نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

ز یستن , palaceclub

ز یستن

ز یستن , palaceclub

ز یستن

841نــــفــــــر
عضو شده اند
841نفر عضو شده اند
برای كشف اقیانوسهای جدید ،باید شهامت ترك ساحل آرام خود را داشته باشید .این جهان ،جهان تغییر است نه تقدیر...رازهای زیادی برای بهتر زیستن وجود دارد .و تو خود باید کاشف این رازها باشی .برای كشف اقیانوسهای جدید ،باید شهامت ترك ساحل آرام خود را داشته باشید .این جهان ،جهان تغییر است نه تقدیر...رازهای زیادی برای بهتر زیستن وجود دارد .و تو خود باید کاشف این رازها باشی .مشاهده کامل مشخصات
18 آذر 1384
اجتماعی
بهتر است بازنده واقعی باشیم تا برنده ساختگی.و زنده بمیریم به جای اینکه مرده زندگی کنیم...

اعضاء

 • ژووانا نیکو , zhooana
 • فاطمه جون , fatijonamaa
 • تنهـــآتــرین زائــر تموم آرزوی من زیارت امآم رضآست , goolrang
 • محمد ب , mazandaran_mazani
 • 841 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دوستی های مجازی , frindclub
 • فانوس , fanouserah
 • زندگی من , 1528735496
وبلاگ میهن بلاگ
ز یستن , palaceclub
سکوت , ahmadraky
ز یستن   از   7 سال پیش
ادامه
99
84
6
16
ساحل رادمهر , azh94
یکشنبه 1 آذر ، 15:28
:-)
ادامه
محمد كشاورز , yasin0642
پنجشنبه 21 خرداد ، 22:34
لاک
ادامه
مدیون الرضا , virus_1361
جمعه 28 فروردین ، 10:01
(:
ادامه
ز یستن , palaceclub
تاریخ پرسیا , pershiahistory
ز یستن   از  تاریخ پرسیا 7 سال پیش
پیامبر ایرانی است که ازاو به نامهای زردشت..زرتشت..زرتخشت..رزدهشت یادشده است.و معنی نام اورا دارنده شتر زرد و شتر خشمگین گفته اند
ادامه
171
78
109
 , stivenc320
جمعه 10 بهمن ، 13:42
پست مجدد دوستان/.
ادامه
شهرام چه , susuki
جمعه 10 بهمن ، 15:13
درود بر پیامبر دانایی ها، اشو زرتشت بزرگ
ادامه
ز یستن , palaceclub
گلونی , Golvani
با پسند و داغ کردن این مطلب تا جایی که میتونید این مطلب رو برای دوستانتون به اشتراک بگذارید تا بیشتر از قبل به هویت ایرانی خودشون افتخار کنند.
ادامه
29
11
48
ساحل م , bi nam
پنجشنبه 29 آبان ، 18:47
عزییییییییییییییییییییییییییزم کاشکی منم تو اون دوره بودم اینجوری پیمان میبستم........
ادامه
پویا , eng.pouya
پنجشنبه 29 آبان ، 19:40
از میان این همه خوبانش جالب نیست؟
ادامه
پویا , eng.pouya
پنجشنبه 29 آبان ، 19:41
در میان خوبرویان خوبروی من تویی گر نترسم از خدا گویم خدای من تویی
ادامه
ز یستن , palaceclub
کهن دیار , oldencountry
22 فروردین 1300 هجری خورشیدی و 50 روز پس از كودتای پهلوی(در سال 1921 برابر با یازدهم آوریل) دولت مسكو با عجله تمامی مناطق وابسته در آسیای میانه ازجمله نواحی پارسی زبان «فرارود» را «تركستان» اعلام كرد. روزنامه های لندن و پاریس دو روز بعد نوشتند كه بیم از بیداری ناسیونالیسم ایرانی و تلاش ایران برای اعمال نفوذ و تحریك در این مناطق و جدا كردن آنها از امپراتوری بلشویكی تازه تاسیس روسیه سبب شده بود كه حكومت مسكو عجولانه این تصمیم را بگیرد كه در دهه های بعد این منطقه در چارچوب اتحاد شوروی، با ترسیم خطوط! و بدون توجه به واقعیت های تاریخی، به چند جمهوری تقسیم شد. در آن تقسیم بندیهای بلشویكی، شهرهای پارسی نشین بخارا و سمرقند به جای تاجیكستان، به ازبكستان و مرو به تركمنستان داده شدند!. اوایل دهه 1990 هركدام از این جمهوری ها با همان مرزبندی اعلام استقلال كردند كه گهگاه برخی معارضات نژادی و فرهنگی مشاهده می شود. روس ها در قرن نوزدهم آسیای میانه را كه به صورت «خان نشین» بود از ایران جدا كردند و ضمن سازش با دولت لندن، رود جیحون (آمودریا) را خط فاصل مناطق نفوذ انگلستان و روسیه قراردادند
ناسیونالیسم (میهن پرستی) ایرانی سابقه هزاران سال به قدمت تاریخ ایران و حتی ریشه در اسطوره های ایرانی دارد.
عشق به خانه و كاشانه به سرزمین و زادگاه و در نهایت به وطن در فطرت انسانها سرشته شده است. علاقه داشتن به خانه وكاشانه نه فقط در بین انسانها بلكه در بین موجودات هم یك امر شناخته شده ی فطری است. هر موجود زنده ای تا جان در بدن دارد تا آخرین لحظه زندگی اش از خانه و كاشانه اش دفاع می كند و دفاع از وطن اولین اصل اساس میهن پرستی است. ناسیونالیسم ایرانی بر خلاف ناسیونالیسم های اروپایی از موضع برترانگاری قومی و ن‍ژادی از نوع شونیسم نیست بلكه ناسیونالیست ایرانی در مقابل برتری طلبی و تجاوز و هجوم، استبداد، استعمار و بالاخره در مقابل تحقیر شدگی از سوی دشمنان و بیگانگان در طول تاریخ بوده است. میهن پرستی ایرانی پرستش یك مشت خاك و سنگ نیست بلكه میهن پرستی علاقه داشتن به هویت ملی، كیستی و چیستی و علاقه داشتن به فرهنگ ها ، نمادها،سنبل ها و تمثیل های هویت انسانی تاریخی و اسطوره ای بوده است.
میهن پرستی ایرانی مثل ناسیونالیسم اروپایی و یا مثل پان های جدید مقوله یدیروز و امروز و یا صد سال دویست سال نیست. میهن پرستی ایرانی عمری به درازنای تاریخ ایران دارد. آن چیزی که مسلم است ملی گرایی و هویت ملی هیچ گونه منافاتی با دین مذهب نداشته، بلکه این دو (دین و میهن) در طول تاریخ ایران با هم بالیده اند و در طول تاریخ ایران نهضت های اجتماعی و نهضت های آزادی بخش ریشه در دین و ملت گرایی داشته است
وقتی به تاریخ گذشته می نگریم متوجه خواهیم شد که تداوم فرهنگ تمدن و موجودیت ایران در طول تاریخ از دو مولفه ی دین و ملی گرایی سرچشمه گرفته است و نبود یکی از این عناصر خود به خود باعث نابودی آن دیگری خواهد شد. این موضوع بیشتر در سلسله ی صفویان مصداق داشته است. شاه اسماعیل صفوی در موقع تشکیل حکومت، خود را فرزند حیدر فرزند جمشید و فرزند فریدون می نامد و به این ترتیب دین و مذهب خود را با گذشته ی اسطوره ای و تاریخی ایران پیوند می زند و تنها حکومت ملی ایران را بعد از نهصد سال از فروپاشی ساسان برقرار می سازد، و درباره افول این سلسله و اضمحلال حکومت ملی گفتنی است که شاه سلطان حسین ها درحرم سراها کارشان شده بود حدیث گوش کردن از ملاباشی ها و دور بودن از مسایل ملی و مملکتی و در نتیجه به فروپاشی سلسله صفویان انجامید. در اینجا بهتر است از یکی از آموزه های وطنی ظریف و پراحساس از یکی از مردان بزرگ ادب ایران علامه دهخدا که در دوران معاصر در بیشتر کتابهای درسی ضبط شده بیاوریم.

هنوز هم ز خردی به خاطر دراست که در لازنه ی ماکیان برده است

به منقارم آن سان به سختی گزید که اشکم که چون از رگ آن دم جهید

پدر خنده بر گریه ام زد که هان وطن داری آموز از ماکیان.
ادامه
46
7
36
آرش 2 9 9 , 299arash
دوشنبه 3 آذر ، 11:38
درود بر تاریخ و فرهنگ ایران باستان
ادامه