مهدی ب , mohammadb35

مهدی ب

 ای شاه ولایت .....جانم بفدایت.....عید همه مبارک
مهدی ب , mohammadb35

مهدی ب

مطالب تصاویر 18
cloobid
mohammadb35
، 4 سال و 4 ماه و 13 روز
مرد 41 ساله متاهل
فوق ديپلم ، ادیان -الهیات

آلبوم تصاویر

18 تصویر ...

morebox img


تبلیغات

مهدی ب , mohammadb35
امام رضا علیه السلام:.... امام حسین علیه السلام پیش خدا وند از خانه ی خدا عزیزتر است _ هر روز هفت هزار ملک بر بیت نازل میشوند اما_در هر وقت نماز هفتاد هزار فرشته که همگی ژولیده وغبار الود وگرفته هستند نازل شده وقبر مطهر را طواف میکنند وتا روز قیامت دیگر به انها نوبت نمیرسد ./////////////////////////////کامل الزیارات ص524ح 6

یا حسین مزارت مهبط ملائک اعظم است
زائر تو انس وجن هم ملک است
از جمله فخر من بر فرشتگان این است
یکبار زائرت شوند وتوفیق ما بیش از این است.(ان شا الله )///////// م.ب
ادامه
99
کامنت بنویسید...
مهدی مهدی , mahdi6863
شنبه 15 دی ، 13:35
خیلی قشنگ گفتی
ادامه
هیچ کس هستم  , morran20
سه شنبه 29 آبان ، 00:07
20
ادامه
مهدی ب , mohammadb35
مهدی 4 ماه پیش
ای شاه ولایت .....جانم بفدایت.....عید همه مبارک
مهدی ب , mohammadb35
امام صادق علیه السلام:اگر از اول خلقت خورشید تا انتهای خلقتش خدا را با حرام عبادت کنی (یعنی با وجود عبادت گنا ه هم پیش امد دوری نکنی ) خیری برای تو ندارد ولی اگر یک حرام راترک کنی مثل اینستکه به تعداد لحظات تابش خورشید خداوند را عبادت کردی .(واین اشارزه به ایه قران دارد که خداوند فقط از متقین عملشانرا قبول میکند)
بیایید امروز شروع کنیم شاید فردا دیر باشد
ادامه
کامنت بنویسید...
مهدی ب , mohammadb35
مهدی 5 ماه پیش
شب عرفه هس التماس دعا
مهدی ب , mohammadb35
یکی از بزرگان #عرب ، برای مهمانی نزد #امام_حسن_ مجتبی ع رفت.
هنگام #غذا که سفره را پهن کردند، مرد عرب شدیداً ناراحت شد و گفت: من چیزی نمی خورم. امام حسن ـ علیه السلام ـ فرمود: چرا غذا نمی خوری؟
.
آن مرد گفت: ساعتی قبل به فقیری برخورد کردم. اکنون که چشمم به غذا افتاد، به یاد آن فقیر افتادم و دلم سوخت. من نمی توانم چیزی بخورم، مگر اینکه شما دستور دهید مقداری از این غذا را برای آن فقیر ببرند.
.
#امام_حسن علیه السلام ـ فرمود: آن فقیر کیست؟ مرد عرض کرد: ساعتی قبل که برای نماز به مسجد رفته بودم، مرد فقیری را دیدم که نماز می خواند. بعد از فراغت از نماز دستمالش را باز کرد تا افطار کند. شام او نان خُشک جو و آب بود.
وقتی آن فقیر مرا دید، از من دعوت کرد که با او هم غذا شوم؛ ولی من که عادت به خوردن چنان غذای فقیرانه ای نداشتم، دعوت وی را رد کردم. حال اگر ممکن است، مقداری شام برای وی بفرستید.
.
امام حسن مجتبی ـ علیه السلام ـ با شنیدن این سخنان به گریه افتاد و فرمود: «او پدرم امیرمؤمنان و خلیفة مسلمانان، علی ـ علیه السلام ـ است. او با اینکه بر سرزمینی بزرگ حکومت می کند، اما مانند فقیر ترین مردم زندگی می کند و همیشه غذای ساده می خورد.»(آدابی از قرآن، ص 282.)
.

.
امام حسن علیه السلام همیشه به سفره داری و کمک به فقرا و نیازمندان معروف بودند،تا جایی که چندین بار کل سرمایه زندگیشون رو بخشش کردند.
علامه مجلسی در «بحارالانوار» نقل می کند که روزی شخصی شامی با دیدن امام حسن (علیه‌السلام) در کوچه های مدینه (نعوذبالله) شروع به لعن و دشنام حضرت(ع) کرد اما امام(ع) صبر کردند تا حرفهایش به پایان برسد و در آخر با روی گشاده فرمودند:
.
.
«فکر می کنم غریب هستی و مسئله برایت روشن نبوده است، اگر مشکل و نیازی داری، بگو تا برایت مرتفع کنم و اگر گرسنه هستی، بگو تا برایت غذا فراهم کنم و اگر لباسی نداری بگو تا برایت لباس فراهم کنم»
.
این مرد شامی زمانی که این سخنان امام(ع) را شنید و برخورد ایشان را مشاهده کرد، عرض کرد: شهادت می دهم که شما خلیفه خداوند روی زمین هستید، من تا قبل از اینکه شما را ندیده بودم و این میزان کرامت از شما را درک نکرده بودم، شما و پدرتان را منحوس ترین خلایق تصور می کردم اما امروز محبوب ترین خلایق برای من هستید. .

.
برای سلامتی و ‌تعجیل در فرج‌ مهدی_زهرا
و اینکه دیگر‌گناه نکیم صلوات
.
کوتاه ترین و ‌زیباترین دعا :
اللهم_عجل_لولیک_الفرج
.
بهترین هدیه به امام_زمان_عج
ترک یک #گناه است
ادامه