مهنوش میلانی , mahnoosh1370

مهنوش میلانی

 ای صاحب کلیسا کمتر بزن به ناقوس / خاموش کن صدایت نقاره میزند طوس / ایا مسیح ایران کم داده مرده را جان؟ /بردارجان خود را با ما بیا به پا بوس.
مهنوش میلانی , mahnoosh1370

مهنوش میلانی

مطالبدوستان 3496
cloobid
mahnoosh1370
، 9 سال و 6 ماه و 12 روز
زن 28 ساله مجرد
زير ديپلم ، پرورش تیرانوسوروس - رپتور . ببر دندان خنجری و ....

دوستان

 • طلبه پاسخگو  , namaz110
 • ممدوس مشدو , mhghodsy
 • علی امیرخانی , alia1198
 • ن ر گ س , nani_m2009
 • 3496 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • تجهیزات نظامی , tjhizat_nezami
 • هما , homa
  معاونهما
 • 500 رسانه

  morebox img


تبلیغات

مهنوش میلانی , mahnoosh1370
وقتی در مملکتی رهبر درست وحسابی نباشد.خوب وضعیت میشود مصر"

وقتی در جامعه ی شیعی رهبری مدیرومدبر نباشد میشود عراق"

وقتی در کشوری شیعه فرمانده ی استواری نداشته باشد میشود پاکستان

وقتی درکشوری به ظاهر مسلمان رهبر رئیس آن مملکت ؛

خود فروخته به شرق وغرب باشد میشود ترکیه"

اما وقتی در کشوری شیعه ، رهبر باج به زمین و زمان ندهد ، با همه ی

فشارها ، سلیقه ها ، تندرو ، کندرو ، جنگ 8 ساله ، 30 سال تحریم

سیاسی و اقتصادی ، جایی برای نفس کشیدن دشمن باقی نمی ماند.

خوب آن وقت می شود ایران ، در میان حصاری از آتش جنگ های منطقه

که همه اش هم از بغض و کینه همان 8 سال است ؛

که گرگهای زخمی پشت پرچینهایمان بی قرار زوزه می کشند ...

کسی جرات ندارد به خاک ما چپ نگاه کند ...

حتی مگس هایشان ( پهباد ها )

ای آقای من بعضی ها از شما انتظار دارند که با یک حکم حکومتی ؛

همه ی این دزدی ها ، رشوه ها ، ربا ها ، احتکار ها ، رانت خواری ها ،

باندهای مافیایی ها ... و... را حل کنی ؛

اما تاریخ را که می خوانم می بینم ،

حضرت علی (ع) که معصوم بودند 4 سال خواستند حق را از نا حق به

مظلوم بدهند ... با او چه کردند ... او که حضرت علی (ع) بود نتوانست ...

همین که ما به لطف خدا با وجود شما امنیت داریم ،

سرمان پایین نیست ، دستمان دراز نیست ،

با وجود این همه تحریم ... این خیلی فوق العاده است ...

آه آه که بی بصیرت ها می نالند ...

راستی خوب شد با حضرت رسول (ص) ؛

آن سه سال را در شعب ابی طالب نبودند ...

که از گرسنگی سنگ به شکم ببندند ...

خسته نباشی «آقا» که علمدار انقلابی

خسته نباشی «آقا» این همه سال که رهبری کردی ما را

نگاه می کنم به نامت و می بینم چه زیباست «خامنه ای»،

سرشار از همان حروف «خمینی» است، گیرم بایک «آه» بیشتر

نگاه می کنم به مرامت و به همین «چفیه» که همراه همیشگی شماست،

تا مبادا فراموش کنیم فکه و والفجر مقدماتی را.

خرمشهر و بیت المقدس را.

اما میدانی!

هرجا که کم می آوریم

همینکه می بینیم شما رهبر مایی آرام میشویم
ادامه
99
مهنوش میلانی , mahnoosh1370
حدیث عجیب پیامبر اسلام درباره حضرت امیرالمومنین
♥•٠·
ابوذر نقل میکند که روزی در منزل ام سلمه مشغول شنیدن حدیث از پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه واله بودم که در این حال امیرالمومنین علیه السلام وارد شدند.
در این حال پیامبر صلی الله علیه واله از شدت شوق صورتش نورانی شده و بلند شدند امیرالمومنین علیه السلام را در بغل فشردند و پیشانی حضرتش را بوسیدند و فرمودند: ای اباذر! آیا این فردی که داخل شد را آنطور که باید به حق معرفتش میشناسی؟
عرض کردم این برادر شما و پسر عم شما و همسر فاطمه سلام الله علیها و پدر حسنین علیهما السلام هستند سپس پیامبر شروع به شمردن فضایل ایشان کرده و فرمودند ای اباذر! خدای تعالی برهریک از ارکان عرش هفتاد هزار فرشته قرار داده که ذکر و عبادتی ندارند جز دعا برای علی و شیعیان او و نفرین بر دشمنانش.
ای اباذر! اگرعلی نبود حق از باطل ومؤمن از کافر شناخته نمیشد . آن کلمه که بر اهل تقوی لازم شده علی است که هر کس اورا دوست بدارد مؤمن و هرکس او را دشمن بدارد کافر و هرکس ولایت او را رها نماید گمراه و هر کس ولایت او را انکار کند مشرک است...

«بحارالانوار، جلد 40 صفحه 55»

------------------------------------------------------------------------------------------------
لایك √ كامنت √ پست مجدد

◄ هر گونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این رسانه ممنوع است و حرام و پیگیری اخروی خواهد داشت►
ادامه
مهنوش میلانی , mahnoosh1370
مهنوش 2 ماه پیش
ای صاحب کلیسا کمتر بزن به ناقوس / خاموش کن صدایت نقاره میزند طوس / ایا مسیح ایران کم داده مرده را جان؟ /بردارجان خود را با ما بیا به پا بوس.
کامنت بنویسید...
محمد عیسی   , eshghbekhoda
دوشنبه 6 اسفند ، 16:13
لا اله الا الله * محمد رسول الله
ادامه
مهنوش میلانی , mahnoosh1370
آیا فقط ننه ی هوگو چاوز زن بود
یا شاید هم
فقط احمدی نژاد مرد بود!!!!!
کدام گزینه صحیح می باشد؟!
آیا؟
ادامه
مهنوش میلانی , mahnoosh1370


پس از آن که مأمون دخترش را به امام جواد تزویج کرد در مجلسی که مأمون و امام و یحیی بن اکثم و گروه بسیاری در آن حضور داشتند، یحیی عرض کرد: ای پسر رسول خدا! نظر شما درباره روایتی که (در مدارک اهل سنت) نقل شده است: که جبرئیل به حضور پیامبر رسید و گفت: یا محمد! خدا به شما سلام می رساند و می گوید: من از ابوبکر راضی هستم، از او بپرس که آیا او هم از من راضی است؟. نظر شما درباره این حدیث چیست؟( علامه امینی در کتاب الغدیر ج 5ص 321 می نویسد: این حدیث دروغ و از احادیث مجعول محمد بن باب شاذ است.)
امام فرمود: من منکر فضیلت ابوبکر نیستم، ولی کسی که این خبر را نقل می کند باید خبر دیگری را نیز که پیامبر اسلام در حجة الوداع بیان کرد، از نظر دور ندارد. پیامبر فرمود: کسانی که بر من دروغ می بندند، بسیار شده اند و بعد از من نیز بسیار خواهند بود. هر کس بعمد بر من دروغ ببندد، جایگاهش در آتش خواهد بود. پس چون حدیثی از من برای شما نقل شد، آن را به کتاب خدا و سنت من عرضه کنید، آنچه را که با کتاب خدا و سنت من موافق بود، بگیرید و آنچه را که مخالف کتاب خدا و سنت من بود، رها کنید.
امام جواد علیه السلام افزود: این روایت (درباره ابوبکر) با کتاب خدا سازگار نیست، زیرا خداوند فرموده است: وَلَقَدْ خَلَقْنَا الاْءِنسَانَ وَنَعْلَمُ مَا تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسُهُ وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِید(سوره ق، آیه 16.( ما انسان را آفریدیم و می دانیم در دلش چه چیز می گذرد و ما از رگ گردن به او نزدیکتریم.
آیا خشنودی و ناخشنودی ابوبکر بر خدا پوشیده بوده است تا آن را از پیامبر بپرسد؟! این عقلاً محال است.
یحیی گفت: روایت شده است که: ابوبکر و عمر در زمین، مانند جبرئیل و میکائیل در آسمان هستند.
حضرت فرمود: درباره این حدیث نیز باید دقت شود، زیرا جبرئیل و میکائیل دو فرشته مقرّب درگاه الهی اند و هرگز گناهی از آن دو سر نزده است و لحظه ای از دایره اطاعت خدا خارج نشده اند، ولی ابوبکر و عمر قبل از اسلام مشرک بوده اند، و هر چند پس از ظهور اسلام مسلمان شده اند، امّا اکثر دوران عمرشان را در شرک و بت پرستی سپری کرده اند، بنابراین محال است که خدا آن دو را به جبرئیل و میکائیل تشبیه کند.
یحیی گفت: همچنین روایت شده است که: ابوبکر و عمر دو سرور پیران اهل بهشتند درباره این حدیث چه می گویید؟( علامه امینی این حدیث را از برساخته های یحیی بن عنبسة شمرده و غیر قابل قبول می داند، زیرا یحیی شخصی جاعل حدیث و دغلکار بوده است ، الغدیر، ج 5،ص 322.ذهبی نیز یحیی بن عنبسه را جاعل حدیث و دغلکار و دروغگو می داند و او را معلوم الحال شمرده و احادیثش را مردود معرفی می کند؛ میزان الاعتدال، تحقیق: علی محمد البجاوی، ج 4، ص 400، چاپ اول، دار احیاء الکتب العربیة، 1382 ق.)
حضرت فرمود: این روایت نیز محال است که درست باشد، زیرا بهشتیان همگی جوانند و پیری در میان آنان یافت نمی شود (تا ابو بکر و عمر سرور آنان باشند!) این روایت را بنی امیه، در مقابل حدیثی که از پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله درباره امام حسن و حسین علیهما السلام نقل شده است که حسن و حسین دو سرور جوانان اهل بهشتند ، جعل کرده اند.
یحیی گفت: روایت شده است که: ابوبـکر و عمـر در زمین، مانند جبرئیل در آسمان هستند. حضرت فرمود: درباره این حدیث نیز باید دقت شود، زیرا جبـرئیل و میکائیل دو فرشته مقرّب درگاه الهی اند و هرگز گناهـی از آن دو سر نزده است و لحظه ای از دایره اطاعت خدا خارج نشده اند، ولی ابـوبـکر و عمر قبل از اسلام مشرک بوده اند، و هر چند پس از ظهور اسلام مسلمان شده اند، امّا اکثر دوران عمرشان را در شرک و بت پرستی سپری کرده اند، بنابراین محال است که خدا آن دو را به جبرئیل و میکائیل تشبیه کند.
یحیی گفت: روایت شده است که عمر بن خطاب چراغ اهل بهشت است.
حضرت فرمود: این نیز محال است؛ زیرا در بهشت، فرشتگان مقرّب خدا، آدم، محمد صلی الله علیه و آله و همه انبیاء و فرستادگان خدا حضور دارند، چطور بهشت با نور اینها روشن نمی شود، ولی با نور عمر روشن می گردد؟!

یحیی اظهار داشت: روایت شده است که سکینه به زبان عمر سخن می گوید (عمر هر چه گوید، از جانب ملک و فرشته می گوید).
حضرت فرمود: من منکر فضیلت عمر نیستم؛ ولی ابوبکر، با آن که از عمر افضل است، بالای منبر می گفت: من شیطانی دارم که مرا منحرف می کند، هرگاه دیدید از راه راست منحرف شدم، مرا به راه درست باز آورید.
یحیی گفت: روایت شده است که پیامبر فرمود: اگر من به پیامبری مبعوث نمی شدم، حتما عمر مبعوث می شد.
امام فرمود: کتاب خدا (قرآن) از این حدیث راست تر است، خدا در کتابش فرموده است: وَإِذْ أَخَذْنَا مِنَ النَّبِیِّینَ مِیثَاقَهُمْ وَمِنکَ وَمِن نُّوحٍ ... (سوره احزاب،آیه 7) به خاطر بیاور هنگامی را که از پیامبران پیمان گرفتیم، و از تو و از نوح... .
از این آیه صریحا برمی آید که خداوند از پیامبران پیمان گرفته است، در این صورت چگونه ممکن است پیمان خود را تبدیل کند؟ هیچ یک از پیامبران به قدر چشم به هم زدن به خدا شرک نورزیده اند، چگونه خدا کسی را به پیامبری مبعوث می کند که بیشتر عمر خود را با شرک به خدا سپری کرده است؟! و نیز پیامبر فرمود: در حالی که آدم بین روح و جسد بود (هنوز آفریده نشده بود) من پیامبر شدم.
باز یحیی گفت: روایت شده است که پیامبر فرمود: هیچگاه وحی از من قطع نشد، مگر آن که گمان بردم که به خاندان خطاب (پدر عمر) نازل شده است، یعنی نبوّت از من به آنها منتقل شده است.
حضرت فرمود: این نیز محال است، زیرا امکان ندارد که پیامبر در نبوّت خود شک کند، خداوند می فرماید: اللَّهُ یَصْطَفِی مِنَ الْمَلَائِکَةِ رُسُلًا وَمِنَ النَّاسِ إِنَّ اللَّهَ سَمِیعٌ بَصِیرٌ (سوره حج، آیه 75.) خداوند از فرشتگان و همچنین از انسانها رسولانی برمی گزیند. (بنابراین، با گزینش الهی، دیگر جای شکی برای پیامبر در باب پیامبری خویش وجود ندارد).
یحیی گفت: روایت شده است که پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود: اگر عذاب نازل می شد، کسی جز عمر از آن نجات نمی یافت.
حضرت فرمود: این نیز محال است، زیرا خداوند به پیامبر اسلام فرموده است: وَمَا کَانَ اللّهُ لِیُعَذِّبَهُمْ وَأَنتَ فِیهِمْ وَمَا کَانَ اللّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ یَسْتَغْفِرُونَ ) سوره انفال،آیه 33.) و مادام که تو در میان آنان هستی، خداوند آنان را عذاب نمی کند و نیز مادام که استغفار می کنند، خدا عذابشان نمی کند.
می بینید که برای نزول عذاب دو مانع ذکر شده است و لا غیر؛
الف) وجود مبارک پیامبر صلی الله علیه و آله در بین مردم.
ب) توبه و استغفار مردم.
بدین ترتیب تا زمانی که پیامبر در میان مردم است و تا زمانی که مسلمانان استغفار می کنند، خداوند آنان را عذاب نمی کند.( مرحوم طبرسی، احتجاج، ج 2، ص 248 247، نجف، المطبعة المرتضویة، 1350 ق؛ علامه مجلسی، بحار الانوار، ج 50، ص 83 80 الطبعة الثانیة، تهران، المکتبة الاسلامیة، 1395 ق؛ سید عبد الرزاق مقرم، نگاهی گذرا بر زندگانی امام جواد (ع)، ترجمه دکتر پرویز لولاور، ص100 98 مشهد، بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، 1370 ش. )
ادامه
کامنت بنویسید...
محمد عیسی   , eshghbekhoda
دوشنبه 6 اسفند ، 16:13
لا اله الا الله * محمد رسول الله
ادامه