امیر جهان , sheitan_ghost

امیر جهان

 خدایا همه از تو می خواهند که بدهی اما من از تو می خواهم بگیری خستگی،دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه زندگی عزیزانم
امیر جهان , sheitan_ghost

امیر جهان

مطالب
cloobid
sheitan_ghost
، 10 سال و 2 ماه و 20 روز
مرد 39 ساله متاهل
فوق ليسانس ، هییت مدیره شركت

رسانه ها

  • سرزمین قاصدك ها  , sarzamin_ghasedakhaclub
  • کیپ , keepclub
  • 319 رسانه

    morebox img


تبلیغات

امیر جهان , sheitan_ghost
حسن فرجی،رئیس پلیس راه آزربایجان شرقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت:" عصر دیروز یک دستگاه تانکر سوخت حامل گازوئیل ساعت 17.15 دقیقه در کیلومتر 9 کمربندی مرند با یک دستگاه خاور و پژو 405 برخورد و منجر به آتش‌سوزی می‌شود که متأسفانه در این حادثه دو سرنشین پژو و راننده خاور و یک نفر با هویت نامعلوم جان خود را از دست می‌دهند".

وی با بیان اینکه راننده تانکر هم اکنون متواری است، گفت:" آیا تانکر مدل 54 باری حمل سوخت با استانداردها مطابقت دارد که از سوی مسئولان شرکت نفت برای این تانکر بارنامه حمل سوخت صادر شده است".

فرجی در ادامه با اشاره به فرسوده بودن ناوگان حمل و نقل جاده‌ای در آزربایجان‌شرقی گفت:"ناوگان باری استان به نسبت میانگین کشوری نیز فرسوده‌تر است و لزوم نوسازی ناوگان در کنار اعمال قانون و توجه به سلامت رانندگان می‌تواند امنیت جاده‌ها را افزایش دهد".

رئیس پلیس راه آزربایجان‌شرقی گفت:" بیشتر ناوگان باری استان فرسوده و دارای نقص فنی هستند".
ادامه
99
امیر جهان , sheitan_ghost
●▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬ ♔ رسانه شاه کلوب و ملکه کلوب ♔ ▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬●
♔★❤ تعظیم اعراب در برابر شاهنشاه ❤★♔
این عکس بالای 5000 هزار لایک دارها..............

❤ لایک و پست مجدد تا همه شرکت کنند ❤=D>:x=D>
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
★•*´`*•.¸★★¸.•¨ لــآیڪ ڪــטּــیــב پسند ڪنید كپی نكنید `*•.¸★★¸.•*•★
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
« براے حمایت از رسانه ♛ شاه کلوب ♛ مطالب را با پست مجدد به اشتراڪ بگـذارید »
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ادامه
امیر جهان , sheitan_ghost
قسمتی از پیام دیشب سردار ایران قاسم سلیمانی در پاسخ به بی حرمتی پادشاه و ولیعهدان عربستان مبنی بر اینکه ایرانیان را غلام عرب خواندند و از دو مامورشان که به دو نوجوان ایرانی تجاوز کرده بودند ، حمایت کردند .

ای حیوان پست فطرت ...اگر رهبرم به من دستور دهد که با نیروهایم به عربستان بیایم بدان که حداکثر زمانی که به تو و خاندان کثیف تو میدهم فقط سه روز است و پس از آن خواهی دید که تو در جلوی ایرانیان زانو خواهی زد و غلام مردم عزیز میهنم خواهی بود.کاری نکن که کشورت را با خاک یکسان کنم،آن کسانی که از تو حمایت میکنند خود میدانند من چه کسی هستم
من قاسم سلیمانی هستم .من همان فردی هستم که به وسیله افرادم به راحتی به کاخ سفید نفوذ کردم و نامه ام را توسط ایشان روی میز اوباما گذاشتم و بدان اگر اراده کنم شبانه در کاخت سر از تنت جدا میکنم.
اگر رهبرم دستور دهد عربستان را مانند عراق در روز اربعین میکنم؛همان روزی که جوانان و مردم عزیز وطنم با کارت های شناسایی خود وارد کشور عراق شدند
ای حیوانه آدم نما... روزی خواهد رسید که عربستان را از وجود تو و سگانه وهابیت پاک خواهم کرد و آن روز تو باید در برابر مردم ارزشمند ایران زانو بزنی ...
L I K E
.
.
.
✘► √ لایڪـــc √ ڪامنتـــc √ پُستـ مُجَـבב◄✘
ادامه
امیر جهان , sheitan_ghost
اما نکته آنجایی قابل توجه تر می شود که ۱۲میلیارد تومان برای یک ماموریت نرفته معادل حقوق یکسال چند رییس جمهور جهان است. ۱۲میلیارد تومان یعنی ۴میلیون دلار.
گروه اقتصادی – روز شنبه، مه آفرید امیرخسروی اعدام شد. یقه سفیدی که به واسطه ارتباط با برخی از چهره های معروف توانسته بود از گاوداری به بانک داری برسد و ۳هزار میلیارد تومان به جیب بزند.
به گزارش افکارنیوز؛ اعدام مه آفرید از یک سو و حضور محسنی اژه ای در مجلس، به فال نیک گرفته شد و به باور اکثریت جامعه، قوه قضاییه گام بلندی را برای مبارزه با فساد اقتصادی برداشته است. در ماه های اخیر قوه قضائیه به جدیت تمام مشغول پیگیری مطالبات بانکی شده است و درکنار دولت تاکید خاصی بر پیگیری پرونده «نورچشمی ها» دارد. در چند وقت اخیر، ماهی نبوده است که بدون افشای فساد اقتصادی یک عده مانده باشد و در هر ماه از فساد اقتصاد یک نورچشمی پرده برداری می شود. یک روز از بدهی هزار میلیاردی، یک روز دیگر از رانت ۶۵۰میلیون یورویی و روز دیگر از هزینه بورسیه آقازاده ها در خارج.
ادامه
کامنت بنویسید...
باران فرهمند , baran_1358
یکشنبه 5 مرداد ، 08:06
5
ادامه
امیر سپهر , 4230865
سه شنبه 31 تیر ، 21:41
مه آفرید یه مرد بود من کارمندش بودم هی دروغ و هی دروغ
ادامه
سپیده محسنی , sepid5555
سه شنبه 31 تیر ، 19:24
31
ادامه