بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

2,636نــــفــــــر
عضو شده اند
2,636نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست بیمارستان نور ایجاد شده است.
مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسا...مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسایمر لیزر» و پس از آن افتتاح «بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور» در خیابان اسفندیار (سال 1386) بود. «کلینیک نور البرز» واقع در بیمارستان کرج نیز در تابستان سال 1392 کار خود را شروع کرد و «کلینیک فوق تخصصی بیمارستان نور» در پاییز 1392 به‌عنوان مجهزترین مرکز چشم پزشکی کشور افتتاح شد.امیدواریم نام «نور» یادآور درمانی موفق و یک روز به یادماندنی در زندگی هموطنانی باشد که نور را برگزیده‌اند.مشاهده کامل مشخصات
18 آبان 1392
پزشکی و سلامت

اعضاء

 •  , mohamad_moshrefean
 • محمد میررحیمی پور , amirm_rahimi
 • آرین , agrin_23
 • به نام اهوازی , soroush0611
 • 2636 نفر

  morebox img
بیمارستان نور , NoorEyeHospital
امروز را به بهانه روز حسابدار به سراغ همکاران مان در واحد مالی و حسابداری بیمارستان چشم پزشکی نور رفتیم تا تلاش حسابداران امین و زحمت کش بیمارستان چشم پزشکی نور را قدردانی کنیم.

روزحسابدار بر تمامی حسابداران ساعی بیمارستان چشم پزشکی نور گرامی باد.
ادامه
99
  بیمارستان نور , NoorEyeHospital
  ادامه
   بیمارستان نور , NoorEyeHospital
   ادامه
    بیمارستان نور , NoorEyeHospital
    بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، فرارسیدن روز بیمه را گرامی می دارد.
    این مرکز درمانی برای رفاه حال بیماران و مراجعه کنندگان محترم با بیمه های پایه و تکمیلی کشور قرارداد همکاری دارد.

    از این رو دارندگان بیمه نامه های پایه و تکمیلی می توانند به آسانی و بدون وجود هرگونه مشکلی خدمات تشخیصی، درمانی و پاراکلینیکی چشم پزشکی نور را با سهولت بیشتری از این بیمارستان دریافت کنند.
    ادامه
    2
    2
    1
    امیر پارسا , saffar3471
    چهارشنبه 14 آذر ، 15:05
    خدا خیرشون بده همه مراجعه کنندگان رو درمان میکنند
    ادامه
    فرهاد واحدی , farhad710
    چهارشنبه 14 آذر ، 15:06
    برای بیمارستان نور هم مبارک باشد
    ادامه
    بیمارستان نور , NoorEyeHospital
    ماه ربیع الاول یادآور فرخنده میلاد ختم رسل و پیامبر صلح و دوستی و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) است، که همانا اسوه حسنه و مبلغ توحید ناب برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.
    بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، میلاد باسعادت عصاره نبوت و ختم مرتبت، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت بشر، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق (ع) را به هموطنان عزیز و تمامی مسلمانان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
    ادامه