نرم افزار اندروید کلوب
فیت نت , fitnet

فیت نت

فیت نت , fitnet

فیت نت

مطالبدوستان 9
cloobid
fitnet
، 1 سال و 3 ماه و 19 روز
مرد 23 ساله مجرد
ليسانس ، ارائه دهنده VPN http://fitnets.net

دوستان

 • علی پارسا , aliparsaa
 • سامان احمدی , max20144444
 • 9 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • نفس لیلی , NAFASELEILI
 • 5 رسانه

  morebox img


تبلیغات

فیت نت , fitnet
این درسته که گوگل درایو رایگان و کاربر پسند است، اما از نظر احترام به حریم خصوصی کاربران، کمی شک بر انگیز است.

طبق گفته رسانه‌ها، گوگل درایو، اطلاعات موجود را اسکن و تجزیه‌وتحلیل می‌کند و در واقع حق انجام هر کاری که می‌خواهد را به خود می‌دهد.

این در حالی است که فضاهای دیگری نیز وجود دارند که به این شکل نیستند ( حداقل در قوانین ذکر کرده‌اند که اطلاعات شما به هیچ عنوان مورد بررسی قرار نخواهند گرفت).

ادامه
99
فیت نت , fitnet
زمانی که از وی پی ان یا فیلتر شکن استفاده می‌کنید شاید گوگل شما را با کپچا یا captcha معروف غافلگیر کند.

کپچا معمولا زمانی از کاربر درخواست می‌شود که یک کاری و یا درخواستی از سمت کاربر رخ دهد، این درخواست یا عملیات می‌تواند انتشار نظر باشد یا وارد شدن به حساب کاربری.

ادامه
فیت نت , fitnet
خرید وی پی ان و فیلتر شکن ارزان قیمت به همراه کیفیت مطلوب، یکی از مواردی است که هر کاربر اینترنت، به آن تمایل نشان می‌دهد.

برخی فکر می‌کنند که محصول ارزان، کیفیت مناسبی ندارد ولی حتما برای شما پیش آمده است که یک محصول را با قیمت معقول تهیه کرده باشید و کاملاً از آن رضایت داشته باشید. باید گاهی به این دقت کرد که ممکن است بعضی ارائه دهندگان دیگر گران فروشی می‌کنند و شاید این بی دلیل باشد.

ادامه
فیت نت , fitnet
می‌دانید که مطالب و محصولات بسیاری از فروشگاه‌های دیجیتالی از جمله گوگل پلی (google play) و اپ استور ( app store )، برای همه یکی نیستند. بر اساس موقعیت جغرافیایی و چندین عامل جزئی، با یک سری پیشنهادهای مختلف برای انتخاب ( دانلود یا خرید یا …. ) روبرو می‌شوید.

ادامه
فیت نت , fitnet
میزان استفاده از پیام‌رسان‌ها بیش از آن چه که پیش‌بینی می‌شد افزایش داشته، به طوری که تقریباً مانند خوردن ناهار یا شام، به یک عادت تبدیل شده است. طبق آمار، برنامه‌های ارتباطات و اجتماعی حدود ۹۷ درصد از بازار موبایل را در بین کاربران به خود اختصاص داده است. ComScore اعلام کرده است، ۹۶% درصد از کل زمان فعالیت آنلاین در گوشی‌های همراه و تبلت ها، برای پیام‌رسان‌ها اختصاص داده می‌شود.

ادامه