نرم افزار اندروید کلوب
 محمدی , chmd

محمدی

 صیاد دل از کف شده تا کی به کمینی
 محمدی , chmd

محمدی

مطالب تصاویر 40
cloobid
chmd
، 8 سال و 11 ماه و 4 روز
مرد 43 ساله مجرد
ليسانس ، ازاد

آلبوم تصاویر

40 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

  • ترنم وحی , tarannomevahy
    معاونترنم وحی
  • نکس , nextclub
  • 272 رسانه

    morebox img
 محمدی , chmd
نمونه‌های اولیه به یکی از مهم‌ترین روش‌های ارتباطی تبدیل شده‌اند. آنها در بین "طراحان سیستم وب‌سایت"، برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان محبوب هستند. چگونه می‌توان عملکرد و کاربر پسندی یک نرم‌افزار و وب را در حین طراحی پیش‌بینی کرد؟ با ابزار نمونه‌سازی نرم‌افزار و طراحی سایت می‌توان علاوه بر کنترل عملکرد محصول با اعمال اصلاحات لازم در "راه موفقیت" گام برداشت.
ادامه
99
 محمدی , chmd
توسعه وب با مجموعه عظیمی از قوانین و تکنیک‌هایی که هر توسعه دهنده وب‌سایت باید از آن آگاه باشد، ارائه می‌شود. اگر می‌خواهید یک وب‌سایت بر اساس سلیقه شخصی و با عملکرد مورد نظرتان داشته باشید ، باید با فن‌آوری‌های وب آشنا شوید تا در رسیدن به اهداف‌تان به شما کمک کند.
ادامه
 محمدی , chmd
چندین سال است که ابزارهای ساخت وب وجود دارد ولیکن امروزه این ابزارها بهتر، انعطاف‌پذیرتر و کارآمدتر شده‌اند. سال گذشته شاهد پیشرفت چشمگیر "فن‌آوری ساخت وب‌سایت" بوده‌ایم.
ادامه
 محمدی , chmd
امروزه استفاده از تصاویر و نمادهای متعدد در وب‌سایت‌ها امری عادی و البته برای انتقال مفهوم مورد نظر ضروری شده است. یکی از راه‌های کاهش درخواست‌های سرور یا فراخوان و بالطبع افزایش سرعت بارگزاری وب‌سایت، ذخیره تمام آیکون‌های وب در یک تصویر واحد و استفاده از CSS است تا فقط بخشی از تصویر مورد نیاز در مکان مورد نظر در صفحه نمایش داده شود. تکنیکی که معمولاً توسط طراحان برای نمایش نمادهای یک تصویر استفاده می‌شود معروف به CSS sprites است.
ادامه
 محمدی , chmd
اگر شما یک "طراح وب" مستقل و با تجربه هستید، از بسیاری از تکنیک‌های های بهره‌وری آگاهی دارید. شما حتی ممکن است چند مورد را امتحان کرده و نتایج خوب و بد آنها را دیده باشید. برخی از تکنیک‌ها ارزش بسیار زیادی داشته و می‌تواند تاثیر زیادی در سبک کاری و البته زندگی شما داشته باشد.
ما در این نوشتار به سه "تکنیک بهره‌وری" که استفاده از آنها موجب کاهش فشار کاری و استرس شما می‌شود را بیان خواهیم کرد ضمنا این موارد می‌تواند به کشف موارد دیگر نیز کمک کند.
ادامه