نرم افزار اندروید کلوب
سلام خوبی , salam_khooobi

سلام خوبی

سلام خوبی , salam_khooobi

سلام خوبی

مطالبدوستان 1
cloobid
salam_khooobi
، 5 سال و 8 ماه و 22 روز
مرد 27 ساله مجرد
،

دوستان

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • رنگارنگ , ranga_rang
  • 9 رسانه

    morebox img
وبلاگ میهن بلاگ - Buy Real Traffic
سلام خوبی , salam_khooobi
5 سال پیش
وقتی مشکلات حافظه به وجود می‌آیند، چه بزرگ باشند، چه کوچک، می‌دانیم که دلیل آن‌ها می‌تواند ایجاد اختلال دریکی از ۳ مرحله حافظه باشد. مرحله اول، ثبت اطلاعات است که به‌راحتی می‌تواند در صورت حواس‌پرتی در ذهن فرد به علت استرس، اضطراب یا ناامیدی، دچار اختلال شود. ذخیره اطلاعات مرحله دوم حافظه است که در اثر بر هم خوردن تعادل فیزیکی، هورمونی یا شیمیایی در مغز دچار اختلال می‌گردد. یادآوری یا مرحله سوم، به دلایلی مثل فرایند زوال، التهاب یا افزایش سن، به خطر می‌افتد.
ادامه
99
سلام خوبی , salam_khooobi
5 سال پیش
بسیاری از ما برای یادآوردن اینکه کلیدهای خانه را کجا گذاشتیم، یا اینکه شماره تلفن، اسم همکاران،‌دوستان یا بستگانمان چیست به فکر کردن زیادی احتیاج نداریم، به‌راحتی و خیلی مطمئن می‌توانیم نام نخست‌وزیر کنونی را به یاد بیاوریم و می‌دانیم چه روزی از هفته است یا برنامه آخر هفته‌مان چیست و با چه کسانی می‌گذرد. ولی برای بسیاری از افراد، به دلایل متعددی همین مسائل ساده که سابقاً خودکار به حافظه می‌آمدند، به موارد گیج‌کننده و آشفته کننده‌ای تبدیل می‌شود.
ادامه
سلام خوبی , salam_khooobi
5 سال پیش
تقویت حافظه
بسیاری از ما داشتن حافظه‌ خوب را امری مسلم و بدیهی می‌دانیم، اما واقعیت این است که بدون وجود حافظه‌ خوب ، رشته همه‌چیز را گم خواهیم کرد. آسیب دیدن حافظه، یک ناتوانی گیج‌کننده و عذاب‌آور است که می‌تواند به‌شدت بر روی جنبه‌های مختلف زندگی اثر بگذارد. وقتی نتوانیم حتی مسائل عادی و کاملاً آشنای زندگی روزمره خود را به یاد بیاوریم، زندگی‌مان ازهم‌گسیخته می‌شود و ازلحاظ اجتماعی نیز به‌شدت دچار آسیب می‌شویم.
ادامه
سلام خوبی , salam_khooobi
تاریخچه بازی سودوکو (روش حل جدول سودوکو )
اینكه بازی سودوكو دقیقا در چه زمانی به وجود آمده بطور مسلم و قطعی معلوم نیست ولی تا جایی که به نظر می رسد تاریخچه بازی سودوکو به زمان پیدایش اولین مربع های اعداد شگفت انگیز بر می گردد.
بازی سودوکو و این مربع جادویی برای بسیاری از ریاضیدانان به عنوان یک سرگرمی باعث ایجاد بسیاری از تفکرات جالب شده است . این بازی سودوکو که مثالی از آن ها را در زیر می بینید که ثابت جادویی آن 15 است طوری است که مجموع اعداد در هر سطر یا ستون یا قطر برابر 15 می شود .
ادامه
سلام خوبی , salam_khooobi
روش حل جدول سودوکو :

سودوکو یکی از بازی های بسیار جذاب می باشد که برای حل کردن اون روش های فراوانی ارائه گردیده است که روش هایی که ارائه می شود ؛ جزیی از آن هاست .
ادامه