راتین گریتینگ , r_grating

راتین گریتینگ

راتین گریتینگ , r_grating

راتین گریتینگ

مطالبدوستان 11
cloobid
r_grating
، 2 سال و 7 ماه و 6 روز
مرد 32 ساله مجرد
ليسانس ، گریتینگ

دوستان

  • استخر شهید نجفی منطقه11 , estakhrnajafi
  • 11 نفر

    morebox img

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • مهدی بیا , mahdibiya
  • 14 رسانه

    morebox img


تبلیغات

راتین گریتینگ , r_grating
2 سال پیش
گریتینگ های فلزی مثل چدن ، گالوانیزه و استیل به نسبت گریتینگ های پلاستیکی مانند پی وی سی ، پلی پروپیلن و یا پلی آمید ، وزن بالاتری دارند. همین امر باعث می شود در اکثر فضاها مثل محوطه های داخلی پارکینگ ، استخرها ، بام ، تراس ، روف گاردن و فضاهای مشابه از گریتینگ های پلاستیکی استفاده شود. گریتینگ های فلزی بیشتر برای فضاهای شهری مثل عرض خیابان ها پیشنهاد می شوند. ادامه در لینک:
ادامه
99
راتین گریتینگ , r_grating
ورق گریتینگ گالوانیزه نیکول به صورت خم خورده و پانچ شده برای فضاهای با تردد عابرین پیاده مناسب می باشد. ورق این گرتینگ بعد از خم کاری و سوراخ کاری به روش گالوانیزه گرم ، روکش شده و در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد. برای نشیمن گاه این مدل، می توان از کانال های پیش ساخته مخصوص این مدل در ارتفاع ۵ ، ۶ و یا ۱۱ سانتیمتر استفاده نمود، همچنین می توان کانال را به صورت دستی با مصالح بنایی مثل سنگ یا سرامیک ایجاد کرد و در دو طرف یک نشیمن گاه به صورت نبشی ۲*۲ تعبیه نمود تا گریتینگ روی آن بنشیند. این مدل برای فضاهایی مثل بام، تراس، روف گاردن و تمامی نقاط مشابه که عابرین پیاده تردد دارند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد...
ادامه
راتین گریتینگ , r_grating
برای محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه دو روش معمول در بازار وجود دارد:
۱ – محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس وزن

زمانی که شما گریتینگ را به صورت سفارشی خریداری می کنید، یعنی برای یک طول و عرض مشخص به کارگاه های گریتینگ سازی ، محصول مورد نظرتان را سفارش می دهید. قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس وزن آن و به صورت کیلویی تعیین می شود. وزن گریتینگ به موارد زیر بستگی دارد:

– فاصله ی چشمه های گریتینگ ( هر چه کمتر باشد وزن گریتینگ بالاتر است )
– ضخامت ( ارتفاع ) گریتینگ که مقاومت وزنی آن را تعیین می کند.
– عرض گریتینگ که بر مبنای عرض کانال آب موجود در پروژه سفارش داده می شود.

۲ – محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس متراژ

هنگامی که از گریتینگ به عنوان پوشش کانال هدایت آب استفاده شود، قیمت آن بر اساس متر طول تعیین می شود. گریتینگ های مخصوص کانال آب در ماژول های ۵۰ سانتیمتری و یک متری عرضه می شوند. در مدل های پی وی سی ، پلی آمید و چدن ، طول گریتینگ ۵۰ سانتیمتر و در مدل های استیل ، پلی پروپیلن و گالوانیزه ، طول گریتینگ ها یک متر می باشد.

گریتینگ های گالوانیزه پیش ساخته در دو تیپ شیاری ( نرده ای ) و مشبک عرضه می شوند. گریتینگ های شیاری در حقیقت یک ورق خم خورده و پانچ شده هستند که برای تردد عابرین پیاده طراحی شده اند و امکان عبور اتومبیل و یا لیفتراک از روی آنها وجود ندارد. گریتینگ های مشبک که به صورت تسمه در نیم تسمه عرضه می شوند، در کلاس مقاومتی b125 تا دوازده و نیم تن تحمل بار دارند و می توان در کف پارکینگ ها و یا سوله کارخانجات از آنها استفاده نمود. البته برای رمپ پارکینگ و فضاهایی که تردد بالا دارند و یا ماشین سنگین عبور می کند بهتر است از گریتینگ های کلاس مقاومتی C250 استفاده شود که به نسبت گریتینگ گالوانیزه ، قیمت بالاتری دارند.
ادامه
راتین گریتینگ , r_grating
در این مطلب یک شرکت مطرح اروپایی که در زمینه ساخت گریتینگ و کانال پیش ساخته فعالیت دارد را معرفی می کنیم:
ادامه
راتین گریتینگ , r_grating