اصولگرای اصلاح طلب  , zoo08

اصولگرای اصلاح طلب

 ▬ پیشگیری از فتنه|| باید مطالبات برمحور فرمایشات ولایت -توجه به اقتصاد مقاومتی، محصولات دانش بنیان و تمرکز بر کارآفرینی- هدایت و تقویت شود.
اصولگرای اصلاح طلب  , zoo08

اصولگرای اصلاح طلب

مطالب
cloobid
zoo08
، 6 سال و 24 روز
مرد 26 ساله مجرد
يک سال کالج ، بررسی و تحلیل ..


تبلیغات

اصولگرای اصلاح طلب  , zoo08
▬ پیشگیری از فتنه|| باید مطالبات برمحور فرمایشات ولایت -توجه به اقتصاد مقاومتی، محصولات دانش بنیان و تمرکز بر کارآفرینی- هدایت و تقویت شود.
99
اصولگرای اصلاح طلب  , zoo08
○ برنامه‌ی امروز #دشمن این است که توانمندی‌های جمهوری اسلامی را متوقف کند یا از بین ببرد یا اقلاً از رشد آنها جلوگیری کند؛ ما باید تا جایی که می‌توانیم توانمندی‌ها را افزایش دهیم/ بنده بارها تکرار کردم باید کشور قدرتمند بشود و توانمندی‌هایمان را افزایش بدهیم/ اگر افزایش دادیم آن‌وقت می‌توانیم به مردم بگوییم #مردم آسوده باشید.

○ موافقان و مخالفان #برجام هر دو #مبالغه می‌کنند/ نکاتی که می‌گویم مطلقاً مربوط به برادرانی که زحمت کشیده‌اند نیست بلکه به طرف مقابل است/ برجام یک #خلل و #فرجی دارد که موجب سوءاستفاده‌ی دشمن شده است.

○ ما برجام را نقض نمی‌کنیم لکن اگر طرف مقابل #نقض کند که الان نامزدهای ریاست جمهوری #آمریکا دارند #تهدید می‌کنند که برجام را پاره می‌کنیم؛ اگر آنها برجام را پاره کردند ما آن را #آتش_می‌زنیم.

○ در برجام طرف مقابل وظیفه‌اش #رفع_تحریم‌ ها بوده که برطرف نکرده/ مسئله‌ی #بانک‌ ها حل نشده/ مسئله‌ی #بیمه‌ ی #نفتکش‌ ها در سطح محدودی انجام می‌شود/ پول‌های #نفت و پول‌هایی که در دیگر کشورها داریم به ما داده نمی‌شود/ آمریکایی‌ها بخش مهمی از تعهداتشان را انجام ندادند اما ما پیش‌پرداخت‌ها را انجام داده‌ایم و #غنی_سازی ۲۰ درصد و فردو و اراک را تعطیل کردیم.

○ این تصور #غلطی است که با آمریکا می‌توانیم کنار بیاییم؛ این درست نیست؛ نمی‌توانیم بر #توهم تکیه کنیم/ بحث بر اصل #موجودیت_جمهوری_اسلامی است و با #مذاکره حل نمی‌شود/ بعضی خیال می‌کنند که دشمنی‌ها به‌خاطر ستیزه‌گری ما با آمریکا است. جمهوری اسلامی با #فرانسه چه کرده؟ چرا فرانسه در #مذاکرات_هسته_ای نقش #پلیس_بد را اجرا کرد و چرا کشورهای #هلند و #کانادا دشمنی می‌کنند؟

=[ ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ ]
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ادامه
اصولگرای اصلاح طلب  , zoo08
قدمت اسلام به قدمت خلقت هستی ست اما تا به امروز
احدی جرأت چنین ادعایی را درخصوص اسلام نداشته، ولو
شیطان رانده؛ حالا چه شده است که باید چنین مزخرفاتی،
از حلقوم مشتی ابله درلباس همان اسلام مسلکان سردرآورد؟

مگر این جماعت احمق نشنیده اند که مقام ولایت باصراحت
تمام فرمودند "صددرصد #غلط است و ربطی به اسلام واقعی ندارد"؟ (94/4/20) .. مگر کـور اند! کَـر اند! یا مغزشان ایراد پیدا کرده، که از اصطلاحی برخاسته از #لیبرالیسم_غربی دفاع می‌کنند؟ مگر این جماعت #خائن اشداء علی الکفار را در متن صریح کلام الله(قرآن) نخوانده اند؟ اینها که باسواد اند به ظن خودشان! قطعاً این جماعت نه کور اند، نه کر اند و نه جاهل، بلکه اینها همان کافرانند در لباس دین، بلکه اینها همان جماعت #خوارج زمان اند و پیرو سیاست های #معاویه! اینها بی شک #منافق اند، چراکه #مرض و #بغض در دلهای آنهاست؛

* آنها که میخواهند امروز، منافق را از ولایی تشخیص دهند معیار اینجاست؛ درست باید دید؛ ببینند چه کسانی با وقاحت تمام همچنان از اسلام رحمانی می‌گویند و دفاع می‌کنند؛ چه کسانی علیرغم هشدار و تذکرات متعدد مقام ولایت، از عبارات #تندرو و #افراطی استفاده دارند و دائماً بر طبل تفرقه می‌کوبند؛ قطعاً یک #ولایی و #حزب_اللهی واقعی چنین نیست؛

¤ بـاز هـم سـردرگـم بایـد بـود؟ قطعاً #دیگر_جاهل_نیستیم؛
ادامه
اصولگرای اصلاح طلب  , zoo08
* چرا علی رغم افزایش چشمگیر مشارکت اذهان عمومی درچنین فضایی، بجای گسترش فرهنگ، یکپارچگی و روشنگری، با گسترش چنددستگی، تفرق و تضاد مواجه شده ایم!؟

* بنظرم(البته صاحب نظر قابلی نیستم)، هرکدام از ما مرجعی شده ایم؛ البته این تنها #تصور و حاصل #توهم ماست؛ درخصوص هرموضوع عام و تخصصی در ریزبینانه ترین حالات، صاحب نظریم. تنها کافیست یک جمله در ابتدای تمام جملات افزوده شود و تمام. "از نظر من" ؛ و اصلاً مهم نیست این نظر "نظر من" بناست مبنا باشد! که انتظار تأثیرگذاری داریم، یا صرفاً یک نظر شخصی و در سطح یک فرد عام بوده است و آنقدرها هم صاحب ارزش نیست[ارزش تخصصی در علوم]؛ از حجاب گرفته تا فیزیک کوانتوم؛ از مبانی تخصصی در #فقه تا چگونگی نحوه خلقت زمین و زمان و جمیع مخلوقات هستی و حتی ارائه فرضیه برسر چیستی #خدا !! اما چالش اصلی زمانی ست که از مدرک و تخصصشان بپرسید؟ [دیپلم ردی] !!! حقیقاً نباید پرسید چرا ؟؟

* در این آشفته بازار فضای مجازی اگر مراقب نباشیم، خیلی از مسائـل ناخواسته فدا خواهند شد، آن هم تنها به دلیل #کاهش_ارزش_موضوع؛ باید مراقب بود هر بحثی را نباید به کوچه و بازار کشاند؛ دشمن براحتی به چالش خواهد کشید(به چالش کشیدن آسان است) اما توان پاسخگویی هم شرطی اساسی ست.

= امروزه هرکی یه کانال راه میندازه تو تلگرام و شروع میکنه به نشر عقاید شخصی!(به نام اصول)؛ این موضوع اگر جدی گرفته نشه، قطعاً باید منتظر عواقبش(عقاوب، عباوق) بود؛

= منظور از به فکر بودن تهدید نامیدن چنین امکاناتی نیست و قطعاً بدترین و سخیف ترین نوع مراقبت، #فیلتر هست که اشتباست؛ (حامی نباشیم حداقل)

= لطفاً تا دیر نشده، این یک مورد رو با روشنگری ، درست #فرهنگ_سازی کنیم؛ هرکیو می پرستید -این تن کفن شه- اینو دیگه انفعال ممنوع ..
ادامه
اصولگرای اصلاح طلب  , zoo08
• انصافاً دلم به حالش سوخت!
• این همه زهد، تقوا و ساده زیستی! اونم یکجا!
• سد لتیان، جت اسکی و هلیکوپتر سواری همشون فتوشاپ بود!

◘ آقای هاشمی: خیلی از ریاضت‌کشی‌های این روزها ریاکاری ست؛
ادامه
کامنت بنویسید...
حضرت ابولولو  ابولولو , hazrat_abololo
دوشنبه 20 دی ، 05:57
الحمد لله به تیر غیب گرفتار و سقط شد
ادامه