نرم افزار اندروید کلوب
ا؛  , siiimi

ا؛

ا؛  , siiimi

ا؛

مطالب
cloobid
siiimi
، 11 سال و 6 ماه و 13 روز
مرد 34 ساله مجرد
فوق ليسانس ،


تبلیغات

اطلاعات پروفایل

کلوب آی دی

cloobid
siiimi
، 11 سال و 6 ماه و 13 روز

نام

ا؛

درباره من

ای دوست من ، من آن نیستم که می نمایم. نمود پیراهنی که به تن دارم – پیراهنی بافته ز جان که مرا از پرسش های تو و تو را از فراموشی من در امان میدارد.

آن منی که در من است ،ای دوست ، در خانه ی خاموشی ساکن است و تا ابد همان جا می ماند،ناشناس و درنیافتنی.

من نمی خواهم هر چه می گویم باور کنی و هر چه می کنم بپذیری –زیرا سخنان من چیزی جز صدای اندیشه های تو و کارهای من چیزی جز عمل به آرزوهای تو نیست.

هنگامی که تو می گوی "باد به مشرق می وزد " من می گویم " آری به مشرق می وزد " ، زیرا نمی خواهم تو بدانی اندیشه ی من در بند باد نیست بلکه در بند دریاست.

تو نمی توانی اندیشه های دریایی مرا دریابی ، و من هم نمی خواهم که تو دریابی. می خواهم در دریا تنها باشم .

دوست من ، وقتی که نزد تو روز است ، نزد من شب است ، با این همه من از رقص روشنای نیمروز بر فراز تپه سخن می گویم ،و از سایه ی بنفشی که دزدانه از دره می گذرد:زیرا که تو ترانه تاریکی مرا نمی شنوی و سایش بالهای مرا بر ستارگان نمی بینی – ومن گویی نمی خواهم تو ببینی یا بشنوی. می خواهم با شب تنها باشم.

هنگامی که تو به آسمان خودت فرا می شوی من به دوزخ خودم فرو می روم، حتی در آن هنگام تو از آن سوی مغاک بی گذر مرا آواز می دهی " همراه من، رفیق من" و من در پاسخ تو را آواز می دهم: " رفیق من ، همراه من " – زیرا من نمی خواهم تو در دوزخ مرا ببینی. شراره اش چشمت را می سوزاند و دودش مشامت را می آزارد.و من دوزخم را بیش از آن دوست می دارم که بخواهم تو به آنجا بیایی.می خواهم در دوزخ تنها باشم.

تو به راستی زیبایی و به درستی مهر می ورزی،و من از برای خاطر تو می گویم که مهر ورزیدن به این ها خوب و زیبنده است.ولی من در دل خودم به مهر تو می خندم.گر چه نمی خواهم تو خنده ام را ببینی.می خواهم تنها بخندم.

دوست من ، تو خوب و هشیار ودانا هستی ،یا نه ،تو عین کمالی- و من هم با تو از روی دانای و هوشیاری سخن می گویم.گر چه من دیوانه ام. ولی دیوانگی ام را می پوشانم. می خواهم تنها دیوانه باشم.

دوست من،تو دوست من نیستی،ولی من چگونه این را به تو بفهمانم؟ راه من راه تو نیست،گر چه با هم راه می رویم ،دست در دست .

وضعیت

مرد مجرد

محل سکونت

، تهران ، تهران

تحصيلات

فوق ليسانس

تاریخ عضویت

19 دی 1386 ساعت 16:04