نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
مخبر نیوز , mokhbernews

مخبر نیوز

مخبر نیوز , mokhbernews

مخبر نیوز

مطالب
cloobid
mokhbernews
، 3 سال و 7 ماه و 23 روز
مرد 33 ساله مجرد
ليسانس ،

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
وبلاگ میهن بلاگ
مخبر نیوز , mokhbernews
رئیس مجلس شوراى اسلامى با همراهی فرمانده نیروی زمینی سپاه از مناطق مرزى شمال غرب کشور بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، علی لاریجانى رئیس مجلس شوراى اسلامى از مناطق مرزى شمال غرب کشور بازدید کرد.
سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در این بازدید علی لاریجانی را همراهی کرد.
ادامه
99
مخبر نیوز , mokhbernews
علی دایی برای تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه ثبت نام کرد.
آفتاب نیوز : به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی اسطوره فوتبال ایران، که چندی پیش در کنکور دکتری شرکت کرده بود، امروز در دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات حاضر شد و برای ادامه تحصیل ثبت نام کرد.
ادامه
مخبر نیوز , mokhbernews
[https://www.aparat.com/v/mrAnU]
فیلم «نفس» در مقام نماینده سینمای ایران برای رقابت در رشته اسکار بهترین فیلم خارجی زبان انتخاب شد.
ادامه
مخبر نیوز , mokhbernews
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: به هیچ وجه تجدید مذاکره برجام از طرف جمهوری اسلامی ایران اجرا نمی شود.
آفتاب نیوز : علی اکبر ولایتی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در جمع خبرنگاران، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با وجود 1.5 میلیون دانشجو و 70 هزار استاد و کارمند، یکی از ابداعات جمهوری اسلامی ایران و از نتایج انقلاب است که به امر حضرت امام (ره) تشکیل شد و پاسخ نیاز جوانان را به طور کامل برای داشتن مکان هایی برای آموزش عالی داد.
به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: اما امروز به جایی رسیدیم که صندلی دانشگاه چه در دولتی و چه در آزاد خالی است و داوطلب به اندازه صندلی ها نداریم. ولی این باعث افتخار ما است که هیچ داوطلب آموزش عالی در کشور نیست که جایی برای آموزش نداشته باشد.
رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی افزود: اما در دانشگاه آزاد در تحولات اخیر بعد از اقدام مقام معظم رهبری و تصمیم ایشان برای ایجاد تحول در دانشگاه اقداماتی صورت گرفت و زمانی که دکتر رهبر به عنوان رئیس دانشگاه انتخاب شدند، فعالیت های زیادی را در همه جا شروع کردند، از جمله در استان فارس که امروز با تکریم از دکتر ساروئی، آقای دکتر پیش قدم را به عنوان رئیس جدید دانشگاه معرفی کردند.
ولایتی اظهار امیدواری کرد که دانشگاه آزاد شیراز با توجه به مزیت های این منطقه که صاحب علم و در اقلیم علم و فرهنگ است، در رشته های مختلف علوم تجربی و علوم انسانی رتبه اول را در تمام کشور بتواند داشته باشد.
وی درباره پیشنهاد فرانسوی ها برای مذاکرات مجدد حول برجام گفت: به هیچ وجه تجدید مذاکره برجام از طرف جمهوری اسلامی ایران اجرا نمی شود. یک بار این مذاکره انجام شده و مدت های طولانی ایران با کشورهای 1+5 مذاکره کرده اند و به این نتیجه رسیدند و به هیچ عنوان هیچ تردیدی از سوی هیچ کشوری در این موافقت نامه پذیرفته نیست و چنین پیشنهاد هایی را قبول نمی کنیم.
رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی درباره همه پرسی کردستان عراق و تلاش بارزانی برای اجرای این رفراندوم، گفت: موضع ایران کاملاً روشن است. حمایت کامل از تمامیت ارضی کشورهای منطقه از جمله عراق، موضع جمهوری اسلامی ایران است و مطمئناً انجام همه پرسی در بخشی از یک کشور مستقل مثل عراق، مقدمه ای برای تجزیه است که هم دولت قانونی عراق و هم جمهوری اسلامی ایران مخالف هستند و حتی جامعه بین المللی؛ اگر این کار شروع شود آخرش معلوم نیست و به کشورهای دیگر هم سرایت می کند و عراق محلی برای نفوذ صهیونیست ها و اسرائیلی ها می شود.
ولایتی ادامه داد: ممکن است آمریکایی ها در ظاهر موضعی داشته باشند، اما در باطن کاری می کنند که کشورهای منطقه تضعیف شوند و به سوی تجزیه پیش بروند و در نهایت می خواهند در آینده به عنوان حامیان اقوام مختلف وارد صحنه شده و منطقه را به آشوب بکشانند. آمریکایی ها و بعضی از کشورهای غرب که در ایجاد آشوب در سوریه دخالت مستقیم داشتند و نیز صهیونیست ها نتوانستند با خلق داعش و سلفی های افراطی سوریه را تخریب کنند و این ایران و متحدانش بودند که در آنجا پیروز شدند.
وی این همه پرسی را یک طرح جدید برای تهدید قومیت ها دانست و گفت: این طرح به ظاهر برای استقلال، ولی در واقع برای تجزیه کشورهاست که مطمئناً موفق نخواهد شد و جمهوری اسلامی ایران هم قویاً با این رفراندوم ها و تلاش هایی که برای استقلال اما در حقیقت تجزیه کشورها صورت می گیرد، مخالفت می کند.
ادامه