نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
بازگشت

درخواست رسانه رسمی/تایید شده

شرایط ایجاد رسانه رسمی در کلوب


ایجاد رسانه رسمی، ویژه ی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی مطرح، شخصیت های محبوب سیاسی، ورزشی، فرهنگی، برند های تجاری سرشناس و سایت های پرترافیک کشور است.
مزیت ایجاد یک رسانه رسمی، جذب مخاطبین جدید و ایجاد یک ارتباط تعاملی با آنها و جلوگیری از ایجاد صفحات غیرواقعی منتسب به شما و انتشار مطالب غیرموثق می باشد.شرایط ایجاد رسانه تایید شده در کلوب


کلوب به عنوان بزرگ ترین و پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی داخلی در ایران ، این امکان را برای شرکت ها، سازمان ها و شخصیت ها فراهم آورده است تا در کلوب، رسانه های تایید شده ایجاد نمایند.
شما با داشتن رسانه تایید شده به فعالیت هایتان جنبه رسمی می بخشید و از ایجاد صفحات غیرواقعی به نام خودتان جلوگیری می نمایید.


مراحل درخواست رسانه رسمی/تایید شده


 1. ورود به کلوب

  - درصورتی که عضو کلوب نیستید، عضو کلوب شوید. (نام کاربری ای که در هنگام ثبت نام وارد می کنید آدرس صفحه شما نیست، نام مورد نظر جهت آدرس صفحه در هنگام ایجاد صفحه از شما پرسیده خواهد شد. توجه داشته باشید نام کاربری ای که در این مرحله انتخاب میکنید را نمیتوانید برای آدرس صفحه استفاده کنید.)

 2. ایجاد رسانه (اگر رسانه ندارید از اینجا بسازید، می توانید برای تهیه کوروب با بخش روابط عمومی به آدرس pr@farvardin.net تماس بگیرید)
 3. دریافت فرم درخواست و تکمیل آن به همراه مهر و امضا

  دانلود فرم درخواست

 4. درج لوگوی کلوب در صفحه اصلی وب سایت خود و لینک کردن لوگو به رسانه خودتان (در صورت دارا بودن سایت)

  دریافت لوگو های کلوب

 5. ارسال درخواست به آدرس pr@farvardin.net شامل :

  5-1 . آدرس صفحه وب سایت که در آن لوگوی کلوب را درج کرده اید

  5-2 . فرم تکمیل شده ی درخواست بند3

 6. اطلاع رسانی عمومی در خصوص عضویت در سایت کلوب

نکته: پس ازتکمیل و انجام موارد فوق رسانه شما به سطح رسمی/تایید شده ارتقا خواهد یافت. همچنین در صورت تمایل برای درج لوگوی شما در صفحه رسانه های رسمی، می توانید درخواست خود را برای واحد روابط عمومی ارسال نمایید.