رضا تواضعی , rezatavazoie

رضا تواضعی

 مفلوک ترین و عقب افتاده ترین صنعت ایران " صنعت سینماست
رضا تواضعی , rezatavazoie

رضا تواضعی

مطالبدوستان 345
cloobid
rezatavazoie
، 5 سال و 4 روز
مرد 40 ساله متاهل
فوق ديپلم ، آزاد

دوستان

 • محمدعلی قربانی , 110ghorbani
 • رضا ماساژور , bmme
 • احمد الیگودرزی , sadeghzad
 • محمد , sami136565
 • 345 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • قبیله سلمان , salmantribe
 • ایران , iranhamishejavidan
  معاونایران
 • 167 رسانه

  morebox img


تبلیغات

رضا تواضعی , rezatavazoie
[https://www.aparat.com/v/WSIiK]
لیندزی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز : اگر حمایت‌های ارتش آمریکا (دربرابر ایران) نبود، ظرف یک هفته در عربستان همه فارسی حرف میزدند. ارتش سعودی ها حتی نمیتونه یک پاکت کاغذی رو شکست بده. .
ادامه
99
12
4
14
رضا تواضعی , rezatavazoie
رضا 5 روز پیش
مفلوک ترین و عقب افتاده ترین صنعت ایران " صنعت سینماست
2
  رضا تواضعی , rezatavazoie
  جمعه 23 آذر ، 02:47
  حتی از خودرو سازی
  ادامه
  شیخ گراف الدین پشمک آبادی , sr_graphic
  پنجشنبه 22 آذر ، 21:31
  حتی از خودرو سازی؟
  ادامه
  رضا تواضعی , rezatavazoie
  جنجوییدها چه کسانی هستند؟نظامیان افریقایی عرب‌تباری که اهل سودانند و سابقه جنگیدن در رکاب عمرالشیر را در کارنامه خود دارند و متهم به انجام جنایت علیه بشریت و نسل کشی به خصوص در دارفور هستند.
  آنها حالا مزدوران عربستان و اماراتند در خاک یمن.
  به گزارش امریکن کانسرواتیو، حدود ۸۰۰۰ هزار جنجویید در یمن برای عربستان سعودی و امارات با انقلابیون و حوثی‌ها در جنگند.
  این بخشی از گزارش روزنامه‌نگاری از خارطوم بنام الامین ست که نهادهای اطلاعاتی امریکا نیز آنرا تایید کرده‌اند.
  در پرونده جنجوییدها قتل‌عام چهارصدهزار شهروند بیگناه در سودان در خلال سالهای ۲۰۰۷-۲۰۰۴وجود دارد.
  توافق میان عربستان سعودی و سودان بر سر استفاده از جنجوییدهای سودان در یمن در سال ۲۰۱۵ در جلسه‌ایی با حضور مقامات عالی رتبه دو کشور از جمله پادشاه سعودی، بن‌سلمان و وزیر دفاع عربستان سعودی منعقد شد.بر اساس این گزارش یک طرف این معامله کثیف سودان بود که به دنبال دریافت کمک مالی برای نجات اقتصاد خود میگشت و طرف دیگر سعودی‌ها بودند که برای تسلط بر یمن با شیطان پیمان بستند.
  براساس این گزارش سعودی‌ها واماراتی‌ها تنها کسانی نبودند که با شیاطین پیمان بستند.بلکه طرف دیگری که در یمن با شیطان دست داد،ایالات متحده امریکاست.
  مایکل هورتون کارشناس مسائل یمن در این مورد می‌گوید: این چیزی نبود که ما می بایست بدانیم بلکه این چیزی بود که ما به خوبی میدانستیم.از آن مطلع بودیم و هیچ کاری نکردیم.
  براساس گزارشی از المانیتور، به دنبال توافق۲۰۱۵ سعودی‌ها در اگوست همان سال بیش از ۲ میلیارد دلار به حساب بانک مرکزی سودان واریز کردند.
  متعاقب توافق سال ۲۰۱۵ عربستان-سودان، امارات بازرسی دقیق محموله‌های طلای سودان به بازار طلای دوبی و ابوظبی را متوقف کرد. بعد از تفاهم ۲۰۱۵ بازار امارات توسط طلای سودان اشباع شد. در نتیجه، سودان -یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان طلای آفریقا- به کمک سعودی ها و اماراتی ها تحریم‌های امریکا را دور زد.
  این گزارش که براساس گفته های کارشناسان حوزه یمن و افسران سیا تنظیم شده در نهایت میگوید که جنگ سعودی ها در یمن به اهدافش نرسید و نه تنها اقتصاد سودان درپی توافق ۲۰۱۵ نجات پیدا نکرد و اکنون در سراشیبی سقوط ست، بلکه این جنگ ضربه بزرگی نیز به اقتصاد عربستان سعودی وارد کرد.
  در اثر جنگ علیه یمن تاکنون ۱۴ هزار یمنی کشته شده اند. زیرساخت‌های این کشور فقیر در جریان حملات ثروتمندترین ائتلاف نظامی جهان نابود شده‌ست.گروه های تروریستی وابسته به القاعده در جنوب این کشور قدرت گرفته‌اند و به سلاح‌های ارسالی امریکا و سعودی ها به مزدوران خود در خاک یمن بطور مستقیم و غیرمستقیم دست یافته اند.حتی بر اساس برخی گزارش‌ها گروه های وابسته به القاعده مستقیما از سوی امارات در جنوب یمن برای مبارزه با حوثی ها مسلح و حمایت شده اند.
  بازگرداندن عدربه منصورهادی مهره ریاض در یمن که در جریان انقلاب یمن استعفا داده بود مهمترین هدف این جنگ بود.پس از سه سال از آغاز این جنگ، منصور هادی همچنان در ریاض بسر میبرد. در طرف مقابل اما؛ مقاومت و کمیته های مردمی متشکل از جنگجویان حوثی شکل گرفته و قدرتمند شده ست.
  هانیه سلطانی
  ادامه
  8
  2
  9
  رضا تواضعی , rezatavazoie
  به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف با اشاره به حادثه تروریستی صبح پنجشنبه در چهابهار در صفحه توییتر خود نوشت: تروریست‌های تحت حمایت خارجی‌ها مردم بی‌گناه چابهار را را به قتل رسانده و مجروح کرده‌اند. همانطور که در گذشته نیز به روشنی گفته‌ایم، چنین جنایت‌هایی بدون مجازات باقی نخواهند ماند. نیروهای امنیتی ما در سال 2010 راه افراطیونی را که در راه امارات متحده عربی بودند سد کرده و آن‌ها را دستگیر کردند. کلمات من را به خاطر بسپارید: ایران تروریست‌ها و اربابان‌شان را محاکمه خواهد کرد.
  پی نوشت :
  اشاره محمد جواد ظریف به 2010 هشدار آشکار به امارات متحده عربیست که از این پس باید منتظر افراطیونی باشد که دیگر ایران سد راه آنها نخواهد شد
  ادامه
  9
  2
  11
  رضا تواضعی , rezatavazoie
  پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در همایش «پوشش بانوان ایرانی پس از انقلاب» که در دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد ادعا کرده بود «همین که من گردنم را عمل کردم و دستم سال‌هاست درد می‌کند ثمره سال‌ها پوشیدن چادر بود». او در ادامه این اظهار نظر جنجالی خود ادعا کرد «ما باید نوع حجابی را تعریف کنیم که در ابتدا آسیب زننده نباشد».
  خانم محترم اگر حتی ادعای احمقانه شما در باب بیمار شدنتان بخاطر سرکردن چادر " را راست انگاریم شما مرتکب گناه شده اید که بخاطر پوشیدن چادر خود را به چنین خسران و اسیب به بدن تان انداخته اید . شما مرتکب گناه می شوید وقتی می توانید از پوشش های موقر دیگر استفاده کنید ولی منت بر سر حجاب برتر می گذارید. مگر پوشش فقط چادر است که شما صرفا ملزم به پوشیدن آن باشید ؟ حتی درهمین مجلس در جریان مجلس ششم بانو الهه کولایی با پوششی غیر از چادر وارد مجلس شد آیا کسی معترض ایشان شد ؟
  آخر عقل هم خوب چیزیست . شما همانهایی نبودید که احمدی نژاد و احمدی نژادی هارا به پوپولیست مسما کرده بودید ؟
  آیا با این همه چرند بافی هایتان نباید پرسید پوپولیست تر از احمدی نژادی ها شما جماعت سفله " نان به نرخ روز خور کلاش هستید که برای هوچی گری و رای جمع کردن در اقشاری از مردم شل حجاب " پا روی اعتقادات دینی تان ( اگر داشته باشید ) می گذارید ؟
  شرم آورید
  ادامه
  11
  31
  10