محمدعلی ناظری , nazeri_online

محمدعلی ناظری

 شیرم و جوی شغالان نبود آبخورم.........
محمدعلی ناظری , nazeri_online

محمدعلی ناظری

مطالب
cloobid
nazeri_online
، 12 سال و 3 ماه و 15 روز
مرد 33 ساله متاهل
فوق ليسانس ،


تبلیغات

محمدعلی ناظری , nazeri_online
حافظ شیرازی که به لسان‌الغیب شاعر بزرگ قرن هشتم و یکی از سخنوران نامی و مشهور جهان است.

شعرهای حافظ بیشتر از نوع غزل است.

از مهم‌ترین تأثیرگذاران بر شاعران پس از خود شناخته می‌شود. در سده‌های هجدهم و نوزدهم اشعار او به زبان‌های اروپایی ترجمه شد و نام او به گونه‌ای به محافل ادبی جهان غرب نیز راه یافت.

هرساله در تاریخ ۲۰ مهرماه مراسم بزرگ‌داشت حافظ در محل آرامگاه او در شیراز با حضور پژوهشگران ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. مطابق تقویم رسمی ایران این روز را روز بزرگ‌داشت حافظ نامیده‌اند.
ادامه
99
1
محمدعلی ناظری , nazeri_online
یکی از سایت هایی که سالهاست در زمینه فرش ماشینی فعالیت می کند سایت irancarpet.org یا همان ایران کارپت است.

این سایت اخیرا تغییرانی در سیستم خود به وجود آورده و تبدیل به یک وب سایت خرید و فروش فرش شده است. یعنی دیگر تنها مخاطبین این سایت خریداران فرش نیستند، بلکه کسانی هم که قصد فروش فرش دارند می توانند از خدمات این سایت بهره ببرند.

بغیر از فرش ماشینی، قالی دستباف، تابلوفرش و همچنین موکت نیز از طریق این سایت قابلیت فروش دارید.
ادامه
محمدعلی ناظری , nazeri_online
[https://www.aparat.com/v/wC8RH]
سکانس هایی از سریال آسمان من به کارگردانی آقای محمدرضا آهنج که در این فیلم دقایقی آقای حامد شیخی به ایفای نقش فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوایل انقلاب پرداختند.
ادامه
11
2
5
محمدعلی ناظری , nazeri_online
زیبا رادنیا، مسئول دبیرخانه راهبری فرش کشور در جشنواره نقاشی فرش هنر ملی- آب مایه حیات اظهار کرد: این جشنواره امسال با تاکید بر دو موضوع مهم فرش و آب پایه‌گذاری شده است و یکی از ویژگی‌های اینگونه جشنواره‌ها ایجاد مهر، محبت، دوستی و تعاون است.

فرش؛ هنری که می‌تواند آینده‌ای بدون فرآورده‌های نفتی را تأمین کند

دبیر دبیرخانه راهبری کشوری فرش ادامه داد: فرهنگ‌سازی در ارتباط با فرش دستبافت ایرانی در توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال بسیار حائز اهمیت است و لازم است که فرزندان این مرز و بوم که آینده‌سازان این ممکلت هستند از همان کودکی با هنری آشنا شوند که می‌تواند آینده‌ای بدون فرآورده‌های نفتی ایران را تأمین کند.
ادامه
محمدعلی ناظری , nazeri_online
فرش امروز به عنوان یک هنر و یک صنعت مورد توجه قرار دارد و دست اندرکاران در قالبهای مختلف به تحلیل جایگاه فرش می پردازند. در کنار جنبه هنری فرش، جایگاه صنعتی و اقتصادی این هنر دستی مطرح است به گونه ای که امروز سهم مهمی از صادرات ایران را فرش تشکیل می دهد.

به رغم وجود طرح ها و نقش های مختلف در زمینه صنعت فرش ماشینی فرش دستباف همواره از صنعت و بازار فرش ماشینی پیش بوده است و هرگز فرش ماشینی توانسته رقیبی برای صنعت فرش دستباف محسوب شود.

در این میان فرش دستباف در زنجان جایگاه بالایی دارد هرچند فرش دستباف زنجان در سطح ملی و عرصه صادراتی به دلیل صادر شدن به نام استانهای دیگر نام و نشانی ندارد ولی صنعت فرش بافی استان زنجان با توجه به برخوردار بودن از پتانسیل بالا فرایند مطلوبی را در زمینه توسعه سهم صادراتی استان داشته باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: وضعیت فرش استان زنجان مطلوب نیست و باید تلاش شود این وضعیت بهبود یابد.

ناصر فغفوری در گفتگو با مهر به وضعیت صادرات فرش استان زنجان اشاره کرد و افزود: وضعیت کنونی صادرات فرش استان زنجان خوب نیست.

وی افزود: فرش های تولید شده در استان چون نقشه ها و طرح های بومی استان را نداشته به نام استانهای دیگر صادر می شود و این امر باعث شده صادرات فرش استان آن طور که باید مطلوب نباشد.
ادامه