شهرداری گلدشت , goldashtcity

شهرداری گلدشت

شهرداری گلدشت , goldashtcity

شهرداری گلدشت

مطالب
cloobid
goldashtcity
، 2 سال و 8 ماه و 12 روز
مرد 26 ساله مجرد
دکتري و بالاتر ،

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation


تبلیغات

اطلاعات پروفایل

کلوب آی دی

cloobid
goldashtcity
، 2 سال و 8 ماه و 12 روز

نام

شهرداری گلدشت ، Goldasht City

درباره من

« تاریخچه شهر گلدشت »
شهر گلدشت از توابع استان اصفهان و شهرستان نجف آباد می باشد که یکی از محورهای مهم استان و کشور محسوب می شود و محور اصلی ارتباطی جاده ترانزیت اصفهان - نجف آباد است که بخش مهمی از سفرهای مرکز کشور با استان خوزستان از طریق همین جاده ترانزیتی انجام می پذیرد . گلدشت در فاصله 15 کیلومتری از مرکز استان و شش کیلومتری شهرستان نجف آباد قرار دارد.
نام گلدشت قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران قلعه شاه بوده که بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران (شهرک امام) و در آبانماه سال 1371 با الحاق روستای قلعه سفید و تاسیس شهرداری نام آن به گلدشت تغییر پیدا کرد. شهر گلدشت نظر به استعداد مهاجرپذیری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران رشد جمعیت قابل ملاحظه ای نمود و طبق آخرین آمار جمعیتی نفوس و مسکن بالغ بر 28 هزار نفر برآورد گردیده ، مذهب مردم این شهر مسلمان و شیعه می باشد ، زبان آنان فارسی است.
شهر گلدشت از سه محله تشکیل شد که محله اول محله مرکزی که اکثر ساکنین این محله بومی شهر میباشند - محله دوم بلوار ابوذر که بیشترین ساکنین آن محل را مهاجرین لر، ترک - محله سوم بومیان قلعه سفید می باشند.
شغل اکثر ساکنین شهر و بومیان کشاورزی و دامداری است و شغل اکثر مهاجرین و بومیان کارگری و کارمندی در کارگاهها و کارخانجات شهر گلدشت می باشد، یکی از علتهای مهاجر پذیری شهر گلدشت وسعت آن و همچنین داشتن کارگاه و کارخانه های کوچک و بزرگ می باشد از جمله کارخانه های موجود و مشغول بکار در شهر(کاشی اصفهان ، کاشی نیلو ، میهن باف ، اطلس چاپ ، شرکت آردینه و...)
ضمنا شهر گلدشت از دیر باز دارای باغات و باغچه های زیبا و سرسبز بوده و از طرفی به منطقه ویلایی هم تبدیل شده ، چنانچه اکثر سرمایه داران شهرستانهای اطراف و بازاریان مرکز استان قطعه ای باغ خریداری و بعنوان ویلا جهت گذراندن تعطیلات آخر هفته به اتفاق خانواده، اقوام و دوستان ... مورد استفاده قرار میدهند. باغات گلدشت دارای میوه های فصلی از قبیل ، آلبالو، گیلاس ، زردآلو، به، توت و هلو سبز و قرمز می باشد که هلوی آن در کشور حرف اول را می زند و در تمام نقاط ایران به هلوی قلعه شاهی مشهور است.

وضعیت

مرد مجرد متولد 15/مهر/1371

محل سکونت

Iran ، اصفهان ، گلدشت

تحصيلات

دکتري و بالاتر

دین

اسلام

صفحه وب

http://goldashtcity.ir/

تاریخ عضویت

8 فروردین 1395 ساعت 10:45