نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
سمیرا پاکزاد , foodlover

سمیرا پاکزاد

 بهترین های آشپزی رو اینجا براتون میذارم
سمیرا پاکزاد , foodlover

سمیرا پاکزاد

مطالبدوستان 6
cloobid
foodlover
، 10 ماه و 2 روز
زن 32 ساله مجرد
فوق ليسانس ، آشپز

دوستان

  • عسل  فراست , asal.banooi
  • رضا  , aws147852
  • میترا چیت سازان مقدم , miti_miti
  • 6 نفر

    morebox img

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • کلوب دات کام 2 , recreation2
وبلاگ میهن بلاگ
سمیرا پاکزاد , foodlover
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، هر روز کاربران جدیدی از وبسایت شما بازدید می‌کنند، پست‌های وبلاگ شما را می‌خوانند و مطالب شما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند. این خیلی عالی است ولی یک مشکل کوچک اینجا وجود دارد، لیست اعضای خبرنامه ایمیلی شما عضو زیادی ندارد. اگر کاربری از وبسایت شما بازدید کند، چند پست را بخواند و سایت را ترک کند، ممکن است شما این مشتری بالقوه را برای همیشه از دست بدهید. این کاربران می‌توانستند مشتری آینده شما باشند، اما بدون داشتن ایمیل این کاربران، می‌توان گفت شما این فرصت طلایی را از دست داده‌اید. در این مطلب به شما خواهیم گفت چگونه با ترفندهای ساده افراد بیشتری را ترغیب کنید تا مشترک خبرنامه ایمیلی شوند.
ادامه
99
سمیرا پاکزاد , foodlover
اولین ایمیل ارسال شده توسط ری تاملینسون در سال ۱۹۷۱، آغاز دوران ارتباطات مدرن است. این پیام در نگاه اول چیز خاصی نبود، مجموعه‌ای از اعداد و حروف که بیشتر شبیه رمز عبور بودند تا پیام، اما تاثیر این پیام بسیار عمیق بود.
ادامه
سمیرا پاکزاد , foodlover
بازاریابی از دهه 1990 تاکنون تغییرات بسیار زیادی داشته است. شاید در زمانی که برای اولین بار از اینترنت برای بازاریابی استفاده می‌شد، چیزی به جز ایمیل مارکتینگ وجود نداشت. استفاده از اینترنت توانست هزینه‌های بازاریابی را به شدت کاهش دهد و به رشد و توسعه کسب و کارها کمک بسیار زیادی کرده است. با سندر همراه باشید تا انواع بازاریابی را باهم مرور کنیم.
ادامه
سمیرا پاکزاد , foodlover
دیگر برکسی پوشیده نیست که مشترکان ایمیل تسبت به کاربران شبکه‌های اجتماعی، بازدیدکنندگان ارگانیک و ... درآمد بیشتری نصیب صاحبان کسب و کار می‌کند. تحقیقات در نقاط مختلف دنیا نشان داده است، به ازای 1 دلار هزینه در ایمیل مارکتینگ 40 دلار درآمد نصیب‌تان می‌شود. اگر بتوانید محتوای خود را در جلو دیدگان مخاطب هدف قرار دهید می‌توانید به سادگی موفق شوید اما در این مسیر با یک مشکل مواجه هستید. نرخ باز شدن ایمیل بسیار کم است. به طور میانگین نرخ باز شدن ایمیل در بریتانیا حدود 22 درصد است. یعنی از هر 10،000 ارسال ایمیل، تنها 2000 نفر ایمیل شما را باز می‌کنند و این تاثیر زیادی بر موفقیت شما دارد. در ادامه چند نکته کوتاه برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل اشاره می‎کنیم.
ادامه
سمیرا پاکزاد , foodlover
بازاریابی دیجیتال، بازاریابی آنلاین، تبلیغات اینترنتی و … هرچه شما آن را بنامید این روزها بسیار شنیده می‌شود. به هر حال استفاده از اینترنت روز به روز در حال افزایش است و این مساله باعث تغییر در رفتار مردم برای خرید محصولات و تعاملات آن‌ها شده است. بازاریابی دیجیتال مانند هر نوع بازاریابی دیگر، برای ارتباط و تاثیرگذاری بر مشتریان بالقوه به وجود آمده است. و تفاوت واقعی آن این است که با مشتریان به صورت آنلاین ارتباط برقرار می‌کند و آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. با سندر همراه باشید تا همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ را با شما مطرح کنیم.
ادامه