مجازی آنلاین , majazionline

مجازی آنلاین

    www.majazionline.ir  سایت آموزشی مجازی آنلاین (پاسخ به سوالات شما) نمونه سوالات و جواب تمام کتابهای انگلیسی
 مجازی آنلاین , majazionline

مجازی آنلاین

مطالب تصاویر 3دوستان 1509
cloobid
majazionline
، 5 سال و 6 ماه و 21 روز
مرد 30 ساله مجرد
يک سال کالج ، web

دوستان

 • طاها کریمی , sassankz
 •  , mohammad2003
 • حسام , ronaldo
 • رامین ع , ramin_o
 • 1509 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

3 تصویر ...

morebox img


تبلیغات

 مجازی آنلاین , majazionline
مجموعه کتاب Mindset for IELTS در 4 سطح از Preintermediate تا Advanced (نمره 7.5 آزمون) جدیدترین منبع آموزش و ارتقای 4 مهارت آزمون ایلتس به قلم نویسندگان و برگزار کنندگان آزمون ایلتس به چاپ رسیده است. در این کتاب از Cambridge Learner Corpus استفاده شده و بنابراین طراحی و تالیف آن با دسترسی به 25000 اسکریپت آزمون ایلتس صورت گرفته است و در همین راستا حدود 12 میلیون واژه به کار گرفته شده است. کتاب Mindset for IELTS، مجموعه ای با ترکیب واقعی از راهبردهای یادگیری، تمرین مهارت ها و تمرین آزمون ویژه داوطلبان آزمون ایلتس اکادمیک می باشد.در این پست شما میتوانید نمونه سوالات این کتابها را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
ادامه
99
 مجازی آنلاین , majazionline
مجموعه کتاب Mindset for IELTS در 4 سطح از Preintermediate تا Advanced (نمره 7.5 آزمون) جدیدترین منبع آموزش و ارتقای 4 مهارت آزمون ایلتس به قلم نویسندگان و برگزار کنندگان آزمون ایلتس به چاپ رسیده است. در این کتاب از Cambridge Learner Corpus استفاده شده و بنابراین طراحی و تالیف آن با دسترسی به 25000 اسکریپت آزمون ایلتس صورت گرفته است و در همین راستا حدود 12 میلیون واژه به کار گرفته شده است. کتاب Mindset for IELTS، مجموعه ای با ترکیب واقعی از راهبردهای یادگیری، تمرین مهارت ها و تمرین آزمون ویژه داوطلبان آزمون ایلتس اکادمیک می باشد.در این پست شما میتوانید کتابهای دانش آموز را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
ادامه
 مجازی آنلاین , majazionline
مجموعه کتاب Mindset for IELTS در 4 سطح از Preintermediate تا Advanced (نمره 7.5 آزمون) جدیدترین منبع آموزش و ارتقای 4 مهارت آزمون ایلتس به قلم نویسندگان و برگزار کنندگان آزمون ایلتس به چاپ رسیده است. در این کتاب از Cambridge Learner Corpus استفاده شده و بنابراین طراحی و تالیف آن با دسترسی به 25000 اسکریپت آزمون ایلتس صورت گرفته است و در همین راستا حدود 12 میلیون واژه به کار گرفته شده است. کتاب Mindset for IELTS، مجموعه ای با ترکیب واقعی از راهبردهای یادگیری، تمرین مهارت ها و تمرین آزمون ویژه داوطلبان آزمون ایلتس اکادمیک می باشد.در این پست شما میتوانید سی دی فایلهای صوتی کتابهای دانش آموز را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
ادامه