نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
 مجازی آنلاین , majazionline

مجازی آنلاین

 مجازی آنلاین , majazionline

مجازی آنلاین

مطالب تصاویر 3دوستان 1532
cloobid
majazionline
، 8 سال و 23 روز
مرد 33 ساله مجرد
يک سال کالج ، web

دوستان

 • ارشیا باحال , lovely_arash
 • نـــــورعــــلـــــی مـــــقــــــدر , nazaninxmx
 • ارش عیدی , arashitaly
 • لادن بانو , ladan001
 • 1532 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

3 تصویر ...

morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
 مجازی آنلاین , majazionline
مجموعه چهار جلدی FourCorners با لهجه امریکن برای بزرگسالانی که می خواهند در زندگی روزمره به راحتی به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند طراحی شده است. این مجموعه از روش های تدریس ارتباطی استفاده می کند و لغت و گرامر را در بافت مکالمات روزمره تدریس می کند.
ادامه
99
 مجازی آنلاین , majazionline
در این پست شما عزیزان میتوانید نمونه سوالات فاینال کتابهای هدوی ویرایش پنجم را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.

مشخصات سوالات:این سوالات از هر کتاب هدوی ویرایش پنجم بصورت فاینال میباشد که توسط مدرس ایرانی طرح گردیده و در بسته جداگانه با فرمت PDF و Word بهمراه جواب و فایل صوتی میباشد.هر آزمون شامل 50 سوال چهار گزینه ای به همراه پاسخنامه جداگانه میباشد
ادامه
 مجازی آنلاین , majazionline
به نوشته ایران آکسفورد پس از انتشار ویرایش اول و دوم کتاب های American English File و موفقیت باور نکردنی این کتاب ها و استقبال بی نظیر آنها توسط زبان اموزان، انتشارات دانشگاه آکسفورد اقدام به چاپ ادیشن سوم این کتاب ها کرده است.کتاب های ویرایش سوم امریکن انگلیش فایل در ۶ نسخه از سطح مبتدی تا پیشرفته از December 2019 وارد بازار شده اند.در این پست شما میتوانید برای اولین بار کتابهای معلم امریکن انگلیش فایل ویرایش سوم را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
ادامه