فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو , kasper4612

فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو

 حــاجـــی کار مــن تــو..مجــــازئ..شــده نوشتــن حقیقــت ...کــار تــوآم شـــده گــرم گرفتـــن بـــآ اینــــــو اون بـــرای سکس چت ههــــــ
فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو , kasper4612

فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو

مطالبدوستان 85
cloobid
kasper4612
، 6 سال و 9 ماه و 28 روز
مرد -1361 ساله مجرد
ليسانس ، کارمند مخابرات

دوستان

 •  , yas0935
 •  , nhfn
 •  , 81591740
 •  , nazila1991
 • 85 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • چــت روم , chating
 • ترامادول , Tramadol100
 • 485 رسانه

  morebox img


تبلیغات

 , 3300164
فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو در این تصویر برچسب خورده است. 2 سال پیش
فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو , kasper4612
استاندار گیلان در نشست با جمعی از صاحبنظران ورزش استان گفت: همه‌ی امکانات باید بسیج شود تا از سقوط تیم‌های فوتبال بویژه داماش جلوگیری شود.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از دیار میرزا،نجفی در این نشست با اشاره به اهمیت تقویت روحیه‌ی امید و نشاط در جامعه گفت: بیان موفقیت‌ها، به معنی حل کامل مشکلات نیست بلکه می‌خواهیم روح امید و نشاط را در جامعه ایجاد کنیم.

وی ورزش را یکی از عرصه‌های مهم ایجاد روحیه‌ی امید در جامعه عنوان کرد و گفت: بسیاری از جوانان و مردم ما به ورزش قهرمانی علاقهِ ویژه‌ای دارند و زمانیکه تیم ورزشی موفقیت می‌رسد قلب میلیون‌ها نفر در کشور شاد می‌شود.

متن کامل را در ادامه مطلب بخوانید

استاندار گیلان با بیان اینکه موقعیت خاص ورزش موجب می‌شود تا برخی افراد بدون تخصص وارد مدیریت آن شوند گفت: نباید عده‌ای به ورزش به عنوان ابزار و نردبان ترقی نگاه کنند.
وی تأکید کرد: متأسفانه اندیشه‌های سیاسی و ورود سیاسیون به ورزش ضربه وارد می کند در حالیکه اینکار یک موضوع تخصصی است و ورزش به مدیران ورزشی نیازمند است.

استاندار گیلان با اشاره به مباحث مطرح شده از سوی صاحبنظران ورزش استان درخصوص مشکلات تیم‌های فوتبال گفت: همه‌ی امکانات باید بسیج شود تا از سقوط تیم‌های فوتبال بویژه تیم داماش جلوگیری شود.
وی حالت تیم فوتبال داماش را اورژانسی دانست و گفت: این تیم در کوتاه مدت نیاز به کمک‌هایی دارد که از این حالت بحرانی خارج شود.
استاندار گیلان با بیان اینکه کمیته ا‌ی برای بررسی مشکلات تیم‌های ورزشی بویژه فوتبال تشکیل شود گفت: از این کمیته می‌خواهم راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت برای حل مشکلات مالی تیم‌های ورزشی بویژه فوتبال را ارائه دهند.

نجفی با بیان اینکه کمک‌های مالی به صورت مقطعی مشکلات این تیم‌ها را حل خواهد کرد اما ریشه مشکلات باقی می ماند گفت: از تیم کارشناسی ریشه‌یابی مشکلات مالی تیم‌های ورزشی، می‌خواهم راه حل‌های بلند مدت و پایدار ارائه کند.
وی همچنین تشکیل جامعه‌ی خیرین ورزش و جذب اسپانسرهای مالی توانمند از بخش خصوصی را از مدیر کل ورزش و جوانان خواستار شد و افزود: صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزش با کمک استانداری هر چه سریع‌تر فعال می شود.
استاندار گیلان همچنین استفاده از توانمندی های شهرداری ها را برای کمک به تیم های ورزشی موثر دانست.ادامه
99
فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو , kasper4612
سایت رسمی داماش گیلان: خبرهای کوتاه از باشگاه داماش گیلان پیش از دیدار این تیم مقابل آلومینیوم هرمزگان را در این مطلب می خوانید.

برگزاری آخرین تمرین داماش در پارک شهر / لیست هجده نفره داماش اعلام شد
آخرین تمرین پیش از بازی داماش گیلان درپارک شهر برگزار شد.
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، آخرین تمرین داماشی ها پیش از دیدار این تیم مقابل آلومینیوم هرمزگان ظهر امروز (یکشنبه) در زمین چمن مصنوعی پارک شهر رشت برگزار شد.
پس از این تمرین لیست هجده نفره برای دیدار با آلومینیوم هرمزگان به این شرح اعلام شد: میلاد پورقلی، اشکان توانا، بهنام عسگرخانی، مهیار نوری، سامان فرزام پور، آرمین منفرد دوست، مصطفی حاجتی، سعید قدمی، محمد جعفری، حسن نجفی، میلاد قربان زاده، هادی سهرابی، محمد رستمی، محمد طالبی، حمید خدابنده لو، امیر رضا غمناک، حافظ یعقوبی، حسین حجازیان.
دیدار تیم های داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان از ساعت 16:30 دوشنبه 23 فروردین در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت برگزار می شود. تماشای این بازی رایگان اعلام شده است.

به ادامه مطلب مراجعه فرمائید

*داماش با لشگری از مصدوم و محروم در مصاف با آلومینیوم
داماشی ها در دیدار روز دوشنبه خود حداقل هفت بازیکن را به دلایلی چون محرومیت ومصدومیت در اختیار ندارند.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، همچون دیدارهای هفته های گذشته محمدرضا مهدوی، رضا محمدی و محمدرضا مهدی زاده و همچنین سعید طالبی به دلیل مصدومیت و سعید مرتضوی، حسین گوهری و محمد حیدری به دلیل سه اخطاره شدن و محرومیت از غایبین داماش در دیدار برابر آلومینیوم هرمزگان هستند.

*با حمایت رستوران نارنجستان،مساعدت معاون شهردار و پیگیری هواداران داماش | نصب بیلبوردهای اطلاع رسانی دیدار داماش گیلان در سطح شهر
بنرهای بزرگ اطلاع رسانی دیدار داماش و آلومینیوم هرمزگان در سطح شهر نصب شدند.
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، بنابر درخواستی که هواداران داماشی از مدیریت رستوران نارنجستان در جهت اسپانسرینگ بیلبوردهای اطلاع رسانی دیدار داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان داشتند، این رستوران با چاپ بنرهای اطلاع رسانی و مساعدت علی بهارمست معاونت شهرداری رشت، این بنرها بر روی بیلبوردهای اطلاع رسانی این بازی در چهارراه گلسار ، میدان زرجوب و میدان دکتر حشمت (بانک ملی) نصب شد.
لازم به ذکر است ،پیش از این هم رستوران نارنجستان رشت در بحث اسپانسرینگ روی پیراهن سپیدرود رشت و تابلوهای تبلیغاتی دور زمین مسابقه داماش گیلان حمایت از تیم های فوتبال رشت را تقبل کرده بود.
همچنین از سوی هواداران داماش گیلان نیز همچون ماه های گذشته چندین بنر اطلاع رسانی بازی نصب شد، ضمن اینکه باشگاه داماش نیز به مانند چند بازی اخیر چهار بنر در سطح شهر نصب کرد.

*خورشیدی داور دیدار داماش و آلومینیوم هرمزگان
تیم داوری دیدار داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان مشخص شد.
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، اشکان خورشیدی با کمک های علی اکبر عظیم پور و امید افخمی کار قضاوت دیدار تیم های داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان را برعهده خواهد داشت.
این دیدار از ساعت 16:30 دوشنبه 23 فروردین در استادیوم شهید عضدی رشت و به صورت بلیط رایگان برگزار خواهد شد.

*عدم پیگیری برای پخش زنده تلویزیونی دیدار داماش و آلومینیوم هرمزگان
با عدم پیگیری مسئولان داماش، دیدار تیم های داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان از شبکه باران پخش نمی شود.
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، دیدار تیم های داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان از شبکه استانی باران پخش نمی شود.
بر اساس توافقات اولیه ای که مابین مسئولین تیم داماش و صدا وسیما صورت گرفته بود، قرار بر این بود که پنج بازی آخر خانگی داماش به طور زنده از شبکه استانی باران پخش شود اما علی رغم توافقات اولیه و پخش زنده دیدار داماش برابر پارسه، با عدم پیگیری از سوی مسئولین باشگاه داماش گیلان، تا این لحظه خبری از پخش زنده این دیدار نیز نیست.
لازم به ذکر است دیدار خانگی پیشین داماشی ها برابر مس رفسنجان نیز به همین دلیل از شبکه باران پخش نشد.
ادامه
فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو , kasper4612
 , 3300164
فـَ ـ ـرزاد تـَتـُـو در این تصویر برچسب خورده است. 3 سال پیش