فیت نت , fitnet

فیت نت

فیت نت , fitnet

فیت نت

مطالبدوستان 9
cloobid
fitnet
، 11 ماه و 12 روز
مرد 23 ساله مجرد
ليسانس ، ارائه دهنده VPN http://fitnets.net

دوستان

 • رامین , ramin.master
 • علی پارسا , aliparsaa
 • سامان احمدی , max20144444
 • کتاب پارسیان , parsianbook
 • 9 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • نفس لیلی , NAFASELEILI
 • 5 رسانه

  morebox img


تبلیغات

فیت نت , fitnet
زمانی که از وی پی ان یا فیلتر شکن استفاده می‌کنید شاید گوگل شما را با کپچا یا captcha معروف غافلگیر کند.

کپچا معمولا زمانی از کاربر درخواست می‌شود که یک کاری و یا درخواستی از سمت کاربر رخ دهد، این درخواست یا عملیات می‌تواند انتشار نظر باشد یا وارد شدن به حساب کاربری.

ادامه
99
فیت نت , fitnet
خرید وی پی ان و فیلتر شکن ارزان قیمت به همراه کیفیت مطلوب، یکی از مواردی است که هر کاربر اینترنت، به آن تمایل نشان می‌دهد.

برخی فکر می‌کنند که محصول ارزان، کیفیت مناسبی ندارد ولی حتما برای شما پیش آمده است که یک محصول را با قیمت معقول تهیه کرده باشید و کاملاً از آن رضایت داشته باشید. باید گاهی به این دقت کرد که ممکن است بعضی ارائه دهندگان دیگر گران فروشی می‌کنند و شاید این بی دلیل باشد.

ادامه
فیت نت , fitnet
می‌دانید که مطالب و محصولات بسیاری از فروشگاه‌های دیجیتالی از جمله گوگل پلی (google play) و اپ استور ( app store )، برای همه یکی نیستند. بر اساس موقعیت جغرافیایی و چندین عامل جزئی، با یک سری پیشنهادهای مختلف برای انتخاب ( دانلود یا خرید یا …. ) روبرو می‌شوید.

ادامه
فیت نت , fitnet
میزان استفاده از پیام‌رسان‌ها بیش از آن چه که پیش‌بینی می‌شد افزایش داشته، به طوری که تقریباً مانند خوردن ناهار یا شام، به یک عادت تبدیل شده است. طبق آمار، برنامه‌های ارتباطات و اجتماعی حدود ۹۷ درصد از بازار موبایل را در بین کاربران به خود اختصاص داده است. ComScore اعلام کرده است، ۹۶% درصد از کل زمان فعالیت آنلاین در گوشی‌های همراه و تبلت ها، برای پیام‌رسان‌ها اختصاص داده می‌شود.

ادامه
فیت نت , fitnet
دسترسی و دانلود از بلک بری ورلد ( Blackberry World ) یکی از دغدغه‌هایی است که برای هر فردی که از گوشی‌های بلک بری استفاده می‌کند، آن را درک می‌کند.

به دلیل مسدود بودن آدرس اینترنتی ( IP Address ) کشور ایران، دسترسی به بلک بری ورلد برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست و به‌صرفه‌ترین روش برای رفع این محدودیت استفاده از وی پی ان است.

ادامه
کامنت بنویسید...
میکاییل ویس , wasevp
جمعه 30 شهریور ، 16:44
عالیه
ادامه