نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
فروشگاه شماره مجازی , virtualnumber

فروشگاه شماره مجازی

 به زودی نرم افزار های ساخت شماره مجازی رایگان رو بهتون معرفی خواهیم کرد
فروشگاه شماره مجازی , virtualnumber

فروشگاه شماره مجازی

مطالبدوستان 3
cloobid
virtualnumber
، 2 ماه و 14 روز
مرد 24 ساله مجرد
زير ديپلم ،

دوستان

 • صادق فدایی , dxhhh
 • غضنفر به تو چه , sajat
 • مهندس مهدوی , mahdavaranco

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • کلوب دات کام 2 , recreation2
 • 19 رسانه

  morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
فروشگاه شماره مجازی , virtualnumber
فروشگاه اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 1 ماه پیش
درباره من : برای داشتن شماره تلفن ثابت در حالت عادی باید مکانی فیزیکی داشت، حال آن که برای کسب و کارهای کوچک تهیه و اجاره دفتر کار هزینه ای بسیار بالا و غیرضروری است. اینجاست که فنآوری تلفن مجازی یا ابری به کمک می آید. تلفن مجازی به این دلیل که بر بستر اینترنت است، نیازی به یک مکان فیزیکی ندارد. یعنی شما می توانید با خریداری یکی از بسته های ارتباطی «دفتر شما»، از عرضه کنندگان پیشتاز خدمات ارتباطی، صاحب شماره تلفن ثابت شوید، بدون این که مجبور باشید برای استفاده از آن در مکان خاصی حضور داشته باشید.

وضعيت تاهل : مجرد

کشور :

شهر :

تحصيلات : زير ديپلم

99
فروشگاه شماره مجازی , virtualnumber
IndiaCall - تماس تلفنی و تماس رایگان ، تماس صوتی واقعی نسل بعدی ، از شماره تلفن دوم پشتیبانی می کند. IndiaCall برای هند توسعه یافته است.
بهترین برنامه رایگان تماس Wi-Fi - ارسال پیام کوتاه ، MMS از طریق Wifi.
شماره تلفن واقعی: اکنون شماره تلفن واقعی ایالات متحده آمریکا کانادا را برای تماس بگیرید.
این برنامه VoIP Wi-Fi را به صورت آنلاین بارگیری کنید و از مکالمه رایگان در سراسر جهان با هر تلفن همراه و تلفن ثابت لذت ببرید!
ven حتی اگر دوستان یا خانواده شما به شبکه دسترسی نداشته باشند ، IndiaCall هنوز می تواند آنها را به صورت رایگان وصل کند.
SMS ارسال و دریافت SMS / MMS / متن به صورت رایگان.
ادامه
فروشگاه شماره مجازی , virtualnumber
Phone برنامه ای است که به شما کمک می کند سیستم تلفن خود را سریع و سریع پیکربندی کنید. به شما امکان می دهد با افزودن شماره در حساب تلفن خود ، تماس ها را مسدود کنید. این ابزار از مسدود کردن تماس ، هدایت و غربالگری پشتیبانی می کند. Phone com به شما امکان می دهد هر شماره را با فرهنگ لغت نام شماره گیری کنید. هنگامی که تلفن را در دست دارید موسیقی پخش می شود.
ادامه
فروشگاه شماره مجازی , virtualnumber
Phoring یک ارائه دهنده خدمات تلفن مجازی است که شماره تلفن در سراسر جهان را برای افزودن خط تلفن دوم به تلفن هوشمند شما فراهم می کند. از شماره Phoring خود به روشی استفاده کنید که از شماره تلفن همراه معمولی خود برای تماس های صوتی و پیام کوتاه با نرخ بسیار کم رقابتی استفاده می کنید.

 

Phoring به شما ابزاری پیشرفته برای برقراری ارتباط می دهد که به شما کمک می کند بدون به خطر انداختن حریم خصوصی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و تجارت خود را توسعه دهید.

بیشتر بخوانید: http://mynumber.asrblog.ir/post/4
ادامه
فروشگاه شماره مجازی , virtualnumber
خط دوم برای تماس ، پیام کوتاه و پیام رسانی تصویری. با یک اشتراک آزمایشی 7 روزه رایگان شروع کنید.

Burner برنامه شماره تلفن خصوصی پیشرو در بازار است - شماره تلفن دوم برای تماس ، پیام کوتاه و پیام رسانی تصویری در موقعیت های روزمره. آیا می دانید اطلاعات شخصی شما به شماره تلفن شما پیوست شده و به راحتی در اینترنت قابل جستجو است؟ هر بار که شماره تلفن واقعی خود را می دهید ، در معرض افشای اطلاعات شخصی خود قرار می گیرید. فقط شماره خود را به افرادی که به آنها اعتماد دارید بدهید. برای همه دیگران ، Burner وجود دارد.

ادامه