ترجمه انگلیسی , translate_english

ترجمه انگلیسی

 Reality is the only thing that is real
ترجمه انگلیسی , translate_english

ترجمه انگلیسی

مطالب
cloobid
translate_english
، 1 سال و 4 ماه و 26 روز
زن 30 ساله مجرد
ليسانس ،

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation


تبلیغات

ترجمه انگلیسی , translate_english
ترجمه 7 ماه پیش
Reality is the only thing that is real
99
کامنت بنویسید...
مجتبی  , pooya879
سه شنبه 20 شهریور ، 23:38
واقعیت تنها چیزی هست که واقعی است
ادامه
مهرداد برون , mehrdadboroon
چهارشنبه 27 تیر ، 00:11
منوترجمه کن
ادامه
ترجمه انگلیسی , translate_english
ترجمه 10 ماه پیش
Happy new year ... wish you health and wealth
کامنت بنویسید...
ترجمه انگلیسی , translate_english
کلید یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
آیا چیزی مشخص و ثابت است؟
یا شاید استعدادی ذاتی است که افراد با آن بدنیا می‌آیند؟

به نظر من هیچیک از این موارد درست نیستند.
کلید یادگیری انگلیسی این است که به این یادگیری به کمک ابزار و عادات شکلی خوشایند و جالب بدهیم.
و یکی از بهترین ابزارها که درست در کنار شما قرار دارندگوشی‌های هوشمند هستند.
اگر تاکنون اینکار را انجام نداده‌اید-یاد گرفتن انگلیسی از طریق آوازها و موزیک- هنوز هم دیر نشده.
شواهد علمی قابل توجهی وجود دارند که ثابت میکنند موسیقی میتواند در یادگیری زبان دوم و بهبود تلفظ کمک بزرگی باشد. به این نظریه "اثر موتزارت" گفته میشود، مفهوم آن هم این است که گوش کردن به موسیقی کلاسیک ذهن را برای یادگیری بازتر میکند.

در اکثر موارد آهنگها و موسیقی‌ها محتوی گفتار عامیانه و لغات، عبارات و اصطلاحات زیادی در آنها بکار رفته است و از آنجا که برای مخاطب انگلیسی زبان خوانده شده‌اند، شامل زبانی به روز و عامیانه هستند. اگر موزیک درستی را انتخاب کنید مطمئن باشید در یادگیری به شما کمک خواهد کرد.

گوش کردن به آهنگ به شما اجازه میدهد بر روی تلفظ و فهم ریتم، تن و بیت زبان انگلیسی تمرکز کنید و از این طریق با اصوات اصل انگلیسی آشنا میشوید.

اکثر کلمات و الگوهای صدای موجود در آهنگ تکرار میشوند و همین امر باعث میشود ماندگاری آن در ذهنتان ساده‌تر شود. موزیک این توانایی را دارد که خود را در ذهن شما جای دهد. گاه موسیقی ناخوداگاه در ذهن ما تکرار و تکرار میشود. و همه اینها به شما کمک میکنند تا لغات و عبارات انگلیسی موجود در متن آهنگ را حفظ کنید. در واقع پس از مدتی کوتاه فراموش کردن آن غیرممکن میشود.

موزیک با احساس همراه است. ارتباط ما با موسیقی ارتباطی عمیق، قدرتمند و تاثیرپذیر است. موسیقی کلیدی است که قفل احساسات ما را باز میکند بر روی روحیه ما اثر میگذارد و سلامت روحی و فیزیکی ما را بهبود میبخشد. وقتی چیزی احساسی باشد، مطمئنا به خاطر آوردنش راحت‌تر است.

موزیک یک عادت ساده است. یکی از دلایلی که مردم یادگیری زبان را دشوار میبینند این است که نمیتوانند وقتی اضافی در طول روز بیابند و به مطالعه آن مشغول شوند. اما وقتی شما زبان را از طریق موزیک یاد میگیرید نیازی به تنظیم زمان ندارید چون موزیک همه جا همراهتان است. میتوانید در ماشین، آشپزخانه و زیر دوش موزیک گوش کنید. و با انتخاب موزیکی که دوست دارید میتوانید آن را با کمال میل بارها و بارها گوش کنید بدون اینکه خسته شوید.

موسیقی فرهنگ انگلیسی را به شما می‌آموزد. موسیقی درباره فرهنگ انگلیسی زبانها و چگونگی احساس و تفکر آنها به شما بینش میدهد. آشنایی با آهنگها و خواننده‌های محبوب نیز به شما کمک میکند تا هنگام صحبت کردن با دوست انگلیسی زبانتان حرفی برای گفتن داشته باشید.

منبع: http://www.fluentu.com/blog/english/learn-english-through-songs-music/

ادامه
کامنت بنویسید...
افشین شمچی , dentist_48
سه شنبه 23 مرداد ، 12:37
سلام میشه در مورد چهار مهارت وروشهای تقویتش بیشتر توضیح بدهید
ادامه
ترجمه انگلیسی , translate_english
سه شنبه 15 خرداد ، 20:55
اگه منظورتون اینه که میشه زبان رو از موزیک یاد گرفت یا نه جوابم نه هست. زبان رو نمیشه با یک راه یاد گرفت. تو زبان چهار تا مهارت داریم که برای تقویت هر کدوم باید از روش های مختلف استفاده کرد. استفاده از فقط یک راه برای یاد گرفتن زبان خنده داره. این فقط یکی از صدها روشیه که به یادگیری زبان کمک میکنه و چون جنبه سرگرمی هم داره و خیلیا از شنیدن اهنگ ها لذت میبرن میتونه راه خوبی باشه که به امتحانش میرزه.
ادامه
ترجمه انگلیسی , translate_english
ترجمه اطلاعات حرفه خود را بروز کرد. 1 سال پیش
رشته : آموزش زبان انگلیسی

عنوان شغلي : مترجم و مدرس زبان انگلیسی

کامنت بنویسید...
علی  ممبینی , addtrd
چهارشنبه 8 شهریور ، 01:03
بیاچت
ادامه
ترجمه انگلیسی , translate_english
سه شنبه 7 شهریور ، 20:49
dah daghighe gozashte faghat!!!
ادامه
ترجمه انگلیسی , translate_english
سه شنبه 7 شهریور ، 20:48
havasam b page cloob nabud bbakhshid ama hanu ye saat nashode pm gozashtin enghad shaki hastin
ادامه
ترجمه انگلیسی , translate_english
میخواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید؟ بهترین روش برای تمرین زبان انگلیسی صحبت با انسان‌های واقعی است، اما این کار به دلایل بسیاری برای همه ممکن نیست.
با اینحال وب‌سایت‌ها و appهای آنلاینی وجود دارند که یادگیری زبان را تا حدودی ساده کرده‌اند.
وبسایت‌های بسیار زیادی برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان هست که میتوان بهترینهای آنها مواردی است که در آن تعامل وجود دارد.
چرا؟ چون به جای یاد گرفتن لغات یا گرامر جدید میتوانید گوش کردن، خواندن و حتی صحبت کردن را هم یاد بگیریدو این وبسایتها و نرم‌افزارهای موبایل تمریناتی دارند که برای حل آن چندین مهارت می‌طلبند: گوش کنید و پاسخ دهید، بخوانید و بنویسید درست مثل زندگی واقعی.
خب از کجا شروع کنید؟ با این لیست:

نکاتی در یادگیری زبان:
سطح خودتان را بدانید. اگر درسها خیلی ساده باشند خسته کننده میشوند، اگر خیلی سخت باشند چیزی یاد نمیگیرید. سطحتان را بدانید و با خودتان صادق باشید.

بهترین شیوه یادگیری شما چیست؟ وبسایتی را پیدا کنید که به شما کمک کند از روش محبوبتان زبان انگلیسی را بیاموزید.

از یک کامپیوتر به همراه یک میکروفون کمک بگیرید. بسیاری از این سایتها و نرم‌افزارها تمارینی دارند که میتوانید صحبت کردن را یاد بگیرید. یک میکروفون به کارتان خواهد آمد.

موضوعاتی را پیدا کنید که به آن علاقه دارید. وقتی از موضوعی استفاده کنید که برایتان جذاب است این تمایل را پیدا میکنید که درباره آن چیزی یاد بگیرید گوش کنید و بخوانید.

یک زمان برای اینکا اختصاص بدهید. یک زمان مشخص را روزانه برای این کار اختصاص بدهید.

8 وبسایت برتر برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان

Bebble
نوع: وبسایت و نرم‌افزار موبایل
قیمت: درس اول رایگان، ماهانه 8 تا 13 دلار آمریکا

در ببل لغات و گرامر جدید را از طریق کویزهای تعاملی تمرین کنید. میتوانید بعد از ورود انتخاب کنید که میخواهید به کدام مهارت بپردازید گوش کردن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، گرامر یا حتی گوش کردن به درسهای مفصلی درباره تلفظ.
قسمت جذاب آن بخش دیالوگهای سفر است. میتوانید خیلی سریع جملات ضروری را برای سفری که در پیش دارید یاد بگیرید. در بخش دیکتیشن میتوانید میکروفونتان را روشن کنید و صحبت کردن را تمرین کنید، ببل به شما کمک میکند کلمات جدید را بهتر تلفظ کنید.
BBC Learning English
نوع: وبسایت
قیمت: رایگان
بی‌بی‌سی همواره استاندارد بالایی دارد. این وبسایت بیشتر به درد افرادی میخورد که پیشینه زبان دارند و در سطح متوسط یا پیشرفته هستند. و از طریق پادکستها و ویدیوها آموزش زبان انگلیسی ارائه میشود. داستانهای خبری و جدیدترین لغات و عبارات زبان انگلیسی با جزئیاتی باورنکردنی در این ویدئوها آموزش داده میشود.
پس از گوش کردن به ویدئوها و پادکستها تمرینهایی وجود دارد که باید حل کنید و منبع بسیار خوبی برای تمرین گوش کردن است.

British Council
نوع: وبسایت و نرم‌افزار موبایل
این مورد دارای سه بخش برای کودکان، بزرگسالان و نوجوانان است. در هر بخش تنوع زیادی از تمارین ، درسها، ویدئوها، بازیها و پادکستهای تعاملی دیده میشود. این یعنی مهم نیست که چه سطحی دارید یا موضوع مورد علاقتان چیست آنچه را که میخواهید در اینجا پیدا خواهید کرد.
بعد از هر ویدئو و... تمریناتی هست که باید انجام دهید و مطمئن شوید که همه چیز را یاد گرفته‌اید. در زیر بسیاری از تمرینها یک بخش برای بحث کردن درباره چیزهایی که یاد گرفتید قرار دارد.

Duolingo
نوع: وبسایت و نرم‌افزار موبایل
قیمت: رایگان
میتوانید لغات و گرامر جدید را از طریق تمارین تعاملی، کویزها و بازیها چه به صورت آنلاین و چه در نرم‌افزار یاد بگیرید. هر درس در یک دسته قرار دارد (لغات غذا، لغات خانواده، افعال کمکی و ...) و در ورژن دسکتاپ نکاتی هم به عنوان توضیح ارائه شده است.
بر روی تتلفظ تاکید بسیاری میکند شما لغات جدید را میشنوید و بلافاصله باید تلفظ آن را تمرین کنید. مسیر پیشرفتتان به شما نمایش داده میشود. میتوانید درسها را کامل کنید تا قفل درس بعدی برایتان باز شود. همه اینها برای زبان آموزان تنبلی که به انگیزه اضافی نیاز دارند بسیار عالی است.

FluentU
نوع: وبسایت و نرم‌افزار موبایل
قیمت: نسخه رایگان، ماهانه 8 تا 18 دلار، سالانه 80 تا 180 دلار
زبان انگلیسی را به شیوه‌ای سرگرم کننده آموزش میدهد. دیدن ویدئوهایی با گوینده‌های نیتیو خیلی خوب به نظر میرسد. اما گفتنش راحت است مگر نه؟ فهمیدن حرفهای یک انگلیسی زبان دشواری خودش را دارد.
در این برنامه و وبسایت مواردی که در زندگی واقعی در جریان هستند مانند برنامه‌های تلویزیونی اخبار کارتونها و ... گنجانده شده است.
یادگیری در اینجا کاملا به خودتان برمیگردد. صدها ویدئوی جذاب میتوانید پیدا کنید و اینکه کدامیک با تجربه یادگیری شخصی شما مطابقت بیشتری دارد را خودتان باید انتخاب کنید. هر چه تلفظ اصیل را بیشتر گوش کنید انگلیسی را بهتر یاد میگیرید. در هنگام تماشای ویدئو در زیر نویس معنی کلمات توضیح داده شده‌اند. متون بسیاری هم وجود دارد میتوانید روی کلمه بزنید تا مثالهای بسیاری از کاربرد آن در جمله را ببینید. با این برنامه یا وبسایت یاد میگیرید که چگونه انگلیسی درست تری را استفاده کنید چون شما اصل استفاده از آن را در اینجا مشاهده میکنید.
میتوانید تمامی کلماتی که یاد گرفته‌ای را ذخیره کنید و مسیر پیشرفتتان را ببینید. با FluentU بهبود قابل توجهی در توانایی زبانی خود بخصوص در صحبت کردن پیدا خواهید کرد.
Livemocha
نوع: وبسایت
قیمت: رایگان
یادگیری مهارتهای خواندن و صحبت کردن در مقایسه با سایر موارد سختتر است. در این سایت شما به درسهای انگلیسی دسترسی داشته و با یک انگلیسی زبان تمرین خواندن و صحبت کردن داشته باشید. آنچه این سایت را منحصر بفرد ساخته این است که یادگیری در یک مجتمع آنلاین زنده ارائه میشود.
برای داشتن یک پارتنر زبان باید به دیگری هم کمک کنید تا زبان شما را بادبگیرد به این ترتیب هم شما زبان انگلیسی یاد میگیرید و هم به یک شخص دیگر در یادگیری زبانتان کمک کرده‌اید.
نکته: این وبسایت اکنون دیگر در حال اجرا نیست اما مورد مشابه آن توسط HelloLingo در حال ساخت است.
English Center
نوع: وبسایت
قیمت: 15 تا 30 دلار آمریکا برای هر ماه
تمرکز این مورد یادگیری از طریق ویدئو است. طبق اهداف و علاقه خود میتوانید ویدئو را انتخاب کنید. آیا به دنبال یادگیری زبان برای بیزنس هستید؟ اینجا میتوانید ویدئوهایی از این دست پیدا کنید. میخواهید تلفظ تمرین کنید؟ یا شاید برای دوستیابی به دنبال زبان هستید، همه چیز در اینجا گنجانده شده است.
Phrasemix
نوع: وبسایت
قیمت: چند درس رایگان، ماهانه 15 تا 15 دلار آمریکا-132 دلار برای یک سال کامل

این وبسایت دوست داشتنی است چرا که چگونگی یادگیری واقعی را شبیه سازی کرده است. کل عبارات را به شما آموزش میدهد و بیشتر تمرکزش بر روی عباراتی است که در دنیای واقعی و توسط انسانهای واقعی در مکالمات واقعی استفاده میشوند. پس دفعا بعدی که خواستید با دوستان انگلیسی زبانتان حرف بزنید شما هم مانند آنها صحبت خواهید کرد نه مانند کتاب درسی دبیرستانتان.

منتظر چی هستید، شروع کنید!

منبع: http://www.fluentu.com/blog/english/best-websites-to-learn-english/
ادامه
کامنت بنویسید...
ترجمه انگلیسی , translate_english
دوشنبه 7 آبان ، 21:56
ادامه
فائزه م  , redblack6
دوشنبه 7 آبان ، 12:12
خیلی عالی ممنون بابت اطلاع رسونی
ادامه
ترجمه انگلیسی , translate_english
جمعه 17 شهریور ، 08:52
خوشحالم که به دردتون خورده
ادامه