زانیار ر , roudy138

زانیار ر

      مسافری که عاشق صدای پایش باشد، خسته نمی شود.
زانیار ر , roudy138

زانیار ر

مطالب
cloobid
roudy138
، 9 سال و 8 ماه و 15 روز
مرد 43 ساله مجرد
زير ديپلم ،


تبلیغات

زانیار ر , roudy138
با 10 ساله شدن ایرباس A380، این هواپیما به بحران میانسالی دچار شده است؛ شرکت ایرباس اخیرا اعلام کرد که برای این هواپیما، در دو سال گذشته هیچ تقاضایی وجود نداشته است. به راستی ماجرا چیست؟
ادامه
99
زانیار ر , roudy138
دنیای سفر تلاش می کند ارتباط بین جامعه علمی و فعالان صنعت گردشگری را برقرار کند و علاوه بر پوشش اخبار روزانه این صنعت، نگاهی راهبردی به گردشگری به عنوان صنعتی پر قابلیت در رقابت با نفت، داشته باشد و در کنار بیان مشکلات، امکان ها و فرصت های تازه پیش روی این صنعت را نیز معرفی کند.
.
.
.
.
.
.
ادامه ی عکس های این تولد در لینک زیر:
ادامه
زانیار ر , roudy138
ادامه
زانیار ر , roudy138
زانیار ر , roudy138
هر فروشنده‌ای حتما در این شرایط قرار گرفته که به شدت به دنبال این است که به مشتری بفروشد، اما مطمئن نیست که مشتری قیمت محصول یا خدمت او را بپذیرد.
این شک و تردید فروشنده باعث می‌شود به محض اینکه مشتری بحث قیمت را پیش کشید، او تخفیف را پیشنهاد دهد. چنین فروشنده‌ای قدرت مذاکره بر سر قیمت محصول یا خدمت خود را ندارد و نمی‌توان او را یک فروشنده سفارش‌ساز نامید. فروشنده‌ای حرفه‌ای باید بتواند در بازار از قیمت کالای خود دفاع کند و مشتری را متقاعد سازد که قیمتی که او می‌پردازد نه تنها زیاد نیست، بلکه برای ارزشی که دریافت می‌کند، کم نیز هست. نکاتی که در این مقاله آمده است به فروشنده‌ها کمک می‌کنند که بر ترس خود از مذاکره درباره قیمت غلبه کنند و بتوانند با قیمتی که می‌خواهند به مشتری بفروشند.
ادامه