سهیل استار  , soheyl1360

سهیل استار

 https://telegram.me/zendegie_khob        کانال ( زندگی خوب) در تلگرام
سهیل استار  , soheyl1360

سهیل استار

مطالب تصاویر 34
cloobid
soheyl1360
، 12 سال و 4 ماه و 1 روز
مرد 37 ساله مجرد
ليسانس ،

آلبوم تصاویر

34 تصویر ...

morebox img


تبلیغات

آیدا  , polymorphic
نوشته آیدا برای سهیل 5 ماه پیش
تولدتون پیشاپیش مبارک:)
ادامه
99
سهیل استار  , soheyl1360
ی زمانی پیجم تو کلوب ۳۰۰۰ تا ممبر داشتم زمانی که هنوز خیلی از پیجها و کانالها و ادمینها هنوز وارد فضای مجازی نشده بودن هرشب کلی مطلب میذاشتم دیگه با اومدن اندروید حتی فیسبوک‌هم از چشم ملت افتاد و رغبتی براش نبود چه برسه به کلوب!!! با n محدودیت !!! الان دیگه تلگرام و اینستاگرام جای همه رو پر کرده
از همینجا از تمام دوستان قدیمی خودم ممنونم که چه گذشته و چه زمان حال همراه من بوده و هستند امیدوارم موفق و پیروز باشید از مدیریت کلوب هم تشکر میکنم که بستری فیسبوک مانند رو پایه گذاری کردن برای دورهمی و اطلاع رسانی
خدانگهدار
ادامه
کامنت بنویسید...
سهیل استار  , soheyl1360
مهران مدیری در میدان بروجردی، سرآسیاب دولاب در تهران ۱۸ فروردین ۱۳۴۸ بدنیا آمد.

او آخرین فرزند خانواده است و سه برادر بزرگ تر دارد.

مهران مدیری کارگردان، بازیگر، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه کننده است.


فرهاد مدیری، متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدن فرهاد اثری از بچه‌های هنری است و نه در مرتب کردن چهره‌اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدنش ندارد؛‌ حتی می‌تواند بخندد و تعریف کند که ریش فراوانی داشته و برای آمدن سر گفت و گو آنها را اصلاح کرده چون نمی‌خواسته عکسش با آن ریش‌های بلند چاپ شود!


همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌ اش هنری بوده و ادبیات . او خانه‌دار است و برای خودش می‌نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته‌هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های تلویزیونی‌اش استفاده کرده است.
ادامه
کامنت بنویسید...
سهیل استار  , soheyl1360
پنجشنبه 21 بهمن ، 00:27
مرسی لطف داری
ادامه
 الهام  خانوووم , elham_khanooom
یکشنبه 19 دی ، 22:52
به به سلام...خیر مقدم...اومدین اونم با چه پستی...عزیزه دله...
ادامه
سهیل استار  , soheyl1360
شاید عکاسی که این لحظه را شکار کرد و «year» با شماره 17 به زمین رفت تا جای بازیکن شماره 16 را بگیرد فکرش را نمی کردند که یک لحظه خاص را برای زمان تعویض سال نو میلادی رقم بزنند.
ادامه
سهیل استار  , soheyl1360
رستورانی در نیویورک سیتی با منوی غذاهای گران‌قیمتش معروف است. در فهرست منوی گران‌قیمت این رستوران غذایی دیده می‌شود که مطمئناً تا حالا آن را تجربه نکرده‌اید؛ پیتزایی از طلای 24 عیار. در پخت این پیتزا خاویار دریای خزر، جگر غاز و قارچ فرانسه، پنیر سفید استیلتون و ورقه‌های طلای قابل خوردن از اکوادور استفاده شده است.
قیمت این پیتزا 2000 دلار یعنی حدود 7 میلیون تومان است که اگر آن را به 8 قسمت تقسیم کنیم هر تکه از آن چیزی حدود 875 هزار تومان می‌شود.
ادامه