نرم افزار اندروید کلوب
فلسطین و لبنان , palestine

فلسطین و لبنان

فلسطین و لبنان , palestine

فلسطین و لبنان

362نــــفــــــر
عضو شده اند
362نفر عضو شده اند
فلسطین شرافت مقاومت! همواره فلسطین برایم نمادی بوده است از مقاومت . نمادی بوده است از شرافت انسانی . آتشفشانی از خشم چندین ساله که هیچ گاه خاموش نشده است. فلسطین سرزمین شاخه زیتون و خون! فلسطین سرزمین سنگ و آتش! فلسطین سرزمین جرج حبش ها و لیلا خالد هاست.فلسطین شرافت مقاومت! همواره فلسطین برایم نمادی بوده است از مقاومت . نمادی بوده است از شرافت انسانی . آتشفشانی از خشم چندین ساله که هیچ گاه خاموش نشده است. فلسطین سرزمین شاخه زیتون و خون! فلسطین سرزمین سنگ و آتش! فلسطین سرزمین جرج حبش ها و لیلا خالد هاست.مشاهده کامل مشخصات
30 تیر 1385
( فلا تهنوا و تدعوا الی السلم و انتم العلون و الله معکم و لن یترکم اعمال)، [ محمد: 104]

« سست مشوید و کافران را به صلح نخوانید، چرا که شما برترید و خدا با شما است، و هزگز از اجر و اعمالتان نمی کاهد».
________________________________

اعضاء

 • احسان فرجی , hamoon_shy
 •  , mosyblack
 • عمو مصطفی , yasmostafa
 • بشیرسراجی رشتی دانشجوی حرم امام هشتم , bbsefr
 • 362 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • جبهه و جنگ , war_and_front
فلسطین و لبنان , palestine
جنگ نرم

گروه جبهه وجنگ در واتساپ
قوانین:
مباحث غیر مرتبط با موضوع گروه ممنوع می باشد
هر گونه بی ادبی و اهانت ممنوع می باشد
اگر در مورد بحثی که در حال گفت و گوست سخنی ندارید لطفا فقط پیام ها را بخوانید
توهین به هر فرد حقیقی و حقوقی ممنوع می باشد.
اگر فردی خلاف این قوانین عملکردی داشته باشد و باعث ناراحتی دیگر اعضا گروه گردد از گروه اخراج می گردد.
در صورت اشکال در هنگام عضویت به مدیر اطلاع دهید (در پیام رسان واتساپ)
البته از گفتن و تذکر همه موارد خودداری کردیم بواسطه فهم و شعور بالای دوستان گروه جبهه و جنگ
برای ثبت نام و محفوظ ماندن اطلاعات شما لطفا شماره تلفن و نام کامل خود را درپیام خصوصی اعلام بفرمائید.با تشکر
بوسه گاه سیمینوف
ادامه
99
  فلسطین و لبنان , palestine
  مجاهدمقدس جانم فدای امام خامنه ای , fadaiyht
  مولا جان یا هادی(علیه السلام)
  از کودکی تا کنون چشمان ترم را نذر روضه های جد بزرگوارت حسین(علیه السلام )کرده ام
  ادامه
  فلسطین و لبنان , palestine
  سفیر , mahamman
  شهیدی كه پس از 26 سال در آغوش مادر آرام گرفت +عكس

  'شهید جلال رییسی' كه در سال 1364 در منطقه تنگ ابوغریب به درجه رفیع شهادت نایل آمد، پس از 26 سال دوباره به آغوش مادر باز گشت. مادر این شهید كه اكنون 80 سال سن دارد و از دوری فرزند قامت نحیفش خمیده، چند روزی است كه آغوش گرم مادرانه خود را پذیرای پیكر بی جان فرزندش 'جلال' كرده است.

  مادر شهید رییسی پس از 26 سال فراق فرزند، این روزها با دردانه خود به خلوت نشسته و با صدایی آهسته و شكسته، لالایی بغض آلودی را در وجود دلبندش نجوا می كند. 'هی بخواب جانم، بخواب رودكم' اینها نجواهای مادری است كه سال ها در حنجره بغض آلودش نهفته بود. امروز كه مادر، فرزندش را در آغوش گرم خود فشرده، احساس غریبی نداشت. اما سخت می نالید و اشك می ریخت. آخر بعد از این همه سال فردا بار دیگر پسر نیامده، مادر را با دنیایی پر از حسرت تنها می گذارد و به آغوش خاك باز می گردد. آری اینجا بود كه اشك همه درآمد و هق هق بستگان و میهمانان این ضیافت مادر و فرزند، در ناله های مادری رنجور گم شد.
  كمی آن طرفتر یك نفر زانوی غم را بر كشید. آری او نیز یادگاری از دوران خاطرات قمقمه و كوله پشتی بود كه با خود زیر لب چنین نجوا می كرد: باز دیشب دل هوای یار كرد/ آرزوی حجله سومار كرد/ خواب دیدم سجده را بر مهردشت/ فتح فاو و ساقی والفجر هشت/ باز محورهای بوكان زنده شد/ برف و سرمای مریوان زنده شد/ از دوكوهه تا بلندای سهیل/ برنمی خیزد مناجات كمیل/ یاد كرخه رفت و رنج ماند/ قلب من در كربلای پنج ماند/ كاش تا اوج سحر پر می زدم/ بار دیگر سر به سنگر می زدم/

  این دل نوشته ها لحظه های ماندگاری است كه خبرنگار ایرنا در آخرین روز وداع مادری با پیكر پاك فرزند شهیدش و از تبار روزهای عشق و ایثار به تصویر كشیده بود. به گزارش ایرنا، شهید سرباز وظیفه 'جلال رییس' در سال 64 در منطقه تنگ ابوغریب به درجه رفیع شهادت نایل آمد و پس از 26 سال بار دیگر پیكر مطهر او به زادگاهش شهرستان جیرفت باز گشت.

  پیكر شهید جلال رییسی قرار است فردا سه شنبه در شهرستان جیرفت تشییع و به خاك سپرده شود.
  ادامه
  کامنت بنویسید...
  محمد حسن , greencity_ka
  دوشنبه 2 تیر ، 02:41
  ((
  ادامه
  مهمون مامین , mehmanemaman
  سه شنبه 1 اسفند ، 10:41
  خوشا به حالت مادر که فرزندت را اینگونه ملاقات کردی رویت سپید سپید
  خدا می داند چه غمی داری و چه زخمی از کسانی که با ناملاحظاتیهایشان خون فرزند تو و فرزندان تو را پایمال می کنند با بد حجابی با بی نمازی و... تو را به روح عزیز زهرا ( س ) مرا نیز فرزند خودت بدان
  ادامه
  کشتی پهلوگرفته , spiritinfog
  سه شنبه 5 مهر ، 01:27
  ادامه
  فلسطین و لبنان , palestine
  جوانان شیعه , Imam Hussein
  روایت جالب جبرئیل از قدرت بازوان امیرالمومنین(ع)  روایت بسیار زیبا و خواندنی از قدرت و شجاعت امیرالمونین را در گفت‌وگوی پیامبر با جبرئیل بخوانید:

  در روز جنگ خیبر پس از آنکه مرحب خیبری(مرحب بن حارث یهودی،مردی بلندقامت، عظیم الجثه و بسیار شجاع) به دست امیرالمونین به دو نیم گردید و بر زمین افتاد جبرئیل در حالی که خنده تعجب بر لب داشت بر پیامبر فرود آمد. رسول خدا به او فرمودند: از چه تعجب کردی؟

  عرض کرد: همانا فرشتگان در مراکز و جایگاه‌های آسمانی ندا می‌کنند:
  "لافتی الا علی لاسیف الا ذوالفقار"

  ولی تعجب من بدان جهت است که آن زمان که امر شدم قوم لوط را هلاک کنم، شهرهای آنان را که 7 شهر از زمین هفتم زیرین تا زمین هفتم بالا بود بر پری از بال‌هایم قرار دادم و آنقدر آن‌را بالا بردم که حاملان عرش صدای خروس‌ها و اطفال(روی زمین) را می‌شنیدند و تا صبح در انتظار امر خدا ایستادم و آن‌را جابجا نکردم.

  اما امروز که علی ضرب هاشمی را فرود آورد من مامور شدم زیادی قبضه او را نگه دارم تا به زمین فرود نیاید و به زمین نرسد و آن‌را به دو نیم نکند تا زمین و اهل آن‌را واژگون گردد.

  در این هنگام فشار زیادی شمشیر علی سنگین‌تر از شهرهای قوم لوط بود و این درحالی بود که اسرافیل و میکائیل بازوی علی را در هوا به قبضه خویش گرفته بودند.  منبع: مدینه  المعاجز 1/183 ح 173 تالیف سیدهاشم بحرانی و اعجاز امیران عالم فصل دوم.احمد متوسلی
  ادامه
  1
  1
  امیرحسین , amirhosein_shilaty
  پنجشنبه 28 شهریور ، 20:31
  ممنون خیلی روایت زیبایی بود
  ادامه