نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
تریپ باما تریپ باما , treep.ir

تریپ باما تریپ باما

تریپ باما تریپ باما , treep.ir

تریپ باما تریپ باما

مطالب تصاویر 12دوستان 17
cloobid
treep.ir
، 6 سال و 1 ماه و 20 روز
زن 20 ساله مجرد
زير ديپلم ، وب سایت گردشگری

دوستان

آلبوم تصاویر

12 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • معصومه ابتکار , m.ebtekar
  • 4 رسانه

    morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
تریپ باما تریپ باما , treep.ir
آشنایی با اقامتگاه های بوم گردی گیلان
استان گیلان یکی از سرسبزترین و زیباترین استان‌های کشور است که به واسطه این سرسبزی و سواحل شنی زیبایش هر ساله میزبان گردشگران بیشماری از سراسر ایران است. تا کنون این گردشگران در ویلاها و یا خانه های شمالی ها میزبانی می شدند؛ اما به تازگی این استان نیز مانند سایر استان های کشور اقامتگاه های بوم گردی را به بخش اقامتگاهی خود افزوده است. با «تریپ باما» همراه شوید و بشنوید از اقامتگاه های بومگردی استان گیلان.
ادامه
99
تریپ باما تریپ باما , treep.ir
جشنواره روز ملی دریای خزر در سواحل چاف و چمخاله
تابستان است و فصل سفر! یکی از سفرهای محبوب این فصل اما سفر به شهرهای ساحلی و شنا در آب های آبی دریاهاست. شمال یکی از این مقاصد است؛ مقصدی که هر سال میزبان تعداد بیشماری گردشگر از سراسر کشور بخصوص تهران است. اگر شما هم جزء این دسته از مسافرین هستید و قصد سفر به شمال کشور را دارید از شما دعوت می کنیم به مناسبت روز ملی دریای خزر در جشنواره مردمی ساحل چاف و چمخاله شرکت کنید و شمالی متفاوت را برای خود رقم زنید. با «تریپ باما» همراه شوید تا بشنوید از جزئیات این جشنواره ساحلی.
ادامه
تریپ باما تریپ باما , treep.ir
جلوگیری از تخریب خانه شهر کرمان
علی‌اصغرخان اصفهانی، از اولین گروه معماران ایرانی و هم‌دوره با پیرنیا بود که اوایل سال ۱۳۴۸ «خانه – شهر» کرمان را در میدان فلسطین، خیابان شورا بنا نهاد. خانه‌ای برای همه مردم کرمان که مردم شهرش دست به دست هم داده و ماهانه ۱۵ ریال برای ساختش هزینه کردند. از آن پس این خانه با نام خانه شهر به عنوان نماد فرهنگی شهر کرمان شناخته شد.
واقع شدن این خانه در میان سینما، میدان فرهنگی و پارک کرمان مکان فرهنگی را ایجاد نموده و فضایی گرم و صمیمی برای تجمیع کرمانی ها معیا ساخته است. با «تریپ باما» همراه شوید و بشنوید از عاقبت این خانه فرهنگی.
ادامه
تریپ باما تریپ باما , treep.ir
نقش تبریز در نهضت مشروطیت
جنبش مشروطیت بدون شک از رویدادهای مهم و تأثیرگذار در تاریخ تحولات سیاسی ایران محسوب می‌شود. همانطور که می دانید فرمان مشروطه دستور تشکیل مجلس شورای ملی بوده و به واسطه تلاش های آزادیخواهان وطن برای رهایی از استبداد شاهنشاهی شکل گرفت. امروز ۱۴ مرداد سالروز صدور این فرمان تاریخی توسط مظفرالدین شاه قاجار است.
به مناسبت این روز می خواهیم از شهر تبریز برایتان بگوییم، جایی که مردمانش تا آخرین نفس های خود ایستادند تا فرمان مشروطه را به مرحله صدور رساندند. با «تریپ باما» همراه شوید تا با حقایق این روز بیشتر آشنا شوید.
ادامه
تریپ باما تریپ باما , treep.ir
پیشنهاد سفری خاص به مناسبت روز ولادت امام رضا
امروز روز تولد امام هشتم شیعیان حضرت رضا (ع) است و خیلی ها به عشق زیارت ایشان روانه جاده ها شده و به مشهد سفر می کنند. اگر شما هم از این دست افراد هستید پیشنهاد می دهیم این بار سفر خود را متفاوت تر از همیشه طراحی کنید. بخشی از سفر را به مسیر اختصاص دهید و در اقامتگاه های بوم گردی اقامت کنید و داستانی متفاوت از سفر را برای خود رقم زنید. پس با «تریپ باما» همراه شوید تا بشنوید از اقامتگاه های بوم گردی مسیر مشهد.
ادامه