پارس آنلاین , parsonline

پارس آنلاین

پارس آنلاین , parsonline

پارس آنلاین

10,020نــــفــــــر
عضو شده اند
10,020نفر عضو شده اند
این رسانه به درخواست پارس آنلاین ایجاد شده است.
پارس آنلاین با هدف ارتباط مستقیم با کاربران خود و ارتباطی دوستانه در فضایی گرم و صمیمی و آزادی بیان در راستای بهبود خدمات خود ، پس از حضور در شبکه های اجتماعی گوناگون در سال 1393 با شعار حضور در شبکه های اجتماعی ایرانی ، اقدام به راه اندازی صفحه ای رسمی در سایت کلوب کرده است.پارس آنلاین با هدف ارتباط مستقیم با کاربران خود و ارتباطی دوستانه در فضایی گرم و صمیمی و آزادی بیان در راستای بهبود خدمات خود ، پس از حضور در شبکه های اجتماعی گوناگون در سال 1393 با شعار حضور در شبکه های اجتماعی ایرانی ، اقدام به راه اندازی صفحه ای رسمی در سایت کلوب کرده است.مشاهده کامل مشخصات
17 فروردین 1393
E-Mail : social@parsonline.com


اعضاء

 • محمد , shervin1982
 • مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah
 • سینا , habibii_69
 •  , mohamad_moshrefean
 • 10020 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

 • پرسنل ساختمان شماره یک پارس آنلاین در پردیس

1 تصویر ...

morebox img
پارس آنلاین , parsonline
کاربران گرامی
با سلام و آرزوی اوقاتی خوش
اخیرا مشاهده گردیده است که برخی از افراد سودجو قصد داشته تا با سوء استفاده از نام و اعتبار پارس آنلاین و همچنین حسن نیت کاربران عزیز این شرکت، مبالغی را تحت عنوان هزینه برنده شدن در قرعه کشی های پارس آنلاین از کاربران دریافت نمایند. روش این افراد اینگونه است که طی تماس با کاربران اذعان می کنند که از پارس آنلاین تماس گرفته و از آنان میخواهند تا مبلغی را به عنوان هزینه برنده شدن در قرعه کشی به حساب آنان واریز نمایند. خوشبختانه به دلیل هوشمندی بالای کاربران پارس آنلاین، تاکنون موفق به دریافت وجه نشده اند.
شایان ذکر است که پارس آنلاین به هیچ عنوان از برندگان قرعه کشی های خود طلب وجه نمی نماید و اسامی آنان از طریق وب سایت رسمی شرکت اطلاع رسانی می گردد. خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه مورد مشابه، شماره تلفن فرد سودجو و در صورت نیاز، توضیحات تکمیلی را به منظور پیگیری از مراجع ذیصلاح از طریق بخش رسیدگی به شکایات صدای مشتری وب سایت پارس آنلاین به آدرس زیر، اطلاع رسانی فرمایید.

با سپاس
گروه شرکت های پارس آنلاین
ادامه
99
3
2
پسرخاله , mersad66
سه شنبه 22 تیر ، 15:57
یک سوال اینکه وقتی از پارس آنلاین خریداری می کنیم می نویسه عوارض شهرداری دقیقا به کدوم شهرداری واریز میشه به شهرداری تهران یا شهر خودمون یا مجموعه وزارت کشور یا سازمان همیاری های شهرداریها؟
ادامه
پارس آنلاین , parsonline
پارس آنلاینی های عزیز،
با تمدید اینترنت پرسرعت خود، 25 گیگابایت ترافیک هدیه بگیرید تا از اینترنت پرسرعت نهایت لذت را ببرید.
لطفا در نظر بگیرید که برای استفاده از این جشنواره ی تمدید فقط تا 7 دی ماه فرصت دارید.
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به نشانی زیر مراجعه فرمائید :
http://www.parsonline.com/festivals/fall-renew94/

ادامه
2
2
بهرام سرفرازیان , razesaham
یکشنبه 25 بهمن ، 23:04
عضو کانال تلگرام بورس تهران شوید @tehran_bourse
ادامه
پارس آنلاین , parsonline
جشنواره تمدید دانشجویی که در بازه زمانی 13 مهر ماه تا 13 آبان ماه برگزار شد، به اتمام رسیده و بدینوسیله نتایج قرعه کشی و برندگان این جشنواره معرفی می شوند.

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم ترافیک هدیه جشنواره تمدید دانشجویی (ماهانه 5 گیگابایت) از یکم آذر ماه 1394 به صورت ماهیانه و خودکار به مدت 5 سال و در اولین روز هر ماه شمسی به حساب کاربری برندگان اضافه خواهد گردید.

جهت مشاهده ی لیست برندگان جشنواره به لینک زیر مراجعه کنید : http://goo.gl/vhj4h2

ادامه
پارس آنلاین , parsonline
پارس آنلاین 16 هر ماه قرعه کشی ماهانه داره که اسامی در سایت پارس آنلاین همان 16 هر ماه بر روی سایت پارس آنلاین قرار می گیره ، جوایز قرعه کشی آبان ماه 6 عدد تبلت ایسوس بود و جوایز آذر ماه 4 عدد دوربین فیلم برداری و عکاسی ورزشی گوپرو می باشد . 16 آذر ماه در سایت پارس آنلاین منتظر شما هستیم. www.parsonline.com/adsl

#اینترنت #جایزه #قرعه_کشی #gopro #گوپرو
ادامه
پارس آنلاین , parsonline
هنوز بازی ایران و آرژانتین رو یادمونه که " لیونل مسی" فقط به خاطر این که به ایران گل زد چقدر تو شبکه های اجتماعی مورد فحاشی قرار گرفت!!!
چقدر به هنرمندامون توهین شد و دربارشون جک ساختن و تو شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند!!!
بیایید با هم و در کنار هم نقص های فرهنگی رو اصلاح کنیم
ادامه