فروش لیفتراک , liftterak

فروش لیفتراک

 http://soosung.shopfa.com   نمایندگی شرکت لیفتراک سازی سوسانگ کره جنوبی در ایران
فروش لیفتراک , liftterak

فروش لیفتراک

مطالب تصاویر 37دوستان 3
cloobid
liftterak
، 4 سال و 7 ماه و 19 روز
مرد 38 ساله متاهل
فوق ليسانس ، تولید وفروش لیفتراک,ریچتراک,پالت تراک,استاکر ودیگر دستگاههاوتجهیزات انبارداری

دوستان

آلبوم تصاویر

 • حمل ک
 • حمل کننده کپسول
 • تجهیرات جابجایی بشکه
 • بش
 • بشکه گیر
 • بشکه بالابر
 • الحاقیه بشکه گیر
 • تجهیزات حمل بشکه

37 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation


تبلیغات

فروش لیفتراک , liftterak
فروش اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 2 سال پیش
نام : فروش

نام خانوادگی : لیفتراک

نام خانوادگی انگلیسی : forklift

99
فروش لیفتراک , liftterak
فروش اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 2 سال پیش
شهر : تهران

فروش لیفتراک , liftterak
فروش اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 2 سال پیش
درباره من : نماینده شركت لیفتراک سازی در ایران ،افتخار دارد كه محصولات آن شركت را خدمتتان معرفی نماید: انواع لیفتراك برقی و دیزلی و دوگانه سوز با كیفیت عالی و مصرف بهینه انرژی. انواع لیفتراكهای سبك (ریچتراک,استاکر) كه از نظر قیمت و مصرف انرژی بسیار باصرفه هستند. انواع پالت تراك برقی ، بمنظور جابجایی محموله ها در سطح كارگاهها ، باصرفه ترین ابزار جابجایی مواد هستند مخصوصا با توجه به اینكه نیاز به اپراتور دارای گواهینامه مخصوص ندارند. انواع یدك كش های برقی ، از ظرفیت یك تن الی بیست تن. دستگاه اوردرپیكر ، برای برداشتن كالا و اقلام از قفسه های انبار و یا انجام تعمیرات مختلف ساختمانی در ارتفاع ، فقط با یكنفر. دارای امكان نصب تجهیزات مختلف در سكو تجهیزات مختلف برای جابجایی و تخلیه انواع بشكه های فلزی و پلاستیكی . انواع زنجیرهای صنعتی ، جهت انواع كانویرها و سیلوها و دستگاههای صنعتی آدرس سایت شرکت: http://soosung.shopfa.com لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر در موردهر یك از محصولات یاآگاهی از قیمت وخرید محصول باشماره 09366906057 مهندس جعفریان یا آدرس ایمیل mehdijaf@yahoo.com تماس بگیرید

تولد : 1/فروردین/1360

فروش لیفتراک , liftterak
5 سال پیش
شرکت هواکار ازسال 1380 با عقد قرارداد نمایندگی شرکت سوسانگ کره جنوبی واردات و توزیع و ارائه خدمات پس از فروش آن شرکت را بعهده گرفت.
شرکت لیفتراک سازی سوسانگ 70% بازار داخلی کره جنوبی را در اختیار خود دارد و با شبکه گسترده در اکثر کشورهای اروپایی و امریکایی و آسیایی محصولات خود را ارائه میدهد.
لیفتراک های شرکت سوسانگ مطابق استانداردهای اروپا و امریکای شمالی تولید میشوند و شرکت های بزرگ تولید کننده خودرو از محصولات این شرکت استفاده میکنند.
شرکت هواکار با دارا بودن شبکه گسترده خدمات پس از فروش در استانها و شهرها صنعتی توانسته است رضایت خریداران لیفتراک ها و استاکرها و پالت تراک ها و سایر تجهیزات صنعتی را بخوبی بدست آورده است.
بخش مهندسی شرکت هواکار در طراحی و ارائه خدمات جهت طراحی و تولید سایر دستگاههای مرتبط با موضوع را در دستور کار خود دارد و میتواند مطابق نیاز مشتریان نسبت به طراحی و تولید دستگاهایی مانند AGV ویا Order Picker اقدام نماید.
شرکت هواکار تامین کننده ی انواع دستگاههای حمل ونقل مواد برای کارخانجات ، سردخانه ها و انبارهامی باشد
لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر در موردهر یك از محصولات یاآگاهی از قیمت وخرید محصول باشماره 09366906057 مهندس جعفریان یا آدرس ایمیل mehdijaf@yahoo.com تماس بگیرید
ادامه
کامنت بنویسید...
لیفتراک لیفتراک , forklift
یکشنبه 26 دی ، 12:08
سربلند و پیروز باشید
ادامه
فروش لیفتراک , liftterak
5 سال پیش
لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر در موردهر یك از محصولات شرکت یاآگاهی از قیمت وخرید محصول باشماره 09366906057 مهندس جعفریان یا آدرس ایمیل mehdijaf@yahoo.com تماس بگیرید
آدرس سایت: http://soosung.shopfa.com
آدرس دفتر مرکزی: تبریز چایکنار روبروی شهرداری منطقه یک
آدرس كارخانه: تبریز- منطقه صنعتی غرب تبریز روبروی موتوژن

ادامه