نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

2,248نــــفــــــر
عضو شده اند
2,248نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست بیمارستان نور ایجاد شده است.
مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسا...مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسایمر لیزر» و پس از آن افتتاح «بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور» در خیابان اسفندیار (سال 1386) بود. «کلینیک نور البرز» واقع در بیمارستان کرج نیز در تابستان سال 1392 کار خود را شروع کرد و «کلینیک فوق تخصصی بیمارستان نور» در پاییز 1392 به‌عنوان مجهزترین مرکز چشم پزشکی کشور افتتاح شد.امیدواریم نام «نور» یادآور درمانی موفق و یک روز به یادماندنی در زندگی هموطنانی باشد که نور را برگزیده‌اند.مشاهده کامل مشخصات
18 آبان 1392
پزشکی و سلامت

اعضاء

 • بهمن کرمی , lolehbazkoni
 •  , mohamad_moshrefean
 • محمد میررحیمی پور , amirm_rahimi
 • به نام اهوازی , soroush0611
 • 2248 نفر

  morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
بیمارستان نور , NoorEyeHospital
سلام بر خرمشهر / شهر عشق و اشک و آتش
نخل ها هنوز ایستاده اند تا ما بدانیم مردان و زنان این سرزمین چگونه از خاک وطن خویش دفاع کردند.
بیمارستان و کلینیک های فوق تخصصی چشم پزشکی نور سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت و پیروزی را گرامی می دارد.
ادامه
99
  بیمارستان نور , NoorEyeHospital
  «چنان با مردم مصاحبت داشته باش كه خود دوست دارى به همان‌ گونه با تو مصاحبت كنند.»

  پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، مصادف با میلاد دومین پیشوای شیعیان و برجسته ترین نمونه بخشش و انفاق است. روزی که به احترام جود و کرامت آن بزرگوار روز اکرام نامیده شده تا تمامی مسلمانان با پیروی از سیره اخلاقی ایشان تلاش كنند فرهنگ حمایت از نیازمندان، ایتام و فقرا در جامعه نهادینه شود.

  بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، فرا رسیدن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) را به هموطنان عزیز و همه مسلمانان تبریك و تهنیت عرض می نماید. امید كه در سایه لطف پروردگار منان بتوانیم در جهت حمایت از نیازمندان و زدودن غبار فقر از چهره جامعه گام برداریم.

  ادامه
   بیمارستان نور , NoorEyeHospital
   چشم هایم ابریست
   نور می خواهم
   می تابانی...
   سیزدهمین سالگرد فعالیت بیمارستان چشم پزشکی نور مبارک باد

   هر صبح با طلوع آفتاب جوانه می زنم
   مثل ریشه گل سرخ
   آن زمان که خاک را می شکافد
   تا به نور برسد

   مجموعه فوق ‌تخصصی چشم ‌پزشکی نور با بیش از بیست و پنج سال سابقه درخشان، در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق ‌تخصصی چشم ‌پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با استمرار تلاش در تمامی عرصه‌ های علمی، عملی و تکنولوژیک به گستردگی خدمات خود اندیشیده و در سال 1386 نخستین بیمارستان خصوصی چشم ‌پزشکی در شهر تهران متولد شد.
   بیمارستان نور به پشتوانه حضور بزرگان و متخصصان برتر چشم پزشکی کشور توانست پیشرفته ترین درمان ها و تکنیک های نوین چشم پزشکی مانند عمل جراحی عیوب ‌انكساری با استفاده از لیزر اگزایمر و لیزیك، عمل فمتولیزیک، عمل رلکس اسمایل، عمل آب مروارید به روش فیكو و فمتوکاتاراکت، اعمال جراحی لیزری برای اصلاح كدورت‌ های قرنیه، كاشت رینگ‌ های داخل قرنیه ‌ای و بسیاری موارد دیگر را برای نخستین بار در ایران به ثمر برساند.
   از سوی دیگر موفق شد مجموعه بسیار کاملی از کلینیک های فوق تخصصی در زمینه آب مروارید (کاتاراکت)، آب سیاه (گلوکوم)، خشکی چشم، انحرافات چشمی (استرابیسم)، بیماری های پلک و زیبایی، اختلالات شبکیه در اثر دیابت، قوزقرنیه (کراتوکونوس)، التهابات چشمی، پیرچشمی، کم بینایی و نظایر آن را دایر کند.
   حاصل این تلاش ها اهدای بینایی و درمان هزاران بیمار چشمی در اقصی نقاط کشور بود. بی شک این موفقیت ها جز در سایه الطاف الهی و همراهی چشم پزشکان، متخصصان بینایی سنجی، پرستاران، کارشناسان، تکنسین ها و همه نیروهای اجرایی و خدماتی و مهمتر از آن اعتماد هموطنان عزیز میسر نمی شد.
   امید که بتوانیم با توسل به درگاه احدیت راهی را که ربع قرن پیش آغاز کرده بودیم، ادامه داده و نعمت بینایی را به چشمان دردمندان هدیه دهیم.
   در پایان با گرامیداشت این مناسبت فرخنده، سیزدهمین سالگرد تاسیس بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور را به خانواده بزرگ این مجموعه تبریک می گوییم؛ از خداوند منان برای همه خدمتگزاران و زحمت کشان این مجموعه درمانی تندرستی، شادکامی و موفقیت آرزومندیم.

   ادامه
    بیمارستان نور , NoorEyeHospital
    بیمارستان چشم پزشکی نور، از زمان شیوع ویروس کرونا کووید-19 تمهیدات بهداشتی مختلفی را با هدف قطع زنجیره بیماری و تامین سلامت حداکثری بیماران و عموم مراجعه کنندگان به کار گرفت و همچنان این روند ادامه دارد.
    همه مراجعه کنندگان در بدو ورود به بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی نور، تحت غربالگری دقیق شامل تب سنجی بوسیله دستگاه های پیشرفته قرار می گیرند، سپس نسبت به ضدعفونی دست ها اقدام و بسته بهداشتی شامل ماسک و دستکش یکبار مصرف اهدا می شود.
    تمامی بخش های بیمارستان شامل فضاهای عمومی نظیر آسانسورها، راهروها، سرویس های بهداشتی، دستگیره های در، مبلمان و... به طور مرتب گندزدایی و ضدعفونی می شوند. علاوه بر این پروتکل های ویژه ای برای ضدعفونی همه فضاها، تجهیزات کلینیکی و پاراکلینیکی و نیز اتاق های عمل جراحی لیزیک و داخل چشمی تعریف شده و به صورت مستمر اجرا می شود.
    این اطمینان را به هموطنان عزیز می دهیم تمامی مراحل درمان در بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطابق با آخرین دستورالعمل های وزارت بهداشت و سازمان جهانی بهداشت در خصوص مقابله با ویروس کرونا کووید-19 است و هیچگونه نگرانی سلامتی بیماران و همراهان آنان را تهدید نمی کند.
    توصیه می کنیم با هدف رعایت حداکثری فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از ازدحام تا حد امکان بدون همراه یا حداکثر با یک نفر همراه برای انجام ویزیت یا اعمال جراحی چشم به بیمارستان نور مراجعه فرمایید.
    ادامه
     بیمارستان نور , NoorEyeHospital
     معلم شکوه سخن در زمین

     معلم عروج هنر با یقین

     معلم بلندای پرواز نور

     معلم سرودی ز دریای شور

     آموزگاران و استادان با عشق و ایثار همچون شمعی فروزان می سوزند تا چراغ دانش و تربیت هرگز خاموش نشود.

     بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، با گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن روز معلم را به همه معلمان و اساتید ایران عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماید. از پروردگار منان برای همه آنان تندرستی، شادکامی و بهروزی آرزومندیم.
     ادامه