آستان قدس حسینی , imamhussain

آستان قدس حسینی

 دوستان گرامی لطفا از وب سایت فارسی حرم امام حسین (علیه السلام) بازدید نمایید. http://imamhussain.org/persian/
 آستان قدس حسینی , imamhussain

آستان قدس حسینی

مطالبدوستان 151
cloobid
imamhussain
، 4 سال و 5 ماه و 29 روز
زن 24 ساله مجرد
ليسانس ،

دوستان

 • اردشیر امجدی گلپایگانی , ardeshir_715
 • محب امام هادی , mostafa_351
 • محمد منتظر , sibekhial
 • یاسی ازاد , azadyas
 • 151 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • حرفهای ناگفته , harfha
 • کلوب دات کام , recreation
 • 24 رسانه

  morebox img


تبلیغات

 آستان قدس حسینی , imamhussain
آستان قدس حسینی از استقرار هفتصد مبلغ دینی در محورهای ورودی به کربلا و خیابانهای منتهی به حرمین مطهر در ایام اربعین خبر داد.
سید محمد زاهر الخطیب یکی از اعضای بخش امور دینی آستان قدس حسینی در این زمینه گفت: تا کنون هفتصد مبلغ دینی برای زیارت اربعین در نظر گرفته شده تا برای تبلیغ در تمام راههای منتهی به عتبات مقدس کربلا حضور یابند و البته تعداد این مبلغان افزایش خواهد یافت.
وی افزود: مسئولیت این مبلغان ارتقاء اطلاعات دینی زائران و پاسخ به درخواستها و پرسشهای شرعی و فقهی آنان می باشد.
وی ادامه داد: ما از تمام نیروهای مبلغ خود در زیارتهای میلیونی استفاده می کنیم تا مردم از مسائل شرعی خود آگاهی یابند.
ادامه
99
 آستان قدس حسینی , imamhussain
هفته فرهنگی نسیم عاشوراء که از سوی آستان قدس حسینی در شهرستان تکاب از توابع استان آذربایجان غربی برگزار گردیده بود، رسما به کار خود پایان داد.
هفته فرهنگی نسیم عاشوراء از سوی آستان قدس حسینی و با مشارکت آستان مقدس امامین جوادین (علیهما السلام) و آستان قدس عباسی برگزار گردیده بود.
این مراسم که با حضور شخصیتهای دینی، فرهنگی، حوزوی و اداری شهرستان تکاب و هیاتهای اعزامی عتبات عالیات عراق برگزار گردید، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجة الاسلام برادری امام جمعه تکاب در سخنانی از خادمان عتبات عالیات عراق که فضای روحانی کربلای معلی را در شهر تکاب شبیه سازی نمودند تشکر و قدردانی نمود.
وی در ادامه افزود: تاکنون پرچم امامت در آسمان دل مومنان در اهتزاز است و برای ادامه راه امام حسین (علیه السلام) برای مبارزه با ظلم و طاغوت مصمم هستند. شهر ما با برگزاری این هفته فرهنگی معطر به شمیم کربلا گردید و مفتخریم که مردم ما برای برگزاری موفق این هفته فرهنگی تلاش نمودند.
پس از سخنان حجة الاسلام برادری، سید عقیل الیاسری معاونت امور فکری و فرهنگی حرم مطهر عباسی پیام عتبات عالیات شرکت کننده در این هفته فرهنگی را قرائت نمود. وی ضمن تشکر از اهالی شهرستان تکاب که به گرمی از برگزاری هفته فرهنگی آستان قدس حسینی استقبال نمودند، برخی از فعالیتهای آستانهای مقدس عراق در خدمت رسانی به زائران را تشریح نمود.
ادامه
 آستان قدس حسینی , imamhussain
مدیریت زائر سراهای شهر کربلا وابسته به آستان قدس حسینی، از آمادگی کامل این اماکن برای استقبال از زائران اربعین خبر داد.
عبدالامیر طه عبدالله، مدیر زائرسرای امام ‌حسین (علیه السّلام) در این باره گفت: تمامی زائر سراهای وابسته به آستان مقدس امام حسین (علیه السّلام) در آمادگی کامل و مطلوبی برای استقبال از زائران اربعین قرار دارند.
وی افزود: تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی لازم برای خدمت‌ رسانی به زائران امام حسین (علیه السّلام) تدارک دیده شده است.
وی گفت: کادر متخصص پزشکی نیز در طول شبانه ‌روز جهت کمک‌ رسانی در شرایط اضطراری در این زائر سرا حضور داشته و ماشینهای آمبولانس نیز برای حمل و نقل بیماران آماده به خدمت خواهد بود.
مدیر این زائر سرا اضافه کرد: در حاشیه زیارت اربعین، در این زائر سرا نمایشگاه عکسی مربوط به شهدای نیروهای حشد الشعبی برپا خواهد شد و همچنین اسامی تمامی شهدا جمع ‌آوری و در ضریح مطهر حضرت امام حسین (علیه السّلام) قرار داده‌ می‌شود.
ادامه
 آستان قدس حسینی , imamhussain
سیل خروشان به سمت كربلای معلی
ادامه
 آستان قدس حسینی , imamhussain

بر اساس اعلام دانشکده علوم اسلامی وابسته به آستان قدس حسینی دانشجویان دختر سایر کشورها با اطلاع از شرایط پذیرش می توانند در این دانشکده برای تحصیل اقدام نمایند.
طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی این دانشکده که سایت رسمی آستان قدس حسینی نسخه ‌ای از آن را دریافت کرده است، داوطلبان باید از مدرک دوره متوسطه یا بالاتر از آن یک گواهی تایید شده از سوی وزارت خارجه کشورشان ارائه دهند، مهلت ارائه این مدارک نیز از اول اکتبر جاری تا پانزدهم نوامبر آتی خواهد بود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است، داوطلب پس از ارائه مدارک و تایید آنها باید دوره ‌های زبان را به مدت شش ماه از ابتدای فوریه 2018 بگذراند و در صورتی که داوطلب موفق به اتمام این دوره آموزش زبان نشود، اجازه شرکت در ترم اول را نمی ‌یابد. دانشکده خوابگاه دانشجویی و حقوق ماهیانه برای دانشجویان در نظر خواهد گرفت.
دوره تحصیلی آتی در این دانشکده از ابتدای سپتامبر 2018 آغاز خواهد شد و دانشجویان خارجی که دوره زبان را با موفقیت به اتمام می ‌رسانند، باید پیش از تاریخ اعلام شده در بالا جهت تایید ثبت نام خود در این دانشکده حضور داشته باشند.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:
009647813429646
یا از طریق آدرس الکترونیکی زیر اقدام نمایید،
collikh17@gmail.com
ادامه