نرم افزار اندروید کلوب
شبنم ایرانی , jaleh_1384

شبنم ایرانی

  مراقب باشید به چه كسی اعتماد میكنید...... شیطان هم یك روز فرشته
شبنم ایرانی , jaleh_1384

شبنم ایرانی

مطالب
cloobid
jaleh_1384
، 14 سال و 2 ماه و 4 روز
زن 51 ساله مجرد
ليسانس ،

رسانه ها

  • انعکاس40 , enekaas40
  • مركز پاسخگویی به سوالات شرعی و شبهات , pasokhgo
  • 52 رسانه

    morebox img
رسانه فروردین - مجله علم و فن - سرویس وبلاگ

Buy Website Traffic
مهرداد  , mehrdadlamei
انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق !
آنها در اثر آموزش اشتباه احمق می شوند
ادامه
99
مهرداد  , mehrdadlamei
نوشته مهرداد برای شبنم 1 سال پیش
ب خونه خوش امدی
ادامه
شبنم ایرانی , jaleh_1384
شبنم 2 سال پیش
مراقب باشید به چه كسی اعتماد میكنید...... شیطان هم یك روز فرشته
شبنم ایرانی , jaleh_1384
صباایده پیش‌ از این تصمیم به پایان دادن به فعالیت شبکه اجتماعی کلوب گرفته بود و این تصمیم از طریق رسانه‌های خبری منتشر گردید و احتمالاً در جریان آن قرارگرفته‌اید. پس از اتخاذ چنین تصمیمی، بسیاری از کاربران کلوب از طرق مختلف با پشتیبانی صباایده تماس گرفته و مراتب نارضایتی‌شان از تصمیم اتخاذشده در خصوص پایان دادن به فعالیت کلوب را اعلام نمودند.

از جهاتی حق با کاربران کلوب است! بیش از 12 سال خاطره و محتوی را نمی توانند براحتی فراموش کنند ، از طرفی پس از اعلام بسته شدن شبکه اجتماعی کلوب، پیشنهاد‌هایی از مجموعه‌های فعال در فضای مجازی به دست صباایده رسید که هریک از این پیشنهاد‌ها برای ادامه حیات کلوب راهکارها و پیشنهادهایی را ارائه نموده بودند.

ما در مجموعه صباایده با بررسی پیام‌های دریافتی از طرف کاربران و از طرفی شرایط فعلی بازار(که ما را مجبور به اتخاذ تصمیم تعطیلی شبکه اجتماعی کلوب نموده بود) و همچنین پیشنهاد‌های دریافتی در خصوص ادامه حیات کلوب از طرف مجموعه‌های مختلف، در نهایت به تصمیمی رسیدیم که معتقدیم به واسطه آن کاربران فعلی سایت کلوب خوشحال و رضایتمند خواهند بود و آن تصمیم، ادامه حیات شبکه اجتماعی کلوب است!

بر اساس تصمیم جدید، ۸۰% از سهام شبکه اجتماعی کلوب به شرکت «رسانه فروردین» فروخته شد و این مجموعه با مدیریت آقای دکتر سیامک سرمدی، عهده‌دار مسئولیت نگهداری و توسعه سایت کلوب خواهند بود. برای رفع نگرانی کاربران عزیز کلوب نیز باید اعلام کنیم، ایشان از اعضا و ایده پردازان اولیه تیم کلوب بوده‌اند که پس از مدتی به منظور ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر نمودند و پس از بازگشت، «رسانه فروردین» را در حوزه کسب و کار های آنلاین راه اندازی نموده‌اند.

ما در مجموعه صباایده از این تصمیم خوشحالیم و امیدواریم با توجه به سابقه مجموعه «رسانه فروردین»، شبکه اجتماعی کلوب پس از این با قدرت و کیفیت هرچه بیشتر به حیات خود ادامه داده و موجبات رضایت کاربران عزیز شبکه اجتماعی کلوب را فراهم آورد.
ادامه
شبنم ایرانی , jaleh_1384
شبنم 2 سال پیش
کلوب هم کم کم داره یه خاطره میشه . خاطره ایی شیرین از آشنایی با انسانهایی خوب و صادق از اقصا نقاط ایران درمیان گرگهای انسان نما ، یادش گرامی