لیمان ثاقب , suzuki405rd

لیمان ثاقب

  ابرفروشگاه فایل های اورجینال با سیستم جدید راه اندازی شد انواع فایل دانلودی را دراین سایت بزرگ جستجونمائید .  http://sofiles.ir/
لیمان ثاقب , suzuki405rd

لیمان ثاقب

مطالبدوستان 376
cloobid
suzuki405rd
، 3 سال و 7 ماه و 12 روز
مرد 53 ساله مجرد
ديپلم دبيرستان ، فعالیت در رسانه های "دکترکامپیوتر" - "مهندسی کامپیوتر" و مدیر رسانه "موفقیت دیجیتالی" ❤️

دوستان

 • لیلا , taha_2135
 • سیامک روانشناس و تسهیلگر روابط جنسی , siamak1423
 • ژوبین کاردو , joubin.kardu
 •  , yawsii
 • 376 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • دکتر کامپیوتر , SimpleComputerProblems
 • موفقیت دیجیتالی , Digitali
 • 143 رسانه

  morebox img


تبلیغات

لیمان ثاقب , suzuki405rd
فرمت فایل : word - تعداد صفحه : 85

نیروگاه هسته ای جهان و چگونگی كاركرد نیروگاه های اتمی

برحسب نظریه اتمی عنصر عبارت است از یك جسم خالص ساده كه با روش های شیمیایی نمی توان آن را تفكیك كرد. از تركیب عناصر با یكدیگر اجسام مركب به وجود می آیند. تعداد عناصر شناخته شده در طبیعت حدود 92 عنصر است.
هیدروژن اولین و ساده ترین عنصر و پس از آن هلیم، كربن، ازت، اكسیژن و... فلزات روی، مس، آهن، نیكل و... و بالاخره آخرین عنصر طبیعی به شماره 92، عنصر اورانیوم است. بشر توانسته است به طور مصنوعی و به كمك واكنش های هسته ای در راكتورهای اتمی و یا به كمك شتاب دهنده های قوی بیش از 20 عنصر دیگر بسازد كه تمام آن ها ناپایدارند و عمر كوتاه دارند و به سرعت با انتشار پرتوهایی تخریب می شوند. اتم های یك عنصر از اجتماع ذرات بنیادی به نام پرتون، نوترون و الكترون تشكیل یافته اند. پروتون بار مثبت و الكترون بار منفی و نوترون فاقد بار است.
تعداد پروتون ها نام و محل قرار گرفتن عنصر را در جدول تناوبی (جدول مندلیف) مشخص می كند. اتم هیدروژن یك پروتون دارد و در خانه شماره 1 جدول و اتم هلیم در خانه شماره 2، اتم سدیم در خانه شماره 11 و... و اتم اورانیوم در خانه شماره 92 قرار دارد. یعنی دارای 92 پروتون است.
ایزوتوپ های اورانیوم
تعداد نوترون ها در اتم های مختلف یك عنصر همواره یكسان نیست كه برای مشخص كردن آنها از كلمه ایزوتوپ استفاده می شود. بنابراین اتم های مختلف یك عنصر را ایزوتوپ می گویند. مثلاً عنصر هیدروژن سه ایزوتوپ دارد: هیدروژن معمولی كه فقط یك پروتون دارد و فاقد نوترون است. هیدروژن سنگین یك پروتون و یك نوترون دارد كه به آن دوتریم گویند و نهایتاً تریتیم كه از دو نوترون و یك پروتون تشكیل شده و ناپایدار است و طی زمان تجزیه می شود

به طور خلاصه چگونگی كاركرد نیروگاه های اتمی را بیان كرده و ساختمان درونی آنها را مورد بررسی قرار می دهیم .

جهت دریافت این فایل ارزشمند به لینک زیر مراجعه نمائید .

لطفا به اشتراک بگذارید . سپاسگزارم LIMAN_SAQEB
ادامه
99
لیمان ثاقب , suzuki405rd

دسته: مدیریت
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 9665 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 46

سیستم های نرم سیر تاریخی SSM ویژگی مسائل نرم مشتقات SSM

از اوایل دهه 1970 و تقریباً همزمان با افزایش انتقادات نسبت به توجه صرف به اثبات گرایی در علوم، نشانه هایی از بروز یک پارادایم جدید در تحقیق در عملیات بروز کرد. روش های سنتی تحقیق در عملیات از حل مسائل غیر کلاسیک باز مانده بود.
به گفته ریتل،«روشهای تحقیق در عملیات..تنها زمانی کاربرد دارند که مهمترین مسائل حل شوند.یعنی بعد از اینکه مسائل سرکش و آشفته ،رام شدند، می توان از تحقیق در عملیات استفاده کرد»(ریتل،1971)
ویژگی مسائل نرم:

موقعیت مسئله: درهم تنیده و آشفته
ساختار و مرزبندی موقعیت: نامشخص
تعریف ضعیف از اجزای مسئله و روابط بین آنها
عدم استقلال موقعیت از افراد
عدم توافق در مورد اهداف و یا اقدامات و در عین حال وجود ارزشها
منافع مشترك برای همکاری
سوال اصلی عمدتاً حول چیستی است نه چگونگی
مواجهه با مسائل نرم
در نظر گرفتن طیف گسترده تر موقعیت های مسئله
توجه به جنبه های انسانی مسئله
کمرنگ شدن بهینه سازی
امکان تفسیر هدف به دلیل ادراک متفاوت از واقعیت هدف غالب: ساخت دهی به مسئله
فرض: سیستم ها جنبه های ذهنی از واقعیت ادارک شده توسط ذینفعان مختلف هستند که افراد بر مبنای تجربه گذشته،آموزش ها، ارزش ها و بستر اجتماعی خود به تفسیر آن می پردازند.
ودر ادامه داریم:
پیدایش متدولوژی سیستم های نرم (SSM)

دسته بندی چکلند از سیستمهای دنیای واقعی
مراحل توسعه SSM

مشتقات SSM

ﺑﻜﺎرﮔﻴﺮی ﻣﺘﺪوﻟﻮژی ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻧﺮم (SSM) ﻫﺎی ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺷﺎﺧﺺ

ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻫﺎی ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮای ﺗﺨﺼﻴﺺ ﻣﻨﺎﺑﻊ آﺑﻲ ﺑﻪ ﺑﺨﺶ ﻣﺼﺮف

فایل پاورپوینت 46 اسلاید

جهت دریافت این فایل ارزشمندبه لینک زیر بروید .

لطفا به اشتراک بگذارید . سپاسگزارم LIMAN_SAQEB
ادامه
لیمان ثاقب , suzuki405rd

جدیدترین و بهترین فایل ها و پاورپوینت های اورجینال

دانلود تحقیق مقاومت الکتریکی

دسته: الکترونیک و مخابرات
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 294 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 11

بیانگر مقاومت یک جسم فیزیکی در برابر عبور جریان الکتریکی از آن است واحد بین‌المللی (SI) مقاومت الکتریکی، اهم است .

نمونه مقاومت با کدهای رنگی

مقاومت الکتریکی (به انگلیسی: Electrical resistance) بیانگر مقاومت یک جسم فیزیکی در برابر عبور جریان الکتریکی از آن است. واحد بین‌المللی (SI) مقاومت الکتریکی، اهم است. مقدار معکوس این کمیت رسانایی الکتریکی نام دارد که با زیمنس اندازه‌گیری می‌شود. مقاومت الکتریکی یک شی، جریان الکتریکی را تحت اختلاف پتانسیل مشخص بین دو سر شی، به دست می‌دهد: مقاومت الکتریکی، مؤلفه الکتریکی مؤثر دوطرفه ای است که برای ایجاد مقاومت الکتریکی در مدار، قرار داده می شود.

شدت جریان عبوری از یک مقاومت رابطه مستقیمی با ولتا‍‍‍‍ژ عبوری از دو سر مقاومت دارد. این رابطه توسط قانون اهم نمایش داده می شود:

در این معادله

R: مقاومت شی در واحد اهم.
V: اختلاف پتانسیل دو سر شی در واحد ولت.
I :جریان الکتریکی عبوری از شی در واحد آمپر
است. نسبت ولتاژی عبوری از دو سر مقاومت به شدت جریان مدار، میزان مقاومت نامیده می شود و این میزان در مقاومت های معمولی که با درجه هایشان کار می کنند می تواند ثابت (مستقل از ولتاژ) در نظر گرفته شود.

مقاومت ها اجزای عمده مدارهای الکترونیکی، و بسیار کاربردی در تجهیزات الکترونیکی هستند. مقاومت های کاربردی می تواند از ترکیبات و لایه های متفاوت و همچنین از سیم مقاومتی (سیمی که از جنس آلیاژی با مقاومت بالا مانند آلیاژ نیکل و کروم باشد) ساخته شوند. مقاومت ها در داخل تراشه ها هم عمل می کنند. به خصوص در دستگاه های آنالوگ، که مقاومت ها می توانند با مدار چاپی و مدار ترکیبی متحد شوند.

کارکرد پذیری الکتریکی یک مقاومت توسط میزان مقاومت آن مشخص می شود: مقاومت های عادی و تجاری تا بیش از نه برابر بزرگتر قابل ساخت هستند. هرگاه میزان مقاومت در یک طراحی الکترونیکی در نظر گرفته شود، درستی میزان مقاومت ممکن است برای دقت وبررسی تلرانس ساخت و تولید مقاومت های درنظر گرفته شده، مطابق با کاربرد ویژه آن، مورد نیاز باشد. ضریب دمایی میزان مقاومت هم ممکن است در برخی برنامه های کاربردی دقیق از دغدغه ها باشد. مقاومت های کاربردی همچنین برای داشتن میزان توان ماکزیممی تخصیص می یابند که در آن از اتلاف بیش از حد توان قابل پیش بینی مقاومت در یک مدارخاص جلوگیری شود:

که این نگرانی عمده در میزان توان برنامه های کاربردی الکترونیکی است. مقاومت هایی با میزان توان بالا از لحاظ فیزیکی بزرگتر هستند و ممکن است به گرماخور نیاز پیدا کنند. در مداری با ولتاژ بالا، دقت و بررسی باید بعضی اوقات با حداکثر ولتاژی که از مقاومت می توان به کار گرفت در نظر گرفته شود.

مقاومت های کاربردی یک القاوری سری و یک ظرفیت خازنی موازی کوچک دارند. این خصوصیات می تواند در کاربردهای آن با فرکانس بالا نقش مهمی را ایفا کند. در یک تقویت کننده یا یک پیش تقویت کننده با نویز پایین، مشخصات نویز یک مقاومت ممکن است مسئله ساز باشند. القاوری ناخواسته، نویز بیش از حد، و ضریب دمایی، بسیار وابسته به فن آوری استفاده شده در ساخت و تولید مقاومت هستند. در حالت عادی این عوامل برای خانواده خاصی از مقاومت های تولید شده جهت استفاده در یک فن آوری خاص اختصاص می یابند. خانواده ای از مقاومت های مجزا هم طبق فاکتور فرمش، که اندازه دستگاه و موقعیت رساناها ( یا دو سر) آن را متناسب با ساخت و تولید کاربردی مدارها در نظر می گیرد، قابل تشخیص می شود.

واحدها

اهم (نشان: Ω) واحد SI میزان مقاومت الکتریکی است که به پاس خدمات جرج سیمون اهم این نام بر آن نهاده شد. یک اهم معادل یک ولت بر آمپر است. چون مقاومت ها، در محدوده مقادیر بسیار زیادی، تولید می شوند، واحدهای مشتق شده میلی اهم (1 mΩ = 10−3 Ω)، کیلواهم (1 kΩ = 103 Ω)، و مگا اهم (1 MΩ = 106 Ω) هم در حالت کلی برای اندازگیری میزان مقاومت، استفاده می شوند.

میزان تقابل مقاومت R را رسانایی الکتریکی نامیده و با G = 1/R نشان می دهیم. واحد اندازگیری آن زیمنس (یکا) ( در واحدSI ) است ولی گاهی اوقات از واحد قبلی آن یعنی mho استفاده می شود. زیمنس در تقابل با یک اهم است.

اگرچه مفهوم ضریب هدایت اغلب در تحلیل مدار استفاده می شود، مقاومت های کاربردی همیشه در حیطه میزان مقاومت آنها (اهم) نسبت به ضریب هدایت ارزیابی می شوند.

عوامل موثر بر مقاومت

تاثیر جنس طول و مساحت سطح مقطع

مقاومت به اختلاف پتانسیل و جریان عبوری وابسته نیست بلکه جنس و شکل ماده بستگی دارد. مثلا برای محاسبه مقاومت یک سیم از رابطهٔ زیر استفاده می‌شود:

که در آن

R: مقاومت بر حسب اهم (Ω)
ρ: مقاومت مخصوص سیم بر حسب اهم در متر (Ω.m)
l: درازای سیم بر حسب m
A: سطح مقطع سیم برحسب متر مربع (m^2)
اثر دما بر مقاومت

افزایش دما در اجسام رسانا باعث افزیش مقاومت می شود ولی افزایش دما در اجسام نیم رسانا باعث کاهش مقاومت می گردد.

به هم بستن مقاومتها

مقاومت به صورت موازی

وقتی مقاومت هارا به صورت موازی قرار می دهیم رفتار میکنند متفاوت از سری به طور کلی اگر یک مقاومت دارید که مقدار مشخصی دارد و مقاومت های دیگر را به صورت موازی قرار دهیم مقاومت کل کمتر می شود.مقاومت ها در یک ساختاربندی موازی دارای اختلاف پتانسیل (ولتاژ) یکسان هستند و جریانی که از آنها عبور می کند با هم جمع می شوند. رسانایی الکتریکی مقاومت ها برای تعیین میزان رسانایی شبکه با هم جمع می شوند. بنابراین مقاومت معادل (Req) موجود در شبکه، قابل محاسبه است:

تعدادی مقاومت که بصورت موازی بسته شده‌اند.

میزان مقاومت معادل موازی را می توان در معادلات، با دو خط عمودی "||" (مانند هندسه) به عنوان یک نماد ساده نمایش داد. بعضی اوقات درموردی که صفحه کلید فاقد نشانه خط عمودی است از دو خط مورب "//" به جای "||" استفاده می شود. در این مورد دو مقاومت موازی با فرمول زیر قابل محاسبه هستند:

در حالت خاص میزان مقاومت N مقاومت متصل شده به طور موازی که از میزان مقاومت یکسان R هستند با R/N نمایش داده می شود.

مقاومت به صورت سری

در ساختار بندی به صورت سری، جریان عبوری از تمام مقاومت ها یکسان است ولی ولتاژ دو سر هر مقاومت به میزان مقاومت آن وابسته است. اختلاف پتانسیل (ولتاژ) هنگام عبور از شبکه برابر مجموع آن ولتاژهاست. بنابراین میزان مقاومت کلی می تواند از حاصل جمع آن مقاومت ها بدست آید:

تعدادی مقاومت که بصورت سری بسته شده‌اند.

در حالت خاص، میزان مقاومت N مقاومت اتصال یافته به طور سری، که هر کدام با میزان مقاومت R یکسان هستند با NR نمایش داده می شود.

ترکیب مقاومتهای سری و موازی

یک شبکه مقاومت که ترکیبی از اتصالات سری و موازی است می تواند به قسمت های کوچکتری که یا موازی و یا سری هستند شکسته شود. برای مثال،

اتصال سری و موازی تعدادی مقاومت.

فایل ورد 11 صفحه

جهت دریافت این مقاله تحقیق ارزشمند به لینک آدرس زیر مراجعه نمائید .

لطفا برای دوستان خودتان به اشتراک بگذارید . سپاسگزارم LIMAN_SAQEB
ادامه
لیمان ثاقب , suzuki405rd

بهترین و جدیدترین فایل ها و پاورپوینت های تخصصی و اورجینال را فقط از سایت های فروشگاهی "لیمان" و سایت ها و کانال های وابسته به آن تهیه فرمائید .
حاصل چندین سال تجربه ما و دوستان میلیون ها فایل و پاورپوینت اورجینال می باشد
که با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان تدارک دیده ایم .
فقط کافی است که یکبار از ما خرید نمائید مطمئن هستیم که مشتری دائمی ما خواهید شد . موفق باشین . LIMAN_SAQEB
#####################
پاورپوینت مدیریت کسب و کار روستایی

این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت دیریت کسب و کار روستایی می باشد که به صورت فرمت PowerPoint در 112 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید .

فهرست
مدیریت کسب و کار روستایی
مباحث قابل بحث در دوره
معرفی طرح کسب و کار و مفاهیم مربوط به آن
تدوین طرح کسب و کارروستایی
شناخت کسب و کار و طرح کسب و کار تجاری
محصولات و خدمات ارائه شده
تحلیل بازار
رویکرد فروش
فرآیند تولید
مدیریت و کارکنان
طراحی یک کسب و کار روستایی پایدار
تحلیل بخش بازاریابی
تقسیم بازار براساس عوامل جغرافیایی
ارزیابی صنعت (نیروهای موثر پورتر)صنعت شما چگونه تغییر می کند؟

جهت دریافت این پاورپوینت ارزشمندبه لینک زیر بروید .
لطفا برای دوستان به اشتراک بگذارید . سپاسگزارم LIMAN_SAQEB
ادامه
لیمان ثاقب , suzuki405rd
افزایش فروش در سایت با ۷ روش ساده
تا حالا به این فکر کردید که چرا سایت تان فروش خوبی ندارد؟ مطمئنا فکر کردید ولی آیا واقعا راه چاره ای برای آن پیدا کردید؟ یکی از مشکلاتی که مدیران سایت ها با من در میان می گذارند نداشتن فروش کافی در سایت شان است. افزایش فروش در سایت دغدغه خیلی از دوستانی است که هم اکنون کسب و کار اینترنتی محصول محور دارند.

اما ممکن است فکر کنید به خاطر وضعیت اقتصادی کشور هم باشد که فروش سایت تان کم شده است. شاید پیش خود بگویید دیگر مردم قدرت خرید ندارند. در صورتی که اصلا اینطور نیست! مطمئن باشید مردم همیشه در حال رفع نیاز خود هستند. مردم همیشه برای رفع نیاز خود پول خرج می کنند اما مهم این است که بدانید چه طور باید خدمات و محصولات خود را به آن ها بفروشید.

ممکن است سایت شما جایگاه خوبی در گوگل داشته باشد و ترافیک روزانه قابل توجهی هم داشته باشید ولی همه چیز ترافیک نیست! تا زمانی که نتوانید مشتری را به خرید از سایت تان ترغیب کنید هیچ وقت ترافیک بالا هم به دردتان نخواهد خورد.

در این مقاله از سری آموزش های بازاریابی اینترنتی ۷ روش ساده برای افزایش فروش سایت را عنوان می کنم که استفاده از آن ها بسیار ساده است. اگر بتوانید این روش ها را به کار بگیرید مطمئن باشید فروش قابل توجهی را تجربه خواهید کرد.

چگونه فروش سایت خود را افزایش دهیم؟
افزایش فروش محصولات سایت

هدایت ترافیک ورودی هدفمند به سایت
قبل از هر چیز باید بدانید هر ترافیکی به درد سایت شما نخواهد خورد. صفحات فرود سایت شما باید ورودی هدفمندی داشته باشند. راه های زیادی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد ولی به هر قیمتی نباید هر ترافیکی را وارد سایت تان کنید.

خیلی مهم است که ترافیک ورودی سایت شما هدفمند و با کیفیت باشد به همین دلیل نباید روی هر کلمه کلیدی که مربوط به کسب و کارتان نیست و صرفا جست و جوی بالایی دارد ورودی دریافت کنید.

برای این کار بهتر است صفحات فرود خود را بهینه تر کنید. البته منظور از صفحه فرود ممکن است مقالات تان هم باشد. باید روی عنوان های خود بیشتر کار کنید تا بتوانید ورودی هدفمند تری دریافت کنید.

نسبت به بازدیدکنندگان سایت تان بی تفاوت نباشید
یکی از دلایلی که خیلی از دوستان نمی توانند روی بازاریابی محصولات خود به خوبی کار کنند این است که نسبت به بازدیدکنندگان سایت شان بی تفاوت هستند. به خوبی روی جذب آن ها و تبدیل آن ها به کاربر سایت کار نکرده اند.

هدیه دادن هیچ وقت قدیمی نمی شود و یکی از بهترین کارها برای تبدیل بازدیدکننده به کاربر سایت، دادن هدیه جذاب و کاربردی به آن ها است. ولی سعی کنید از روش های دیگر هم برای این که حداقل ایمیل آن ها را دریافت کنید نیز استفاده کنید.

مثلا می توانید در صفحات پربازدید سایت خود مثل صفحات درباره ما و تماس با ما ایمیل آن ها را دریافت کنید. به عنوان مثال هدیه ای که قصد دارید به آن ها دهید را می توانید در همین صفحات پربازدید هم ارائه دهید.

یا در فروشگاه سایت تان یک محصول را به صورت رایگان قرار دهید تا با دریافت رایگان آن بتوانید اطلاعات تماس شان را دریافت کنید. نکته مهم این است که این محصول رایگان را باید در فروشگاه سایت تان قرار دهید تا به اندازه یک محصول پولی ارزش خودش را حفظ کند.
به همین دلیل باعث می شود خیلی از بازدید کنندگان سایت تان آن را دانلود کنند. حتی ممکن است تعداد دانلود این محصول رایگان بیشتر از هدیه هایی که در لندینگ پیج های خود گذاشته اید باشد.

ایمیل مارکتینگ هدفمندتری انجام دهید
از بازاریابی ایمیلی به شکل صحیح استفاده کنید. سعی کنید ایمیل های خود را کاملا شخصی سازی کنید. البته منظور از شخصی سازی فقط این نیست که ایمیل را برای هر کاربر شخصی کنید. منظور این است که مشتریان خود را بیشتر بشناسید و ایمیل های فروش را مختص به همان دسته از افراد بفرستید.

ساخت پرسونای مشتری خیلی مهم است. به عنوان مثال مشتریانی که پول کمتری بابت محصولات شما می پردازند با مشتریانی که تا الان محصولات گران تر شما را خریده اند هیچ وقت در یک سطح نیستند. و بازاریابی برای هر دسته هم متفاوت خواهد بود.

با این روش می توانید پیشنهادهای بهتری را متناسب با هر پرسونا ارائه دهید. و همین باعث می شود فروش محصولات شما حداقل تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

اولین خرید را آسان تر کنید
معمولا خرید اول از سایت شما برای هر کاربری سخت است. از طرفی با اولین خرید از سایت شما ممکن است به مشتری شما تبدیل شود. به همین دلیل بهتر است مسیر اولین خرید در سایت تان را هموار کنید.

یکی از بهترین راه ها برای این کار این است که به جای ارائه هدیه یا تخفیف، محصولات ارزان قیمتی در سایت خود قرار دهید. محصولاتی بین ۳ تا ۱۰ هزار تومان که باعث شود کاربران زیادی به اولین خرید از سایت شما ترغیب شوند.

نکته بسیار مهم این است که محصول ارزان قیمت شما باید مانند محصولات دیگرتان با کیفیت باشد. خیلی مهم است که اولین محصولی که از شما می خرند چقدر به دردشان بخورد. به همین دلیل باید محصولی کاربردی و به درد به خور به آن ها ارائه دهید. حتی اگر خیلی ارزان باشد.

برای به کارگیری این ایده می توانید قسمتی از یکی از محصولات گران قیمت خود را با قیمت خیلی پایینی ارائه دهید. مثلا قسمت اول دوره آموزشی که قیمت آن یک میلیون تومان است را با قیمت ۱۰ هزار تومان ارائه دهید.

این کار باعث می شود مشتریان احتمالی بیشتری ترغیب به خرید محصول ارزان قیمت شما شوند. و نکته مهم این است که اگر کیفیت محصول ارزان قیمت تان بالا باشد مطمئن باشید احتمال خرید محصول اصلی گران قیمت هم بالا می رود.

ارائه محصول مکمل هنگام خرید
یکی دیگر از روش های افزایش فروش که خیلی ساده هم می توانید از آن استفاده کنید ارائه محصولات مکمل است. از این روش هم می توانید هنگام خرید استفاده کنید و هم بعد از خرید.

اگر زنجیره محصولات تان درست باشد به راحتی می توانید از این روش در افزایش فروش سایت خود استفاده کنید.

برای ارائه محصول مکمل قبل از خرید می توانید از طریق افزونه های مکمل ووکامرس در وردپرس استفاده کنید. برای ارائه محصول مکمل بعد از خرید هم می توانید از سیستم ایمیل مارکتینگ تان استفاده کنید. استفاده از این روش در وب سایت های وردپرسی بسیار آسان است.

همچنین می توانید پیشنهادهای خرید مکمل خود را از طریق پاپ آپ های لحظه ای و خروج در صفحه محصولات تان ارائه دهید.

مشتریان غیر فعال را دوباره فعال کنید
مشتریان شما بزرگترین سرمایه کسب و کارتان هستند. بهتر است همیشه به آن ها اهمیت دهید و از آن ها نگهداری کنید. روی مشتریان قدیمی خود که خیلی وقت است از سایت تان خریدی انجام نداده اند کار کنید.

از ترفندهای وفادار سازی مشتری استفاده کنید. مثلا با ارسال ایمیل های هدیه یا محصولی به صورت رایگان دوباره آن ها را هیجان زده کنید. اگر زنجیره محصولات تان کامل باشد مطمئن باشید از این روش هم به راحتی می توانید استفاده کنید.

برای مشتریان قدیمی تان ارزش بیشتری قائل شوید. سعی کنید تخفیف هایی را مختص به آن ها ارائه دهید. سعی کنید در آن ها حس خاص بودن ایجاد کنید.

توضیحات واضح برای محصولات تان بنویسید
سعی کنید در توضیحات محصولات تان خیلی واضح بیان کنید که با خرید محصول مورد نظر، مشتری شما دقیقا چه چیزی به دست می آورد؟ مثلا به جای اینکه ویژگی های محصولات تان را بیان کنید بهتر است بیشتر به مزیت های آن اشاره کنید.

سعی کنید تمام چیزهایی که مشتری قرار است با خرید محصول شما به دست آورد را تیتر وار عنوان کنید. و در مورد هر کدام هم می توانید جداگانه توضیحاتی را بنویسید.

از عکس نوشته ها و عکس های باکیفیت در بین پاراگراف ها استفاده کنید. این مورد باعث می شود مشتری احتمالی شما مشتاق شود تا توضیحات محصولتان را کامل بخوانید.

همینطور سوالات احتمالی که ممکن است در ذهن مشتری شما باشد را بنویسید و دقیق به آن پاسخ دهید. هرچقدر که می توانید دقیق و واضح در مورد محصول خود توضیح بنویسید. نه کمتر و نه بیشتر!

هرچقدر که مشتری شما بفهمد محصول تان دقیقا چگونه قرار است مشکل اش را حل کند راحت تر اقدام به خرید می کند. این کار باعث می شود مشتریان شما در هر زمانی که باشد خرید خود را انجام دهند.

جمع بندی و سخن آخر
اگر می خواهید فروش سایت تان همیشه بالا باشد سعی کنید محصولاتی با بهترین کیفیت و پشتیبانی ارائه کنید. همیشه پشتیبانی خوب برای مشتریان مهم بوده است. شما از طریق پشتیبانی خوب می توانید مشتریان خوشحال زیادی داشته باشید که همیشه از شما خرید کنند.

به کارگیری و پیاده سازی روش های ساده ای که در این مقاله عنوان کردم واقعا سخت نیست! اما همین روش های ساده فروش محصولات سایت تان را تا حدود زیادی افزایش می دهد. امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید .

تهیه کننده : LIMAN_SAQEB
ادامه