مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah

مدیر کلوب هیچ به هیچ

 سلام به دوستان گلم به وبلاگم سر بزنید http://yazdsaberi.parsiblog.com/
مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah

مدیر کلوب هیچ به هیچ

مطالب
cloobid
kolbah
، 10 سال و 18 روز
مرد 33 ساله متاهل
ليسانس ، کارمند

رسانه ها

  • اردیبهشت 64 , ordibeheshte64club
  • هیچ به هیچ , hich_be_hich
  • 223 رسانه

    morebox img


تبلیغات

مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah
تغذیه نادرست و ناکافی نیز می تواند در طولانی مدت سلامت دهان شما را به مخاطره اندازد. آموزش این که غذاها چگونه سلامت دندان و لثه های شما را تحت تاثیر قرار می دهند اولین گام به سوی تغذیه سالم برای حفظ بهداشت دهان است.

چای سبز :
چای سبز حاوی پلی فنل " یک آنتی اکسیدان گیاهی " است که از آسیب دندان ها و ایجاد حفره دهانی و بیماری های لثه ای پیشگیری می کند. چای سبز برای رفع بوی بد دهان نیز موثر است و از رشد باکتری هایی که باعث ایجاد این بوی بد می شوند جلوگیری می کند. چای سبز، همچنین دارای مقداری فلوراید است که مانع خراب شدن مینای دندان می شود.

شیر و ماست :
شیر و ماست بدون مواد شیرین کننده، برای دندان مفید است. آن ها دارای اسیدیته ی پایینی هستند، بدین معنا که از تخریب تدریجی دندان که پوسیدگی نام دارد، پیشگیری می کنند.شیر، منبع غنی از کلسیم است که حافظ سلامتی دندان است و همان طور که می دانیم، جزء اصلی و مهم دندان و استخوان است.

پنیر :
پنیر با کربوهیدرات پایین ،کلسیم و فسفات بالا، فواید بسیاری برای دندان دارد. این ماده غذایی، PH دهان را متعادل می کند و به حفظ و بازسازی مینای دندان کمک می کند و با تولید بزاق، باکتری ای که باعث ایجاد حفره دندانی و بیماری لثه می شود را از بین می برد.

میوه جات:
میوه های مختلف مانند سیب، توت فرنگی ، مرکبات و به خصوص کیوی، حاوی مقادیر فراوانی ویتامین C هستند. این ویتامین به منزله سیمانی است که دیواره سلول ها را محکم نگه می دارد و برای سلامتی بافت لثه از اهمیت خاصی برخوردار است و اگر بدن تان به حد کافی این ویتامین را دریافت نکند، طبق نظر محققان، شبکه کلاژن در لثه های تان از هم فرو می پاشد و لثه ها مستعد پذیرش باکتری می شوند که موجب ابتلا به بیماری پریودنتال می گردد.

سبزیجات :
کدو حلوایی ، هویج، سیب زمینی و بروکلی مملو از ویتامین A هستند و برای تشکیل مینای دندان وجود این ویتامین بسیار ضروری است علاوه بر این، سبزیجات ترد، لثه ها را تمیز کرده، باعث تحریک آن ها نیز می شوند.

پیاز :
این سبزی، دارای ترکیب ضد باکتری قوی، بنام سولفور( گوگرد) است. طبق نظر محققان، بیشترین خاصیت پیاز، زمانی است که به صورت خام و پوست کنده استفاده شود، البته ممکن است خوشمزه نباشد ولی ضامن سلامتی دندان های شما خواهد بود.

آب :
با نوشیدن آب، کمک می کنیم تا لثه ها مرطوب بمانند و مواد غذایی که لای دندان ها گیر کرده و تجزیه شده و در نهایت باعث بوی بد دهان گشته اند، شسته شده و از بین بروند.

کرفس :
با خوردن این نوع سبزی چون مجبور می شویم زیاد بجویم به سلامت دندان هایمان کمک کرده ایم. کرفس موجب تولید بزاق بیشتری در دهان می شود که این سبب از بین رفتن باکتری های بد دهان می شود. کرفس موجب تمیز شدن فواصل بین دندان ها هم می شود.

دانه کنجد:
دندان های سالم نتیجه مصرف نان سفید و دانه کنجد مخصوصا برای کودکان است دانه کنجد مانع از تشکیل پلاک های دندانی شده و به ساخت عاج دندان کمک می کند. دانه کنجد همچین به دلیل اینکه سرشار از کلسیم است به حفظ تراکم استخوان و دندان هم کمک شایانی می کند.

گوشت های حیوانی:
شاید تعجب کنید اما درست خوانده اید. گوشت گوساله، جوجه و کباب ترکی و تخم مرغ حاوی فسفر فراوانی هستند. کلسیم با کمک ویتامین د و فسفر موجب تقویت استخوان ها و دندان های ما می شود این مواد معدنی با پیشگیری از پوسیدگی دندان به سلامت دندان های ما کمک می کنند.
ادامه
99
مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah
آنچه که موجب سردی و یکنواختی روابط زن و شوهر است عدم ابراز محبت است. عاطفه که به زبان نیاید همچون سرمایه راکدی است که قدرت خرید آن روز به روز کاهش می یابد.

بسیاری از زن و شوهرها از سردی و یکنواختی روابط خود با همسر گله مند هستند و از اینکه رابطه آنها مانند سالهای اولیه زندگی شان نیست و کمتر نشانی از ابراز علاقه می بیند، ناراحت هستند. آنچه که پس از گذشت سالها زندگی، در خانواده کمرنگ می شود، عدم ابراز محبت و وقت گذاشتن زن و شوهر برای یکدیگر و اولویت و اهمیت دادن به نیازهای یکدیگر است. مشخص نبودن وظایف و انتظارات زن و شوهر، روابط آنها را آسیب پذیر می کند و با انتظارات نابجا، افراط و تفریط در انجام وظایف، فضای کینه جویانه و نامساعدی را بوجود می آورد.

ارتباط کلامی نامناسب از حرمت و احترام زن و شوهر می کاهد و موجب بی علاقگی می شود. از آنجا که در مشاجره، زن و شوهر از انجام رفتارهای مناسب سرباز می زنند، بهتر است از جدالهای بی مورد، بی فایده و تکراری خودداری کنید.

کم شدن ارتباطات کلامی در خانواده که متاثر از قدرت رسانه و تغییر الگوهای ارتباطی و فشارهای شغلی است، صدمه زننده به رابطه ی زن و شوهر است و با تغییر سطح مطالبات زن و شوهر از یکدیگر زمینه توافق و هم سازی طرفین را کاهش می دهد. عدم همدلی زن و شوهر و اهمیت ندادن به نگرش و احساس یکدیگر، جو بیگانگی و سردی عاطفی را به همراه دارد. در حالیکه همدلی موجب جلب اعتماد همسر، شناخت بهتر او، امنیت روانی، آرامش و صمیمت هر دو را افزایش می دهد. آنچه که بیش از همه موجب رضایتمندی، ثبات زندگی زن و شوهر و مانع یکنواختی و سردی رابطه می شود، ابراز محبت و علاقه به یکدیگر است.

پیامبر اکرم فرمود : " آَبدِ الَمودَهَ لِمَن وادک تَکن اَثبت. دوستی خود را نسبت به آن که تو را دوست دارد، اظهار کن تا این دوستی استوارتر شود. "

محبت و علاقه خود را به بهانه های مختلف به همسرتان ابراز کنید و از هر فرصتی برای تبادل ارتباطات عاطفی خود بهره بگیرید. همچنین تقویت روح ایمان، معنویت و معنا دادن به زندگی موجب زلال شدن روح و روان افراد خانواده می شود.ارزیابی مستمر روابط خانوادگی یعنی، زن و شوهر به بررسی عملکردهای خود، نقاط مثبت و منفی رابطه ی خود بپردازند. ارزیابی دائمی رفتار خانوادگی و رفع نواقص آن، زن و شوهر را از آسیب ها و مشکلات پیچیده دور می کند.

به تقاضای منطقی همسرتان پاسخ مناسب بدهید تا او هم از زندگی احساس رضایت نماید. همچنین حرفهای درونی خود را به زبان بیاورید تا ضمن تسکین روحی، از مطالب مفید همسرتان نیز استفاده کنید و بر بینش زندگیتان بیفزاید.برخی از خواسته ها و نیازهای همسرتان را پیش بینی کنید، قبل از اینکه او آنها را بیان کند و با انجام کارهای مورد نظر او را شگفت زده کنید.

آرامش زندگی را، فراهم کنید. البته آرامش زندگی به تنهایی موجب رونق عاطفی نمی شود بلکه مسئولیت پذیری، همدردی،همدلی و پشتیبان یکدیگر بودن در رونق عاطفی و روانی محیط خانواده تاثیر گذار است. به جای مقصر و تحقیقر کردن یکدیگر، با دید و نگرش مثبت و حق شناسانه، در پی تمجید از آنچه که بیانگر قوتها و خوبی های همسر است، باشید تا روح قدرشناسی و صمیمت در خانواده حکم فرما شود.
منبع: تبیان
ادامه
4
1
2
مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah
داروهایی که باعث کاهش میل جنسی میشوند

کم بودن میل جنسی رایج ترین شکل اختلال عملکرد جنسی در زنان ومردان است ،مصرف برخی داروها موجب کاهش میل جنسی در افراد می شود،ما لیست برخی از آنان را برایتان آورده ایم.

داروهایی که باعث کاهش میل جنسی میشوند:

- داروهای کاهش دهنده فشار خون مانند: هیدروکلرتیازید و …

- داروهای مورد استفاده در روانپزشکی مانند: فلوکستین و …

- آنتی آندروژنها (داروهای ضد هورمون مردانه): فیناستراید, کتوکونازول, اسپیرونولاکتون و …

قرصهای ضد حاملگی

داروها و موادی که باعث اختلال در نعوظ (Erection) میشوند:

- داروهای کاهش دهنده فشار خون مانند: پروپرانولول, هیدروکلرتیازید, نیفدیپین, دیلتیازم, کاپتوپریل و …

- داروهای مورد استفاده در روانپزشکی مانند: دیازپام, اگزازپام و …

- آنتی آندروژنها (داروهای ضد هورمون مردانه): کتوکونازول, اسپیرونولاکتون, فیناستراید و …

- داروهای مورد استفاده برای دستگاه گوارش مانند: سایمتدین

- ماری جوانا, کوکایین, هرویین و …

داروهایی که باعث اختلال در انزال (Ejeculation) میشوند

-داروهای کاهش دهنده فشار خون مانند: پرازوسین, متیل دوپا و …

-داروهای بلوک کننده گیرنده های آلفا مانند: پرازوسین, ترازوسین, تامسولوسین و …

-داروهای مورد استفاده در روانپزشکی مانند: فنوتیازین ها(کلرپرومازین), ضد افسردگی ها (فلوکستین, سرترالین, پاروکستین, کلومیپرامین, ایمی پرامین و ترازودون ) و …

داروها و موادی که باعث اختلال در تولید اسپرم ها میشوند:

-داروهای شیمی درمانی

-الکل, نیکوتین (سیگار), ماری جوانا و …

-آنتی آندروژنها (داروهای ضد هورمون مردانه)

-پروستاگلندینها

داروها و موادی که باعث اختلال لغزنده سازی واژن در خانم ها و ایجاد درد هنگام نزدیکی میشوند:

- داروهای با خاصیت آنتی کولینرژیک مانند: مانند ضد افسردگی ها (آمی تریپتیلین, نورتریپتیلین و …), اکسی بوتینین

- آنتی هیستامین ها

- تاموکسیفن

- برخی آنتی بیوتیکها

- قرصهای ضد حاملگی با استروژن پایین

- داروهای شیمی درمانی و سرکوب کننده سیستم ایمنی

- بروموکریپتین

- مواد اسپرم کش

منبع : hidoctor.ir
ادامه
3
2
5
مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah


با یک جوش سرسفید روی پیشانی تان درگیر هستید؟ یا پوستی خشک؟ قبل از اینکه به دنبال راه چاره به داروخانه بروید، کابینت داروها و مواد غذایی تان را چک کنید؛ ممکن است همه آن چیز هایی که برای راه حل های طبیعی برطرف کردن این مشکلات شایع و دیگر مسائل نیاز دارید داشته باشید.

مشکل : خشکی و پوست پوست شدن لب

درمان طبیعی :

یک راه راحت این است که از شکر قهوه ای و یک پارچه یا حوله خیس برای از بین بردن پوسته های خشک استفاده کنید. سپس به لب هایتان روغن نارگیل بمالید تا عمیقا مرطوب شوند. همچنین برای داشتن لب هایی نرم می توانید یک دوم قاشق چایخوری عسل را با یک قاشق چایخوری روغن زیتون مخلوط کنید و آن را قبل از به خواب رفتن روی لب بمالید.

مشکل : آکنه (جوش)

راه حل طبیعی :

برای برطرف کردن نواحی دارای مشکل می توانید از مخلوطی از سه قاشق غذاخوری آب یا ژل آلوورا با چهار قطره روغن درخت چای استفاده کنید (می توانید دو بار در روز از این محلول استفاده کنید). آلوورا دارای جیبرلین ها و پلی ساکارید هایی است که باکتری های ایجاد کننده آکنه را از بین می برد، به علاوه تسکین دهنده های تورمی که پوست متورم را تسکین می دهد، آثار زخم را از بین می برد و رشد پوست جدید را تحریک می کند. روغن درخت چای سرشار از آنتی باکتری ها و آنتی میکروب هاست که جوش های سر سفید را پاک می کند، اما باید رقیق شده آن مصرف شود چون خیلی قوی است.

مشکل : مو های مجعد

راه حل طبیعی :

نیمی از یک آووکادو را با دو قاشق چایخوری روغن زیتون مخلوط کنید و سپس روی موهای تمیز و مرطوب ماساژ دهید. پس از 15 تا 20 دقیقه کاملا مو ها را شستشو دهید و سپس یک نرم کننده ملایم بزنید. هر دو این مواد تشکیل دهنده بسیار مرطوب کننده هستند که به بهبود حالت موهای مجعد کمک می کنند.

مشکل : پوست خشک

راه حل طبیعی :

آب یک لیمو را با پنج قاشق غذاخوری شکرقهوه ای و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون ترکیب کنید، سپس در زیر دوش با یک لیف یا کف دستتان روی پوست خود بکشید و بعد آبکشی نمایید. لیمو دارای اسیدهای میوه طبیعی آلفا-هیدروکسی است که چسبی را که سلول های مرده پوست را در کنار هم نگه می دارد، باز می کند. شکر نیز دارای موادی است که به آرامی منافذ را تمیز می کند و بازده سلول ها را افزایش می دهد. روغن زیتون هم سرشار از ویتامینی است که پوست را تغذیه و نرم می کند.

مشکل : پوست خشک مرده و اضافه اطراف انگشتان خشک

راه حل طبیعی :

به مقداری (اندازه نخود فرنگی) از کرم دست مورد علاقه خود چند قطره روغن نارگیل اضافه کنید و به آرامی اطراف انگشتانتان بمالید. برای نتیجه بهتر ده دقیقه دستکش های پلاستیکی بپوشید تا کرم جذب شود.

مشکل : موهای گیر کرده در زیر پوست

راه حل طبیعی :

چهار قرص آسپیرین را در یک دوم قاشق چایخوری آب گرم حل کنید و یک قاشق چایخوری عسل به آن اضافه کنید تا مایعی خمیری ایجاد شود. این ترکیب را روی محل دارای مشکل بمالید و بگذارید ده دقیقه بماند. سپس با آب ولرم بشویید. آسپیرین دارای سالیسیلیک اسید است که به از بین رفتن پوست روی مو کمک زیادی می کند. به علاوه مواد ضد تورم هم دارد که به کاهش تورم آن ناحیه کمک می کند (توجه: اگر پوست شما بیش از حد حساس است، از این راه حل استفاده نکنید.)

مشکل : دندان های زرد

راه حل طبیعی :

سه قاشق چایخوری جوش شیرین را با یک قاشق چایخوری آب مخلوط کنید تا خمیری شکل شود. مقداری از مخلوط را روی مسواک خود بگذارید و کاملا مسواک بزنید. این کار را دو تا سه بار در هفته انجام دهید. جوش شیرین دندان ها را براق می کند و جرم ها را از بین می برد؛ البته برای مصرف روزانه توصیه نمی شود، چون می تواند به مینای دندان آسیب بزند.
ادامه
3
1
2
مدیر کلوب هیچ به هیچ , kolbah
زیبایی مرد در فصاحت زبان اوست

حضرت محمد (ص)*******سخنان بزرگان*******سخن را زیوری جز راستی نیست

جامی*******سخنان بزرگان*******آینده را ما می سازیم مگر از دیروز تا امروز را نساخته ایم

حسین بهزاد*******سخنان بزرگان*******

تنها نعمتی که به رنج زیستن می ارزد آزدی است

محمد حجازی


*******سخنان بزرگان*******

به زیبائی بیاندیش ، نه برای انگیزش ، که در جهت تعالی
زیبائی به هر جا آرامش می آورد ، چه دست ساز انسان چه طبیعی

پاول ویلسون*******سخنان بزرگان*******

از زندگی خود لذت ببرید
بدون آنکه آنرا با زندگی دیگران مقایسه کنید

کندورسه*******سخنان بزرگان*******یکی از ناشناخته ترین لذت ها در زندگی حرف زدن با خویشتن است

فرانسیس رواتر*******سخنان بزرگان*******تا از عادت پرستی بدر نیائی و دست برنداری ، حقیقت ورز نشوی

عین القضاه همدانی*******سخنان بزرگان*******منشاء غم های گران را بیشتر در وجود خود جستجو کنید
تا در وجود دیگران

پل پوژه*******سخنان بزرگان*******کارهای تکراری ما نشانه شخصیت ماست

ارسطو*******سخنان بزرگان*******اراده های ضعیف همواره به صورت حرف و گفتار خودنمائی می کنند
لیکن اراده قوی جز در لباس عمل و کردار ظهور نمی یابد

گوستاو لوبون*******سخنان بزرگان*******برای یک کشتی که معلوم نیست به کدام بندرگاه می رود
باد موافق معنا ندارد

میشل دو مونتی*******سخنان بزرگان*******یکی از دشوارترین کارها برای هر فرد آن است
که روی سطح یخ زده ومرطوب زمین بخورد و وقتی بلند می شود ، خدا را شکر کند

لرد باکلی*******سخنان بزرگان*******ما در جوار یکدیگر زندگی می کنبم
پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم
و اگر نمی توانی دست کم دیگران را آزار ندهیم

دالائی لاما*******سخنان بزرگان*******اگر بدنبال فرصت ها بگردیم چند برابر می شوند
و اگر آنها را نادیده بگیریم از میان می روند

جان ویکر*******سخنان بزرگان*******هرگاه کسی که نیکی می کند
با نتیجه آن خود را مشغول نسازد
آنوقت حس غضب و خود خواهی در قلب او خاموش می شود

بودا*******سخنان بزرگان*******مشورت کنید و افکار خود را با هم بسنجید
تا از میان آنها راستی زائیده شود

حضرت علی (ع)*******سخنان بزرگان*******کسی که می خواهد درو کند باید بکارد

مثل آلمانی*******سخنان بزرگان*******انسان دانا به جای آنکه در انتظار رسیدن فرصت خوب در زندگی باشد
خود آنرا به وجود می آورد

فرانسیس بیکن*******سخنان بزرگان*******شکر گزاری نه تنها بزرگترین فضیلت است
بلکه منشاء سایر نیکی ها نیز هست

سیسرو*******سخنان بزرگان*******اگر یکی از مشتاقان کتاب هستید
بزرگترین خوشبختی جهان را دارا هستید

ژول کاراوتی*******سخنان بزرگان*******حافظه خوب ، حافظه ای است که بداند چگونه امور بی اهمیت را فراموش کند

کلیفتون فادیمن*******سخنان بزرگان*******بزرگترین فن زندگی استفاده از فرصت های بی نظیری است که بر ما می گذرد

سالوبیل*******سخنان بزرگان*******

نهال دوستی واقعی آهسته رشد می کند

ژرژ واشنگتن*******سخنان بزرگان*******هرگز تکبر نداشته باش که هنر را تکبر نیست

حسین بهزاد*******سخنان بزرگان*******از پیروزی تا سقوط فقط یک ثانیه فاصله است

ناپلئون


*******سخنان بزرگان*******

پرسش های ما افکار ما را می سازند

آنتونی رابینز
ادامه
3
2
3