نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
محسن احمدی , mo9191

محسن احمدی

 فارغ از نوع حاکمیت ما کل ملت از هر صدایی که بوی نژادپرستی,قومیت گرایی,تجزیه طلبی بدهد سرسخت مخالفیم و اشد مجازات را برای پان ها خواستاریم
محسن احمدی , mo9191

محسن احمدی

مطالب
cloobid
mo9191
، 7 سال و 1 ماه و 19 روز
مرد 39 ساله متاهل
ليسانس ،
رسانه فروردین - سرویس وبلاگ

Buy Real Traffic
محسن احمدی , mo9191
مقاومت بدون فداکاری و آمادگی بی حد و مرز برای فداکردن جان، مال، عزیزان و آبرو و موضع‌گیری‌های سخت و پذیرفتن توهین‌ها معنی ندارد. گاهی شرایط آن‌چنان سخت است که افراد برای فرار از مسئولیت و هزینه اصولا مسئله‌ای را که باید برای آن جان‌فشانی کرد منکر می‌شوند.

جوهره‌ی مقاومت ایثار است. هر مقاومتی درگیر انانیت، منافع و سلامت خود و مناصب و اسامی شود در معرض خطر روحی، اخلاقی، فکری و در نتیجه وجودی قرار گرفته است. ایثار فقط مال نیست گاهی ایثار جان است. وقتی کسی برای حضور در خط مقدم داوطلب می‌شود یعنی دارد جان برادرانش را بر خود مقدم می‌دارد.
...
حکومتی که به نیروهای داخلی خودش تکیه نداشته باشد قطعا نابود خواهد شد. همچون اسرائیل که به پول و سلاح آمریکا متصل است و با ضعیف شدن آمریکا اسرائیل نیز از بین خواهد رفت. .....
ادامه
99
کامنت بنویسید...
مریم صالحی , maryamaniss
دوشنبه 28 دی ، 03:47
ممنون
ادامه
پروانه قاسمی , p1a2a3e4
جمعه 18 دی ، 03:44
+++
ادامه
جواد جوادیان , javad2aa
سه شنبه 15 دی ، 14:37
درود ...
ادامه
محسن احمدی , mo9191
درویشی بار گندم خویش به آسیاب برد. آسیابان که بیوه زنی بود گفت:
دو روز دیگر آردها آماده است.
درویش با لحنی آمرانه گفت، گندم مرا زودتر آرد کن وگرنه دعا میکنم خرت (که سنگ آسیاب را می‌چرخاند) تبدیل به سنگ شود.

زن آسیابان گفت: اگر نفسی به این گیرایی داری، دعا کن گندمت آرد شود، خر را ول کن!
ادامه
کامنت بنویسید...
ابراهیم  , eb_kh_20
یکشنبه 23 اسفند ، 04:13
عالی
ادامه
محسن احمدی , mo9191

اگر جواد خیابانی گزارش هواشناسی بدهد

این گزارشگر توانمند یعنی جواد خیابانی یکی از دوست‌داشتنی‌ترین گزارش‌گران فوتبال است. همه ما او را با مسئولیت‌پذیریش می‌شناسیم و البته سوتی‌هایی که خودش هم آن‌ها را دوست دارد. حالا فرض بگیرید باتوجه به بارندگی‌های اخیر اگر از جواد خیابانی به‌عنوان گزارشگر هواشناسی استفاده شود، احیانا یک همچین چیزی از آب در می‌آید:

بعله! شاید الان این موقع شب با این بارش‌های ناگهانی، بی‌هدف و البته به موقع، خوشحال‌ترین آدم روی زمین وزیر کشاورزی باشه. البته الان چند ساعتی هست که دیگه باروونی نمی‌وزه.
اما به نظر من رئیس‌جمهور روحانی هم هنوز بیداره؛ پس نتیجه می‌گیریم رئیس دستگاه اجرایی کشور به همراه یکی از وزرای خودش درحالی که ساعت دو دقیقه به 11 و بیست دقیقه مونده، هنوز نخوابیدن و این خیلی نکته مهمیه.
بذارید یه چیزی رو به صراحت بگم، اینایی که گفتم همش یه احتماله و ممکنه همشون خواب باشن. آره آره به نظر من که خوابن! خب به هرحال دیروقته و ما هم الان داریم کم کم نزدیک فردا می‌شیم.
پس بنابراین فعلا اسم رئیس جمهور و وزیرشو با مداد به عنوان آدم‌های بیدار بنویسید.
بعله، ساعت الان 12 شب یکشنبه هستش.
نه نه نههههه! صبر کنید، شد 12 و یک دقیقه و دیگه یکشنبه نیست. درسته، ما الان تو فرداییم. پس دیگه نمی تونیم بگیم که الان امروزه و به جرات می‌تونیم بگیم که ما الان تو فرداییم یعنی دوشنبه‌.
هوا طوفانی شده و روحانی و شاگردانش روز سختی رو در پیش خواهند داشت. همین حالا سیل شدید هم در ایلام شروع به وزیدن گرفته اما نوبخت گفته بود "خرابی‌ها تقصیر دولت قبله" که به نظر من نوبخت به دولت حاج‌آقا اشاره داره و درست گفته، اما این می‌تونه در ادامه باعث خستگی ساق‌های حاج‌آقا بشه؛ بنابراین نوبخت رو از همین حالا تعویض شده بدونید.
اما قراره سامانه پرفشار جدیدی از سمت آمریکا به کشور نفوذ کنه که همه باید جلوشو بگیریم. آره می‌گیریم. اما باید سعه‌صدر از خودمون نشون بدیم چون الان شاید نزدیک‌ترین کشور به قطب جنوب، آمریکا باشه، مخصوصا آمریکای جنوبی‌شون به جز اندونزی که کمی اونطرف‌تر از خود آمریکاست.
خلاصه اینکه هرچی از عمر این دولت و تیمش بیشتر می‌گذره، ما داریم به پایان اون نزدیک‌تر می‌شیم اما تا حالا بازی کاملا در اختیار دولت تدبیر و امید بوده اما توپ، زمین، میدان همه و همه دست منتقدین هستش و این نمی‌تونه چیزی از ارزش‌های عروس خانواده هاشمی کم ‌کنه چون کسی که داره انتقاد می‌کنه قطعا توی تیررس هستش.
ادامه
محسن احمدی , mo9191
عالمی مشغول نوشتن با مداد بود.
کودکی پرسید: چه می نویسی؟
عالم لبخندی زد و گفت: مهم تر از نوشته هایم، مدادی است که با آن می نویسم، می خواهم وقتی بزرگ شدی مثل این مداد بشوی!
پسرک تعجب کرد! چون چیز خاصی در مداد ندید!
عالم گفت پنج خصلت در این مداد هست. سعی کن آن ها را بدست آوری
اول: می توانی کارهای بزرگی کنی، اما فراموش نکنی دستی وجود دارد که حرکت تو را هدایت می کند و آن دست خداست!
دوم: گاهی باید از مداد تراش استفاده کنی، این باعث رنج مداد می شود، ولی نوک آن را تیز می کند. پس بدان رنجی که می بری از تو انسان بهتری می سازد!
سوم: مداد همیشه اجازه می‌دهد برای پاک کردن اشتباه از پاکن استفاده کنی ، پس بدان تصحیح یک کار خطا، اشتباه نیست!
چهارم: چوب مداد در نوشتن مهم نیست ،مهم مغز مداد است که درون چوب است،پس همیشه مراقب درونت باش که چه از آن بیرون می آید!
پنجم: مداد همیشه از خود اثری باقی می گذارد،پس بدان هر کاری در زندگی ات میکنی ،ردی از آن به جا میماند،پس در انتخاب اعمالت دقت کن!
ادامه
کامنت بنویسید...
موسی موسویان کوشکی , mosaviyan
سه شنبه 26 آبان ، 06:21
به به ...
ادامه
محسن احمدی , mo9191
لعنت الله علی ال سعود ....
ادامه
کامنت بنویسید...
نرگس کریمی , narjess123
چهارشنبه 6 آبان ، 00:15
لعنت الله علی ال سعود ....
ادامه
مارال  , maraall
سه شنبه 5 آبان ، 13:05
لعنت
ادامه