نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
بیژن , sabzgostaar

بیژن

بیژن , sabzgostaar

بیژن

مطالب تصاویر 111دوستان 172
cloobid
sabzgostaar
، 9 سال و 2 ماه و 19 روز
مرد 37 ساله مجرد
فوق ليسانس ،

دوستان

 • شیرین جعفری , yashjan
 •  , tir78
 • هدی دقیقی , daqiqi63
 • مریم احمدی , rora42
 • 172 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

111 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • ستاره های مازندران , setarhay_mazndaran
 • 13 رسانه

  morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
محسن ک , mohsen7614
نوشته محسن برای بیژن 7 سال پیش
baja tavalodet movarak
ادامه
99
شاه مهـشید چاوشی , mohsenchavechi
نوشته شاه مهـشید چاوشی برای بیژن 8 سال پیش
http://www.cloob.com/clubname/fashion_Iranian
:x:x:xتوکلوبم عضو شین:x:x:x
ادامه
بیژن , sabzgostaar
با قوی‌ ترین مرد آلمان که یک ایرانی هست آشنا شوید ! + تصاویر

  خبر موفقیت این ورزشکار ایرانی‌الاصل تحریریه بخش فارسی دویچه وله را غافلگیر کرد. به گزارش تک ناز داستان از آنجا شروع شد که یک رسانه آلمانی‌زبان گفت‌وگویی با وی منتشر کرد و همین موضوع توجه تحریریه به این پدیده استثنایی را برانگیخت.
 اما دیری نپائید که حس ناباوری اولیه رنگ باخت. یک جستجوی ساده در گوگل نشان داد که این ورزشکار ایرانی که در فضای رسانه‌ای فارسی‌زبان فرد کمابیش گمنامی است، در کشور آلمان چهره‌ای شناخته شده و مطرح است. کافی است در گوگل عبارت "Der stärkste Mann Deutschlands" (قوی‌ترین مرد آلمان) را جستجو کنید. بدین ترتیب هزاران مطلب در مورد وی می‌یابید.
او متولد اول ژوئیه ۱۹۷۹ (دهم تیرماه ۱۳۵۸) در شهر آبادان است.
نام وی پاتریک بابومیان است؛ پدرش از ارامنه آبادان و مادرش از ارامنه اصفهان. قد پاتریک یک متر و ۷۱ سانتی‌متر است و وزنش ۱۲۱ کیلوگرم.
به گزارش تک ناز کارنامه موفقیت‌های پاتریک بسیار درخشان است. وی که در سال ۱۹۹۹ جایزه مسابقات زیبایی اندام جوانان آلمان را تصاحب کرده بود، در میادین ورزشی آلمان و اروپا بارها خوش درخشید و در سال ۲۰۱۱ عنوان قوی‌ترین مرد آلمان را از آن خود کرد.
صحنه‌ای از رقابت‌های فشرده و سنگین گزینش قوی‌ترین مرد آلمان در سال ۲۰۱۱ که در شهر"واگینگ آم زه" در جنوب شرقی این کشور برگزار شد.
پاتریک به آلمانی بودن خود و این‌که موفق شده است عنوان قوی‌ترین مرد آلمان را تصاحب کند، افتخار می‌کند. اما او زادگاهش آبادان را فراموش نکرده و با شور فراوان از خاطرات شیرین کودکی‌اش در اصفهان می‌گوید.
پاتریک اولین و تنها ایرانی است که موفق شده در رقابت‌های آلمان مقام قوی‌ترین مرد این کشور را تصاحب کند.
اهمیت کار پاتریک بابومیان که توجه گسترده رسانه‌های آلمان را به خود جلب کرده تنها به موفقیت او در عرصه رقابت‌های ورزشی محدود نمی‌شود. این ورزشکار آبادانی یک گیاهخوار است.
پاتریک نه تنها گیاهخوار، که حتی وگان است. وگان‌ها (گیاهخواران مطلق) شاخه‌ای از گیاهخواران هستند که از خوردن هر محصول حیوانی پرهیز می‌کنند. این بدان معنی است که این افراد حتی شیر، ماست، یا هر نوع محصول لبنی را از برنامه غذایی خود حذف کرده و تخم مرغ و عسل هم نمی‌خورند.
این گیاهخوار ایرانی‌الاصل شیفته قدرت و نیروی انسانی است و در عین حال مخالف هرگونه خشونت. خودش معتقد است که گیاهخواری نه تنها از توان جسمی‌اش نکاسته که باعث افزایش بی‌سابقه نیرویش شده است.
قدرت و توان پاتریک تنها در بازوهایش گرد نیامده. او فردی است روشن و تحصیل‌کرده که واپسین روزهای تحصیل در رشته‌ی روانشناسی را می‌گذراند.
بدیهی است که گیاهخواری مطلق قوی‌ترین مرد آلمان پدیده‌ای جذاب برای رسانه‌های آلمانی‌زبان بوده و خبرنگاران رسانه‌های متفاوتی را وسوسه کرده که پرده از راز موفقیت این پهلوان برگیرند. شبکه‌های رادیو و تلویزیونی بزرگ آلمان و همچنین بسیاری از روزنامه‌ها بارها با پاتریک بابومیان در باره زندگی و موفقیت‌هایش گفت‌وگو کرده‌اند.
پاتریک بابومیان عادتی دارد که بی‌ربط به پهلوانی‌اش هم نیست. وی عادت کرده که انسان‌ها را نیز همچون پر کاهی بلند کند. این قاعده شامل خبرنگارانی نیز می‌شود که برای مصاحبه با وی قدم پیش می‌نهند. این‌بار قرعه به نام فرید اشرفیان، خبرنگار بخش فارسی دویچه وله، افتاده است.
ادامه
بیژن , sabzgostaar
تصاویر خنده دار از عاقبت در افتادن با جوجه تیغی
زندگی پر از اتفاقات دردناک ولی عبرت آموز است! احتمالا بِلا، سگ ۳ ساله هم از اتفاقی که چند روز پیش برایش افتاده و کاراو را به اتاق عمل کشانده، یک درس حسابی گرفته است! به عکس های زیر نگاه کنید تا عاقبت درافتادن با جوجه تیغی را ببینید!
ادامه
زهره صبوری , zohresaburi
خوراك های چربی سوز را بشناسید

خوراك های چربی سوز را بشناسید

خوراك های چربی سوز را بشناسید

خوراك های چربی سوز را بشناسید
ادامه