نارکت انارستان , narket

نارکت انارستان

نارکت انارستان , narket

نارکت انارستان

مطالب تصاویر 21دوستان 209
cloobid
narket
، 2 سال و 10 ماه و 20 روز
مرد 17 ساله مجرد
دکتري و بالاتر ،

دوستان

 •  , hosendostdar
 • مهسا , motmaene
 • علی رضا م , amazandarani50
 • گل همیشه بهار زنده شاداب , aliryas5
 • 209 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

 • این شب ها را با نور تازه همراهی کنیم. http://bit.l
 • ساعت هوشمند سامسونگ جایزه بگیر !
 • http://mobi.market.anarestan.com/Anarestan.apk
 • اگه توی نقاشی ادعا داری امتحانش با جایزست
 • مجموعه ای از آثار شاعران برگزیده ایران زمین
 • به مناسبت امام محمد تقی (ع) مجموعه مولودی های ویژه
 • 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

21 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation


تبلیغات

نارکت انارستان , narket
تصاویر آلبوم از نارکت 2 سال پیش
99
  کامنت بنویسید...
  نارکت انارستان , narket
  2 سال پیش
  نشریه چارسو، مجله‌ای دانش آموزی در حوزه فناوری‌های همگرا (Converging Technologies) است که از آبان ماه 1394 منتشر می‌شود.
  چارسو تلاش می‌کند تا دانش آموزان کشورمان را با کاربردهای و قابلیت‌های حاصل از همگرایی فناوری‌های نانو (Nano) ، بیو (Bio) ، اطلاعات (Info) و شناختی (Cogno)آشنا سازد.
  این نشریه می‌کوشد تا دانش آموزان را برای نقش آفرینی فعال در توسعه فناوری‌های همگرا آماده کند و در کنار سایر برنامه‌های این حوزه، زمینه تسریع پیشرفت علمی و فنی ایران اسلامی را فراهم آورد.

  چارسو به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ، به صورت الکترونیکی منتشر می شود.
  ادامه
  کامنت بنویسید...
  نارکت انارستان , narket
  2 سال پیش
  تنور و داستان‌های دیگر شامل مجموعه ای از داستان‌های کوتاه شیرین و جذاب است که برآمده از ذات قصه گوی ساده و صمیمی هوشنگ مرادی کرمانی است که شاید تا پیش از شنیده شدن در این کتاب صوتی در سایه داستان‌های معروف‌تر این نویسنده گم شده باشند، اما بازخوانی و شنیدن و دقیق شدن در آن‌هاست که نشان می‌دهد مرادی کرمانی چگونه توصیف و صحنه پردازی و شخصیت پردازی داستانی را در خدمت محتوا و ذات ظریف انسانی درآورده است و امروز این داستان‌ها هستند که به صدا درآمده و خود حکایت کننده طبع ظریف راوی‌شان می شوند.
  این داستان ها، در توصیف خصوصیات کودکان و نوجوانانی که آن‌ها را ساخته‌اند، بسیار با وسواس و توام با جزئیات عمل کرده است و از همین رو توانسته رفتارها، حرکات و در یک کلام شخصیت آن‌ها را با مهارتی منحصر به فرد توصیف و به نمایش بکشد.
  اما این اثر جدای از متن داستانی خود با چند ویژگی منحصر به فرد دیگر نیز همراه شده است که نخستینش مقدمه ای است که مرادی کرمانی با صدای خود برای شنوندگان داستان هایش به یادگار گذاشته و به متن کتاب ویژگی‌ای نوستالژیک می‌بخشد.
  در این کتاب نویسنده از گذشته ی روستا و کودکانش می نویسد. یکی از زیبایی های داستان های این کتاب، این است که در فضای کاملا ساده و صمیمانه نوشته شده است و نویسنده مهارت منحصر به فردی در بیان خصوصیات کودکان و نوجوانان و رفتار و حرکاتشان دارد. خواندن کتاب در کودکی، همیشه او را به وجد می آورد و همین علت بزرگی است که بخواهد با نوشته هایش برای کودکان و نوجوانان، آن ها را به لذت و شگفتی کتاب فراخواند.او حتی یک بار در کودکی برای خریدن کتاب، نمک های یک کامیون را خالی می‌‏کند و آخر شب هرچند که با دست مزدش کتابی را که می خواسته می‌‏خرد اما به دلیل زخم‌‏های به وجود آمده ازسختی سنگ های نمک در دستش، برای خواندن کتاب مجبور می‌‏شود آن را با زبانش ورق بزند. مرادی کرمانی برای مراسم اهدای جایزه کتاب سال 1994 کودکان و نوجوانان اتریش، برای مردم آنجا، به ویژه بچه هایش این طور می نویسد: « تعجب نکنید. من سخنرانی بلد نیستم. من قصه نویسم . در قصه هایم از ادبیات عامیانه بهره بسیار گرفته ام و همیشه حرف هایم را با گفتن قصه می زنم. همین حالا که من اینجا رو به روی شما ایستاده ام، توی روستای من کلاغی سر شاخه ی گردویی نشسته و قارقار می کند. کودکی با صدای بلند به او می گوید: " چه خبر داری؟ اگر برایم خبر خوشی داری، بهت شیرینی می دهم و نوکت را شیرین می کنم، بالت را رنگین می کنم. اگر خبر بدی برای من و روستایم داری بپر برو که جلوی چشمم نباشی ". ما در روستایمان با پرنده ها حرف می زنیم. نمی دانم شما هم این کار را می کنید یا نه؟! » داستان " جنگل " برنده ی جایزه ی اول داستان کوتاه در نخستین جشنواره ی ایران سبز است. این مجموعه در کتاب بر بال های صلح On the wings of peace همراه با نوشته هایی از نویسندگان سایر کشورهای جهان به مناسبت پنجاهمین سال بمباران هیروشیما، در نیویورک چاپ و منتشر شده است. داستان " چکمه " برنده ی لوح تقدیر شورای کتاب کودک است. و از روی داستان های " تنور " ، " رضایت نامه " و " چکمه " فیلم سینمایی ساخته شده است.
  ادامه
   کامنت بنویسید...