نرم افزار اندروید کلوب
بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

2,258نــــفــــــر
عضو شده اند
2,258نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست بیمارستان نور ایجاد شده است.
مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسا...مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسایمر لیزر» و پس از آن افتتاح «بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور» در خیابان اسفندیار (سال 1386) بود. «کلینیک نور البرز» واقع در بیمارستان کرج نیز در تابستان سال 1392 کار خود را شروع کرد و «کلینیک فوق تخصصی بیمارستان نور» در پاییز 1392 به‌عنوان مجهزترین مرکز چشم پزشکی کشور افتتاح شد.امیدواریم نام «نور» یادآور درمانی موفق و یک روز به یادماندنی در زندگی هموطنانی باشد که نور را برگزیده‌اند.مشاهده کامل مشخصات
18 آبان 1392
پزشکی و سلامت

اعضاء

 •  , mohamad_moshrefean
 • محمد میررحیمی پور , amirm_rahimi
 • آرین , agrin_23
 • به نام اهوازی , soroush0611
 • 2258 نفر

  morebox img
وبلاگ میهن بلاگ - Buy Real Traffic
بیمارستان نور , NoorEyeHospital
«بیداردلان، از بهار، درس تحول و نو شدن می آموزند.»

همیشه به رسم یک سنت باستانی آخرین روز نوروز را در آغوش طبیعت سپری می کردیم و برای داشتن سالی نیکو سبزه گره می زدیم و از پروردگار طلب رحمت و برکت داشتیم .

امسال با حضور یک مهمان ناخوانده نمی توانیم مثل هر سال سیزدهمین روز فروردین را در دامن سبز و زیبای طبیعت سپری کنیم. خانواده بیمارستان و کلینیک چشم پزشکی نور، با گرامیداشت این مناسبت باشکوه از شما دعوت می کند به احترام مدافعان سلامت و برای قطع زنجیرۀ ویروس کرونا امروز را #در_خانه_بمانیم . بی شک با همکاری ما بازگشت به روزهای خوش باهم بودن طولانی نخواهد بود.

از خداوند متعال برای مردم عزیز ایران در سال 1399 خورشیدی تندرستی و شادکامی آرزومندیم.
ادامه
99
بیمارستان نور , NoorEyeHospital
ای عاشقان خورشید در آیینه گُل کرد

نور خدا، در کوچه باغ سینه گل کرد

عالم مُعطّر شد ز نور عصمتی سبز

نور کمال حضرت آیینه گل کردیکبار دیگر بهار ماه شعبان، ماه عرفان و حماسه با تمام مناسبت های نورانی و باسعادت امامان بزرگ مکتب شیعه و اسوه های ایثار و شجاعت از راه رسید.

بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، فرارسیدن سالروز میلاد امام حسین (ع) مصادف با روز پاسدار، میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) مصادف با روز جانباز و میلاد امام سجاد (ع) را به هموطنان عزیز و همه مسلمانان جهان تبریک و شادباش می گوید.

امیدواریم بتوانیم در سایه توجهات حضرت حق تعالی و آموزه های آن بزرگواران قدم های بلندی در راه سرافرازی و پیشرفت ایران عزیزمان برداریم.
ادامه
  بیمارستان نور , NoorEyeHospital
  امروز 23 مارس مصادف است با روز جهانی اپتومتریست. این مناسبت باشکوه را به همه متخصصان بینایی سنجی به ویژه همکارانمان در بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور تبریک می گوییم و برای آنان از درگاه حق تعالی تندرستی، شادی و موفقیت روزافزون در راه خدمت به هموطنان عزیزمان را مسئلت می کنیم
  ادامه
   بیمارستان نور , NoorEyeHospital
   ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد

   دل رمیده ما را انیس و مونس شد

   نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت

   به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد   بیست و هفتم رجب سالروز بعثت پیام آور بزرگ توحید، عدالت و وحدت است. بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، مبعث شورانگیز و شوق آفرین خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) را به هموطنان عزیز و عموم مسلمانان جهان تبریک و شادباش می گوید.

   امید آنکه بتوانیم در صراط نورانی نبوی قدم های استواری برداریم و همواره خدمتگزار شما عزیزان باشیم.
   ادامه
    بیمارستان نور , NoorEyeHospital
    یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
    یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
    یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
    حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

    ای که قلب ‎ها را به سمت کمال دگرگون می‎ سازی و چشم ها را به سوی خود می ‎دوزی؛ از تو می‎خواهیم قلوبمان را متحول کن و بر دین خود استوارمان ساز و دیدگان دلمان را به نور معرفت و شناخت خودت بصیرت ببخش.
    اکنون که زمین و زمان جامه نو بر تن می کند و بهار طبیعت فرا می رسد، خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا سالی پرکار و تلاش را سپری کنیم و در راه تامین سلامت و بینایی جامعه قدم های بزرگی برداریم.
    خانواده بزرگ بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی سال 1399 خورشیدی را به هموطنان عزیز در داخل و خارج از کشور تبریک و شادباش عرض می کند. امید است در پناه ایزد منان سالی سرشار از موفقیت، شادکامی و افتخار در پیش داشته باشیم.
    ادامه