حمید رضا , hamidrezar737

حمید رضا

حمید رضا , hamidrezar737

حمید رضا

مطالب
cloobid
hamidrezar737
، 3 سال و 7 ماه و 14 روز
مرد 37 ساله متاهل
ديپلم دبيرستان ،

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • مهرآوران , mehr_avaran
 • 27 رسانه

  morebox img


تبلیغات

حمید رضا , hamidrezar737
حمید اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 6 ماه پیش
تولد : 1/فروردین/1361

99
حمید رضا , hamidrezar737
حمید اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 6 ماه پیش
شهر : اردبیل

حمید رضا , hamidrezar737

۱.«باید کاری کنم که بفهمه با کی طرفه. نمیتونه با احساسات یه نفر بازی کنه و بره دنبال کارش. جلوی همه‌ی بچه‌های دانشکده باید عذرخواهی کنه. کاری می‌کنم که گریه کنه. همون طور که من گریه کردم. بی‌قرار، ساعتها و روزها. حق من این نبود. اونم باید زجر بکشه. کاری می‌کنم که نتونه اینجوری سرد و بی احساس با خیال راحت درس بخونه. مجبورش می‌کنم انتقالی بگیره و از این دانشکده بره.»

۲. در همه سالهایی که با بچه‌های کنکوری برای کنترل استرس و افزایش تمرکزشان کار کرده‌ام، بی‌شک نیروانا باهوشترین‌شان بوده است. رتبه‌ی یک رقمی کنکور و قبولی دندانپزشکی دانشگاه تهران بخش کوچکی از استعداد اوست. کار کردن با آدمهای باهوش لذت‌بخش و بسیار سخت است. نیروانا همه چیز را زود می‌فهمید و نیاز به تکرار چیزی نبود. هیچ وقت ندیده بودم یادداشت بردارد اما هیچ‌وقت هم حتی کوچکترین جزییات را فراموش نمی‌کرد. روزی که رتبه‌ها آمد گفتم:«بهت افتخار می‌کنم دختر»
اما یادآور شدم دانشگاه چیزی خلاف تصور توست. دخترکِ مغرور و معصوم گویا آخرین کامنت من را نشنید. ترم سوم عاشق می‌شود. یادش می‌رود قول داده روزی که عاشق شد باید به من زنگ بزنم. رابطه‌ای پر هیجان را از سر می‌گذراند و پیش از پایانِ ترم، پسر رها می‌کند و می‌رود.

۳. باهوش بودن برای داشتن یک رابطه‌ی خوب کافی نیست. باید هوش هیجانیِ بالا داشته باشید و قوانین رابطه را بلد باشید. هیچکس هیچوقت از احساسات شما سواستفاده نمی‌کند، کسی نامردی نمی‌کند و به شما آسیب نمی‌رساند مگر اینکه خودتان به وی اجازه دهید. نیروانا اشتباه کرده. اجازه داده به بازی گرفته شود و حالا نمی‌داند که انتقام ممکن است دل ما را خنک کند اما حالمان را خوب نمی‌کند. اشتباه را باید رها کرد و تکرارش نکرد نه اینکه با جنگیدن و انتقام گرفتن، اشتباه جدیدی کرد.
نیروانا باهوش است. دیشب حرف زدیم و حالا خیالم راحت است که مثل روزهای کنکور، درسهای جدیدش را یاد گرفته و اجرا خواهد کرد.

دکتر فریبرز استیلایی روانپزشک
ادامه
62
3
3
هادی , hadi_un
چهارشنبه 16 خرداد ، 12:24
لایک
ادامه
جابر واحد , jabervahed2222
چهارشنبه 9 خرداد ، 16:26
لایک
ادامه
حمید رضا , hamidrezar737
2 سال پیش
ادامه