محمد  , worst

محمد

 در دیده‌ی من اندرآ وز چشم من بنگر مرا ... زیرا برون از دیده‌ها منزلگهی بگزیده‌ام
محمد  , worst

محمد

مطالبدوستان 82
cloobid
worst
، 10 سال و 7 ماه و 10 روز
مرد 31 ساله متاهل
زير ديپلم ،

دوستان

 • زرین  , rah_asan
 • مونا ایرانی 8 , mona_x86x8
 • فرهاد واحدی , farhad710
 • اولدوز دنباله دار , natarsbanoo
 • 82 نفر

  morebox img


تبلیغات

محمد  , worst
بنده‌ی خدا هر موقع صحبت سر برنامه و ایدئولوژی سیاسی و هدفمندی اعتراضات و خفن بودن مبارزات برخی افراد میشد سریع اسم چار نفر اصلاح‌ طلب رو میاوورد که بله اینا هزینه‌ها دادن برای اصلاح مملکت تو چیکار کردی!؟ گل سرسبد اصلاحات آقای تاجزاده امروز یه جوری از کشته شدن 200 نفر در اعتراضات 88 و اعدام‌های فله‌ای دوران طلایی امام صحبت میکرد انگار داشت در مورد کشتارگاه‌های میدون بهمن صحبت میکرد!
شخصیت دیگه‌ای مونده از اصلاحات که بشه ازش مایه گذاشت و روش حساب کرد؟ کواکبیان مونده فقط برای اصلاح تمام کاستی‌ها و ضعف‌های قانون اساسی و مشکلات مملکت. البته با تدوین یک برنامه حساب شده‌ی صد ساله که بتونیم حق اظهار نظر در مورد شیرخشک رو از رهبر بگیریم بدیم به مجلس شورای اسلامی
ادامه
99
کامنت بنویسید...
فرهاد رحمتی , farhadrahmati
شنبه 24 آذر ، 23:25
قربانت..
ادامه
محمد  , worst
شنبه 24 آذر ، 20:55
ممنونم فرهاد جان
پیداش میکنم و میبینم کامل
ادامه
فرهاد رحمتی , farhadrahmati
شنبه 24 آذر ، 20:53
منم دقیقا موافقم باهات و به همین دلیل همه ما اینقدر راحت میرحسین و... رو پذیرفتیم. چون تغییر رو در نگاه و کلامشون دیدیم.
منتها این هزینه و زندانی که من ازش صحبت کردم مربوط به گذشته نمیشه. مسئله ای که امثال تاج زاده هنوز باهاش درگیرن.
من مطمئنم اگر صحبتهای کامل تاج زاده یا حداقل از چند دقیقه قبلش رو ببینی چنین برداشتی که الان داری از حرفاش نخواهی داشت...
ادامه
محمد  , worst
ضرب الاجل فیفا به فدراسیون فوتبال ایران برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها (بعد از نمایش مضحک حضور زنان در فینال لیگ قهرمانان آسیا)، علنا استفاده از پتانسیل‌های اعمال قدرته و این دقیقا چیزیه که وقتی ناامیدی از اصلاح چیزی عیان و اثبات میشه به خودی خود تنها راهکار بازگشت به رویه‌ی صحیح و طبیعیه.
تا کی باید با فسیل‌های بیشعوری مثل علم الهدی و احمد خاتمی و صدیقی و امثالهم به اسم اصلاحات سر و کله میزدیم برای برداشتن چنین محدودیت مسخره‌ای!؟ اصلاحات در این وضعیت و در اغلب موارد شبیه به مجاب کردن چرتکه‌ برای اجرای ویندوزه؛ نه میخواد و نه میتونه چنین کاری رو بکنه!
فدراسیون فوتبال ایران زانو خواهد زد و ناچارا بعد از 40 سال تنها با اعمال فشار از سمت یک ارگان قدرتمندتر به جفتک اندازی‌های خودش در این رابطه پایان خواهد داد، همونطور که بخاطر حفظ وجهه خودش به عنوان عضوی از جامعه بین الملل و منزوی نشدن مطلق، برده داری و کنیز داری رو موقتا تعلیق کرد.
امیدوارم بیش از پیش با این اعمال فشارها شاهد بازگشت حقوق بدیهی و اولیه مردم باشیم چون اصلاحات بعد از 40 سال قرار بود با میرزا پشمکعلی خان ابولقلقلی سر این مسأله تازه بشینن یه گپی بزنن :)
ادامه
محمد  , worst
ظریف یه جوری میگه «ما» در مقابل تحریم دوام میاریم انگار اونم مثل کارگرای هفت تپه ده ماه حقوق نگرفته!
مردک هزار چهره تو چی رو دوام میاری دقیقا؟ نداشتن اجاره خونه رو؟ خرج تحصیل بچه‌هاتو؟ خرج دوا دکتر خودت و خانواده‌ت رو؟ دغدغه پرداخت قبض‌ها و اجاره مغازه و زمین خوردن کسب و کارتو؟ دقیقا چی رو دوام میاری دروغگوی خندان؟
ادامه
کامنت بنویسید...
محمد  , worst
دوشنبه 19 آذر ، 18:32
تجربه نشون داده نه تصویری که غرب از ایران و نه تصویری که حکام ایران از ایران تبلیغ میکنن هیچیک درست و واقعیت نیست. صرفا چیزیه که هر دو طرف دوست دارند باشه و در این بین تصویری که حکام و مسئولان ایران دوست دارن از ایران به تمام جهان مخابره بشه چیزیه که کوچکترین شباهتی با وضعیت ایران نداره و صرفا یه مشت لفاظی شیادانه و کلاشانه ست
ادامه
رها , mehremahmonir
دوشنبه 19 آذر ، 10:39
دقیقا
به طرز گریه داری خنده داره این حرفشون
ادامه
مونا ایرانی 8 , mona_x86x8
پنجشنبه 8 آذر ، 10:18
اون ده درصد اگه راست باشه ب نفع خودشونه
ادامه
محمد  , worst
دفعه‌ی بعد که خواستین از ذوق و شوق پیروزی لیست امید و حمید و سعید و ... به خیابون برید و از این اتفاق میمون و مبارک پوستین بدرید، یاد این روزها بیفتید که بعد از گذشت بیش از ده روز از اعتصابات کارگری، چطور این برگزیدگان گسترش و حفاظت دموکراسی لالمونی گرفتن و قشر کارگر رو به سخره می‌گیرن.
این واضحه که گاهی اوقات زور ما به قوی‌تر از خودمون نرسه، اما مشمئز کننده‌ تر از این وجود نداره که وقتی حریف در عین ناجوانمردی پشت و صورتمون رو به خاک میماله، بلند شیم برای این برد کثیف تر از کثافتش ایستاده و با شور و شعف کف بزنیم!

ادامه
کامنت بنویسید...
علی م , alimostanadi
سه شنبه 13 آذر ، 11:16
جامعه گوسفندی...با عرض پوزش کسانی که فکر میکنند ازین گوسفندان مستثنی هستن!!!!!
ادامه
دخترکوهستان گرمسیر , honarpishegan58
سه شنبه 13 آذر ، 11:12
عادت کردن مکانیسم عجیبی یست.
ادامه
آگرین  , arsana22
سه شنبه 13 آذر ، 11:11
همشون دزدن
ادامه
محمد  , worst
من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمی‌کنم؛ زیرا این قدرت را دارم که به هر چیزی که نمی‌توانم درک کنم، احترام بگذارم (هاینریش بل)

با دیگران همانطور رفتار کنید که می‌خواهید آنان با شما رفتار کنند. این است [خلاصه] کتاب خداوند و نوشته‌های انبیاء (انجیل-قاعده طلایی)

قضاوت كردن خود از قضاوت كردن دیگران مشكل‌تر است. اگر توانستی در مورد خودت قضاوت درستی بكنی، آنگاه یك فرزانه تمام عیاری (آنتوان دوسنت اگزوپری)

فکر میکنم حداقل 80 درصد از کلیت روش و منش رفتار درست با دیگران در همین سه نکته نهفته ست. بیشتر عمرمون یا به قضاوت دیگران سپری میشه، یا به تمسخر چیزهایی که نمی‌فهمیم و در اغلب موارد ارتکاب اعمالی که اگر دیگران در حق ما انجام بدن به شدت محکومشون میکنیم
ادامه