که 3 کتاب رو حتما تهیه کنید و بخونید که بسیار مفید و ارزشمند هستند
پسر ایرانی – سرگذشت واقعی داریوش سوم و اسکندر - نوشته : ماری رتولت
کتاب تغییر ، 50 الگو برای توصیف رخدادها – نوشته رومن چیلر
کتاب بیشعوری – نوشته دکتر خاویر کرمنت

بله ، این خلاصه ای از من بود ، از مهدی افشارزاده .
ادامه