نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

مطالب
cloobid
tebbeno97
، 2 سال و 3 ماه و 18 روز
مرد 30 ساله مجرد
زير ديپلم ، مرکز خدمات در منزل طب نو

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • کلوب دات کام 2 , recreation2
  • 4 رسانه

    morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97
4 ماه پیش
طب سوزنی امروزه جایگاه سنتی خود را از دست داده و بصورت علمی در دانشگاه ها مورد مطالع و تدریس قرار می گیرد. طب سوزنی به صورت آکادامیک سوزن خشک یا dry needling نامیده می شود. اثرات طب سوزنی در مورد بیماری های مختلف از جمله بیماری های ارتوپدی، نورولوژی ، روماتولوژی ، اعصاب و روان، حتی در مورد بیماریهای زنان در حال مطالعه و توسعه است. آنچه که امروزه فیزیوتراپیست ها از طب سوزنی استفاده می کنند بیشتر در حیطه ی بیماری های ارتوپدی و نورولوژی است. در زمینه بیماری های ارتوپدی با اهداف کاهش درد، افزایش دامنه حرکتی، کاهش اسپاسم عضلانی، کاهش سردرد های تنشنال یا سرویکوژنیک استفاده می شود. در زمینه بیماریهای نورولوژی طب سوزنی با اهداف کاهش اسپاسم ، افزایش تونوسیته عضلانی، تحریک حسی، کاهش درد های ریفرال، افزایش حس عمقی استفاده می شود. طب سوزنی بصورت آکادمیک تدریس شده و فیزیوتراپیست ها و متخصصین درد می توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند. حتما طب سوزنی در منزل را از متخصصی که دارای کارت نظام پزشکی است دریافت کنید، چرا که یک روش تهاجمی بود و خطرات خود را دارد و در صورت انجام توسط افراد فاقد صلاحیت ممکن از خسارت های جانی جبران ناپذیری را متحمل شوید. جهت طب سوزنی در منزل مرکز خدمات در منزل طب نو آماده ارائه خدمات توسط متخصصین مجرب توسط آقا و خانم می باشد جهت مطالعه بیشتر در مورد طب سوزنی لینک زیر را مطالعه نمایید
ادامه
99
طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97
4 ماه پیش
آیا در مورد نحوه ساختار زانوی خود اطلاعات دارید؟
در این مقاله میخواهیم در مورد ساختار زانو صحبت کنیم. یک فیزیوتراپیست با اطلاعات دقیق از اجزای زانو و نخوه ی عملکرد هر کدام از آنها در جهت پیشگیری و درمان بیماران خود اقدام‌می کند. شما نیز جهت مراقبت از زانوی خود خوب است در مورد آن اطلاعات صحیح را بدانید تا به نحو احسن از آن مراقبت کنید.
زانو یک مفصل لولایی است که استخوان فمور یا ران را له استخوان تیبیا یا درشت نی ( ساق پا) متصل می کند. البته در کنار این دو استخوان کشکک و استخوان نازک نی یا فیبولا هم قرار دارند. کشکک به عنوان یک قرقره عمل کرده و نیروی عضله چهار سر را به ساق پا انتقال می دهد. سطح زیرین کشکک مفصلی بوده و کمترین اصطکاک و بیشترین کارایی را دارد.
دو استخوان ران و ساق پا در محل مفصل سطوح غضروفی برای کاهش اصطکاک هستند. علاوه بر آن دو ساختار بالشتک مانند به شکل حرف c در محل مفصل بین این دو استخوان قرار گرفته تا به عنوان جاذب ضربه عمل کرده و از تخریب غصروف مفصلی جلو گیری کند. وقتی بر روی زانو خود می افتید این ساختار که به آن مینیسک گفته می شود نیروی ضربه را جذب می کند.
دو استخوان ران و ساق پا در مخل مفصل زانو دارای رباط های هستند که این دو استخوان را در کنار هم نگهداشته و ثبات زانو را فراهم می کنند. مهم ترین رباط های زانو رباط صلیبی قدامی و رباط صلیبی خلفی است. پارگی رباط صلیبی از شایع ترین آسیب های ورزشی است که پارگی رباط صلیبی قدامی یا ACL بسیار شایع تر است. این رباط از حرکت استخوان ساق پا نسبت به استخوان ران به سمت جلو پیشگیری می کند. در صورتی ضربه به ساق پای شما از عقب به جلو وارد شود این رباط زانوی شما را محافظت خواهد کرد. همچنین اگر ضربه به ران از جلو به سمت عقب وارد شود دوباره این رباط وظیفه خود را خواهد داشت.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زانو به آدرس زیر مراجعه کنید
ادامه
طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97
طب نو اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 4 ماه پیش
شغل : مرکز خدمات در منل طب نو

وضعيت تاهل : مجرد

کشور :

شهر :

تحصيلات : زير ديپلم

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97
همانطور که می دانید مفصل زانو بیشتر از هر جای دیگر دچار آرتروز و درد می شود. در زانو گاها با مسکن ها و فیزیوتراپی التیام نیافته و در نهایت به علت درد شدید یا انحراف در راستای زانو نیاز به جراحی تعویض مفصل زانو می شود. اما تعویض مفصل زانو چیست؟ چگونه انجام شده و خطرات و مزایای آن کدامند؟ برای عمل جراحی تعویض مفصل زانو چه آمادگی هایی باید داشت؟ بعد از عمل شرایط بیمار و بازگشت به زندگی عادی چگونه خواهد بود؟
جواب همه این سوالات و اطلاعات تکمیلی در سایت مرکز طب نو برای شما توسط متخصصین مربوطه نوشاه شده است. جهت مطالعه روی لینک زیر کلیک کنید.
ادامه
طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97
در هنگامی که شخص صاف ایستاده است به دلیل خاصیت فشاری که در درون دیسک ها وجود دارد، سبب می شود که بین مهره ها فاصله به وجود آید و روی رباط های دراز کشش به میزانی مناسب وارد شود و فرد توانایی این را پیدا می کند که به صورت صاف در جای خود بایستد و راه برود. شخص در حالت ایستاده رباط ها و عضله های فقرات وی به جز رباط دراز شل می باشند.

عملکرد فقرات در هنگام خم شدن

در شرایطی که شخص اقدام به خم شدن می کند سبب می شود که بدن وی از جای مرکز ثقل خود جا به جا شود و در این مواقع یک پیغام به سرعت از طریق بافت های گیرنده ای که در درون عضلات پشت هستند به مغز ارسال می شود مبنی بر این که بدن از حالت ثقل خود خارج شده است. بدن شخص نباید به سرعت به سمت جلو خم شود که برای این منظور عضلات مربوطه باید به سرعت فعال شوند، تنها قسمت نرم بدن باید به سمت جلو خم شده و از افتادن ناگهانی آن به سمت جلو باید جلوگیری شود که در چنین شرایطی باید عضلات پشت از رخ دادن چنین موردی پیشگیری کنند.حس گر و یا همان گیرنده های عضلانی که در حال فعالیت هستند مانند فنری در هم پیچیده اند و در داخل عضلات قرار گرفته اند و به محض کشیده شدن پیامی را به نخاع و مغز می فرستند و منجر به این می شود که عضلات کمر واکنش نشان دهند و به صورت تدریجی و کاملا یکنواخت طول آن ها زیاد شود.
در به کمردرد مبتلا شده اید و در عملکرد ستون فقرات خود دچار مشکل شده اید می توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل طب نو استفاده کنید و درد ها و مختل شدن زندگی روزمره خود را هر چه سریع تر بهبود بخشید.
ادامه مطلب source:tebbeno
ادامه