فر شته , liman51s

فر شته

  فایل های دانلودی مورد نظرتان را فقط از >>> ابرفروشگاه فایل اورجینال <<<تهیه نمائید http://liman.cloudsite.ir/
فر شته , liman51s

فر شته

مطالبدوستان 8
cloobid
liman51s
، 2 سال و 7 ماه و 3 روز
زن 79 ساله مجرد
ليسانس ، فروش هاست ودامین و ساخت سایت و وبلاگ های حرفه ای

دوستان

 • لیــــمان ثاقـــب , suzuki405rd
 • سیاوش , piter00
 • زهرا م , zahra.me
 • امیر علیـ , rayan46zona
 • 8 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • ترنم باران , singrain
 • 7 رسانه

  morebox img


تبلیغات

فر شته , liman51s

خدا حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــافظ

کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــو ب
ادامه
99
فر شته , liman51s
واقعا ناراحت کننده است :(( باعث تاسفه که ازدوستان جدا بشویم :((

کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
ادامه
کامنت بنویسید...
لیــــمان ثاقـــب , suzuki405rd
دوشنبه 15 آبان ، 12:52
هاست لینوکس حرفه ای SSD یکساله یک گیگا با پهنای باند نامحدود فقط وفقط 3000 تومان

https://p.kharidhostarzan.com/aff.php?aff=2
ادامه
امیر علیـ , rayan46zona
چهارشنبه 3 آبان ، 09:12
فروشگاه جدید که توسط یکی از دوستان بتازگی افتتاح شده است !
شما هم می توانید چنین فروشگاه بزرگی داشته باشید وبرای خودتان کسب درآمد عالی
از اینترنت داشته باشید. موفق ومنصور باشید.
هرنوع فایل الکترونیکی که موردنیازتان است را ازهمین فروشگاه هم می توانید تهیه کنید.
متشکرم !!!

https://4setare.ir
ادامه
لیــــمان ثاقـــب , suzuki405rd
جمعه 28 مهر ، 03:03
مهم....مهم....مهم....مهم...مهم...مهم وووو..........
حتما به لینک زیر بروید وبا دقت بخوانید ! متشکرم

http://www.cloob.com/profile/blast/one/username/mass1394/blastid/25151457
ادامه
فر شته , liman51s
مژده به دوستان عزیز دانشجو ودانش آموز
به علت استقبال زیاد دوستان شعبه ای دیگر از"فایل های دانلودی اورجینال"
دریک سایت وردپرسی بزرگ دایرکردیم تا شما عزیزان براحتی ودرعرض چندین ثانیه بتوانید به هر فایل دانلودی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید.
#######################################
فایل های کاربردی اورجینال
خریدودانلود جدیدترین وپرفروش ترین فایل های دانلودی اورجینال
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
کلیه فایل های موجود ازبهترین منابع بصورت کاملا اورجینال تهیه شده است.
ما مطمئن هستیم که فقط با یکبار خرید از سایت های ما مشتری دائمی
خواهید شد.
*********
ادامه
کامنت بنویسید...
فر شته , liman51s
جمعه 21 مهر ، 09:12
https://4setare.ir/
ادامه
لیــــمان ثاقـــب , suzuki405rd
پنجشنبه 23 شهریور ، 14:54
محمدجواد حالا این برنامه ما ادامه دارد وهمانطور که قبلا عرض کردم فاز دوم دارد که شرطش اینه که درفازاول موفق بشوی وبعداز مدتی فازدوم را اجرا کنی تا درآمد شما بیشتر بشود. ان شاءالله
ادامه
امیر علیـ , rayan46zona
پنجشنبه 23 شهریور ، 14:18

ممنون من قبلا خیلی سعی کردم که از اینترنت درآمد داشته باشم . کتاب و جزوه وفایل های pdf زیادی مطالعه کردم وحتی در بعضی اوقات پول خرج کردم
اما نشد. همین جدیدا فایلی خریدم که خیلی تبلیغ کرده بود. اما اصلا ازش چیزی نفهمیدم وبیخودی 7500 تومن خرج کردم اما این سیستم فروشگاهی که شما معرفی کردید واقعا فوق العاده بود. تشکروسپاس
ادامه
فر شته , liman51s
فایل های الکترونیک اورجینال
با قیمت های استثنائی >>> 1300 تومان

فهرست مطالب:

عوامل روزمرّه در كنترل غریزه جنسی 1

راههای کنترل غریزه جنسی با توجه به تعالیم اسلام 2

كنترل منفى 5

كنترل مثبت 5

شیوه های كنترل مثبت : 6

کنترل غرایز جنسی و هواهای نفسانی در پرتو آموزه‏های روایی 10

اصلاح و تهذیب نفس در جوانی 10

رویارویی شهوت و عقل، در جوانی 11

پی‏آمدهای طغیان غرایز و چگونگی مهار آن 12

پی آمدهای خطرناک پیروی از شهوت ها 13

غریزه جنسی؛ نگاه ابزاری یا استقلالی 14

مددخواهی از خداوند، برای کنترل غریزه‏ها 15جوانانی كه فعلاً زمینة ازدواج ندارند، باید از بی كاری دوری گزینند،و به هر وسیله ای كه باشد خود را سرگرم ساخته، و بدانند كه در این دوران جوانی هر چه بخواهند می توانند پیش رفته و در كارهای علمی، فكری، اقتصادی، اجتماعی ... به مراحل عالی دست یابند، و از سوی دیگر این نوع اشتغالات آنان را از كشیده شدن به امور جنسی باز می دارد.

نوع تغذیه و كمیّت و كیفیّت آن در تشدید و تسكین شهوت بسیار مؤثر است، بنابراین جوانان آگاه سعی كنند از پرخوری اجتناب نموده، و از غذاهایی كه در این زمینه مؤثّر است استفاده نمایند.مثلاّ انواع غذاهای:لیمودار،گوشت ماده،كافور،ادویه،ترشی،قهوه ... چنانچه در كتابهای مختلف گیاهی و غذایی و جنسی نوشته شده برای تسكین شهوت مؤثر است.

از همه مهم تر تفریحات سالم،كوهنوردی، مسابقات علمی، ورزش روزمرّه بمقدار لازم، برنامه های بسیار سودمند، در تقلیل و تسكین غریزة جنسی فوق العاده مفید می باشد.

در دین مقدّس اسلام در مورد همة اینها دستورات خاصّی داشته، و خود حضرات معصومین علیهم السّلام، و در رأس آنان رسول خدا(ص) دوستدار ورزشكاران بوده، و در موارد زیادی شخصاً در مسابقات ورزشی، شركت فرموده،و برای برندگان جوائزی را اهداء نموده است.

و بالاخره جوانان غیرمتأهّل بیش از دیگران باید از صحنه های شهوت انگیز دوری گزینند، از تماشای فیلم های خطرناك، سریال های زناشوئی، عكس های سكسی، شنیدن صداهای مهیّج دختران و زنان، از حضور در مجالس نامطلوب كلوپ ها و پارتی ها و سینماها، خواندن موضوعات شهوت انگیز، و رفاقت و مصاحبت دوستان بوالهوس خودداری نمایند، و الّا گرفتار دام های خطرناك شیطان، و شیاطین انسان نما خواهند شد، و ندامت و پشیمانی های بعدی نتیجه نخواهد داشت.

راههای کنترل غریزه جنسی با توجه به تعالیم اسلام

اكامى جنسى، پى آمدهاى ناگوارى دارد و مبارزه با اقتضاى غریزه در محدوده اى كه طبیعت انسان بدان نیاز دارد، غلط است، ولى با برداشتن قید و بندهاى اجتماعى، مشكل حل نمى شود، بلكه بر شمار مشكلات افزوده خواهد شد. درباره ى غریزه ى جنسى نیز باید گفت كه برداشتن ضابطه ها، عشق واقعى را مى كُشد و طبیعت را هرزه و بى بندوبار مى كند. در این زمینه، هر چه عرضه بیشتر گردد، هوس و میل به تنوّع افزایش مى یابد. به گفته ى راسل در كتاب زناشویى و اخلاق، عطش روحى در مسایل جنسى غیر از حرارت جسمى است. آن چه با ارضا تسكین مى یابد، حرارت جسمى است نه عطش روحى. پس آزادى در مسایل جنسى به شعله ورتر شدن شهوت ها خواهد انجامید؛ زیرا هوس، سیرى ناپذیر است. بنابراین، هر چند ممكن است برخى ممنوعیّت هاى جنسى در روابط اجتماعى زن و مرد، عوارض هاى روانى و رفتارى پدید آورد، ولى برداشتن ممنوعیت هاى قانونى و مشروع و دادن آزادى بى حدّ و مرز، پى آمدهاى بسیار خطرناك ترى دارد. براى رسیدن به آرامش روانى و كنترل غریزه های انسان، دو چیز لازم است:

باید همه ى غریزه هاى انسان به طور طبیعى، معقول و مطلوب ارضا شود.
از تحریك غریزه ها به ویژه غریزه ى جنسى پیش گیرى شود.
باید گفت ازدواج بهترین پاسخ به نیاز روحى، روانى و جسمى جوانان است كه در پرتو آن، دختر و پسر براى ایجاد كانونى گرم و سرشار از عشق و صفا و آرامش تلاش مى كنند و با انس و همدلى، از گرماى وجود یكدیگر لذّت مى برند و غریزه ى جنسى به صورت طبیعى و معقول، بر آورده مى شود. تعبیر از غریزه جنسى و آثار آن بر شخصیت جوانان، به «بحران» قلم پردازى و یا بزرگ نمایى نیست، بلكه حقیقتى است روشن، براى همه كسانى كه شخصیت جوان را به خوبى مى شناسند و یا خود جوانند و یا دست كم دوران جوانى خود را كم و بیش به یاد دارند. حكمت از غریزه جنسى استمرار و بقاى نوع بشر است و به همین جهت سالم ترین، بایسته ترین و مطلوب ترین نوع مواجهه با آن و بهترین راه حل مقابله با آن، ازدواج و نكاح مشروع است. انسان با نكاح به موقع و در وقت نیاز ـ بى آنكه به دیرى یا زودى آن فكر كند ـ به مقبول ترین و كامل ترین صورت خود به نیازمندى خویش پاسخ مثبت مى دهد و پیش از آنكه به عواقب و پى آمدهاى آزاردهنده و فشارهاى غریزه به دنبال آن عقده هاى روانى دچار گردد، آن را مهار ساخته و از التهاب آن كاسته است و قبل از آنكه انرژى انباشته آن از وجودش سرازیر شود و دامنش را آلوده كرده و بسوزاند، آن را با پاسخ طبیعى و مشروع ـ بى اضطراب و نگرانى ـ فرو نشانده است و این نخستین توصیه دین در این مورد است.

رسول اكرم(ص) مى فرمایند: «یا معشر الشباب! من استطاع منكم الباه فلیتزوّج ...؛اى جمعیت، جوانان هر كس از شما توانایى ازدواج دارد ازدواج كند ...». از حضرت صادق(ع) روایت شده است كه فرمودند: «جاء رجل إلى أبى علیه السلام فقال له: هل لك من زوجة؟ قال: لا، فقال أبى: ما احبّ أنّ لى الدّنیا و ما فیها و انّى بتّ لیلة و لیست لى زوجة. ثم قال: الرّكعتان یصلّیهما رجل متزوّج افضل من رجل أعزب یقوم لیله و یصوم نهاره. ثمّ أعطاه أبى سبعة دنانیر ثمّ قال: تزوّج بهذه. ثمّ قال أبى: قال رسول اللّه صلى اللّه علیه و آله: اتخذوا الأهل فإنّه ارزق لكم؛ مردى به محضر پدرم ـ كه درود خدا بر او باد ـ رسید، آن حضرت به او فرمود: آیا همسرى دارى؟ عرض كرد: نه! پدرم فرمود: من دوست ندارم همه دنیا و آنچه در آن است از آنِ من باشد در حالى كه یك شب را بى همسر، سر به بالین گذارم! سپس فرمود: دو ركعت كه مرد زن دار بجاى آورد بهتر است ازمرد بى همسرى كه شبش را به نماز قیام كند و روزش را با روزه تمام كند. آنگاه پدرم هفت دینار داد و گفت: با این پول ازدواج كن. سپس پدرم از رسول اكرم(ص) نقل كرد كه فرمود: براى خود تشكیل خانواده دهید كه براى روزى شما بهتر و مفیدتر است».

اگر براى كسى به هر دلیلى امكان ازدواج نباشد، چنین شخصى تحت هیچ عنوان مجاز نیست روى به گناه آورد زیرا خطر گناه و آلوده دامنى بسیار فراتر از فشارها و رنجهاى عزوبت و بى همسرى است و در صورت خوف وقوع در گناه، ازدواج به هر صورت ممكن واجب مى شود. و لذا چنین كسى یا باید خود را كنترل كند و دست به گناه نیالاید و یا مقدمات ازدواج خود را از هر راه ممكن فراهم آورد. قرآن كریم مى فرماید و باید آن كسانى كه ازدواج برایشان مقدور نیست عفّت بورزند: (و لستعفف الّذین لا یجدون نكاحا حتی یغنیهم الله من فضله والذین یبتغون الکتاب مما ملکت ایمانکم فکاتبوهم ان علمتم فیهم خیرا و آتوهم من مال الله الذی آتاکم و لا تکرهوا فتیاتکم علی البغآء ان اردن تحصنا لتبتغوا عرض الحیوة الدنیا و من یکرههن فان الله من بعد اکراههن غفور رحیم؛ و كسانى كه امكانات زناشویى نمى یابند، باید عفت بورزند تا خدا آنها را از كرم خویش بى نیاز گرداند و از مملوكان شما، كسانى كه خواستار مكاتبه [باز خرید] خویش هستند، اگر در آنها خیرى (توانایى) یافتید، قرار بازخرید آنها را بنویسید، و از مالى كه خدا به شما داده است به ایشان بدهید، و كنیزان خود را در حالى كه پاكدامنى مى ورزند، براى دستیابى به متاع دنیا، به زنا وادار نكنید، و هر كس آنها را به زور وادار كند، بى تردید خدا، پس از اجبارشان، نسبت به آنها آمرزنده ى مهربان است. «سوره نور، آیه 33 »).

یكی از مباحث مهم و ضروری در تربیت جنسی پیش از ازدواج، شیوه های كنترل و تسلط بر غریزه ی جنسی است؛ كنترل این غریزه به دو صورت ممكن است تحقق پذیرد، 1ـ كنترل منفى. 2ـ كنترل مثبت.

كنترل منفى

غالبا وقتى سخن از كنترل غریزه جنسى به میان مى آید، توجه اشخاص به سمت و سوى نوع منفى آن جلب مى شود و آن این است كه كسى با وجود تحریكات مختلف و مواجهه با عوامل انگیزش این غریزه، بخواهد با میل تحریك شده اش مبارزه و مقابله كند و به سوى ارتكاب جرم نرود، چنین كارى گرچه قطعا بهتر از آلایش دامن و عمل به جرم است، ولى پیامدهاى سوء و مخرب آن بر كسى پوشیده نیست. این كار هم به غایت دشوار است و هم زیانبار، و بدین جهت هرگاه شخصى به كنترل غریزه سفارش مى شود، با چنین برداشتى از آن، و تصور دشوارى و زیانبارى آن، از پذیرفتن چنین توصیه هایى سر باز مى زند.

كنترل مثبت

غریزه جنسى اگر با ازدواج مهار نگردد، مطلوب ترین راه تسلط بر آن، كنترل مثبت است و آن پرهیز از صحنه ها و كارهایى است كه به تحریك این غریزه مى انجامد. این نوع از كنترل، كه در حقیقت جنبه پیشگیرى دارد هم راحت است و هم بى زیان و بلكه مفید. راحت است، زیرا در این صورت همچون وسیله نقلیه اى است با سرعت معمولى و قانونى، كه در مواجهه با خطر، مهار حركت آن زحمت چندانى ندارد، بر خلاف ماشینى كه با سرعتى بسیار فراتر از حد شناخته شده و بایسته خود، سیر مى كند كه چه بسا به كلى اختیار آن از دست صاحبش بیرون رفته و مصیبتها به بار آورد و كنترل آن هم در صورت تحقق، صدها زیان و رنج و زحمت و اضطراب براى وسیله و صاحب آن به همراه دارد و بى زیان است، زیرا با این حال كنترل غریزه فشارى بر جسم و روان تحمیل نمى كند تا به آن صدمه اى وارد شود و مفید است چون موجب مى شود مغز و اعصاب و قواى بدن در حالت عادى به سر برند و تعادل روانى شخص محفوظ بماند و انرژى و سرمایه هاى جسمى و روحى او بیهوده مصرف نشوند.

طبق قرآن كریم باید كسانى كه قدرت و وضعیت مساعد براى ازدواج ندارند عفت پیشه كنند و عفت در این آیه گرچه در ابتدا مفهوم عمل خاصى منافى با آن را دارد، ولى با تأمل بیشتر معلوم مى شود كه آیه كریمه معنایى عام دارد و عفت در همه اعضا و اندام را شامل است.

شیوه های كنترل مثبت :

1ـ پرهیز از فكر و ترسیم صحنه هاى محرك در ذهن و خیال

عبداللّه بن سنان از امام صادق(ع) نقل مى كند كه حضرت(ع) فرمود: «انّ عیسى قال للحواریّین: ... انّ موسى امركم ان لا تزنوا و أنا آمركم أن لا تحدّثوا انفسكم بالزنا فضلاً عن أن تزنوا فانّ من حدّث نفسه بالزنا كان كمن أوقد فى بیت مزوّق فأفسد التزاویقَ الدّخان و ان لم یخرق البیت: عیسى به اصحاب خود گفت: ... موسى به شما دستور داد كه زنا نكنید و من به شما دستور مى دهم كه فكر زنا هم در سر نپرورانید تا چه رسد به اینكه زنا كنید زیرا كسى كه خیال زنا كند مانند كسى است كه در خانه اى نقش و نگار شده دود و آتش به پا كند. چنین كارى گرچه خانه را نمى سوزاند ولى زینت و صفاى آن را مكدّر كرده و فاسد مى كند».2ـ دورى از نگاههاى مسموم و مناظر تحریك آمیز

قرآن كریم در دو آیه متوالى دستور به اغماض و نگهدارى چشم از نگاه حرام و هوس آلود داده است. در آیه اول مى فرماید: «قل للمؤمنین یغضّوا من أبصارهم و یحفظوا فروجهم ...؛ به مؤمنان بگو دیدشان را از نامحرمان فرو نشانند و نهانگاههاى خود را از وقوع در حرام نگه دارند» و در آیه بعدى مى فرماید: «و قل للمؤمنات یغضضن من ابصارهنّ و یحفظن فروجهنّ ...؛ به زنان مؤمن بگو چشمهایشان را فرو گیرند و نهانگاههاى خویش را محافظت كنند»( سوره نورآیه 30 ـ 31). جالب این است كه در هر دو مورد خداوند متعال نخست دستور به مراقبت از نگاه محرك و عفت چشم مى دهد و آنگاه به حفاظت از عورت فرمان داده است. رسول اكرم(ص) مى فرمایند: «النّظرة سهم مسموم من سهام ابلیس فمن تركها خوفا من اللّه اعطاه اللّه ایمانا یجد حلاوته فى قلبه؛ نگاه هوس آلود تیرى است مسموم از تیرهاى شیطان. هر كس آن را به جهت خوف الهى ترك كند، خداوند ایمانى به او مى بخشد كه حلاوت آن را در قلب خود احساس مى كند».

3ـ گوش ندادن به آوازها و موسیقیهاى تحریك كننده و مبتذل

در حدیثى از حضرت صادق(ع) آمده است: «إنّ رجلا سأله عن سماع الغناء، فنهى عنه و تلا قول اللّه عزّ و جلّ: «انّ السّمع و البصر و الفؤاد كلّ اولئك كان عنه مسؤولاً» و قال یسأل السّمع عمّا سمع و الفؤاد عمّا عقد و البصر عمّا ابصر؛ مردى از آن حضرت در باره شنیدن آواز محرك پرسید. حضرت از آن نهى كرده و این آیه را خواندند: به یقین گوش و چشم و دل هر یك مورد سؤال خواهند بود و فرمود: گوش از آنچه شنیده و قلب از آنچه بدان دل بسته و چشم از آنچه دیده است مسؤول بوده و بازخواست خواهند شد».

4ـ اجتناب شدید از گفتگوهاى دوستانه و نشستهاى غفلت زا و معاشرت با دوستان ناباب و گوش سپردن به سخنان تحریك آمیز

از حضرت امام باقر(ع) این گونه روایت شده است: «من اصغى إلى ناطق فقد عبده، فإن كان النّاطق یؤذى عن اللّه عزّ و جلّ فقد عبد اللّه و ان كان یؤذى عن الشّیطان فقد عبد الشیطان ؛هر كس به سخن گوینده اى گوش فرا دهد او را بندگى كرده است، پس اگر ناطق از خدا بگوید شنونده، خداوند را بنده شده و اگر از شیطان و سخنان شیطانى بر زبانش جارى كند قطعا بندگى شیطان كرده است».

5ـ اعتدال در خوردن

بى تردید پرخورى و بى نظمى در خوردن در ذخیره سازى و انباشتن موادى كه نیازمند تفریغ باشد مؤثر است، ولى در صورت اعتدال و كم خورى سهم ناچیزى از آن صرف تهیه آن مواد مى شود. در حدیثى كه قبلاً از پیامبر گرامى(ص) نقل كردیم، آن حضرت پس از آنكه جوانان را به ازدواج ترغیب مى كنند مى فرمایند: «و من لم یستطع فلیصم، فإنّ الصّوم به وِجاء ؛هر كس قدرت بر ازدواج ندارد و روزه بگیرد یقینا روزه نیروى غریزه او را تضعیف مى كند».

مبلغ قابل پرداخت 1,300 تومان

اشتراک بگذارید:
ادامه
فر شته , liman51s

قنبرک گفت : زردک هم خودش را ؟؟؟؟
ادامه
کامنت بنویسید...
امیر علیـ , rayan46zona
چهارشنبه 26 مهر ، 17:19
دیوانه است مرتیکه کله زرد
ادامه
لیــــمان ثاقـــب , suzuki405rd
شنبه 22 مهر ، 15:58
این دوتا رئیس کل دنیا هستند
همه تصمیمات مهم این دنیا را همین دونفر می گیرند .
ادامه
فر شته , liman51s
شنبه 22 مهر ، 03:47

بدبخت های آدمکش .... اون مرتیکه کودک کش بی دین چی میگه دیگه !!!
ادامه