نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
کافه مغز , cafemaghz

کافه مغز

کافه مغز , cafemaghz

کافه مغز

مطالبدوستان 3
cloobid
cafemaghz
، 1 سال و 3 ماه و 14 روز
مرد 29 ساله مجرد
فوق ليسانس ، وبمستر و طراح سایت

دوستان

  • نفیسه یونسی , baharaneh2
  • احمد   , ahmadasady1376

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • خوش آمدید , welcome
رسانه فروردین - سرویس وبلاگ

Buy Real Traffic
کافه مغز , cafemaghz
شاخه ای از علم روانشناسی که در برخی موارد به خواب مصنوعی نامیده می شود که در این روش تا حد امکان ضمیر آگاه خود را کاهش میدهید و با استفاده از ضمیر ناخودآگاه مطالبی که میخواهید را به خود تلقین می کنید.

تاریخچه مختصر
نظر و حرف های زیادی در این رابطه وجود دارد که چه کسی آغازگر هیپنوتیزم و سایر مسائل آن بود اما در کل طبق نظریات هندی ها کسانی بودند که آن را ابداء نمودند و بعد ها با پیشرفت بهتر تکنولوژی فردی به نام جیمز برید شروع به برسی و تحقیقاتی بیشتر راجب آن کرد و توانست لقب پدر هیپنوتیزم را از آن خود کند و کتابی به نام نوریپنولوژی در همین راستا نوشت.

#هیپنوتیزم #آموزش_هیپنوتیزم #فواید_هیپنوتیزم #هیپنوتیزم_درمانی #شیوه_هیپنوتیزم #هیپنوتیزم_کردن
ادامه
99
کافه مغز , cafemaghz
1 سال پیش
تست شخصیت شناسی

در خدمت شما هستیم با مجموعه ای بهترین و معتبرترین تست های شخصیت شناسی که توسط سایت کافه مغز جمع آوری شده، با حل این تست ها می توانید ویژگی های شخصیت خود یا دیگران را بسنجید
ادامه
کافه مغز , cafemaghz
در رابطه با تاثیرات اینترنت و شبکه های نظیر آن مانند امواج الکترونیک و.. اظهار نظرات زیادی وجود دارد و تحقیقات زیادی از سراسر دانشگاه ها و گروه های تحقیقاتی معتبر انجام شده.
ادامه
کافه مغز , cafemaghz
تست هوش تصویری با جواب کاملا جدید ۲۰۱۹ تست هوش تصویری امروز برای شما در سایت کافه مغز چند تست هوش تصویری جدید آوردیم که همراه با جواب تشریحی و کامل یا به صورت عکس می باشند. تعداد تست ها ۹ تا می باشد، جواب تمام آن ها را در آخر سایت گذاشته ایم.
ادامه
کافه مغز , cafemaghz
تقویت حافظه با ۹ روش کاملا تضمینی و تست شده

فقط ۱۰ دقیقه جدی این مقاله را مطالعه کنید تا برای همیشه از دغده های تقویت حافظه و کاکرد حافظه و امثال آن آسوده شوید.متاسقانه امروزه خیلی ها می گویند که حافظه من مشکل دارد، همه چیز را سریع فراموش می کنم، چرا انقدر کندهوش هستم و…

در حالی که طبق تحقیقات تقریبا ۹۰ درصد این افراد هیچ مشکل واقعی در مغز آنها وجود ندارد، بلکه افکار نادرست آن هاست.
ادامه