نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3

شهید قاسم سلیمانی

 ღ اللهم عجل لولیک الفرج ... الهی آمین ღ
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3

شهید قاسم سلیمانی

مطالب
cloobid
harrypotter3
، 9 سال و 6 ماه و 1 روز
مرد 32 ساله مجرد
ليسانس ، مهندس برق

رسانه ها

 • کنخ کنخ , kanakh_kanakh
 • دوستان همیشگی , dostane_hamishegi
 • 496 رسانه

  morebox img
وبلاگ میهن بلاگ - Buy Real Traffic
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3
ღ اللهم عجل لولیک الفرج ... الهی آمین ღ
99
16
5
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3
پنجشنبه 29 اسفند ، 20:23
اللهم اشف کل مریض ... الهی آمین
ادامه
سمیه  , somayeh_27
جمعه 2 اسفند ، 13:37
الهی آمین
ادامه
تمنای وصال , tamanayvesal2
جمعه 25 بهمن ، 14:43
آمییییین
ادامه
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3

مطالب ناب : ما چاره ای جز مذاکره نداریم،انتقام نباید بگیریم

۱- آمریکا در طول تجاوز گری و اشغال کشور ها،چند بار در رویاروئی مستقیم موفق به تصرف شد،در افغانستان؟عراق؟لیبی؟

۱- موضوع مذاکره و تسلیم محض و مطلق و گوش به فرمانی لیبی را با دقت و تامل بخوانیم و سرنوشت بعدی این کشور را و آنگاه بگوئیم مذاکره.

۲_آمریکا چندین بار در رویاروئی مستقیم و نیابتی شکست خورد،ویتنام که خواب سنگین برای آمریکا بود،سومالی که نکبت برای آمریکا شد،نیابتی داعش و عربستان در عراق و سوریه و یمن.

۳-در باره برجام و مذاکره،چه توفیقی واقعی برای ما حاصل شد،آیا غیر ازاین بود که تمام سرمایه و چشم چشم گوئی به آنان باز هم حرص و طمع بی حد و حصر آنان را سیر نکرد و هر قدم که ما عقب می رفتیم، در نزد آنان تحقیر می شدیم.

۴-آمریکا قدرت نظامی و تجهیزاتی غیر قابل انکار دارد،اما یک سؤال چرا عربستان که مدرن ترین تجهیزات و تسلیحات برای آمریکا در اختیار دارد،درمقابل یمنی که یک دهم آن جنگنده ها و تجهیزات را ندارد،شل شده است،سلاح و تجهیزات یک سری قطعات سرد و بی روح است و آنچه به او فعلیت می دهد،روح قوی و محکم و بالا و شجاع کاربر او است.
۵-زمانی که سامرا در حال تصرف بود،مسئولین عراقی ضمن تماس از آمریکا کمک خواستند،باتوجه به پیمان نظامی با عراق و در اختیار داشتن پایگاه نظامی در منطقه،بیان کردند که ۶ ماه طول می کشد تا ما به شما کمک کنیم(بیانات مستقیم مسئولین عراقی)،اما در تماس با حاج قاسم،ایشان گفتند اول بنده کسب اجازه از رهبر خود بکنم و تا۱۰ دقیقه بعد جواب را خواهم داد، مدت بسیار کمی بعد تماس گرفت و گفت دقایقی دیگر پیش شما هستم که قبل از حضور حاج قاسم نزد مسئولین عراقی،نیروها و تجهیزات قدس در حال دفاع از سامرا بودند.

۶_درباره جنگ جهانی سوم، اینکه ما بیست سال در جنگ جهانی چهارم هستیم،جنگ اول و دوم که می دانیم،جنگ سردی که بین آمریکا و روسیه برسر ابرقدرتی جهان بود و شش میلیون نفر کشته داد،همان جنگ جهانی سوم بود،ازسال 67 در جنگ جهانی چهارم هستیم، طمع و حرص کفتارگونه استعمار به هر شکل ممکن برجهان به خصوص خاورمیانه،از تسلط بر قطر و بحرین و جنگ های متعدد نیابتی و کشته های از کشورهای مختلف آنان،گاو شیری خواندن عربستان و فتنه های لیبی و سودان و دو فتنه در ایران،رهبری رهبر انقلاب و فرماندهی حاج قاسم بود که مردم طمع نا آرامی و تجاوز به ناموس را احساس نکردند.

۷-دوستانی که دم از عدم انتقام و انجام مذاکره میزنند و آن ۵۲نفر از افراد معلوم الحال که امضاء می زنند،کجا شما مشاهده نمودید که در مناسبات بین المللی،یک کشور به طورمستقیم،مقام رسمی کشور دیگری را هدف قرار دهد،آیا این دولتی که به هیچ عنوان (طبق گفته تحلیل گران سیاسی خودشان)،مشورت و اجازه‌ای از فعالان و مجمع سیاسی خود نمی گیرد،می توان مذاکره کرد،گذشته از این در کدام مذاکره‌ای اینان برای طرف مقابل حقی قائل شدند و تن به تعامل طرفین دادند(یعنی هم طرف مقابل سود کند و هم خودشان)،جدای از این موضوع آنان که با قدرت و تکبر و حق طلبی از ترور خود صحبت می کنند،با آنان مذاکره کنیم که چه شود، مذاکره برای اینکه آقای ترامپ خواهش می کنیم دیگر اینکار را نکن؟ویا در رسانه بین الملل از ما عذر خواهی کند؟ویا حتما می خواهند بگویند:ببخشید ما غلط کردیم و اشتباه کردیم که اصلا نیروی قدس و حاج قاسم تولید کردیم و نگذاشتیم تا شما کشور های منطقه و در ادامه ما را به تاراج و غارت ببرید.

۸-یک بار و حتی یک بار کشوری به طور مستقیم با آمریکا رویاروئی پیدا نکرد تا جهان بفهمند که چیزی جز قدرت پوشالی نیست،او فهمید ایران با چه محاسباتی و عللی،دوپایگاه را زد،ولی افسوس که عشاق که نه، ترسوهای آنان در داخل و کج فهم ها،هنوز از ترس،سر در برف فرو برده و حتی نمی گویند ما سری بیرون بیاوریم و چه شد.

۹-تنها و تنها چیزی که قبل از سلاح کارآمد است،اراده و قدرت متصل به باور قوی است،پس نترسید،متحد باشید،حمایت کنید و نظاره کنید و فقط نظاره کنید از شماها کار دیگری نمی خواهیم.

فقط حرف و ترسوندن و جنگ رسانه ای و عوام فریبی در جهان
ایران این امر را به وضوح نشان داد

ادامه
16
3
1
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3
یکشنبه 29 دی ، 21:02
ممنون داداش حامد
ادامه
حـ ـامـ ـد , haaaaaaameeeeeeed
شنبه 21 دی ، 18:23
+++
ادامه
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3
پنجشنبه 19 دی ، 16:37
+
ادامه
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3
جان باختن حدود ۷۸ نفر در تشییع کرمان و همچنین حدود ۱۴۷ نفر در سانحه هوایی را به مردم عزیز ایران بخصوص بازماندگان آن ها و شما دوستان عزیز تسلیت می گم
ادامه
25
8
2
شهید قاسم سلیمانی , harrypotter3
یکشنبه 29 دی ، 21:02
ممنون از همه شما دوستان خوب
ادامه
حورا , nila35.eng
شنبه 21 دی ، 01:15
آخی منم تسلیت میگم
ادامه
مریم پیام خصوصی وچت بسته س , kh_sad
پنجشنبه 19 دی ، 17:44
تسلیت
ادامه