نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
خبرنگار مهرزنجان , mehrezanjan

خبرنگار مهرزنجان

خبرنگار مهرزنجان , mehrezanjan

خبرنگار مهرزنجان

مطالب تصاویر 4
cloobid
mehrezanjan
، 7 سال و 10 ماه و 20 روز
مرد 30 ساله مجرد
ليسانس ، خبرنگاری

آلبوم تصاویر

4 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • ویژه , Especially
 • 65 رسانه

  morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
خبرنگار مهرزنجان , mehrezanjan
آیین "طشت گذاری و اعلان عزا" سنتی است در زنجان که با برگزاری این آیین عزادارن حسینی و شهر زنجان سیاه پوش می شوند.
ادامه
99
خبرنگار مهرزنجان , mehrezanjan
برخی سودجویان از محبوبیت کاپیتان پرسپولیس سوءاستفاده کرده و با مطرح کردن شایعه‌ای، درگذشت وی را به مسئولان نظام ربط داده و معتقدند او نمرده بلکه کشته شد.

به گزارش مهرزنجان ،سوء استفاده رسانه ها و شبکه های اجتماعی موبایلی از بیشتر کاربران برای القای حرف های خود و از آن مهم تر جمع کردن مشتری برای برخی سایت ها با هدف گرفتن آی پی زیاد و کسب در آمد از آن امروزه با روش های مختلفی در فضای اینترنت انجام میگیرد.

دشمن نیز در این میان از بی سوادی رسانه ای برخی ها سوء استفاده کرده و آنها را در مسیر اهداف خود هدایت و برای رسیدن به خواسته های خود از آنها استفاده می کند.

به عنوان مثال می توان به واقعه مرگ افردا مشهوری چون مرتضی پاشایی اشاره کرد که دشمن خواست در این ماجرا از آب گل آلود ماهی گرفته و در صدد تلقین حرف های مفت خود، بر علیه نظام و انقلاب اسلامی بتازد.

پس از درگذشت هادی‌ نوروزی، کاپیتان با اخلاق باشگاه پرسپولیس در سن 30 سالگی بر اثر ایست قلبی نیز شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که ادعا می‌کرد نوروزی پیش از مرگش باز داشت شده است.
ادامه
خبرنگار مهرزنجان , mehrezanjan
صنعت مسگری زنجان با بیش از یکهزار سال پیشینه تاریخی، یکی از رشته های اصیل، تاریخی و ماندگار این شهر به شمار می رود که متاسفانه مورد توجه کافی قرار نگرفته است.
ادامه
خبرنگار مهرزنجان , mehrezanjan

پس از اعلام جمع‌ بندی مذاکرات هسته‌ای به‌ خلاف برخی تحلیل‌ها که عنوان می‌شود آمریکا پس از توافق احتمالی هسته‌ای در سیاست خارجه خود در قبال ایران بازنگری خواهد کرد، شاهد افزایش تهدیدهای روانی و نظامی علیه ایران هستیم، در همین راستا پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان پوستر" گزینه های روی میز ما"شماره 5 را با عنوان "وَمَا رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ " منتشر کرد.
ادامه
خبرنگار مهرزنجان , mehrezanjan
هفته دولت فرصت مناسبی است تا در آن عملکرد دولت برای عموم مردم بازگویی شده و مردم از آن آگاهی پیدا کنند که از جمله موادری که مردم پیگری آن را از دولت مطالبه می کنند مبارزه با مثلث شوم فقر و فساد و تبعیض است.
ادامه